5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Felce Azzurra 8001280062117, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Borovica, Ruže, Oranžová, Ruže, Borovica, Oranžová, Pačuli, Levanduľa19,98 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Prírodné mydlo LAVENDER NEROLI YLANG65,00 €/1l
6,50 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Tesori Pumpseife 300 ml Byzantium39,96 €/1kg
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Dermomed Mydło w płynie Aloe, 1 l12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra Classico, Tekuté mydlo, Modrá, 300 ml, 1 kusov
20,07 €/1l
6,02 €
Predajca: Tersorte

Malizia 8003510019601, Pokožka, Tekuté mydlo, Zmäkčovadlo, Modrá farba vody, 300 ml, 1 kusov
33,50 €/1l
10,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Sapone Muschio Bianco mydlo 300ml - Tesori d'Oriente
33,20 €/1l
9,96 €
Predajca: Zeitburg

Svěží tekuté mýdlo Felce Azzurra S máta a limetka, 500 ml
7,18 €/1l
3,59 €
Predajca: Katomix

Malizia White Musk Flüssigseife 1000ml
12,30 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

BRUBAKER Cosmetics 6-balenie tekutého mydla na umývanie rúk kokos - 6 x 240 ml v praktickom dávkovači - jemne čistí a hydratuje - ako ochrana a pre hygienicky čisté ruky
6,94 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Malizia tekut mydlo krmov 1000 ml nplov balenie
11,96 €/1kg
12,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Palmolive 2642960007 Tekuté mydlo Naturals Milk & Almond - 300 ml
33,23 €/1l
9,97 €
Predajca: somnia24

Frosch 5715, Tekuté mydlo, 500 ml
6,52 €/1l
3,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Elina 40985 Tekuté mydlo AloeVera - 500 ml
67,14 €/1l
33,57 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Malizia 8003510005864, Pokožka, Tekuté mydlo, Zmäkčovadlo, Hnedá, Vanilka, 300 ml
33,50 €/1l
10,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

BRUBAKER Cosmetics tekuté mydlo na umývanie rúk v praktickom dávkovači - jemne čistí a hydratuje, čerešňový kvet, balenie po 10 ks (10 x 240 ml)
6,66 €/1l
15,99 €
Predajca: BRUBAKER

Regina krémové mydlo tekuté 338 Green Freshness 500ml
2,52 €/1l
1,26 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tekut mydlo ROSE OF BULGARIA 300 ml
13,17 €/1l
3,95 €
Predajca: RosesOils

BRUBAKER Cosmetics tekuté mydlo na umývanie rúk v praktickom dávkovači - jemne čistí a hydratuje, mliečny med, balenie po 10 ks (10 x 240 ml)
6,66 €/1l
15,99 €
Predajca: BRUBAKER

