4,6



Na základe 21 hodnotení
Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny Pestovateľský stan Tmavá miestnosť studený rám Čierna zelená - 40x40x120cm
45,80 €
Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,80 €-6%
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Skleníky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny Pestovateľský stan Tmavá miestnosť studený rám Čierna zelená - 240x120x200cm148,80 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Ďalšie informácie o reklame
VINGO Grow Tent 80x80x180cm Grow Tent, Grow Box, Grow Cabinet for Homegrow, Indoor Grow Tent, Growroom, Lightproof and Waterproof Plant Tent, Grow Tent Black Green71,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
Bettizia Pestovateľský stan pre rastliny Pestovateľský stan Skleníkový box Záhrada Pestovanie zeleniny Bylinky Pestovateľská skriňa Vnútorné 60x60x180 cm54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Ďalšie informácie o reklame
Pestovateľský stan Relaxdays, VxŠxH: 180x60x60 cm, vnútorná reflexná fólia, nepriepustný pre svetlo, stan na pestovanie v interiéri, čierny/zelený64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Rastový stan pre rastliny, 40x40x120 cm, Kingpower
47,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,95 €
Predajca: Lagento_GmbH

VINGO Grow Box Pozorovacie okno Skleníkový pestovateľský stan Stan pre izbové rastliny 120x60x180 cm
93,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Zelsius Grow Tent 100 x 100 x 200 cm sivý/čierny Pestovanie rastlín v interiéri
74,95 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,95 €
Predajca: CS-Trading

Melko skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox vnútorný pestovateľský stan pestovateľská skriňa - 40x40x120cm
45,80 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24

Melko skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox vnútorný pestovateľský stan pestovateľská skriňa - 40x40x160cm
49,80 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,80 €
Doprava zdarma
Predajca: melko24

EINFEBEN Rastúci stan Rastúci box Skleník na vnútorné rastliny 40 * 40 * 120 cm
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Skleník na paradajky Relaxdays 150 x 100 x 50 cm (VxŠxH), skleník s šikmou strechou z fólie s PE sieťovinou, zelený
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

VINGO Growbox Pozorovacie okno Skleníkový pestovateľský stan Stan pre izbové rastliny 80*80*180 cm
71,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Growbox 40x120x40cm vnútorný skleník stan pre rastliny pestovať skriňa posteľ skleník
45,80 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

Growbox 60x180x60cm vnútorný skleník stan pre rastliny pestovať skriňa posteľ skleník
58,80 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
54,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Feel2Home

HI skleník 200 x 77 x 169/ 148 cm zelená
40,62 €
Predajca: Tradior

ZELSIUS Grow Tent 140 x 140 x 200 cm čierna/zelená Pestovanie izbových rastlín
129,95 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,95 €
Predajca: CS-Trading

HIGHWERK Growzelt 200 x 200 x 200 cm, „MyHomeGrow“ Grow Tent, čierno-zelený, stan na pestovanie v interiéri
199,95 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
179,95 €
Predajca: CS-Trading

Relaxdays skleník na paradajky, záhrada a balkón, fóliový skleník na paradajky, HBT: 150x100x50 cm, oceľová a PE fólia, zelená
35,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

Relaxdays 4052025044855, Skleník, Zelená, Plast, Oceľ, 1 dvere/dverí, Zips
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays

