5,0



Na základe 2 hodnotení
Deli Nature Grit - minerálna zmes podporujúca trávenie pre vtákov s uhlím 1,2kg Deli Nature
9,77 €
8,14 € / 1kg
plus 4,20 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Základné krmivo pre vtáky a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Colombine Grit + Redstone - 20 kg69,66 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,10 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Prestige Grit mit Korällchen - 20 kg83,20 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,76 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
Oropharma Supra Pills - 250 tabliet61,07 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,32 €
Predajca: e-zooo_com

Ďalšie informácie o reklame
NutriBird G14 Tropical - 1 kg38,01 €
Predajca: e-zooo_com

Deli Nature Birdelicious Carduelis Light – zmes semien pre ščírky ľahká 750 g Deli Nature
39,87 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Deli Nature Birdelicious krmivo pre andulky - 4x2500g
7,69 €/1kg
19,23 €
Doprava zdarma
Predajca: EW_Trade

Deli Nature Birdelicious Serengeti 750g - krmivo pre papagája Žako a Senegalka Deli Nature
10,84 €/1kg
8,13 €
Predajca: VISO

Deli Nature Birdelicious Pantanal 2kg - krmivo pre papagája Ara a Kakadu Palmový Deli Nature
9,10 €/1kg
18,19 €
Predajca: VISO

Deli Nature Birdelicious Down Under 2kg - pokarm dla dużych papug Deli Nature
28,00 €/1kg
56,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Deli Nature Birdelicious Serengeti 2kg - pokarm dla papugi Żako i Senegalka Deli Nature
7,89 €/1kg
15,78 €
Predajca: VISO

Deli Nature Greenline Zmes pre ježkov - krmivo pre divoké ježky 600g Deli Nature
3,05 €/1l
7,63 €
Predajca: VISO

Deli Nature Birdelicious Tropical Friut 750g - doplnok stravy a pochúťka pre papagáje Deli Nature
14,36 €/1l
35,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Deli Nature Premium Papagáje - zmes pre nerozlučné 1kg Deli Nature
9,16 €/1l
22,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Deli Nature 33 - Naklíčené krmivo pre všetky papagáje, naklíčené krmivo, 15 kg
60,49 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

Deli Nature Menu 5 Down Under - zmes pre austrálske papagáje a kakadu 2 kg*
16,99 €
Predajca: ParrotPlanet_pl

CeDe Lorifood 1kg - krmivo pre lorysy a visuté papagáje Deli Nature
40,19 €
Predajca: e-zooo_com

Beduco Kanarien 800 g
9,80 €/1kg
7,84 €
Predajca: VISO

Deli Nature Birdelicious Amazonia 800g - krmivo pre stredné papagáje Deli Nature
28,72 €/1kg
22,98 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Možno to nevonia ako ovocie a nechrumká to ako orechy, ale… je absolútne nevyhnutné pre zdravie každého vtáka.
Grit je niečo viac ako len štrk – to prirodzená podpora trávenia, ktorá zohráva obrovskú úlohu v živote vtákov. Vďaka nemu môžu správne drviť potravu, posilňovať svaly žalúdka a udržiavať dobrú kondíciu – od rána do večerného spevu.
Táto zmes je kombinácia štrku, rozdrvených mušlí a korálov, ktoré nielen podporujú tráviaci systém, ale sú aj zdrojom cenných minerálov, m.in. vápnika.
Podávaná denne, v neobmedzenom množstve, zlepšuje kondíciu, vstrebávanie živín a podporuje zdravý vývoj, najmä v období preperovania, hniezdenia alebo u mladých vtákov.
Nezaujímavá, a predsa nenahraditeľná – grit je tajná prísada dobrej kondície každého okrídleného priateľa.
Hmotnosť: 1,2 kg
Pre koho: všetky druhy klietkových a voliérnych vtákov
Obsahuje: štrk, mušle, korály
Ako podávať: denne, bez obmedzení, v samostatnej nádobe
Skutočný vtáčí wellness sa začína od dobrého trávenia – a grit je jeho tichý hrdina.
Deli Nature Grit s dreveným uhlím 1,2 kg
Špeciálna zmes na ideálne trávenie. Jemný, takmer rozomletý štrk zmiešaný s dreveným uhlím pre mladé holuby, vtáky s krátkymi zobákmi a exotické vtáky. Grit podporuje tvorbu kostí a je nevyhnutný pre tvorbu vaječných škrupín a peria. Mal by byť k dispozícii počas celého roka na zobanie.
Zmes štrku, škrupín a koralov.
Analytické zložky: Čistý popol: 96,50 %, vápnik: 14,50 %, sodík: 0,33 %, fosfor: 0,05 %
- Hmotnosť
- 1200 g
- Objem
- 1.2 l
- Obsah vlhkosti
- 0
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Vták
- Prídavné látky
- Uhlík
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5411860042454
- Číslo od výrobcu
- SCAN5411860042454
- Výrobca
- Deli Nature
- Registračné číslo
- keine
- Hmotnosť
- 1200 g
- Objem
- 1.2 l
- Obsah vlhkosti
- 0
- Typ krmiva
- Doplnkové krmivo
- Vhodné pre druhy zvierat
- Vták
- Prídavné látky
- Uhlík
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 5411860042454
- Číslo od výrobcu
- SCAN5411860042454
- Výrobca
- Deli Nature
- Registračné číslo
- keine
Hodí sa k tomu

