5,0



Na základe 6 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Pšeničná múka na koláče typ 450 1kg - Tota0,99 €/1kg
0,99 €
Predajca: BRAT_PL

Ďalšie informácie o reklame
Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA17,98 €/1kg
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
CAPUTO Pizzeria, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov14,53 €/1kg
14,53 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Ďalšie informácie o reklame
Pizzamehl Typ 001,67 €/1kg
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Caputo Farina Cuoco Tipo 00 múka 1kg
2,50 €/1kg
2,63 €
Predajca: Katomix

Mąka pszenna Basia typ 405 1 kg
0,16 €/1kg
2,76 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,59 €
Predajca: Katomix

Aurora instantná pšeničná múka s dvojitou textúrou typ 405 balenie 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Küchenmeister pohánková múka jemná a univerzálna 500g
7,42 €/1kg
3,71 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka Aurora 405
1,90 €/1kg
47,60 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typu 750 1 kg – Tota
1,17 €/1kg
1,18 €
Predajca: Katomix

Monte Castello špeciálna múka na pizzu Pšeničná múka typ 00 10000g
1,34 €/1kg
13,36 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Pšeničná múka typ 500 1kg - Tota
1,09 €/1kg
1,15 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,09 €
Predajca: Katomix

BindeFix horúce pokrmy - Guma zo svätojánskeho chleba 50g
179 200,00 €/1kg
8,96 €
Predajca: taleoo

Múka - ovsená 350g
7,80 €/1kg
2,73 €
Predajca: taleoo

KUKURIČNÁ MÚKA 1 kg -PLANÉTA
4,23 €/1kg
4,23 €
Predajca: superbrandshop

Pšeničná múka - typ 1050 1kg
2,58 €/1kg
2,84 €
Predajca: taleoo

RAŽNÁ MÚKA CELOSTNÁ TYP 20001 kg -PLANÉTA
3,70 €/1kg
3,70 €
Predajca: superbrandshop

Mąka pszenna Basia typ 500 1 kg
0,16 €/1kg
2,95 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,64 €
Predajca: Katomix
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Frießinger Mühle - Pšeničná múka typ 405 5000g - Pšeničná múka - Výrobca / distribútor: Frießinger Mühle GmbH Brühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen 1er Pack
Frießinger Mühle pšeničná múka typ 405 5kg
Alergény: výrobok obsahuje lepok
100g obsahuje v priemere:
1433 kJ (339 kcal)
Tuk 1,1 gz toho nasýtené mastné kyseliny 0,1 g
Sacharidy 69 g
z toho cukor 0,4 g
Bielkoviny 12g
Soľ < 0,01g
-Hmotnosť náplne 5 kg
-Možný úbytok hmotnosti v dôsledku dehydratácie
-Múky a cestá nie sú určené na surovú spotrebu a musia sa vždy dôkladne zohriať.
-Skladujte na suchom mieste a chráňte pred teplom.
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA typ 405, obsahuje GLUTÉN
- Výživové údaje
- Energia kj 1433 kj Energia kcal 338 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukor 0,4GRM Bielkoviny 11GRM Soľ 0,01GRM
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Obchodný názov
- Pšeničná múka
- Výrobca
- Frießinger Mühle
- Číslo od výrobcu
- 832372
- EAN kód
- 4006363100094
- Skladovanie a použitie
- Skladujte na chladnom a suchom mieste
- Zloženie
- PŠENIČNÁ MÚKA typ 405, obsahuje GLUTÉN
- Výživové údaje
- Energia kj 1433 kj Energia kcal 338 kcal Tuky 1,1GRM Tuky, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,1GRM Sacharidy 69GRM Sacharidy, z toho cukor 0,4GRM Bielkoviny 11GRM Soľ 0,01GRM
- Alergény
- Lepok
- Hmotnosť
- 5000 g
- Potravinársky podnik
- Frießinger Mühle GmbHBrühlstraße 13, 74206 Bad Wimpfen
- Obchodný názov
- Pšeničná múka
- Výrobca
- Frießinger Mühle
- Číslo od výrobcu
- 832372
- EAN kód
- 4006363100094
Hodí sa k tomu

SÜDZUCKER 240672 Wuerfelzucker 500g
4,14 €/1kg
2,07 €
Predajca: Store-Germany

Aurora pšeničná múka typ 550 extra silná so slnečnou hviezdou 1000g
2,81 €/1kg
2,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
14,19 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand

Slnečnicový olej šéfkuchár, 10L PET studená a teplá kuchyňa občerstvenie reštaurácie vegan
4,72 €/1l
47,23 €
Predajca: Store-Germany

NORDZUCKER 13099 Feinkristallzucker 1 kg
2,08 €/1kg
2,08 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

ROYAL TIGER Jasmínová voňavá ryža 1kg | Jasmínová ryža, celá | Jasmínová ryža AAA
3,99 €/1kg
3,99 €
Predajca: orientbazar24

Alpen Jodsalz 500g
1,50 €/1kg
0,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Royal Tiger ryža jazmínová dlhozrnná 18kg
5,13 €/1kg
92,38 €
Predajca: Pantry_Intl

Krakus Poľská šunka s marmeládou - autentická chuť z Poľska, 455 g
15,47 €/1kg
7,04 €
Predajca: Katomix

