1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Repsol Moto Racing 4 T 5W40 4 litre72,99 €
Predajca: ItalyRacing

Ďalšie informácie o reklame
Repsol Racing 4t 10w40 1l motorový olej Transparent Transparent One Size22,49 €
Predajca: ItalyRacing

Ďalšie informácie o reklame
DVOJTAKTOVÝ OLEJ S DOZÁTOROM HUSQVARNA LS+ 1 l.24,99 €/1l
24,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
4-taktný olej HUSQVARNA SAE30 0,6 l.24,98 €/1l
14,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

MOTUL 7100 4T motorový olej - 5W40 4 litre
77,44 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 10W30 4 litre
46,26 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 15W50 4 litre
39,65 €
Predajca: Amracing

MOTUL 710 2T motorový olej - 1 liter
15,50 €
Predajca: AP_AUTODILY

MOTUL 100 2T Motomix motorový olej - 1 l
7,20 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 510 2T motorový olej - 1 l
9,13 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 7100 4T Motorový olej - 10W30 1 liter
20,74 €
Predajca: Msplanet

Valvoline Mazivá A Oleje Durablend 10w40, OVDURABLEND10W401L
10,50 €/1l
10,50 €
Predajca: AP_AUTODILY

MOTUL Scooter Power 4T motorový olej - 5W40 1 liter
19,57 €
Predajca: Msplanet

ENEOS Motorový olej GP4T ULTRA Racing 10W40 1l
26,24 €/1l
26,24 €
Predajca: 2HMOTO

ENEOS Motorový olej MAX Performance 10W30 1l
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: 2HMOTO

Dvojtaktový Olej 1L Orlen
11,97 €
Predajca: Amracing

4-taktný olej HUSQVARNA SAE30 1,4 l.
13,19 €/1l
18,46 €
Predajca: Betkowski_Service

Valvoline Mazivá A Oleje Durablend, OVDURABLEND2T1L
10,70 €/1l
10,70 €
Predajca: AP_AUTODILY