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

AREBOS 3-dielna súprava pivného stanu, stôl + 2 lavice, skladacia, ratanový vzhľad čierna
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS

Sada hračiek pre vtáky Papagáj hračka Hojdačka Závesný zvonček Budgerigar
24,00 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Wiltec voľný výbeh pre králiky 180 x 75 x 75 cm, vonkajší výbeh a búda pre malé zvieratá pre králiky, zajace, morčatá, voľný výbeh ako králikáreň
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Siemens VS06A111, 600 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Vrecko na prach, 4 L, Mikro
112,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Woltu PVL0001gr, Šedá, 3000 mm, 3000 mm
145,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WOLTU

Trendyplants - Phoenix Canariensis - Datľovník - Odolný - Výška 170-190 cm - Veľkosť kvetináča Ø24cm
101,14 €
Predajca: Trendyplants

Classici grandi pappagalli - 20 kg
4,10 €/1kg
81,98 €
Predajca: e-zooo_com

Versele-Laga Budgies 20kg, Semienka, 20 kg, Papagáj, Vitamín A, Yellow millet 54%, red millet 16%, white millet 10%, canary seed 8%, husked oats 6%, linseed 3%,..., 20 kg
4,42 €/1kg
94,48 €
-6,18 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
88,30 €
Predajca: e-zooo_com

Veľká klietka pre andulky, kanáriky a papagáje s vonkajším sedením a príslušenstvom
119,00 €
Predajca: kk-shopping

Klietka pre vtáky 591471, klietka pre vtáky s hračkami, so schodíkmi pre vtáky, 46 x 35,5 x 99 cm, čierna
91,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Deli Nature Birdelicious Carduelis Light – zmes semien pre ščírky ľahká 750 g Deli Nature
39,87 €/1kg
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rosnerski Rosis Vogelsand 2,5kgx10
70,68 €
Predajca: e-zooo_com

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

UISEBRT Sieť proti hmyzu Okno 80 X 100 cm Sieť proti hmyzu Sieť proti komárom s hliníkovým rámom bez vŕtania a skrutiek Antracit
22,29 €/1m
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: BojiaHome

Yaheetech klietka pre vtáky vtáčia búdka pre vtáky chovateľ 46 x 35 x 92,5 cm, so strešným otvorom a 4 bidielkami, pre papagája andulku, čierna
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Mucola vtáčia voliéra sivá vtáčia klietka vtáčia klietka zvieracia klietka papagáj papagáj vnútorná voliéra VoGelbauer klietka pre papagáje
84,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Držiak na sépiovú kosť Nobby 1 ks
2,83 €
Predajca: VISO

5M rozprávkové svetlá Vonkajšie solárne žiarovky LED rozprávkové svetlá, vnútorné vonkajšie vianočné osvetlenie Vonkajšia záhradná balkónová párty dekorácia, teplá biela
18,06 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

