Hliníkový lis na kazety 600 Silikónová striekačka 380 mm

10,49 €

plus 18,95 € poštovné

Doprava k vám domov

pi 2. – st 7. októbra
Naše najlepšieponuky
Iné náradie a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Stierka Na Ytong Tvár 300 Mm - E-326-1300
Stierka Na Ytong Tvár 300 Mm - E-326-1300
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre VOREL 09445, 1 kusov
VOREL 09445, 1 kusov
20,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VOREL 70320, Hliník, 50 kusov
VOREL 70320, Hliník, 50 kusov
6,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre VOREL 06986, 10 cm, 1 kusov
VOREL 06986, 10 cm, 1 kusov
5,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Hliníkový ciferník Ø:101 mm
Hliníkový ciferník Ø:101 mm
19,20 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Silikónový Extraktor Hmoty 300 Ml - E-400-4500
Silikónový Extraktor Hmoty 300 Ml - E-400-4500
13,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Rundmessing Ø 4,0 mm Bergeon
Rundmessing Ø 4,0 mm Bergeon
4,90 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Silikónová guma HE 1000g
Silikónová guma HE 1000g
96,30 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Awtools stláčadlo na hliníkové hadičky 600 ml
Awtools stláčadlo na hliníkové hadičky 600 ml
35,33 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Pištoľ na teflónovú penu TOPEX
Pištoľ na teflónovú penu TOPEX
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lis na rúry Tubfix
Lis na rúry Tubfix
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Hliníková pištoľ na nanášanie tmelu s 10 tryskami
Hliníková pištoľ na nanášanie tmelu s 10 tryskami
60,95 €
Predajca: Avenique
Obrázok produktu pre Ručný mazací lis - páková maznica 400ml
Ručný mazací lis - páková maznica 400ml
17,58 €
-62%
6,54 €
Predajca: GeboTools
Obrázok produktu pre Ohýbačka rúrok, 6-10mm | KD12527
Ohýbačka rúrok, 6-10mm | KD12527
6,65 €
Predajca: ProTechShop
Obrázok produktu pre VOREL 87411, 1 kusov, 17 mm, 54 mm
VOREL 87411, 1 kusov, 17 mm, 54 mm
6,21 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Brumberg 53381263, Hliník, 3 mm, 420 g, 15,9 mm
Brumberg 53381263, Hliník, 3 mm, 420 g, 15,9 mm
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Rundmessing, gebohrt Ø 2,00 mm
Rundmessing, gebohrt Ø 2,00 mm
82,50 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre KS TOOLSPolyuretánSchlauch 6,5 x 9,5 mm x 1,5 m - 150.9355-3
KS TOOLSPolyuretánSchlauch 6,5 x 9,5 mm x 1,5 m - 150.9355-3
35,06 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre 16,00 € / 1 l Butang 250 ml
16,00 € / 1 l Butang 250 ml
2,0Priemerné hodnotenie: 2,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,00 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
A white plastic container with a white lid, labeled with product information.
36,50 € / 1 l Edelma, 300 ml
10,95 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • [Vysokokvalitný materiál] - Pištoľ na tesnenie je vyrobená z odolného hliníka, ktorý je ľahký a zároveň robustný, ideálny na intenzívne používanie
  • [Ergonomický dizajn] - Pohodlná rukoväť a stabilný spúšťací mechanizmus umožňujú presné a kontrolované používanie bez únavy ruky
  • [Všestranné použitie] - Vhodný na kartuše s priemerom 380 mm, ako aj na 300, 400 a 600 ml vrecká, ideálne na rôzne projekty s tmelmi a lepidlami
  • [Profesionálne výsledky] - Rovnomerné a kontrolované dávkovanie umožňuje profesionálne a čisté výsledky práce, ideálne na presné úlohy, ako je škárovanie a tmelenie
  • [Pohodlná manipulácia] - Ergonomický dizajn a vysokokvalitné spracovanie zabezpečujú pohodlnú manipuláciu a uľahčujú dlhú prácu


Na hospodárne a rovnomerné použitie v automobilovom a sanitárnom sektore:

Táto hliníková pištoľ je vhodná na silikón, akryl, rôzne lepidlá a tmely, ako aj na fóliové vrecká. Do hliníkového valca sa zmestia štandardné kartuše s priemerom 380 mm a 300, 400 alebo 600 ml vrecká.