MOTUL 800 Factory Line Road Racing 2T Motorenöl - 1 l
17,88 €
Predajca: Msplanet

Chladič oleja, motorový olej
24,28 €
Predajca: MroAuto
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Minerálne motorové mazivo. Tento výrobok je špeciálne určený pre pouličné a cestné motocykle, traily, terénne motocykle okrem iného vybavené 4-taktnými motormi s integrovanou alebo neintegrovanou prevodovkou a mokrou alebo suchou spojkou, ktoré vyžadujú normy API SL. Toto mazivo je posilnené aditívami pre extrémne tlaky, ktoré zaručujú ochranu a životnosť prevodov, a ponúka vysoké mazacie vlastnosti na zníženie opotrebenia a zvýšenie životnosti motora. Jeho zloženie má vysoké detergentné a disperzné vlastnosti na udržanie čistoty motora. Toto mazivo na zabezpečenie najvyššieho možného trenia medzi trecími platničkami mokrej spojky a zaručuje dokonalé zopnutie spojky pri rozjazde, akcelerácii a plných otáčkach. Vhodné pre katalyzátory.
Normy: API SL / SJ / SH / SG
Motorový olej Motul 3000 4T 10W-40, 4L
Motul 3000 4T 10W-40 je minerálny motorový olej určený pre štvortaktné motocyklové motory, vhodný na použitie na cestách aj v teréne. Spĺňa normy API SM a JASO MA2, čím zabezpečuje optimálny výkon motora a spoľahlivú funkciu mokrej spojky.
Výhody:
- Vhodný pre rôzne typy motocyklov s integrovanou prevodovkou alebo bez nej, s mokrou alebo suchou spojkou.
- Ochrana motora.
- Viskozitná stabilita.
- Kompatibilita s katalyzátorom: Vhodný pre motory vybavené katalyzátormi alebo sekundárnym vstrekovaním vzduchu.
Použitie:
- Odporúčané pre motocykle so štvortaktnými motormi vrátane motocyklov s mokrou spojkou.
- Vhodný pre cestné a terénne motocykle, štvorkolky, UTV a skútre.
- Pred použitím sa uistite, že viskozita oleja 10W-40 je v súlade s odporúčaniami výrobcu motocykla.
- Pravidelne kontrolujte hladinu oleja a dodržiavajte pokyny výrobcu týkajúce sa intervalov výmeny oleja.
MOTUL 3000 4T 10W40 motorový olej - 4 litre
So správnym motorovým olejom pracuje váš motor spoľahlivejšie a má dlhšiu životnosť. Bez ohľadu na podmienky (premávka, zlé počasie atď.) - bezpečne dosiahnite svoj cieľ! Prestaňte si robiť starosti s technickými problémami: máte dokonalé riešenie pre mestskú premávku typu "stop and go". Objavte ideálne produkty pre každodenné dochádzanie do práce a zvýšte svoj jazdný komfort so značkou MOTUL.
Minerálny olej pre 4-taktné motory. Vysoká strihová stabilita chráni motor a prevodovku. Je kompatibilný s katalyzátormi výfukových plynov. Prekračuje aj požiadavky mnohých výrobcov motocyklov. Testovaný podľa normy JASO MA2 a zaručuje dokonalé fungovanie mokrej spojky.
Technické vlastnosti:
- Použitie: Každodenné použitie
- Typ motora: štvortaktný
- Typ vozidla: Motocykel / cestný motocykel
- Kvalita: minerálna
- Viskozita: 10W40
- Normy: API SL / SJ / SH / SG
- Schválenie: JASO MA2
- Veľkosť nádoby: 4 litre
Medzinárodné normy:
- API:
- Normy API (American Petroleum Institute) definujú výkonnosť motorových olejov pre benzínové motory pomocou prevádzkových kategórií ("S"). Tie sú odstupňované od najnovšej servisnej kategórie "SN", platnej od roku 2010, po najstaršiu kategóriu "SJ", zavedenú v roku 2001. Je dôležité poznamenať, že najnovšia servisná kategória zahŕňa aj výkonnosť predchádzajúcich servisných kategórií.
- JASO:
- JASO (Japonská organizácia pre automobilové normy) vypracovala vlastnú normu pre oleje pre štvortaktné motory motocyklov vo forme JASO T903. Triedy MA, MA1 a MA2 teraz uľahčujú výber motorových olejov pre motocykle, ktoré boli špeciálne vyvinuté pre mokré spojky. JASO MA2 znamená najvyššie hodnoty trenia, a teda optimálnu kompatibilitu spojky pri zmene prevodového stupňa - vo fáze zrýchľovania a tiež pri trvalo vysokých rýchlostiach. Oleje pre štvortaktné motory MOTUL spĺňajú špecifikácie JASO MA2 podľa najnovšej normy JASO T903. Výnimkou sú oleje pre pretekárske motory 300V, ktoré naopak presahujú existujúce normy.
Podrobnosti o produkteObsah [litre]: 4 Stupeň viskozitySAE: 10W-40Olej: Minerálny olejTypnádoby: KanisterTypvozidla: MotocykelProduktová rada: 3000Model: 4TVybaveniemotora: 4-taktný
Motorový olej
MOTUL 3000 4T motorový olej - 10W40 4 litre
- Výrobca
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnosť
- 6 kg
- EAN kód
- 3374650264394
- Číslo od výrobcu
- MOTUL_107693
- Výrobca
- Výkon
- 0.01 kW
- Hmotnosť
- 6 kg
- EAN kód
- 3374650264394
- Číslo od výrobcu
- MOTUL_107693
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

MOTUL 5100 4T Motorenöl - 10W40 4 litre
41,17 €
Predajca: Msplanet

MOTUL 5100 4T Motorový olej - 10W40 1 liter
11,87 €
Predajca: Msplanet

LIQUI MOLY 4T 10W-40 Street 4 litre
48,30 €
Predajca: AP_AUTODILY

MOTUL 5000 4T Motorový olej - 10W40 1 l
10,78 €
Predajca: Msplanet

Originálne diaľkové ovládanie televízora Panasonic N2QAYB000829
16,37 €
Doprava zdarma
Predajca: UO-Company

Nosič bicyklov MAK3 zadný nosič 3 bicyklov Zadný nosič bicyklov Nosič bicyklov
156,70 €
Predajca: vonderpalette

vidaXL skleník s nadáciou antracitový hliník 4,75 m²
409,95 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

SunJas, drevený gril, cestovný gril, stolový gril, gril na kemping, 27 x 35 x 19,5 cm, prenosný, sklopný gril, BBQ, gril v kufríku, skladací gril, záhradný gril
52,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ruhhy 135 Digitálna vrecková váha 200g/0,01g
5,08 €
Predajca: FDC

Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,04 €/1l
75,21 €
Predajca: velmontask

Yaheetech klietka pre vtáky 59 x 59 x 145 cm, klietka pre andulky s odnímateľným stojanom, voliéra pre andulky a papagáje, čierna
135,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Elektrický multifunkčný mixér a krájač na zeleninu a mäso (výkon 250 W) Elektrický mixér s 1.5L nerezovou misou - MULTIMINCER
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

