5,0



Na základe 1 hodnotenia
Kilian Woman in Gold parfémovaná voda pre ženy 50 ml
185,01 €
3 700,20 € / 1l
Cenový hit
v celoštátnom porovnaní
Doprava zdarma
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Playing With The Devil Woda perfumowana, 50 ml4 109,80 €/1l
205,49 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml4 213,20 €/1l
210,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
By KILIAN Moonlight in Heaven Woda perfumowana z możliwością napełnienia, 50ml3 878,20 €/1l
193,91 €
Predajca: PerfumTraders

By Kilian Woman In Gold Woda perfumowana, 50 ml
5 145,60 €/1l
257,28 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Kilian Good Girl Gone Bad Extreme parfémovaná voda pre ženy 50 ml
4 908,60 €/1l
245,43 €
Predajca: PerfumTraders

By Kilian Love Don't Be Shy parfémovaná voda pro ženy 50 ml
4 441,00 €/1l
222,05 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

By Kilian, Voulez-Vous Coucher Avec Moi, Eau De Parfum, Unisex, 50 ml
3 531,80 €/1l
176,59 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Angels' Share parfémovaná voda unisex 50 ml
3 460,00 €/1l
173,00 €
Predajca: PerfumTraders

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Rolling in Love parfémovaná voda unisex 50 ml
4 430,00 €/1l
221,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kilian Roses on Ice parfémovaná voda unisex 50 ml
3 939,00 €/1l
196,95 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Woman in Gold Parfumovaná voda 100 ml
3 706,20 €/1l
370,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Tersorte

Kilian Straight to Heaven parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 890,00 €/1l
194,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Amouage Jubilation Woman parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Kilian Good girl gone Bad Parfumová voda s náplňou 100 ml
2 424,00 €/1l
242,40 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Can't Stop Loving You parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 999,60 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Xerjoff Alexandria II Perfumy, 50 ml
4 063,80 €/1l
203,19 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Chyprová kvetinová vôňa v krásnom flakóne, ktorý vám bude skladať komplimenty pri každom použití.
Nóty vône:
Hlavné tóny: bergamot, aldehydy, mandarínka
Srdcové tóny: bergamot, aldehydy, mandarínka
: Ruža, vanilkový absolút, geránium, frézia
Základná nóta: vanilka, akigalawood, fazuľa tonka, pačuli
.
Parfémovaná voda Woman in Gold od značky Kilian bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Fascinujúce kontrasty Osobné nuansy zlatých žien sa trblietajú ako zlatá a strieborná fólia a hrajú sa so svetlom a tmou ako na obraze. Kúsok od značky Kilian, rovnako rafinovaný a brilantný ako žena, ktorá ho nosí. Jedinečné jadro vône odhaľuje všetky aspekty kráľovskej ruže. V pozadí sú vzácne vanilkové tóny orámované jedinečným pačuli a vzácnym drevom acigala. Každý tón sa spája v dokonalej harmónii a vytvára štruktúrovanú, nádhernú, bohatú a žiarivú vôňu: Golden Woman.
Parfumovaná voda Woman in Gold značky Kilian bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Vrchné tóny: Aldehydy, mandarínkový pomaranč, bergamot: Stredné tóny: Vôňa: geránium, frézia, vanilkové absolúty, ruža: Základné tóny: Vôňa: vanilka, fazuľa tonka, akigalawood, pačuli
Kilian Woman In Gold Edp Spray
- Model
- Woman in Gold
- Hmotnosť
- 0.339 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, VODA / AQUA / EAU, VÔŇA (PARFUM), ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, LIMONÉN, LINALOOL, ALFA-IZOMETYL IÓNÓN, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL BENZOÁT, TOKOFEROL, BHT, PENTAERYTRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMÁT, ILN44541
- Výrobca
- By Kilian
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3700550218210
- Číslo od výrobcu
- N3E5010000
- Model
- Woman in Gold
- Hmotnosť
- 0.339 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- ALKOHOL DENAT, VODA / AQUA / EAU, VÔŇA (PARFUM), ETYLHEXYL METOXYCINAMÁT, ETYLHEXYL SALICYLÁT, BUTYL METOXYDIBENZOYLMETÁN, LIMONÉN, LINALOOL, ALFA-IZOMETYL IÓNÓN, GERANIOL, CITRONELLOL, CITRAL, HYDROXYCITRONELLAL, BENZYL BENZOÁT, TOKOFEROL, BHT, PENTAERYTRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMÁT, ILN44541
- Výrobca
- By Kilian
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3700550218210
- Číslo od výrobcu
- N3E5010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

