4,0



Na základe 1 hodnotenia
Objem:
0.08 l- 0.08 l
- 0.29 l
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml99,97 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Sopro Sanitárny silikón Jasmín (28) 310 ml99,97 €/1l
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Silikónová Smazka Cx80 Silikon Duo-Spray79,96 €/1kg
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Vyhladzovací prostriedok AA300 1000 ml, transparentný20,34 €/1l
20,34 €
Predajca: OutletLoket

Silikón Pattex transparentný, 280ml
19,36 €/1l
5,42 €
Predajca: Intercom

Silikónové tesnenie Petec, 70 ml, farba: čierna
209,29 €/1l
14,65 €
Predajca: AutoTuning

ADDINOL Silikónový sprej - 500 ml sprej
21,20 €/1l
10,60 €
Predajca: Amracing

vysokoteplotný silikón 280ml BLACK CEYS
44,64 €/1l
12,50 €
Predajca: Eoshop

Kachliarsky tmel Pattex čierny, 280ml
25,43 €/1l
7,12 €
Predajca: Intercom

E-COLL Silikónový tmel N 310ml transparentný
218,25 €/1kg
78,57 €
Predajca: doenges1903

Vysokoteplotný silikónový tmel Tmel silikónový tmel komínový +1500°C 280ml
21,68 €/1l
6,07 €
Predajca: Katomix

Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml
64,48 €/1l
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Sanitárny silikón 280ml bezfarebný
46,50 €/1l
13,02 €
Doprava zdarma
Predajca: IMET

Sanitárny silikón biely, 300 ml
46,63 €/1l
24,99 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Soudal Neutrálny silikónový Silirub+ S8800 transparentný 300 ml
89,83 €/1l
29,95 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Silikónový Sprej Na Sklo Soudal 280 Ml - Priehľadný
37,14 €/1l
10,40 €
Predajca: MasterBau

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silikon Sanitärgrau Kartusche
46,10 €/1l
13,83 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Soudal Silirub AL2T 300ml biely 120648
86,50 €/1l
30,95 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Silikón Pattex tepelne odolný, červený, 280ml
27,93 €/1l
7,82 €
Predajca: Intercom

Ottoseal S 100 prémiový sanitárny silikónový tmel, čierna, 300 ml
26,11 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
VLASTNOSTI
Jednozložkový silikónový tmel odolný voči teplotám do 350 °C (približne 30 minút) s vysokou pružnosťou. Veľmi dobrá priľnavosť na plech, kovy, hliník, sklo a plasty. Plne odolný voči kyselinám, olejom, tukom, benzínu, vode, UV žiareniu a poveternostným vplyvom. Neobsahuje acetáty.
- POUŽITIE Používa sa v oblastiach vystavených obzvlášť vysokým teplotám, ako sú motory automobilov, krby, ohrievače a priemyselné pece. Odporúča sa na utesnenie súčastí motora. Nahrádza tesnenia vozidiel. Odolný voči teplotám od -40 °C do +350 °C (približne 30 minút). Pri následnej demontáži utesňovaných komponentov naneste vrstvu technickej vazelíny, aby ste zabránili trvalému priľnutiu.
- FYZIKÁLNE VLASTNOSTI Pevnosť v ťahu: 0,51 MPa
Čas schnutia povrchu: približne 5 min.
- Čas hĺbkového vytvrdzovania: 2 mm / 24 h Tvrdosť podľa Shorea A: 32
- Predĺženie pri pretrhnutí: 70 % Teplotná odolnosť: od -40 do +250 °C (350 °C po dobu 30 min.)
- Teplota použitia: od +5 do +40 °C
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 0.08 l
- EAN kód
- 5907588403085
- Číslo od výrobcu
- 0070104
- Výrobca
- BOLL
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 0.08 l
- EAN kód
- 5907588403085
- Číslo od výrobcu
- 0070104
- Výrobca
- BOLL
Bez signálneho slova
P102 Uchovávajte mimo dosahu detí.
Hodí sa k tomu

Aigostar – vodotesná prenosná bezdrôtová súprava zvončeka, bezdrôtová súprava zvončeka, bezdrôtový zvonček, blikajúce LED svetlo, 36 melódií, dosah 150 m, pripojenie do zásuvky
47,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

OTTOSEAL S 100 Sanitär-Silicon Weiß Kartusche
35,43 €/1l
10,63 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Tesniaca Hmota (Silikón) 80Ml Červená Do 350°C / Boll
55,00 €/1l
4,40 €
Predajca: AutoTuning

Silikónový tmel čierny 1600°C 310ml vysokoteplotné silikónové lepidlo BISAN
164,16 €/1l
50,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

2-balenie záclon Vertikálny farebný prechod Tlač Transparentné „Modena“ s očkami a závesnými úchytkami, záves, dekoratívna šatka VxŠ 225x140 cm Odtiene šedej 10000183
117,69 €/1m
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Záclona s univerzálnou stuhou (300 x 145 cm, vzor: Felicitas) – záclona z voile s jacquardovým vzorom, priehľadná s efektom čipky, prepúšťajúca svetlo, nenáročná na údržbu
9,62 €/1m
13,95 €
Predajca: Bestlivings

Domový bezdrôtový zvonček 98098 70974
15,38 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung Galaxy Watch4 Classic , 3,56 cm (1.4"), OLED, Dotyková obrazovka, 16 GB, GPS, 52 g
264,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