HIGHWERK pestovateľský stan 60 x 60 x 120 cm, vnútorný pestovateľský stan, čierno-zelený, domáce pestovanie, pestovateľská skriňa, stan na rastliny
49,95 €
Predajca: CS-Trading
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Skleník pre záhradníctvo vo vlastných štyroch stenách
Rastlinné stany sú ideálne na pestovanie rastlín, kvetov, byliniek, ovocia a zeleniny aj v chladnom období. Sú obzvlášť praktické na pestovanie v interiéri a ponúkajú ideálne riešenie pre hobby záhradkárov a všetkých, ktorí sa zaujímajú o hydropóniu.
Vďaka pevnej tkanine 600D Oxford je stan odolný a odolný. Je tiež vhodný pre začiatočníkov a pôsobivo ľahko sa zostavuje, takže je ideálny pre každého, kto chce začať bez väčšej námahy.
Funkčný dekoratívny pestovateľský stan umiestnite kamkoľvek, kde chcete sledovať rast svojich rastlín - je ideálny pre malé obytné priestory alebo byty bez záhrady.
Popis: Rastlinný pestovateľský hrniec je vhodný na pestovanie rastlín, ktoré sa nachádzajú v záhrade:
- Rozmery: 40 x 40 x 120 cm (d x š x v)
- Farba: čierna / zelená
- Vonkajší materiál: Materiál: Oxford 600D, čierna farba
- Vnútorný materiál: vysoko reflexná fólia, strieborná farba
- Materiál tyče: Materiál: kov, zelený
- Materiál rohových spojok: plast, zelený
- nepriehľadnosť 99,9 %
- 95 % odraz svetla vo vnútri podporuje efektívny rast rastlín
- Vrátane veľkého predného vchodu s karabínou, ktorá ho v prípade potreby udrží otvorený
- dvojcestný zips
- Vrátane dvojstenných vstupov so sťahovacou šnúrkou, ktoré umožňujú inštaláciu ventilačných systémov, káblov a príslušenstva
- Vrátane vodotesnej základnej vložky, odnímateľnej, ľahko čistiteľnej
- Vrátane prefabrikovaných otvorov na možné použitie uhlíkových filtrov na filtrovanie pachov
- Vrátane vetracej klapky, ktorú možno pripevniť pomocou suchého zipsu
- Ventilačná klapka má sieťovú vložku, ktorá zabraňuje prenikaniu nežiaducich škodcov
- Vrátane 2 pútok, pomocou ktorých môžete ventiláciu zavesiť
- Pripevnenie pomocou suchého zipsu
- Vnútorné skleníky sa dajú zostaviť bez použitia náradia. Najprv sa musí kompletne zmontovať rám a potom sa všetko pretiahne cez rám ako kapucňa
- Vhodné na pestovanie v pôde a hydroponické pestovanie
- Možno použiť aj ako priechodný šatník, terárium pre korytnačky atď.
Rozsah dodávky:
- 1 x vnútorný skleník
Obsahuje BEZPLATNÝ merač vlhkosti pôdy pre rastliny, merací prístroj 3 v 1 s meraním PH/vlhkosti/svetla
Optimalizujte starostlivosť o svoje rastliny pomocou nášho všestranného testera pôdy 3 v 1! Toto zariadenie presne meria vlhkosť pôdy, intenzitu svetla a pH, aby sa zabezpečil zdravý a bujný rast rastlín. Pomocou merača pôdnej vlhkosti 3 v 1 môžete lepšie pochopiť stav svojich rastlín, sledovať vlhkosť pôdy, určiť úroveň pH a zabezpečiť, aby vaše rastliny dostávali dostatok slnečného svetla na optimálny rozvoj. Náš pH tester pôdy je vyrobený z vysokokvalitných plastov a zliatin odolných voči korózii, ktoré sú trvanlivé a odolné voči deformácii.
Vlastnosti:
- Rozmery: 225 x 60 x 35 mm
- Veľkosť sondy: 5 x 180 mm
- Prevádzková teplota: 10-60 stupňov
- Hmotnosť: 80 g
- Presná analýza pôdy 3 v 1: meria vlhkosť, intenzitu svetla a hodnotu pH
- Prevádzka bez batérií: Jednoduché použitie, vložte sondu 5 - 10 cm do pôdy a odčítajte stupnicu
- Prehľadný čítací panel: Presný ukazovateľ so šípkou, veľké intervaly stupnice, ľahko čitateľné čísla a označenie
- Technológia dvojitej sondy: Na získanie presnejších údajov stačí vložiť dvojitú sondu 5 - 10 cm do pôdy
- Užívateľsky prívetivé: Zapoj a používaj, prepínač na výber merania vlhkosti, pH a svetla
- Vedecké monitorovanie: Sledujte všetky zmeny vo vašich rastlinách pre optimálnu starostlivosť
- Vhodné na použitie v interiéri aj exteriéri: Univerzálne riešenie pre záhradníctvo, starostlivosť o trávnik, záhradníctvo a poľnohospodárstvo
- Robustná konštrukcia: Vyrobené z vysokokvalitných materiálov odolných voči korózii
Toto praktické zariadenie umožňuje komplexné monitorovanie pôdy, aby ste mohli vytvoriť optimálne podmienky pre rast a zdravie vašich rastlín
Rozsah dodávky:
- 1 x vnútorný skleník v čiernej / zelenej farbe
- 1 x merač pôdnej vlhkosti 3 v 1
- Priestorovo úsporné riešenie: Náš vnútorný skleník (40x40x120 cm) umožňuje zážitky zo záhradkárčenia v interiéri. Ideálny pre byty, balkóny alebo malé záhrady. Využite akýkoľvek dostupný priestor na pestovanie vlastných rastlín.
- Optimálna klíma pre rastliny: Vytvorte ideálne podmienky pre rast vašich rastlín. Skleník ponúka ochranu pred výkyvmi teplôt, zatiaľ čo nastaviteľné vetranie umožňuje optimálnu cirkuláciu vzduchu.
- Všestranné využitie: Či už ide o bylinky, zeleninu alebo kvety - náš skleník podporuje širokú škálu rastlín. Začnite svoju cestu interiérového záhradníctva, či už ste skúsený záhradník alebo začiatočník.
- Robustná konštrukcia: Čierno-zelený dizajn harmonicky zapadne do vášho domova. Robustná konštrukcia a kvalitné materiály zaručujú dlhú životnosť. Skleník, ktorý vám bude robiť radosť dlhé roky.
- Celoročné záhradkárčenie: Vďaka vnútornému dizajnu môžete záhradníčiť po celý rok. Pestujte čerstvé produkty bez ohľadu na poveternostné podmienky vonku. Zbierajte zdravé pochúťky priamo z vašej vnútornej záhrady.
Začnite svoju cestu interiérového záhradkárčenia ešte dnes! Objednajte si náš interiérový skleník (40x40x120 cm) a zažite radosť z pestovania vlastných produktov. Vytvorte si doma čerstvú zeleň a užívajte si mnohé výhody pestovania vlastných rastlín.
- Šírka
- 0.4 m
- Dĺžka
- 0.4 m
- Hmotnosť
- 5 kg
- Plocha
- 0.16 m²
- Farba
- Čierna
- Rozsah dodávky
- Skleník
- EAN kód
- 4251258935798
- Číslo od výrobcu
- 50002877
- Výrobca
- Mucola
- Šírka
- 0.4 m
- Dĺžka
- 0.4 m
- Hmotnosť
- 5 kg
- Plocha
- 0.16 m²
- Farba
- Čierna
- Rozsah dodávky
- Skleník
- EAN kód
- 4251258935798
- Číslo od výrobcu
- 50002877
- Výrobca
- Mucola
Hodí sa k tomu