Uzavretá kazetová rúrka alebo puzdro sa dá úplne rozobrať, a preto sa ľahko čistí.

Vysokokvalitná striekacia pištoľ má celkovú dĺžku 480 mm a vnútorný priemer 50 mm. Súčasťou dodávky je jemný striekací hrot, ktorý zabezpečuje presnú prácu.

Náradie sa ľahko drží. Obsluha si môže individuálne určiť rýchlosť práce a množstvo montážneho materiálu.

Zobrazená kazeta nie je súčasťou rozsahu dodávky (príklad použitia).

Podrobnosti: V prípade potreby je možné použiť nástavec na náradie:
pre štandardné kazety s priemerom 380 mm a 300, 400 a 600 ml vrecká

Rozmery: L
D: 480 mm

Materiál: hliník
Hliník

Šírka
5 cm
Dĺžka
187 cm
Hmotnosť
0.64 kg
Model
Aluminium Kartuschenpresse 600
EAN kód
4250390880881
Číslo od výrobcu
51295
Výrobca
Wiltec

Šírka
5 cm
Dĺžka
187 cm
Hmotnosť
0.64 kg
Model
Aluminium Kartuschenpresse 600
EAN kód
4250390880881
Číslo od výrobcu
51295
Výrobca
Wiltec
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
182,60 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
18,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Starlyf® Security CAM - bezdrôtová a pohybom aktivovaná HD bezpečnostná kamera, prenosná a diskrétna, HD 720 P bezpečnostná kamera - Z TV reklamy
Starlyf® Security CAM - bezdrôtová a pohybom aktivovaná HD bezpečnostná kamera, prenosná a diskrétna, HD 720 P bezpečnostná kamera - Z TV reklamy
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 10
29,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH
Obrázok produktu pre Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
Zastrihávač vlasov Profesionálny Ostré čepele Bezdrôtové strojčeky Domácich miláčikov s LCD PRO Series Hair Clipper Trimmer Cord/Cordless Retoo
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 219
33,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Obrázok produktu pre USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
USB školský batoh Školský batoh Športový batoh Voľný čas batoh Denný batoh Zámok batoh pre dievčatá chlapcov a deti ženy mužov Teenageri (čierna)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 16
31,97 €
-11%
28,14 €
Predajca: odsellingaaa
Obrázok produktu pre Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
Strážca dverí 0-180 cm Strážca dverí pre psov Strážca detských schodov sťahovací, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 209
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop
Obrázok produktu pre Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 225
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH
Obrázok produktu pre Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
Apple 1m, lightning/USB-C, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
108,90 €/1m
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 964
108,90 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre wolfcraft GmbH MG 200, pištoľ na tmel, Čierna, 310 ml, 130 kg, Plexisklo, Silikón, 350 mm
wolfcraft GmbH MG 200, pištoľ na tmel, Čierna, 310 ml, 130 kg, Plexisklo, Silikón, 350 mm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 10
20,31 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Apple Watch Series 9 , Dotyková obrazovka, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 38,7 g
Apple Watch Series 9 , Dotyková obrazovka, 64 GB, Wi-Fi, GPS, 38,7 g
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 100
Použité
309,99 €
Predajca: www_fs-t_de
Obrázok produktu pre Leifheit 81539, Rozkladací sušiak na bielizeň, Biela, 765 mm, 700 mm, 1450 mm, 1 kusov
Leifheit 81539, Rozkladací sušiak na bielizeň, Biela, 765 mm, 700 mm, 1450 mm, 1 kusov
1,70 €/1m
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 111
34,04 €
Predajca: egenta-shop
Obrázok produktu pre NEO TOOLS Stláčadlo na tesniace zmesi 600 ml
NEO TOOLS Stláčadlo na tesniace zmesi 600 ml
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 102
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo
Obrázok produktu pre 6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
6-dielny vodný filter pre kávovar Delonghi Náhradný vodný filter pre De'Longhi DLSC002, kompatibilný so sériou De Longhi, ECAM, ESAM, ETAM, BCO, EC
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 615
59,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
OTTOSEAL A 205 C01 weiß 310ml Acryl-Dichtstoff
11,35 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
3,52 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre Makita DC18RC, Lithium-ion (Li-ion), Nikel-Metal Hydrid (nimh)
Makita DC18RC, Lithium-ion (Li-ion), Nikel-Metal Hydrid (nimh)
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 95
39,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Obrázok produktu pre OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 26
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Obrázok produktu pre AquaFloow Podpultový vodný filter s aktívnym uhlím Filter na pitnú vodu Kuchynský filter 12–18 mesiacov
