4,7



Na základe 62 hodnotení
Hermes Terre d' Eau Intense Vetiver, 200 ml, Tekutý parfém, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
114,01 €
570,05 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage, Muži, 300 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, Fľaša, 1 kusov1 100,90 €/1l
330,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov1 627,80 €/1l
81,39 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermes Terre D'Hermes Eau Givree parfumovaná voda, zásoba, 200 ml1 020,10 €/1l
204,02 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Hermès H24 Parfumovaná voda, 200 ml1 020,10 €/1l
204,02 €
Predajca: PerfumTraders

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín
460,53 €/1l
34,54 €
Predajca: BRASTYGroup

M. Micallef Ananda parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 576,50 €/1l
157,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
937,50 €/1l
93,75 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 149,87 €/1l
86,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Terre d'Hermès Intense, 50 ml, Tekutý parfém, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Linalool, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., Francúzsko, 1 kusov
1 286,40 €/1l
64,32 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Terre D'Hermes Pure Parfum Darčeková sada Parfum 75 ml a miniatúra 12,5 ml 75 ml
1 273,73 €/1l
115,94 €
-20,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,53 €
Predajca: VISO

Hermès Terre d'Hermès Eau Givrée - Parfumovaná voda pre mužov 50 ml
1 233,60 €/1l
61,68 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Hermes H24, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 021,77 €/1l
178,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Hermès Terre d'Hermès Eau Givrée - Plniteľná parfémovaná voda pre mužov 100 ml
909,00 €/1l
90,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermes Eau Intense Vetiver Woda Parfumovaná 200ml
710,40 €/1l
142,08 €
Predajca: Glamperfeu

Bottega Veneta POUR HOMME, Muži, 50 ml, Sprej
6 980,00 €/1l
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 363,20 €/1l
218,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes H24 Herbes Vives, Muži, 50 ml, Tekutý parfém, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Dipropylene Glycol, Limonene, Benzyl Salicylate,..., Francúzsko, 1 kusov
1 228,60 €/1l
61,43 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Hlasitosť:
- 200 ml
- Model:
- Tekutý parfém
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, BHT, Ethylhexyl Salicylate, Hydroxycitronellal, Eugenol, Hexyl Cinnamal, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Citral, Linalool, Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract, Geraniol, Isoeugenol, Benzyl Benzoate, Farnesol, CI 47005 (Yellow 10), CI 60730 (Ext Violet 2), CI 14700 (Red 4).
- Krajina pôvodu:
- Francúzsko
- Darčekový balík:
- Áno
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Vrchné tóny: citrón, grapefruit, bergamot, Srdcové tóny: sečuánske korenie, pelargónia, Základné tóny: olibanum, pačuli, ambrové drevo, vetiver
Hermes - Terre D´Hermes Eau Intense Vetiver EDP 200ml Standard package. For men.
Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver od Hermès bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver od značky Hermès bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraté vône.
Hermes Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver, Woda perfumowana, 200ml
Hermes Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver Edp Spray
- Model
- Terre D'Hermès Eau Intense Vétiver
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Hermes Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver, Woda perfumowana, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346131431625
- Číslo od výrobcu
- 100057V0
- Model
- Terre D'Hermès Eau Intense Vétiver
- Hmotnosť
- 1 kg
- Druh vône
- woody
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- Hermes Terre D'Hermes Eau Intense Vetiver, Woda perfumowana, 200ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 3346131431625
- Číslo od výrobcu
- 100057V0
Bezpečnostné pokyny
Stiahnuté súbory a informácie
Hodí sa k tomu

Roberto Cavalli Paradiso Azzurro, Ženy, Letné, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Levanduľa, Jazmín
460,53 €/1l
34,54 €
Predajca: BRASTYGroup

M. Micallef Ananda parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 576,50 €/1l
157,65 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 363,20 €/1l
218,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Versace Pour Homme Toaletná voda pre mužov - 200ml
432,25 €/1l
86,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips HX9044/33, 4 kusov, Čierna, Guma, 31 mm, 62 mm, 220 mm
41,99 €
Predajca: velmontask