312 LED lampa na rastliny rastie lampa s plným spektrom vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,59 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

BioBizz LIGHT MIX - 50 litrov
0,50 €/1l
25,00 €
Predajca: BestBrandShop

100W 287 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla 3 režimy svetla vnútorná rastlina rastie lampa na rastliny
54,79 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Štartovací balíček BioBizz
35,03 €/1l
105,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

VINGO LED lampa na rastliny Záhradné a skleníkové príslušenstvo 45W svetlo na rastliny 225 LED diód pre skleník, červeno-modré svetlo na rastliny s plným spektrom pre sadenice, záhradu, kvety, vnútorné záhradné rastové lampy
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Zvlhčovač vzduchu s aromaterapiou Ruhhy 22739
30,10 €
Predajca: Eoshop

Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny Pestovateľský stan Tmavá miestnosť studený rám Čierna zelená - 40x40x160cm
49,80 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
43,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

81 LED lampa na rastliny rastie lampa s plným spektrom vnútorná lampa na rast rastlín
19,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

216 LED lampa na rastliny Rastúca lampa s plným spektrom Svetlo na pestovanie izbových rastlín Rastúca lampa LED s vypínačom Veg a Bloom, IP65 Vodotesné svetlo na rastliny pre zeleninu a kvety Záhradné a skleníkové doplnky
86,75 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

EAXUS, stolový ventilátor Eaxus "Box"
Použité
29,99 €
Predajca: Trade4less

ATS (300W) PRO LED (27 µmol/J 816 µmol/s) | Rastúce osvetlenie od spoločnosti Lumatek
399,99 €
Predajca: BestBrandShop

Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Šikmý Unikátny multifunkčný šál rúrkový šál šatka motorka - Pure Black
2,14 €
Predajca: Jumada

Merač vlhkosti Meter rastlín Meter PH Merač vlhkosti Meter farmy Pôda Tester Záhradný trávnik Tester teploty Hodnota farmy Retoo
12,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

25W LED lampa na rastliny, Led Grow Lamp plnospektrálne rastové svetlo pre izbové rastliny zeleninu a kvety
23,19 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny Pestovateľský stan Tmavá miestnosť studený rám Čierna zelená - 240x120x200cm
148,80 €
-14,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
134,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Axiálny ventilátor Silent Line 100 m³/h s pripojením 100 mm
39,45 €
Predajca: creoven

BiobizzHeaven, 250 ml | Pôdny kondicionér
227,20 €/1l
56,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Solárna power banka Setty 5000 mAh zelená vodotesná power banka
19,03 €
Predajca: vegaonline

BioBizz Light-Mix 20 L - zemina na pestovanie rastlín
0,75 €/1l
15,00 €
Predajca: BestBrandShop

120W 468 LED lampa na rastliny s plným spektrom svetla pre rastliny vnútorná rastlina rastie lampa rastie lampa
51,29 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Samsung Galaxy S22 / S22 Plus ochranná fólia na fotoaparát sklenená fólia pancierové sklo ochranná fólia na fotoaparát pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Mucola skleník vrátane merača vlhkosti 3 v 1 pre rastliny Growbox stan pre izbové rastliny pestovateľský stan tmavá miestnosť studený rám čierna zelená - 60x60x120cm
54,80 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