By Kilian Good Girl Gone Bad Woda perfumowana, 50 ml
4 213,20 €/1l
210,66 €
Predajca: PerfumTraders

Kilian Angels' Share parfémovaná voda unisex 50 ml
3 460,00 €/1l
173,00 €
Predajca: PerfumTraders

Samolepiaca zrkadlová fólia Zrkadlová fólia na stenu Zrkadlo - FOILBLISS
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Parfums de Marly Valaya Exclusif Parfém 75 ml UNISEX
7 750,67 €/1l
581,30 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kilian Rolling in Love parfémovaná voda unisex 50 ml
4 430,00 €/1l
221,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Kilian Can't Stop Loving You parfémovaná voda pre ženy 50 ml
3 999,60 €/1l
199,98 €
Predajca: PerfumTraders

TOM FORD Lost Cherry, Unisex, 50 ml, ALCOHOL DENAT., WATERAQUAEAU, FRAGRANCE (PARFUM), BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, HEXYL CINNAMAL,..., Spojené štáty, 1 kusov
2 759,80 €/1l
137,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Olaplex No.0 Intenzívne tužidlo na vlasy 155 ml
9,35 €/1l
14,99 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,49 €
Predajca: esiteo

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Veneno Bianco parfémovaná voda unisex 100 ml
362,00 €/1l
36,20 €
Predajca: Glamperfeu

Olaplex Nº.3 Hair Perfector, 100 ml, Unisex, Lámavé vlasy, Poškodené vlasy, Neživé vlasy, Všetky farby, Oprava, Posilnenie, Liečba, Fľaša
299,90 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MFETradeShop

French Avenue Aether Estrakt Perfum 100ml
397,50 €/1l
39,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Memo Paris Sintra EDP 75 ml UNISEX
2 137,33 €/1l
160,30 €
Predajca: PerfumTraders

Paris Corner - Rifaaqat EDP 85ml
436,12 €/1l
37,07 €
Predajca: Denpoli-Venda

Dior Sauvage Parfum parfém pro muže 100 ml
825,00 €/1l
82,50 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Jasmere 2026 Nová vôňa 100 ml parfémový extrakt NOVINKA
38,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEADZM, štúdiové osvetľovacie set s trvalým svetlom, softboxy, systém na upevnenie pozadia. Profesionálna štúdiová sada vrátane reflektora, vhodná pre začiatočníkov, portrétnu a produktovú fotografiu
128,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 Unisex Woda perfumowana, 70 ml
4 271,43 €/1l
299,00 €
Predajca: Bestperfume

Amouage The Odyssey Collection Odyssey Escape Collection Guidance parfumovaná voda 100ml
3 560,00 €/1l
356,00 €
Predajca: FragrancesBg

Tom Ford Noir Extreme Perfumy, 100ml
1 699,50 €/1l
169,95 €
Predajca: PerfumTraders

Memo Paris Marfa Woda perfumowana, 75 ml
2 137,33 €/1l
160,30 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi - Cassiopea Extrait de Parfum 100ml
1 458,40 €/1l
145,84 €
Predajca: PerfumTraders

Nicolai Parfumeur Createur Musc Intense EDP 100 ml W
1 094,30 €/1l
109,43 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Nishane Hundred Silent Ways čistý parfém unisex 50 ml
2 338,40 €/1l
116,92 €
Predajca: PerfumTraders

Amouage Love Delight parfémovaná voda pre ženy 100 ml
3 290,00 €/1l
329,00 €
Predajca: FragrancesBg

Canon PowerShot G7X Mark III, 20,1 MP, 5472 x 3648 px, CMOS, 4,2x, 4K Ultra HD, Čierna
1 178,28 €
Doprava zdarma
Predajca: ToPaSells
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.pl.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l