AquaFloow Podpultový vodný filter s aktívnym uhlím Filter na pitnú vodu Kuchynský filter 12–18 mesiacov
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 9
59,99 €
-15%
50,99 €
10% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: CSVK
Obrázok produktu pre Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
Hoover H5DPB4149AMBC-S Pračka so sušičkou Predvolba času spustenia Inteligentné ovládanie
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
1 259,15 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Hliníkový lis na kazety
Hliníkový lis na kazety
45,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre DeLonghi  Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
DeLonghi Delonghi Entkalkungsm. 500 Ml
23,80 €/1l
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 739
11,90 €
Predajca: esol
Obrázok produktu pre Elektrická priamočiara píla Wiltec 900 W so systémom SDS vrátane pílového listu na drevo a kov, elektrická priamočiara píla s nastaviteľnými otáčkami, priamočiara píla, univerzálna píla
Elektrická priamočiara píla Wiltec 900 W so systémom SDS vrátane pílového listu na drevo a kov, elektrická priamočiara píla s nastaviteľnými otáčkami, priamočiara píla, univerzálna píla
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre KS TOOLS Náhradná striekacia dýza pre 980.1000 - 980.1001
KS TOOLS Náhradná striekacia dýza pre 980.1000 - 980.1001
4,84 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf
Bestseller
Obrázok produktu pre Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
Fontána pre mačky Pitná fontána pre mačky bezdrôtová so senzorom
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 76
51,58 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce
Obrázok produktu pre FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvetlenia na bicykel, 20 luxov
FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvetlenia na bicykel, 20 luxov
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 130
27,09 €
Predajca: Dragtek-com
Obrázok produktu pre Makita 197599-5, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), 3 Ah, 18 V, Čierna, 1 kusov
Makita 197599-5, Batérie, Lithium-ion (Li-ion), 3 Ah, 18 V, Čierna, 1 kusov
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 82
45,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Vareonix
Obrázok produktu pre Güde DRUCKLUFT-SET 5-TLG.(METALL)
Güde DRUCKLUFT-SET 5-TLG.(METALL)
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
40,64 €
Doprava zdarma
Predajca: trade-solution
Obrázok produktu pre ROXX MC 201 stereo systém, CD, rádio, čierny
ROXX MC 201 stereo systém, CD, rádio, čierny
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 207
71,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
Einhell TC-VC 1812 S, 1250 W, Cylindrový vysávač, Suché a mokré, 12 L, 80 dB, Čierna, Červená, Strieborná
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 121
75,49 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
Clatronic BQ 3507, 2000 W, Gril, Elektrický, Stolný, Hra Grid, Čierna
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 139
129,98 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre VOREL 09160, 1 kusov
VOREL 09160, 1 kusov
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 11
10,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 5 hodnotení
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lis na hliníkové kartuše
Hodnotenie z 19. júla 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Pomer cena/výkon vyhovuje
Hodnotenie z 16. januára 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Urobí druhý pokus.
Hodnotenie z 13. októbra 2025 na
Overený nákup
Hodnotenie z 20. marca 2022 na
Overený nákup
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Akumulátorový lisovací nástroj GPT 18V-19, L-BOXX 238
Akumulátorový lisovací nástroj GPT 18V-19, L-BOXX 238
1 717,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre EIBENSTOCK Bohrwurm EBW 1300
EIBENSTOCK Bohrwurm EBW 1300
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
1 197,95 €
Predajca: bauschnell
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 10 x 6,4 x 4,5 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 1100 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre nákladné vozidlá
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 10 x 6,4 x 4,5 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 1100 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre nákladné vozidlá
1 241,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 9 x 4,8 x 3,6 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 950 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre veľké nákladné vozidlá
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 9 x 4,8 x 3,6 m, Nafukovacia striekacia kabína, s výkonnými dúchadlami 950 W + 750 W a systémom vzduchového filtra, Prenosná striekacia kabína pre veľké nákladné vozidlá