ZELSIUS Grow Tent 40 x 40 x 160 cm čierna/zelená Pestovanie izbových rastlín
39,95 €
Predajca: CS-Trading

Rastový stan pre rastliny, 40x40x120 cm, Kingpower
47,95 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,95 €
Predajca: Lagento_GmbH

Digitálny teplomer a vlhkomer 2v1
3,72 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,53 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
86% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
86%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%10% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
10%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.sk.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
super
Dĺžka 0,6 mŠírka 0,6 m
super
Hodnotenie z 16. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Dĺžka 1,2 mŠírka 1,2 m
Super článok
Hodnotenie z 31. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Praktické
Dĺžka 0,6 mŠírka 0,6 m
Dobré spracovanie, stojí za to peniaze! ODPORÚČANIE KÚPIŤ!
Hodnotenie z 28. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Horný box na pestovanie
Dĺžka 0,6 mŠírka 0,6 m
Top článok dodaný veľmi rýchlo pomer cena/výkon je tiež správne, čo viac si môžete priať.
Hodnotenie z 30. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ako je opísané
Dĺžka 0,4 mŠírka 0,4 m
Som veľmi spokojný. Kúpil som ho pred 01/04 za 50 €. Pýtať si zaň teraz 140 € je dosť veľa. Ak si trochu priplatíte, získate kompletný set s ventilátorom a osvetlením. Ale ako všetci vieme, dopyt určuje cenu.
Hodnotenie z 18. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičková kvalita
Dĺžka 0,4 mŠírka 0,4 m
Stan sa ľahko stavia, je veľmi stabilný a ponúka priestor pre cca 3 rastliny
Hodnotenie z 9. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super Super
Dĺžka 0,6 mŠírka 0,6 m
Veľmi dobré Super
Hodnotenie z 7. augusta 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skleník
Dĺžka 1,2 mŠírka 1,2 m
Super produkt, môžem len odporučiť
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Outsunny Školský skleník s vekom z dreva a polykarbonátu odolný voči poveternostným vplyvom svetlosivý 90 x 80 x 58 cm



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
104,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(352)Počet hodnotení: 352
55,00 €
Predajca: Aga24

Kompletná sada Growbox VIVOSUN - 80 x 80 x 160 cm 150 W



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
749,00 €
Predajca: Trade2u

Skleník Ikodm, čierna zimná záhrada z hliníkovej zliatiny, s certifikáciou CE, rozmery: 280 × 170 × 195 cm
400,99 €
Predajca: SA-WLONG

VIVOSUN Smart Grow Kit Max 60x60x180 165 W



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
749,99 €
Predajca: Trade2u

Vigevee, zimná záhrada, čierna, vyrobená z hliníkovej zliatiny, s certifikáciou CE, rozmery: 280 × 170 × 195 cm
400,99 €
Predajca: Yuet-Chi

Drevený skleník Outsunny s uzamykateľnými dverami, 4 poschodia, prírodná farba



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
260,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny, skleník 6x3x2 metre, vstupné dvere, 8 okien, oceľová konštrukcia, zelený



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
249,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny skleník Skleník s posuvnými dverami, polykarbonátové strešné okno, hliník



3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5(9)Počet hodnotení: 9
232,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Skleník Outsunny 6 x 3 x 2 m – fóliový skleník s 8 oknami, UV ochranou a dverami



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
224,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Fóliový skleník Ikodm 3x4 m, stabilný a odolný, s oknom – odolná PE fólia 140 g/m², zelená
149,99 €
Predajca: SA-WLONG

Fóliový skleník Outsunny Skleník na paradajky s oknom



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
144,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Fóliový skleník Outsunny, polytunel 3,97 x 3 x 2 m, s navíjateľnou krycou fóliou, zelený
203,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Fóliový skleník s policami Fóliový tunel SHELV KANWOD na pestovanie rastlín balkón terasa



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
17,99 €
Predajca: Lehmann

KANWOD Skleník so zrolovateľnými dverami, priehľadná fólia 140 g/m2, 150x100x50 cm



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
19,99 €
Predajca: Lehmann

Fóliový skleník Outsunny, polytunel 6 x 3 x 2 m, s navíjateľnou krycou fóliou, zelený
171,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Garážový stan Outsunny 1,6 x 2,18 x 1,72 m, skladovací stan s UV ochranou a dverami na zips



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
162,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny studený rám mini skleník 3 úrovne dvojité dvere drevo polykarbonát príroda
126,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Outsunny Drevená vyvýšená posteľ Cold Frame Herb Bed pre záhradný balkón Brown Wood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
89,90 €
Predajca: AOSOM-DE

Skleník Relaxdays, rozmery 190 x 140 x 140 cm, police s 8 policami, fólia na skleníky, skleník na pestovanie paradajok, priehľadný



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,99 €
Predajca: Relaxdays