4,8



Na základe 9 hodnotení
Elizabeth Arden 0085805230142, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Čaj, Červené ríbezle, Ruže, Pivonka, šalviový olej, Pižmo, Tonka, Jantár
19,19 €
639,67 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Toaletné vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka1 309,60 €/1l
130,96 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior J'Adore, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Neroli, Ruže1 398,10 €/1l
139,81 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Poison, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Coriander, Tuberose, Sprej2 048,40 €/1l
102,42 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Dior Eau Fraiche, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Petitgrain olej, Pačuli1 393,80 €/1l
139,38 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
308,80 €/1l
30,88 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily - Parfumovaná voda 100ml s kvetinovým akcentom
313,60 €/1l
31,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden, White Tea Ginger Lily, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
460,60 €/1l
23,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Arden Biele Čaj Mandarinový Květ Parfémovana Voda, 30ml
765,00 €/1l
22,95 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea, Ženy, Letné, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov
505,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
699,00 €/1l
20,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden 085805194130, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Mandarínka, Melón, Zemolez, Citlivka, Benzoin
140,40 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Shalimar, Ženy, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Kosatec, Jazmín, Ruže, Tonka, Vanilka
891,44 €/1l
80,23 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy Very Irresistible, Ženy, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Badyán, Ruže, Pačuli, Vanilka
940,27 €/1l
70,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Chloé L'eau, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Magnólia, Jazmín, Ruže, Konárnik slivkový
1 664,33 €/1l
49,93 €
Predajca: BRASTYGroup

Moschino Uomo?, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Aldehyd, Koriander, Kumkvat, Škorica, šalviový olej, Cyklámen, Labdanum, ambra, Céder, Pižmo, Šalvia
253,73 €/1l
19,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Diorella 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Sicilian lemon, Zemolez
1 549,20 €/1l
154,92 €
Predajca: Parfumtoi

Rochas Tocade, Ženy, 100 ml, Citrus, Frézia, Geranium, Jazmín, Magnólia, Jantár, Vanilka, Sprej
358,50 €/1l
35,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Givenchy Amarige, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie
550,60 €/1l
55,06 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Toaletná voda pre ženy
- S kvetinovo-ovocnou vôňou
- Horné tóny: biely čaj, kvet hrušky, čierny ríbezľ, palmaróza
- Stredné tóny: pivoňka, šalvia, bulharská ruža, turecká ruža
- Základné tóny: pižmo, jantár, tonka, maté
Jemná a rozpoznateľná vôňa – toaletná voda pre ženy White Tea Wild Rose od Elizabeth Arden. Naplnená sviežosťou, vyvolá úsmev na vašej tvári. Jemné tóny bieleho čaju, hrušky a ruže sú upokojujúce a podmania si srdce svojou kvetinovou vôňou. Svieža kombinácia pivoňky, bulharskej ruže, šalvie a tureckej ruže vytvára magický nádych a prináša parfumu, ako aj žene, ktorá ho používa, pocit jemnosti a elegancie. Základné tóny zdôrazňujú éterické ženské pôvaby, štýl a klasiku. Obklopujúca teplo pre očarujúce a elegantné dámy!
Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Camellia Sinensis Leaf Extract, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Propylene Glycol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Coumarin, Farnesol, Geraniol, Limonene, Linalool, Ext. Violet 2 (CI 60730). N00830
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 30 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Čaj, Červené ríbezle
- Poznámky k srdcu vône:
- Ruže, Pivonka, šalviový olej
- Poznámky k základu vône:
- Pižmo, Tonka, Jantár
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
White Tea Wild Rose z kolekcie White Tea je kvetinová vôňa pre ženy. Hlava obsahuje biely čaj, kvet hrušky, červené ríbezle a trávu s vôňou palmarosy. V srdci ucítite bulharskú a tureckú ružu, pivóniu a pižmovú šalviu. Kompozíciu dopĺňa pižmo, maté, fazuľa tonka a jantár. uvedená na trh v roku 2019.
Kvetinová vôňa pre ženy
Nóty vône:
Vrchné tóny: biely čaj, červené ríbezle, kvet hrušky, palmarosa
Srdcové tóny: pivonka, bulharská ruža, turecká ruža, šalvia
Základné tóny: jantár, fazuľa tonka, pižmo, yerba mate
Toaletná voda White Tea Wild Rose od značky Elizabeth Arden bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vami vybraté vône.
Zmyselná, bohatá vôňa White Tea Wild Rose je dielom ov značky Elizabeth Arden. Ľahká kompozícia parfému je navrhnutá tak, aby mu dodala jemnosť a ľahkosť. Vôňa sa pohráva s jemnými tónmi, ktoré sa postupne rozvíjajú do elegantného, voňavého oblaku. Vytrvalá a nevtieravá kompozícia je harmonicky zložená, a preto podčiarkuje pôvab a ľahkosť svojej majiteľky. Nóty vône: divoká ruža ,svieža hruška a ruže.
- Hmotnosť
- 0.158 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 008580523014285805230142085805230142
- Číslo od výrobcu
- 138131
- Hmotnosť
- 0.158 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 008580523014285805230142085805230142
- Číslo od výrobcu
- 138131
Hodí sa k tomu