Hermes Terre D'Hermes Woda toaletowa, 100 ml
763,20 €/1l
76,32 €
Predajca: PerfumTraders

Ecovacs W-SO01-0007, Čistiaci roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusov, Upozornenie
23,90 €
Predajca: Di-Life

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
617,90 €/1l
61,79 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 966,50 €/1l
117,99 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: LOGNOW

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, Letné, 100 ml, Jablko, Citrón, Bamboo, Jazmín, Ruže, Jantár, Cédrové drevo, Moss
590,70 €/1l
59,07 €
Predajca: Tersorte

Bottega Veneta Illusione Bois Nu For Him Woda toaletowa, 50 ml
1 050,40 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Apple iPhone 13 - 12 - 11 Nabíjačka - 20W napájací adaptér USB-C + 1m nabíjací kábel Lightning na USB-C
14,00 €
Predajca: EssentialSolution

Vysokotlaková čierna kuchynská batéria Lonheo Výsuvná kuchynská batéria s 2 druhmi sprchy Kuchynská batéria s výtokom otočným o 360° a sprchou
1 048,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Granitan

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
937,50 €/1l
93,75 €
Predajca: Denpoli-Venda

Hermes - Terre D `Hermes Pure Perfume 200ml
658,95 €/1l
131,79 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes Terre d'Hermès Eau Intense Vetiver, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Aqua (Water), Parfum (Fragrance), Limonene, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Butyl..., 1 kusov
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Hermès Terre D'Hermes čistý parfém pre mužov 75 ml
1 149,87 €/1l
86,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Hermes Terre d'Hermès Eau Givree, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - DIPROPYLENE GLYCOL - LIMONENE - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 096,57 €/1l
191,90 €
Predajca: PerfumTraders

Hermes - Terre D'Hermes Pure Parfum Darčeková sada Parfum 75 ml a miniatúra 12,5 ml 75 ml
1 273,73 €/1l
115,94 €
-20,41 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,53 €
Predajca: VISO

Hermes H24, Muži, 175 ml, Doplňovacia fľaša, Tekutý parfém, ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (FRAGRANCE) - LIMONENE - BHT - ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 021,77 €/1l
178,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Parfém Pure 30ml/Pure Perfume Refill 125ml Hermes Terre D'Hermes Giftset
860,80 €/1l
107,60 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
84% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
84%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%2% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
2%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 14. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena a kvalita
Objem 0,1 l
Keďže som tento produkt nekúpil pre seba, nemôžem k nemu, žiaľ, nič povedať. Tej osobe sa páči, pretože ho používa stále.
Hodnotenie z 3. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Lepšie to už byť nemôže
Objem 0,1 l
Obľúbený parfum mojej manželky - článok v obchode nedávno ťažko dostať, preto, preto veľmi spokojný.
Hodnotenie z 20. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Bola to moja alternatíva k „CALECHE“ od HÉRMES...
Objem 0,1 l
Kvalita je veľmi dobrá... len tá vôňa mi až tak nesedí... ale za to Kaufland predsa nemôže :))
Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Cena bola veľmi dobrá
Objem 0,1 l
Nádherné, som rada, že máte stále na sklade tento parfum, je čoraz ťažšie ho zohnať
Hodnotenie z 1. októbra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kelly Caleche
Objem 0,1 l
Úžasná jesenná vôňa, veľmi ženská. Skvelé!! Je dobre zabalená a dorazila načas.
Hodnotenie z 11. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbený parfum
Objem 0,1 l
Je to môj obľúbený parfum, ktorý som si tu mohla objednať za rozumnú cenu.
Hodnotenie z 10. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Na vrchol!
Objem 0,1 l
Priaznivá cena, bezpečné balenie a dátum dodania splnené. S radosťou opäť!
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém od Hermes
Objem 0,1 l
Tento parfum používam už roky a stále milujem jeho vôňu
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,19 €
Predajca: PerfumTraders
539,88 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1500)Počet hodnotení: 1500
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(119)Počet hodnotení: 119
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l