PERMATEX silikónový tesniaci tmel 60-011, silikónová tuba 85 ml
80,00 €/1l
6,80 €
Predajca: AutoTuning

Bosch 2 607 019 675, Vŕtačka, 8 mm, 320 g, 15 kusov
26,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

EMSA Rocket 502445, Modrá, Keramický, Polypropylén (PP), 12 h, 24 h, Čína
15,74 €
Predajca: NeuertsShop

Eurofirany 452352, Sheer, Tyrkysová, Jednofarebné, Polyester, Hák na zavesenie, 200 g/m²
6,61 €/1m
18,57 €
-50%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,26 €
Predajca: FDC

ROTPUNKT_dining_bowl_850_0.85_ltr._royal
31,36 €
Predajca: NeuertsShop

11ks Elegantné poťahy na 5 sedadiel do auta Kompletná sada koženka - biela
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Satisfymall

Homebyhome Koberec s Krátkým Vlasem do Obývacího Pokoje Moderní Abstraktní Design Obdélníkový M?kký a Snadno Udržovatelný, Velikost: 160x230 cm
21,17 €/1m²
77,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HomebyHome

Kistenberg Box na náradie s nosičom na náradie Box na náradie Kufrík na náradie 445 x 360 x 337 mm
29,95 €
Predajca: potz-tech

Leifheit 25703, Nástenný držiak na papierové utierky, Šedá, Biela
25,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AVANA iPhone XR / iPhone 11 Armoured Glass Privacy Protective Film Display Protective Glass 9H Anti-Spy Armour Film 2 ks
10,99 €
Predajca: AVANA-Shop

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Samsung Galaxy S22 Ultra SM-S908B, 17,3 cm (6.8"), 8 GB, 128 GB, 108 MP, Android 12, Čierna
990,00 €
Predajca: G-Electronics

Zadná kamera s 4,3-palcovým monitorom, parkovací asistent so 4 senzormi a širokouhlou kamerou, nočný režim, akustické varovné signály, určená na dodatočnú inštaláciu do vozidla, čierna
71,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Ganz-Einfach

Starlyf® Security CAM - bezdrôtová a pohybom aktivovaná HD bezpečnostná kamera, prenosná a diskrétna, HD 720 P bezpečnostná kamera - Z TV reklamy
29,99 €
Predajca: Selva_Technik_GmbH

Poťahy sedadiel sada 9ks SPORT modré AIRBAG 31675
31,60 €
Predajca: AP_AUTODILY

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

LED - pavilón 3x4m Minzo záhradný pavilón Solárny pavilón Záhradný stan Dizajnový pavilón
249,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Makita DHP482Z, Pištoľová vŕtačka, Rýchloupínanie, Čierna, Modrá, 1,3 cm, 3,8 cm, 1,3 cm
91,30 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

2026 80000PA/680W Výkonný sací výkon Akumulátorový vysávač SmartAI, vysávač 8 v 1, inteligentný dotykový displej, vysávač so vzduchovým filtrom, na chlpy domácich zvierat
115,99 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Elektrický skúter 1000 Watt - "VIRON" E-Scooter 1000W / 36V Elektrický skúter s držiakom na smartfón
479,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%100% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
100%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je v poriadku
Objem 0,08 l
Funguje tak, ako má. Spoľahlivé…
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Delphi Tools aku vytláčacia pištoľ 600 ml – na kartuše aj vrecká, 10 dýz, pracovné rukavice



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
59,99 €
Predajca: iLogic
99,98 €/1l

Tekutý latex Tekutý prírodný latex pre syntetické živice 1 kg 1000 ml
39,99 €
Predajca: SuperMerchant

Silikónová Smazka Cx80 Silikon Duo-Spray
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,96 €/1kg

Silikón pre RTV formy, tekutý kaučuk do 0,5 kg
32,99 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant

Profesionálny Silikón 310 Ml Vysokoteplotný Bezfarebný - Cx-297
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
54,81 €/1l

Remmers MultiSil, hnedý, 310 ml, silikón
15,00 €
Predajca: MasterBau
48,39 €/1l

Sopro Sanitárny silikón čierny (90) 310 ml
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,48 €/1l

SOPRO silikón (16) sivý j.310ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón bezfarebný (00) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

FÖRCH Korrostop konvertor hrdze L296, 400 ml
31,99 €
Predajca: SuperMerchant
79,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón šedý 15 Tesnenie škár Tesnenie silikónu 310ml
29,99 €
Predajca: SuperMerchant
96,74 €/1l

Soudal Silikónový SILIRUB IG Black 600 ml
20,26 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
26,65 €/1l

Silikónový Titánový Hygienický Prípravok Ideal Home 280 Ml Biely - Sil Ns Il Bi
23,05 €
Predajca: SuperMerchant
82,32 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Biały
18,78 €
Predajca: SuperMerchant
67,07 €/1l

Neutrálny Biely Silikón 280 Ml - Sil N So Bi
22,06 €
Predajca: SuperMerchant
78,79 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Czarny
19,60 €
Predajca: SuperMerchant
70,00 €/1l

Silikon Neutralny Budowlany Tytan 280Ml Bezbarwny
19,55 €
Predajca: SuperMerchant
69,82 €/1l

Sopro sanitárny silikón béžový (32) 310 ml
30,99 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: SuperMerchant
64,48 €/1l

Sopro sanitárny silikón pergamon (27) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l

Sopro Sanitárny silikón Jasmín (28) 310 ml
30,99 €
Predajca: SuperMerchant
99,97 €/1l