Proso žlté 1 kg
38,55 €/1kg
45,87 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
38,55 €
Predajca: e-zooo_com

Hniezdo pre kanárika Nobby vrátane držiaka Ø 9 cm
9,59 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,84 €
Predajca: e-zooo_com

WISFOR kurník pre kurčatá strešný kurník pre hydinu malé kurníky pre zvieratá voľný výbeh s 2 uzamykateľnými dverami, 393 x 312 x 156 cm
167,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
![Obrázok produktu pre Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/3ef1429105015969fe1a7b3dffcbbc4a.webp)
Sieť proti hmyzu EASYmaxx na okná s Magic Click | Moskytiéra sa dá individuálne zostrihať na veľkosť pre všetky okná do 150 x 130 cm | Jednoduchá inštalácia pomocou 12 magnetov - bez vŕtania alebo skrutkovania [čierna]
7,99 €/1m
11,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Bazooka Prenosný Bluetooth reproduktor Boombox 30W (20W+5Wx2) IPX4 odolný voči striekajúcej vode/Rádio/microSD/Aux-In/USB/osvetlenie/port pre mikrofón
41,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aire de jeux avec cordes à grimper 27 × 24 cm
8,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kurník Wiltec 1520 x 520 x 920 mm červeno-biely s voľným výbehom a hniezdiskom z jedľového dreva, kurník s prístreškom, mriežkou a pozinkovaným zásobníkom na trus
188,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Bambusové hniezdo s kokosovými vláknami malé, Ø11 x 5 cm
4,55 €
Predajca: VISO

Einhell Power X-Change batéria do kosačky GE-CM 18/30 Li-Solo
128,10 €
Predajca: conquestgmbh

Gorenje WNFHEI74ADPS, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
454,80 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: _Haushaltsparadies_
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 5. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. decembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sýkorkový knedlík 200 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
64,19 €
Predajca: boni-shop
3,13 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 200 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
39,84 €
Predajca: boni-shop
2,21 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov bez sieťky



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
47,65 €
Predajca: boni-shop
5,29 €/1kg

Sýkorka knedlík premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
26,19 €
Predajca: boni-shop
2,91 €/1kg

Sýkorkový knedlík 100 x cca 90 gramov so sieťkou



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(19)Počet hodnotení: 19
50,57 €
Predajca: boni-shop
5,62 €/1kg

Sýkorka knedľa Premium s hmyzom 100 x cca 90 gramov bez sieťky Krmivo pre vtáky Krmivo pre divé vtáky



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(65)Počet hodnotení: 65
27,03 €
Predajca: boni-shop
2,41 €/1kg

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 30 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
36,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 10 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
19,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 20 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
29,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 15 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
23,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 5 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
16,78 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 3 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
11,99 €
Predajca: Posh

Krmivo pre voľne žijúce vtáky 1 kg Krmivo pre vtáky Štyri ročné obdobia Bohaté na energiu Prírodné GiDeli



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(133)Počet hodnotení: 133
9,58 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,99 €
Predajca: Posh

NutriBird Lori - 3 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
62,10 €
Predajca: superbrandshop

Krmný hrach 20 kg Hrach s vysokým obsahom bielkovín Krmivo pre zvieratá Krmná zmes Medziplodin



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,85 €/1kg

Konopné semená 15 kg nelúpané, bielkoviny, krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, kone, hydina, GiDeli
64,99 €
Predajca: Posh

Krmná pšenica 25 kg – pšeničné zrná pre sliepky, kačice, husi, holuby – krmivo pre hydinu a vtáky
15,90 €
Predajca: FRANCLEAN
0,64 €/1kg

Beduco 15kg Papageien Supreme Obst Nr.64



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
93,13 €
Predajca: e-zooo_com
6,21 €/1kg

Beduco 20 kg Veľký kŕmidlo pre papagáje so slnečnicovými semenami č. 69



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
93,75 €
Predajca: e-zooo_com
4,69 €/1kg

Slnečnicové semená 25 kg, lúpané, prírodné krmivo pre vtáky, voľne žijúce vtáky, zimné krmivo GiDeli



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
61,99 €
Predajca: Posh