876,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 8,5 x 4,6 x 3 m Nafukovacia striekacia kabína, stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, stan so striekacou kabínou, pracovisko na lakovanie automobilov, garáž na parkovanie automobilov
VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 8,5 x 4,6 x 3 m Nafukovacia striekacia kabína, stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, stan so striekacou kabínou, pracovisko na lakovanie automobilov, garáž na parkovanie automobilov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
768,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 7 x 4 x 2,5 m Nafukovacia striekacia kabína, Stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, Vylepšený stan na lakovanie automobilov, Pracovisko na lakovanie automobilov
VEVOR Prenosná nafukovacia striekacia kabína, 7 x 4 x 2,5 m Nafukovacia striekacia kabína, Stan na lakovanie automobilov so systémom vzduchového filtra a 2 dúchadlami, Vylepšený stan na lakovanie automobilov, Pracovisko na lakovanie automobilov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
741,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre SucceBuy Elektrický lanový navijak, 6100 kg, 12 V DC s 26 m syntetického kábla, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP55, vhodný pre terénne vozidlá, džípy, prívesy a lode
SucceBuy Elektrický lanový navijak, 6100 kg, 12 V DC s 26 m syntetického kábla, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP55, vhodný pre terénne vozidlá, džípy, prívesy a lode
500,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Proxxon Thicknesser DH 40
Proxxon Thicknesser DH 40
736,65 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Elektrický navijak SucceBuy, 4500 kg, 12 V DC, syntetické lano Φ8,9 mm x 27,4 m, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP68, pre terénne vozidlá a džípy
Elektrický navijak SucceBuy, 4500 kg, 12 V DC, syntetické lano Φ8,9 mm x 27,4 m, bezdrôtové a káblové diaľkové ovládanie, IP68, pre terénne vozidlá a džípy
519,99 €
-209,00 €
310,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SucceBuy-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Makita DVP180Z
Makita DVP180Z
518,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Profesionálny stroj na čistenie potrubia 390 W 400 ot/min vrátane 6 špirál Ø 16 mm a rozsiahleho príslušenstva
Profesionálny stroj na čistenie potrubia 390 W 400 ot/min vrátane 6 špirál Ø 16 mm a rozsiahleho príslušenstva
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
357,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 4 x 3 x 2,75 m Nafukovacia striekacia kabína, s ventilátorom s výkonom 750 W a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov a malého nábytku
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 4 x 3 x 2,75 m Nafukovacia striekacia kabína, s ventilátorom s výkonom 750 W a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov a malého nábytku
308,99 €
Doprava zdarma5% poukaz
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre CO2SET400 Mehrweg 500g
CO2SET400 Mehrweg 500g
284,61 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Makita PB002GZ
Makita PB002GZ
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
695,10 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Obrázok produktu pre Bosch Akku-Heckenschere GHE 18V-60 Professional 18Volt blau Li-Ion Akku 4
Bosch Akku-Heckenschere GHE 18V-60 Professional 18Volt blau Li-Ion Akku 4
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 15
338,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 3,9 x 2,4 x 2,4 m Nafukovacia striekacia kabína, s 550 W dúchadlom a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov Malý nábytok
VEVOR Nafukovacia striekacia kabína, 3,9 x 2,4 x 2,4 m Nafukovacia striekacia kabína, s 550 W dúchadlom a vzduchovým filtrom, Prenosná striekacia kabína na lakovanie motocyklov, bicyklov Malý nábytok
244,99 €
Doprava zdarma3% poukaz
Predajca: VEVOR-Official-Store-EU
Obrázok produktu pre Kufrík náradia pre fotovoltaiku KNIPEX 08733
Kufrík náradia pre fotovoltaiku KNIPEX 08733
337,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre PRODIAMANT odsávacia kapota pre diamantové brúsne kotúče 125 mm pre uhlové brúsky (tiež
PRODIAMANT odsávacia kapota pre diamantové brúsne kotúče 125 mm pre uhlové brúsky (tiež
62,97 €
-44%
34,90 €
Predajca: tools-store
Obrázok produktu pre Zdvihák panelov Probst Profi PPH-S-10 / 62
Zdvihák panelov Probst Profi PPH-S-10 / 62
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
178,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Mucola stroj na čistenie potrubia 500W vysokotlakový čistič potrubia 16mm stroj na čistenie potrubia čistič potrubia
Mucola stroj na čistenie potrubia 500W vysokotlakový čistič potrubia 16mm stroj na čistenie potrubia čistič potrubia
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 10
216,80 €
-27,00 €
189,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola