5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Parfumovaná voda HIKKADUWA1 120,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Moncler Pour Femme Parfémovaná Voda, 150ml437,67 €/1l
65,65 €
Predajca: PerfumTraders

Coach Dreams Parfémová Voda, 40ml
771,00 €/1l
30,84 €
Predajca: somnia24

Coach - Floral Blush EDP 50ml
1 248,20 €/1l
62,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Coach Poppy, Woda perfumowana, 100ml
471,50 €/1l
47,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coach - Love EDP 90ml
586,44 €/1l
52,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Coach Dreams Sunset - Parfumovaná voda 40ml s exotickými kvetinovo-ovocnými tónmi. Sinná vôňa pre nezávislé ženy, ktorá vás prenesie na tropické dobrodružstvo. Ideálna kompozícia pre letné večery.
808,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Coach Dreams Sunset parfémovaná voda pre ženy 90 ml
566,78 €/1l
51,01 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,80 €/1l
43,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Coach - Coach Floral EDP 90ml
590,56 €/1l
53,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Coach Poppy parfumovaná voda pre ženy 100 ml
472,50 €/1l
47,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Coach Love Woda perfumowana, 30 ml
949,33 €/1l
28,48 €
Predajca: somnia24

Coach Platinum parfumovaná voda pre mužov 100 ml
426,10 €/1l
42,61 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Annayake Kogai For Her parfumovaná voda 100ml
606,00 €/1l
60,60 €
Predajca: PerfumTraders

Diptyque Philosykos parfumovaná voda 75ml
2 744,93 €/1l
205,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Sakeena 100ml Ayat Parfumovaná voda pre ženy - عطر سكينة
249,50 €/1l
24,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Burberry My Burberry Blush parfémovaná voda pre ženy 90 ml
776,78 €/1l
69,91 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lolita Lempicka 100ml parfumovaná voda v spreji
611,00 €/1l
61,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita: 60 ml
- Určenie: Pre ženy
- Typ: parfumovaná voda
- Vrchné tóny: horký pomaranč, hruška, ovocie
- Srdcové tóny: gardénia, kaktusový kvet
- Základné tóny: amboxan, drevité tóny
- GPSR - Bezpečnostné informácie: Chráňte pred slnečným žiarením., Chráňte pred teplom, horúcimi povrchmi, iskrami, otvoreným ohňom a inými zdrojmi ohňa., Horľavý., Len na vonkajšie použitie., Uchovávajte mimo dosahu detí., Zabráňte kontaktu s očami., Zákaz fajčenia.
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Coach EDP Coach Dreams (60 ml) a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte výrobky značky Coach!
- Typ: Dámske oblečenie Coach: Vychutnajte si jedinečný produkt značky Coach: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Parfumovaná voda, ktorá je vhodná na použitie v domácnosti: (Coach Dreams)
- Odporúčané použitie: Normálna pleť
- Pohlavie: Dáma
- Objem: 60 ml
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Coach Spain, S.L
C\ L´Arenal 17, Pol.Industrial Salinetas, 03610 Petrer (Alicante)
03610 - Alicante
+3412404484442
[email protected]
Parfumovaná voda Coach Dreams 60 ml je ovocno-kvetinová vôňa pre ženy, ktorá vám dodá dobrú náladu. Vôňa začína ovocne a sviežo s kvetmi citrónovníka, hrušky a horkého pomaranča vo vrchných tónoch a prechádza do kvetinového srdca s kvetmi kaktusu a gardénie. V základe ambroxan a jemné drevité tóny dotvárajú túto zmyselnú parfumovanú vodu. Je to žiarivý spoločník na každý deň, veľmi svieži a ženský s určitým nádychom hravosti. Pri večernom nosení vôňa odhalí svoju neodolateľne elegantnú a romantickú stránku.
Coach Dreams je parfumovaná voda od značky Coach. Kvetinovo-ovocná vôňa bola vydaná v januári 2020. Zmyselná vôňa, ktorá od začiatku do konca evokuje očakávania dobrodružstva a nezabudnuteľných zážitkov.
Nóty hlavy: ovoc, hruška, horký pomaranč
Nóty srdca: ovoc, hruška, horký pomaranč
: gardénia, kaktusový kvet
Základná nóta: drevené tóny, ambroxan
.
Coach Dreams je ženská kvetinová vôňa, ktorú vytvorili parfuméri Antoine Maisondieu Olivier Pescheux Nathalie Gracia Cetto a Shyamala Maisondieu. Spoločnosť Coach ju uviedla na trh v roku 2020. Kompozícia sa začína jasnou úvodnou vrstvou tvorenou osviežujúcimi vrchnými tónmi hrušky s horkým pomarančom a zmesou ďalších ovocných tónov
Dámska parfumovaná voda
horký pomaranč, hruška, ovocné tóny
gardénia, kaktus
drevité tóny, ambroxan
Tréner Tréner Sny.
Parfumovaná voda pre ženy.
60 ml
Zaľúbte sa do vône neobmedzených možností s parfémovanou vodou Coach Dreams. Tento osviežujúci a zároveň ladený vôňový zážitok vás zavedie do sveta snov a ambícií. S kombináciou ovocných a kvetinových tónov v sebe ukrýva esenciu energie a štýlu. Parfumovaná voda je balená v elegantnom flakóne a obsahuje 60 ml vône, ktorá podčiarkne vašu jedinečnosť a sebavedomie. Buďte pripravení na nové dobrodružstvá s Coach Dreams.
Parfémovaná voda Coach Dreams od značky Coach bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 60 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Coach Dreams značky Coach bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 60 ml vybranej vône.
Coach Dreams Edp Spray
Vrchné tóny: Hruška, ovocie, horký pomaranč: Stredné tóny: Základné tóny: Gardénia, kaktusový kvet: Tóny: ambroxan, drevité tóny
Coach Dreams Edp Spray CC009A02 FRANCE kartón @ 1 fľaštička x 60 ml
Parfumovaná voda Coach Dreams 60ml
- Model
- Coach Dreams
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Jedinečná vôňa Coach Dreams Parfémovanej Vody je osviežujúca a energetizujúca voňavka s bohatými tónmi. Zloženie zahŕňa výnimočné ingrediencie, ktoré zdôrazňujú váš štýl a osobnosť. List: voda, alkohol denat., parfum, limonene, linalool, benzyl salicylate, citronellol, benzyl alcohol, geraniol, citral, isoeugenol, farnesol, amber, benzyl benzoate, cinnamal, eugenol, amyl cinnamal, benzyl cinnamate, cinnamyl alcohol, anise alcohol.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460109574
- Číslo od výrobcu
- 102287
- Model
- Coach Dreams
- Hmotnosť
- 0 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 60 ml
- Zloženie
- Jedinečná vôňa Coach Dreams Parfémovanej Vody je osviežujúca a energetizujúca voňavka s bohatými tónmi. Zloženie zahŕňa výnimočné ingrediencie, ktoré zdôrazňujú váš štýl a osobnosť. List: voda, alkohol denat., parfum, limonene, linalool, benzyl salicylate, citronellol, benzyl alcohol, geraniol, citral, isoeugenol, farnesol, amber, benzyl benzoate, cinnamal, eugenol, amyl cinnamal, benzyl cinnamate, cinnamyl alcohol, anise alcohol.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3386460109574
- Číslo od výrobcu
- 102287
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Hugo Boss Deep Red Parfumovaná Voda, 90ml
745,67 €/1l
67,11 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Coach Dreams Parfémová Voda, 40ml
771,00 €/1l
30,84 €
Predajca: somnia24

Coach Coach Dreams Woda perfumowana, 90 ml
501,67 €/1l
50,98 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,15 €
Predajca: Parfumtoi

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
264,00 €/1l
26,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

ESCADA Especially, Ženy, 75 ml, Doplňovacia fľaša, Hruška, Ruže, Pižmo
389,07 €/1l
29,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Hugo Boss - Ma Vie Pour Femme EDP 75ml
584,80 €/1l
43,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Shark Stratos, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Broskyňa, Obdĺžnikový, Suchý, Batérie
279,26 €
-30,26 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,00 €
Predajca: Di-Life

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
381,00 €/1l
38,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
260,95 €/1l
27,40 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bezdrôtový vysávač Ultenic UP18, 76000 Pa/600 W/až 80 minút, akumulátorový vysávač s 6-vrstvovým filtrom HEPA, vhodný pre domácnosti s domácimi zvieratami, na koberce a tvrdé podlahy
119,99 €
Doprava zdarma
Predajca: VactidyDE

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Aigostar 8433325205089, Teplovzdušná fritéza, 7 L, 80 °C, 200 °C, 60 min, Samostarný
99,74 €
Doprava zdarma
Predajca: GrupaGSM

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Coach - Floral Blush EDP 50ml
1 248,20 €/1l
62,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Coach Poppy, Woda perfumowana, 100ml
471,50 €/1l
47,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Coach - Love EDP 90ml
586,44 €/1l
52,78 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Coach Dreams Sunset - Parfumovaná voda 40ml s exotickými kvetinovo-ovocnými tónmi. Sinná vôňa pre nezávislé ženy, ktorá vás prenesie na tropické dobrodružstvo. Ideálna kompozícia pre letné večery.
808,00 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Coach - Floral Blush EDP 90ml
607,00 €/1l
54,63 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Coach Dreams Sunset parfémovaná voda pre ženy 90 ml
566,78 €/1l
51,01 €
Predajca: PerfumTraders

Coach Coach Dreams Sunset Woda perfumowana, 60 ml
634,33 €/1l
38,06 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
877,67 €/1l
78,99 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Coach - Coach Floral EDP 90ml
590,56 €/1l
53,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
600,00 €/1l
54,00 €
Predajca: FragrancesBg

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
15,85 €
Predajca: Tersorte

ESCADA Celebrate N.O.W., Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Škorica, Tonka, Magnólia, Sprej
295,63 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

MAISON ASRAR Vision Eau De Parfum 100 ml (unisex)



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
49,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
498,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(73)Počet hodnotení: 73
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
339,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1497)Počet hodnotení: 1497
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l