Baylis & Harding Tekuté mydlo na ruky - Oud, Cedar & Amber, 500ml
15,80 €/1l
7,90 €
Predajca: FRAGONITO_
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Účel:
- Ruky
- Model:
- Tekuté mydlo
- Dermatologicky testované:
- Áno
- Typ dávkovača:
- Flakón s pumpičkou
- Vôňa:
- Jazmín
- Parfémované:
- Áno
- Pomocná zložka:
- arganový olej
- Hlasitosť:
- 300 ml
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Objednajte si Felce Azzurra Amber & Argan ešte dnes a pocíťte na svojich rukách! Kúpte si ho teraz a vychutnajte si zamatovú jemnosť!
Sapone tekuté mydlo 300ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra
Sapone tekuté mydlo 300ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra je mimoriadne voňavé a výživné mydlo na ruky, ktoré vás prenesie na cestu do stredomorskej záhrady. Teraz si môžete užívať sviežu a čistú vôňu po celý deň!
Toto tekuté mydlo je dokonale zložené z prírodnej zložky - jantárového oleja. Vďaka nemu budú vaše ruky nielen čisté, ale aj výnimočne jemné a hydratované. Zabudnite na suchú a drsnú pokožku! Vďaka Nutirente Ambra budú vaše ruky vyzerať a cítiť sa ešte lepšie.
Okrem úžasnej vône a skvelých ošetrujúcich vlastností je toto tekuté mydlo aj veľmi účinné. Tekuté mydlo dokonale pení a zmýva nečistoty, pričom zanecháva stopy svojej nádhernej vône. Preto vám táto 300ml fľaša vydrží veľmi dlho a vy si budete dlho užívať sviežosť.
Neotáľajte, objednajte si Sapone tekuté mydlo 300 ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra teraz a objavte novú dimenziu čistoty a starostlivosti o vaše ruky. Garantujeme vám, že si túto fantastickú vôňu zamilujete a nebudete sa jej môcť nabažiť!
Obsah balenia: - Sapone tekuté mydlo 300 ml Nutriente Ambra - Felce Azzurra
Intended use: - Na každodenné umývanie rúk - Na starostlivosť o suchú a drsnú pokožku
Zloženie: - Prírodný olej z ambry
Objem: - obsah: 300 ml
Výrobca: - Felce Azzurra, Taliansko
Rozkoš zo stredomorskej záhrady teraz na dosah ruky!
Felce Azurra Flüssigseife 300 ml Ambra&Amp;Argan
- Merná jednotka: ks
- Výška: 17.00
- Šírka: 5,00
- Dĺžka: 8,00
FELCE AZZURRA TEKUTÉ MYDLO JANTÁROVÝ A ARGANOVÝ OLEJ 300 ML
VÔŇA:
Univerzálny produkt, ktorý funguje ako sprchový gél aj ako mlieko do kúpeľa. Šumivé citrusové tóny v kombinácii so sladkými mandľami postupne odhaľujú hrejivé a zmyselné arómy argánu, ambry a bielych kvetov. Boli vyvážené vonnými tónmi vanilky a santalového dreva.
TÓNY HLAVY: SLADKÁ MANDĽA, KVETY MARHULE
SRDCA: JAZMÍN, AMBRA A ARGÁN
ZÁKLAD: VANILKA A SANDÁLOVÝ STROM
ZLOŽENIE:
Toto zloženie obohatené o esenciálne oleje zahalí vašu pokožku do zmyselných vôní ambry a arganu a zaručí vám pocit pohodlia a spokojnosti.
OBJEM-OBSAH BALENIA: 300 ml
Jemný sprchový gél Felce Azzurra Ambra & Argan s voňavou kombináciou ambry a argánu je nou voľbou pre vašu dennú sprchovú rutinu. S jemnou textúrou a príjemnou arómou poskytuje tento sprchový gél nielen účinné čistenie, ale aj osvieženie pre vašu pokožku. S vysokou kvalitou značky Felce Azzurra môžete byť istí, že každá sprcha bude pre vás zážitkom. Objem balenia je 300 ml, čo zaručuje dlhotrvajúce využitie tohto obľúbeného sprchového gélu. Urobte si radosť každý deň a doprajte si tento kúsky u pre vašu pokožku.
PAGLIERI Blue Fern Vyživujúci jantár a argán Flüssigseife 300 ml
- Hmotnosť
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Voda, sodík laureth sulfát, sodík chlorid, kokamidopropyl betain, parfum, sodík benzoát, PEG-6 kaprilový/kaprinový glycerid, kyselina citrónová, hexylén glykol, sodík kokoamfoacétat, tetrasodná EDTA, polyquaternium-7, methylchloroisothiazolinone, CI 19140, kolagén, argánový olej, extrakt z ambry, palmový tuk, kyselina mléčna.
- Výrobca
- Felce Azzurra
- EAN kód
- 8001280024245
- Číslo od výrobcu
- 502340
- Hmotnosť
- 0.4 g
- Objem
- 300 ml
- Zloženie
- Voda, sodík laureth sulfát, sodík chlorid, kokamidopropyl betain, parfum, sodík benzoát, PEG-6 kaprilový/kaprinový glycerid, kyselina citrónová, hexylén glykol, sodík kokoamfoacétat, tetrasodná EDTA, polyquaternium-7, methylchloroisothiazolinone, CI 19140, kolagén, argánový olej, extrakt z ambry, palmový tuk, kyselina mléčna.
- Výrobca
- Felce Azzurra
- EAN kód
- 8001280024245
- Číslo od výrobcu
- 502340
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Malizia 8003510019601, Pokožka, Tekuté mydlo, Zmäkčovadlo, Modrá farba vody, 300 ml, 1 kusov
33,50 €/1l
10,05 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Felce Azzurra Płyn do szyb, 750 ml
5,35 €
Predajca: LAVONIO