Elizabeth Arden White Tea toaletná voda pre ženy 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Genie 12471 GENIE Aktenvernichter 240 S
24,99 €
Predajca: AddTronic

Merax 2-miestna rozkladacia pohovka s funkciou spánku a nastaviteľným operadlom, zamatový poťah a zlaté kovové nožičky - vrátane vankúšov a úložného priestoru, sivá
360,99 €
-73,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
287,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Vrecko na stavebnice Mega Bloks farebné (60 kusov)
13,52 €
Predajca: Aspekto

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose Parfum, 100ml
308,80 €/1l
30,88 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Wild Rose, Ženy, Letné, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, ALCOHOL DENAT., WATER/AQUA/EAU, PARFUM/FRAGRANCE, BUTYLENE GLYCOL, CAMELLIA SINENSIS LEAF EXTRACT,...
525,20 €/1l
26,26 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea Woda perfumowana, 100 ml
333,30 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden White Tea, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, šalviový olej, Mandarínka, Morský, Kosatec, Čaj, Matný, Ruže, Pižmo, ibištek pižmový, Tonka, Drevo
514,00 €/1l
25,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily - Parfumovaná voda 100ml s kvetinovým akcentom
313,60 €/1l
31,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, šalviový olej, Mandarínka, Morský, Kosatec, Matný, Ruže, Čaj, ibištek pižmový, Pižmo, Tonka, Drevo
722,00 €/1l
21,66 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden Green Tea Sakura Blossom toaletná voda 100 ml sprej
168,80 €/1l
16,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Eau de Parfum, 30ml - Luxusná kvetinová voňavka s jemnými tónmi bieleho čaju
709,33 €/1l
21,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov
298,30 €/1l
29,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Elizabeth Arden, White Tea Ginger Lily, Eau De Toilette, For Women, 50 ml
460,60 €/1l
23,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elizabeth Arden White Tea Ginger Lily Woda toaletowa, 30 ml
699,00 €/1l
20,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
509,11 €/1l
45,82 €
Predajca: PerfumTraders

Arden Biele Čaj Mandarinový Květ Parfémovana Voda, 30ml
765,00 €/1l
22,95 €
Predajca: PerfumTraders

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
380,50 €/1l
38,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Elizabeth Arden White Tea Eau Florale Woda toaletowa, 100 ml
292,90 €/1l
29,29 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Sunflowers Summer Bloom EDT 100 ml W
137,50 €/1l
13,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Lanvin, Eclat d'Arpege, Eau De Parfum, For Women, 50 ml
486,80 €/1l
24,34 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden White Tea, Ženy, Letné, 50 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov
505,00 €/1l
25,25 €
Predajca: PerfumTraders

Elizabeth Arden Green Tee, Ženy, 100 ml, Bergamot, Citrón, Oranžová, Bergamot,Lemon,Orange, Karafiát, Jazmín, Čaj, Carnation,Jasmine,Tea
200,90 €/1l
20,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Montblanc Signature, Ženy, 30 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
962,67 €/1l
28,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
78% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
78%22% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
22%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. septembra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ženská vôňa
Objem 0,1 l
Veľmi lichotivá, nie drsná, rušivá vôňa. Vôňa ruží je tiež veľmi príjemná. Vôňa na každý deň.
Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Krásna vôňa
Objem 0,1 l
Krásna vôňa
Hodnotenie z 7. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Objem 0,03 l
Všetko podľa opisu
Hodnotenie z 6. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Hodnotenie z 17. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 6. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,1 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
573,50 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l