Hisense H20MOWP1, Na pracovnú dosku, Sólo mikrovlnná rúra, 20 L, 700 W, Tlačidlá, Otočné, Biela
173,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Biely kryštálový cukor, 1 kg
1,12 €/1kg
2,01 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,12 €
Predajca: Katomix

Bärenmarke trvanlivé mlieko 3,8 % tuku s veľmi vysokou teplotou 1000 ml
3,15 €/1l
3,15 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Intenso 7501521, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 100 kusov, 2600 mAh
32,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

CAPUTO Manitoba Oro, 1 kg, Papierová taška, 1 kusov
2,75 €/1kg
9,88 €
-70%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,89 €
Predajca: Katomix

Ferrero Nutella nugátový krém krémovej konzistencie 1000g
14,54 €/1kg
14,54 €
Predajca: AllYouNeed

Lorenz Peanut Curls Classic Corn Snack s mletými arašidmi 30g
30,00 €/1kg
0,90 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ryžový papier na jarné závitky okrúhly - priemer 22 cm - 400 g Ryža Bamboo Tree
16,45 €/1kg
6,58 €
Predajca: Pantry_Intl

Barilla Fusilli, Fusilli, Krátke cestoviny, 500 g, 11 min, CE
3,78 €/1kg
1,89 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Frischli H šľahačka s dokonalým objemom na šľahanie s príchuťou 1000g
9,69 €/1kg
9,69 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Natural Food – Surový med – Prírodný. Neupravený, nefiltrovaný, necentrifugovaný – z Európy, bez prísad – akáciový med – 20 x 1,1 kg
10,91 €/1kg
239,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Natural-Food

Dr. Oetker 129700003 Dr. Oetker Hefe für 2kg 4x 7,0 g, 4 St.
64,64 €/1kg
1,81 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Lindt Creation čokoláda s kúskami pistácií a mandlí 148g
34,86 €/1kg
5,16 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mleté lieskové orechy rafinované Insula na varenie a pečenie 1000g
26,29 €/1kg
26,29 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Nintendo Animal Crossing: New Horizons, Nintendo Switch, E (bez obmedzenia)
110,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

GUT&GÜNSTIG 4892137004 GUT&GÜNSTIG Küchenrollen stark klassik 3-lagig, 4 Rollen
4,50 €
Predajca: Katomix

Zmes korenia Vegeta, vrecko 200g
23,00 €/1kg
18,99 €
-75%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,60 €
Predajca: Pantry_Intl

Fisher-Price 86138, Čierna, Ružová, Biela, Helma, Bicyklovanie, 54 - 58 cm, Penový polystyrén (EPS),
52,14 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Múka pre prípad núdze
Dodanie a balenie veľmi dobré. Núdzové dávky. Odporúčame
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Odporúčanie na kúpu
Super
Hodnotenie z 20. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 31. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 25. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Sójová múka 500g Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
2,69 €
Predajca: BRAT_PL
5,12 €/1kg

Ryžová múka 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,79 €
Predajca: BRAT_PL
2,75 €/1kg

ZEMIAKOVÝ ŠKROB 4 kg - HORECA PLANÉTA)
24,09 €
Predajca: Biogo
6,02 €/1kg

Mandľová múka 1 kg
16,09 €
Predajca: BRAT_PL
15,74 €/1kg

Celozrnná špaldová múka 5 kg
15,49 €
Predajca: BRAT_PL
0,00 €/1kg

Gaštanová múka 1kg Brat.pl
13,39 €
Predajca: BRAT_PL
13,15 €/1kg

Celozrnná pohánková múka 500 g ŠMAJSTRLA
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
17,98 €/1kg

LUXUSNÁ MÚKA ŠPALOVÁ TYP 5501 kg - PROBIO
10,99 €
Predajca: SuperMerchant
137,38 €/1kg

Bezlepková krupicová múka400 g -PLANET



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,27 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Pšeničná múka T-500, 5 kg, Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,99 €
Predajca: BRAT_PL
1,25 €/1kg

Celozrnná ovsená múka 1 kg, prírodná, 100 % ovsená múka, jemne mletá, na pečenie, varenie, raňajky, múka
22,99 €
-56%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,99 €/1kg

Mandľová múka 500g
8,59 €
Predajca: BRAT_PL
16,84 €/1kg

Gaštanová múka 500g Brat.pl
7,09 €
Predajca: BRAT_PL
13,63 €/1kg

Lupinová múka 1kg Brat.pl
8,89 €
Predajca: BRAT_PL
8,80 €/1kg

TAPIOKA (MANIOKOVÝ ŠKROB) BEZLEPKOVÁ3 kg - HORECA PLANÉTA)
13,58 €
Predajca: Biogo
4,53 €/1kg

MANDĽOVÁ MÚKA 250 g -PLANÉTA
9,39 €
Predajca: BRAT_PL
0,04 €/1kg

PÁNKOVÁ MÚKA CELOZRNNÁ 1 kg -PLANÉTA
9,19 €
Predajca: superbrandshop
9,19 €/1kg

MANDĽOVÁ MÚKA 250 g - NATURAVENA
8,50 €
Predajca: superbrandshop
34,00 €/1kg

Celozrnná múka zo špaldy typu 2000, 1 kg
21,99 €
-59%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
8,99 €
Predajca: SuperMerchant
8,17 €/1kg

Konopná múka, odtučnená 500g
7,99 €
Predajca: SuperMerchant
15,37 €/1kg