4,0



Na základe 4 hodnotení
Papa Fuego Mexický stredne pálivý rajčinový likér 700 ml
15,92 €
22,74 € / 1l
Produkt vyžaduje
overenie veku
Pred platbou vás presmerujeme na overenie veku.
plus 12,95 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Bylinné likéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vodka Rushkinoff Karamelový likér Jemný a hladký 1000ml 6 balení18,52 €/1l
111,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l38,46 €/1l
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Likér 43 Cuarenta y Tres Original | 31 % obj. | 0,7 l38,33 €/1l
26,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Jägermeister 33% 700 MLT33,43 €/1l
23,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frangelico likér destilovaný lieskovoorieškový likér so šnúrou 700ml
34,34 €/1l
24,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Dirty Harry 21,5% Vol.
20,72 €/1l
10,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l fľaša)
42 271,43 €/1l
29,59 €
Predajca: Unicat-Candy

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou višňovou príchuťou 700ml
25,36 €/1l
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
17,37 €/1l
12,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Little Coward Cherry Banana Premium Liqueur The Party Shot 500ml
21,64 €/1l
10,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Little Coward Magic Mango Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dos Mas Mex Shot škoricový likér zlatistej farby rafinovaný tequilou 700ml
13,21 €/1l
9,25 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Jägermeister Automat, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 60 x 0,02 l
51,74 €/1l
62,09 €
Predajca: Ambiente-3000

De Kuyper Melón Guadeloupe a medový melón | 15 % obj. | 0,7 l
47,64 €/1l
33,35 €
Predajca: PitnemiodyPL

Little Coward Red Berry Sour Premium Liqueur The Party Shot 12er
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Papa Fuego Mexický stredne pálivý rajčinový likér 700 ml
Mexikaner, najlepší amigo všetkých milovníkov pikantného a pikantná alternatíva k bežným sladkým likérom. Mexikaner Mittelscharf od Papa Fuego je zmesou čírej chilli a paradajkovej šťavy, vybraných korenín a množstva ohňa so 75 % ovocia! Pikantnú chuť dodáva kombinácia chilli odrôd jalapeno a scotch bonnet. Mexikaner sa zo zasväteného tipu v hamburskej štvrti stal večným favoritom na každej párty. Na zdravie!
Papa Fuego GmbH
Arndtstraße 3-4
38118 Brunswick
Papa Fuego GmbH či už ide o Mexičana, Mexicana alebo jednoducho Mexi - každý pozná a má rád ovocnú, pikantnú paradajkovú pálenku. Miešaný nápoj z vodky s chilli a paradajkovou šťavou, pár koreninami, veľa lásky a ohňa dnes už v baroch republiky nenájdete. Neporovnateľná kombinácia dvoch druhov chilli poskytuje ohnivé, ovocné chute: Scotch Bonnet a Red Jalapeño. Ako výdatná alternatíva všetkých sladkostí ako darček pre hostí je ideálnym darčekom na každú jesennú párty a je ideálnym darčekom na rozdávanie
FIERY - stredne pálivý Papa Fuego Mexican je miešaný nápoj s vodkou, prírodnou paradajkovou šťavou, štipľavým chilli a vybranými koreninami. Kombinácia odrôd Scotch Bonnet a červeného chilli jalapeño poskytuje ohnivý záver. Obľúbený medzi gurmánmi zo susedstva. V súčasnosti už mexický shot Nick v baroch nenájdete a spôsobuje pálenie hrdla po celom Nemecku.
prirodzene - mexický od papa fuego je pikantná pálenka bez farmárskych prísad a zvýrazňovačov chuti - aditív. Je tiež bezlepková a vegánska.
unbleAchable - nápoj z paradajkovej šťavy je pikantnejší, má viac paradajkovej chuti, je OVOCNEJŠÍ A ešte sladší. Vďaka prírodným inhalátorom a jedinečnej receptúre je paradajkový destilát Papa fuego neuveriteľne aromatický.
vhodná na párty - ohnivo-ovocná paradajková pálenka je výdatnou alternatívou všetkých sladkých párty likérov. Ľahko vychladený ako MEXIKÁNSKY ŠOK ako LONG DRINK (už ochutnávate MALELADU?) MEXIKÁNSKY ŠOK urobí z každej párty pikantný zážitok.
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Paradajky, chilli, vodka, korenie
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinársky podnik
- Papa Fuego GmbHArndtstraße 3-4 38118 Braunschweig
- Obchodný názov
- Papa Fuego Mexický stredne pálivý rajčinový likér 700 ml
- Výrobca
- Papa Fuego GmbH
- Označenie množstva
- 75 % obsahu ovocia
- Číslo od výrobcu
- 868455
- EAN kód
- 4260538720061
- Skladovanie a použitie
- Chladné a suché
- Objem
- 0.7 l
- Zloženie
- Paradajky, chilli, vodka, korenie
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1500 g
- Obsah alkoholu
- 15 % vol.
- Potravinársky podnik
- Papa Fuego GmbHArndtstraße 3-4 38118 Braunschweig
- Obchodný názov
- Papa Fuego Mexický stredne pálivý rajčinový likér 700 ml
- Výrobca
- Papa Fuego GmbH
- Označenie množstva
- 75 % obsahu ovocia
- Číslo od výrobcu
- 868455
- EAN kód
- 4260538720061
Hodí sa k tomu