MANNOL Motorový olej 7501 Classic 10W-40 - 4L
27,24 €
Predajca: Msplanet

Intenso 32GB MicroSDHC, 32 GB, MicroSDHC, Trieda 10, 25 MB/s, Odolný proti nárazom, Teplovzdorné, Vode odolné, Odolné proti röntgenu, Čierna
16,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

MOTUL 5000 4T Motorový olej - 10W40 4 litre
39,09 €
Predajca: MroAuto

Zadný nosič bicyklov Eufab POKER-F
617,94 €
Predajca: TR8

Senseo CSA230/50, Kávovar na pody, 0,9 L, kávový sáčok, 1450 W, Čierna, Šedá
226,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Samsung Galaxy S25+ Navy 256GB New
1 145,75 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: NetworkTechnologies

ENEOS Motorový olej MAX Performance 10W30 1l
18,74 €/1l
18,74 €
Predajca: 2HMOTO

Digitálne hodiny so snímačom teploty 37x17cm Veľké nástenné hodiny Budík LED displej
34,43 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Euroelectronics

Aga Zahradný fóliovník MR4003CH 3x2x2 m
55,00 €
Predajca: Aga24

Denver TSP-456, 20,3 cm (8"), 60 W, Bezdrôtový, Párty reproduktor, Čierna, Tlačidlá
113,50 €
Predajca: NESATEC

Nočný stolík FCH s LED osvetlením, s 3 zásuvkami, biely
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Samsung Q7F GQ55Q7F2AU, 139,7 cm (55"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
768,07 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Samsung QE75Q60DAUXXN, 190,5 cm (75"), 3840 x 2160 px, QLED, Smart TV, Wi-Fi, Titán
1 509,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je D.
Predajca: LVS-Handel

Palivové drevo Palivové drevo Drevo 90 kg Pre kachle a krby Ohnivá misa Gril Bukové palivové drevo Bukové drevo Polená Drevo 25 cm
1 824,83 €/1m
109,49 €
Predajca: Lagento_GmbH

Mobilná klimatizácia 12000 BTU/h (3500 W) - Mobilná klimatizácia 4v1 s WiFi/App monoblokové chladenie - diaľkové ovládanie, 24-hodinový časovač, odvlhčovač
597,10 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do DPredajca: EveMotionGmbH

Gorenje RK4182PS4, 269 L, N-ST, 3,2 kg/24h, E, Priehradka Fresh Zone, Šedá, Kovová
405,20 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Teshop

Balkónová elektráreň 1000 W Dvojité sklo/sklo solárny systém Pripravené na zapojenie WIFI Mini PV fotovoltaický systém Možnosť rozšírenia 800 W bez licencie, čierna farba
449,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Repsol Moto Racing 4 T 5W40 4 litre
72,99 €
Predajca: ItalyRacing

Repsol SMARTER SPORT 4T 10W- 40 - 4 l
46,99 €
Predajca: ItalyRacing

SILIKÓNOVÝ OLEJ NA ÚDRŽBU MAZIVO PRE BEŽECKÉ PÁSY športové vybavenie 1000 ml najlepšie Nuvio 1 l
18,00 €
Predajca: FonderhillSp
18,00 €/1l

Mannol Mannol Outboard Universal 4 l plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
37,99 €
Predajca: ItalyRacing

Repsol Racing 4t 10w40 1l motorový olej Transparent Transparent One Size
22,49 €
Predajca: ItalyRacing

Repsol Racing 4t 4-taktný olej 10w-50 1l Motoröl Orange Orange One Size
24,99 €
Predajca: ItalyRacing

1 liter MANNOL 0W-30 LEGEND EXTRA BMW Longlife-12 FE MB 229.61 PSA B71 2290 PSA B71 2312 Ford WSS-M2C950-A
17,23 €
Predajca: ItalyRacing

Vidlicový olej MOTUL Fork Oil Expert Heavy 20W, minerálny, 1 liter Vidlicový olej
25,99 €
Predajca: ItalyRacing

DVOJTAKTOVÝ OLEJ S DOZÁTOROM HUSQVARNA LS+ 1 l.
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

4-taktný olej HUSQVARNA SAE30 0,6 l.
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,98 €/1l

Olej pre 4-taktné motory traktorov a kosačiek SAE30 AL-KO 0,6 l CF/CD



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
12,99 €
Predajca: SuperMerchant
21,65 €/1l

Mannol Mannol 2-Stroke Plus 1 litrová plechovka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
15,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Repsol Rider 4t 15w-50 1l Motoröl Orange Orange One Size
24,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Motorný Olej 5W40 1L Liqui Moly Top Tec 4100
29,59 €
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Putoline motorový olej TT Trial Pro Scented 2T 1 litrová fľaša / API TC, JASO FD, TISI polosyntetický
18,39 €
Predajca: NGSStores