Felce Azzurra Originálny sprchový gél 400 ml
22,47 €/1l
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Felce Azzurra Classico, Tekuté mydlo, Modrá, 300 ml, 1 kusov
20,07 €/1l
6,02 €
Predajca: Tersorte

BRUBAKER Cosmetics Shower and Bath Set Aloe Vera - 5-dielna darčeková sada pre ženy - kozmetická sada pre ženy
31,22 €/1l
9,99 €
Predajca: BRUBAKER

Tekuté mydlo MALIZIA Camomile INTIMATE SOAP - 200ml
62,81 €/1kg
17,90 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,33 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Doccia Talco Setificante sprchov gl 300ml - Malizia
32,53 €/1l
9,76 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tesori d’Oriente Hammam, Tekuté, 760 ml, Fľaša
15,08 €/1l
11,46 €
Doprava zdarma
Predajca: DomoDomo

Felce Azzurra, Żel pod prysznic White Musk, 400 ml
17,15 €/1l
6,86 €
Predajca: MANADA

Sapone Muschio Bianco mydlo 300ml - Tesori d'Oriente
33,20 €/1l
9,96 €
Predajca: Zeitburg

Felce Azzurra 8001280032004, Osviežovač vzduchu v spreji, Čierna, Azúrová, Ruže, Borovica, 250 ml, 250 g, Sprej
11,88 €/1l
9,99 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,97 €
Predajca: Katomix

Felce Azzurra Doccia Classico, Sprchovací gél, 250 ml, Telo, 1 kusov
14,16 €/1l
3,54 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Felce Azzurra Talk do ciała Classic, 250g + Poduszka
23 266,67 €/1kg
6,98 €
Predajca: Bugelo

Felce Azzurra Bodywash Original, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, 1 kusov
13,83 €/1l
8,99 €
Predajca: MONDEX

Felce Azzurra, Náplň do elektrického osviežovača Classic, 20 ml
2 085,00 €/1l
41,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Tesori d’Oriente Byzantium, Tekuté, 760 ml, Fľaša
11,70 €/1l
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PAGLIERI Felce Azzurra Intimseife Ultra Protection 250 ml
36,04 €/1l
9,01 €
Predajca: TR8

Felce Azzurra 24649, Sprchovací gél, 650 ml, Dospelí, Unisex, Telo, Orchidea
18,92 €/1l
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Felce Azzurra, Odświeżacz w sprayu White Musk, 250 ml
47,12 €/1l
11,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Felce Azzurra Bodywash Bergamot & Jasmine, Sprchovací gél, 650 ml, Ženy, Telo, Jantár, Bergamot, Škorica, Kokos, Jazmín, Konvalinka, Pižmo, Orchidea, Broskyňa, Hydratačný
15,37 €/1l
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Tesori d'Oriente Mirra Perfumy, 100ml
119,90 €/1l
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

PAGLIERI - Felce Azzurra Körpercreme / BodyLotion 250ml
28,72 €/1l
7,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Malizia tekut mydlo krmov 1000 ml nplov balenie
11,96 €/1kg
12,56 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dezodorant v spreji Fresch Deodorant 150ml - Felce Azzurra
297,67 €/1l
44,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

White Musk - dezodorant v spreji, 150 ml
67,93 €/1l
10,19 €
Predajca: Zeitburg

Tesori d'Oriente, Krem do ciała Białe piżmo, 300 ml
42,53 €/1l
12,76 €
Predajca: Zeitburg

Felce Azzurra, Elektrický osviežovač vzduchu Classic, 20 ml
9,81 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,00 €
Predajca: Bugelo

Felce Azzurra Karité Sublime sprchový gél 400 ml
7,95 €/1l
3,56 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,18 €
Predajca: Katomix

Lenor destilovaná voda s vôňou do naparovacej žehličky - Leto 1 liter
3,99 €
Predajca: Lemonbite
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Felce Azzurra Amber
Príjemná vôňa
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,60 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Black Shine Vegánske mydlo s kyselinou kojovou a kurkumou, 2 x 100 g
17,50 €
Predajca: Exporgin
87,50 €/1kg

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Palmolive 8718951257719, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Jazmín, Oranžový kvet, 250 ml, 1 kusov



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Palmolive 8718951257818, Ruky, Tekuté mydlo, Flakón s pumpičkou, Čistiace, Limetka, Mäta, Zelená



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
3,80 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
15,20 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
772,50 €/1l