Papa Fuego Mexický veľmi pikantný paradajkový likér 700 ml
26,03 €/1l
18,22 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ficken Klopfer jostaberry likér 20x 0,02L minifľaštičky 15% obj.
65,57 €/1l
26,23 €
Predajca: Store-Germany

Čokoládový likér Berliner Luft | 15 % obj. | 0,7 l
17,37 €/1l
12,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kryt pre Samsung Galaxy S20 FE Silikónové ochranné puzdro na mobilný telefón TPU Clear Slim
7,08 €
Predajca: MSMTECHNOLOGIES

Berliner Luft Eisbonbon 18% obj. 700ml
23,27 €/1l
16,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

FISCHER 85338 FISCHER Sada LED osvetlenia na bicykel, 20 luxov
27,09 €
Predajca: Dragtek-com

Samsung Galaxy S23 SM-S911B, 15,5 cm (6,1"), 8 GB, 128 GB, 50 MP, Android 13, Schwarz
467,15 €
-28,15 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
439,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MOBII-X

Berliner Luft Super Strong 50% obj.
34,06 €/1l
23,84 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Krugmann Spark plug liqueur shot s príchuťou vodky energy 2cl 12 ks
66,75 €/1l
16,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

KuchenMeister jahodová roláda s krémom a ovocnou náplňou 400g
9,05 €/1kg
3,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OOONO 5714149901016, Mobilný telefón / smartfón, Pasívny držiak, Auto, Čierna
39,12 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

OOONO CO-DRIVER, Čierna
43,36 €
Predajca: somnia24

2x ochranná fólia pre Samsung Galaxy S20 clear screen protector film ochrana displeja dipos
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: dipos

Repeater 600, Sieťový opakovač, 600 Mbit/s, IEEE 802.11b, IEEE 802.11g, IEEE 802.11n, 802.11a, 802.11b, 802.11g, Wi-Fi 4 (802.11n), Jednopásmové (2,4 ghz), WPA2
62,66 €
Predajca: somnia24

Mätový likér Berliner Luft | 18 % obj. | 0,7 l
22,54 €/1l
15,78 €
Predajca: AllYouNeed

Pánska peňaženka RFID Protection Pánska kožená peňaženka s retiazkou dvojitým skladaním Pánska peňaženka s priehradkou na mince Peňaženka na zips 16 slotov na karty Peňaženka (káva)
28,74 €
Predajca: odsellingaaa

Baileys The Original Irish Cream | 17 % obj. | 0,7 l
32,97 €/1l
23,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vodka Rushkinoff karamelový likér Jemná a hladká na jazyku 1000ml
16,82 €/1l
16,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Dirty Harry 21,5% Vol.
20,72 €/1l
10,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frangelico likér destilovaný lieskovoorieškový likér so šnúrou 700ml
34,34 €/1l
24,04 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Berentzen Waldfrucht 16% Vol.
18,30 €/1l
12,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kleiner Feigling Originálny figový likér | 20 % obj. | 12 x 0,02 l
43,79 €/1l
10,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

LCD e-bikes MTB 26 palcový elektrický moutian bike, elektrický bicykel, e-bike, 36 V/13 Ah, lítiová batéria, 250 W, dojazd 55-100 km čierna
719,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Berentzen Minis Party Tumbler s 9 rôznymi likérmi 480 ml
41,48 €/1l
22,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

O'Donnell Moonshine Hard Nut 25% obj. (1x0,7l fľaša)
42 271,43 €/1l
29,59 €
Predajca: Unicat-Candy

Planetárny projektor hviezdnej oblohy, lampa s projektorom galaxie na strop spálne, LED projektor hviezdnej oblohy pre deti a dospelých
35,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Easy-Home

Stichpimpuli Bockforcelorum bylinný likér s jemnou višňovou príchuťou 700ml
25,36 €/1l
17,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Don Papa Baroko Rum tmavý jemná ovocná chuť 40 obj.
77,30 €/1l
54,11 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Sheridan's Coffee Layered Liqueur Original 0,5 l
52,86 €/1l
27,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,43 €
Predajca: PitnemiodyPL

Gorbatschow vodka 37,5% 700ml
21,69 €/1l
15,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%25% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
25%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. decembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý darček!
Chutí dobre, rýchle dodanie a bol dobre prijatý ako darček! Nie je však taká pikantná, ako by ste očakávali z reklamy na etikete.
Hodnotenie z 13. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Elelhaft
Je mi ľúto, ale naozaj to vôbec nefunguje!
Hodnotenie z 7. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
![Obrázok produktu pre Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/f38527790e72c82228c4a0179424b21f.webp)
Likér Jägermeister Bylinný likér 1,75 l (35 % obj.) – [Obsahuje sírniky]



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
110,60 €
-16,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,60 €
Predajca: AllYouNeed
54,06 €/1l

Zelený bylinný likér Chartreuse 55%



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
103,01 €
-14,90 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,11 €
Predajca: AllYouNeed
125,87 €/1l

Scheibel ALTE ZEIT marhuľovo-brandy likér 35% obj. 700ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
114,35 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
163,36 €/1l

Jägermeister likér s 56 rôznymi bylinkami 3000ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
92,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
30,83 €/1l

Mätový likér Berliner Luft 18% obj. 3000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
65,62 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
21,87 €/1l

Little Coward The Original Premium Liqueur Party Shot Big Box 60s



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
52,53 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,77 €/1l

Escorial zelený 56 %



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
24,33 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
34,76 €/1l

Disaronno Originale Amaretto Likör Italien | 28 % obj. | 0,7 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
26,92 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
38,46 €/1l

Benediktín DOM bylinný likér Palath Fiscanensis 700ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(13)Počet hodnotení: 13
34,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
49,76 €/1l

Gammel Dansk Bitter Dram Absint s príchuťou lesných červených plodov 700 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
25,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
36,90 €/1l

Jägermeister likér s príchuťou 56 bylín bylinný sladký 1750ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(15)Počet hodnotení: 15
45,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
25,73 €/1l

Chandon Garden Spritz Orange Aperitív z Argentíny 750ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
27,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
37,11 €/1l

Jägermeister Picnic Bottle, bylinný likér, bylinný likér, lieh, alkohol, 35%, 24 x 0,04 l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
42,03 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,78 €/1l

Bacardi Tails Classic Mojito 14,9% obj. 1000ml
31,82 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
31,82 €/1l

Schladerer Gretchen Sour Cherry Gin
30,68 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
43,83 €/1l

Averna Amaro Siciliano s horkosladkou príchuťou 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
32,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
32,46 €/1l

Naschkätzchen jahoda s jogurtom a ovocnou príchuťou 750ml 6-pack
33,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
7,40 €/1l

Hardenberg Beverbach Whiskey Coffee Liqueur s kávou Arabica 700ml
43,47 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
62,10 €/1l

Ramazzotti Amaro bylinný likér Talianska bylinná tradícia 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,97 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
24,97 €/1l

Killepitsch bylinný likér, 1 balenie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(10)Počet hodnotení: 10
31,46 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
44,94 €/1l