5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty
Bestseller




4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17




4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11




4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11




5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1








4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(12)Počet hodnotení: 12





5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3


Ďalšie informácie o reklame
Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Karamellzucker14,39 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hubový popcornmais 10 kg
2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais, Popcornöl & Vanillezucker
9,74 €/1kg
12,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový vanilkový cukor 150 g v sklenenej nádobe na vanilkový popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Polotekutý tuk na popcorn 1 liter pre kino Popcorn Haase Food
13,42 €/1kg
14,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Kukurica na popcorn 1 kg
6,49 €/1kg
6,49 €
Predajca: esiteo

Popcorn slaný Up 3 x 90 g
14,96 €/1kg
5,35 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,04 €
Predajca: Katomix

Vrecúško na popcorn Lausbub Polybeutel 100 kusov 2,5 litra
15,49 €/1kg
7,59 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový pohár 85 oz 3 litre
16,50 €/1kg
1,65 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jumbo popcornová kukurica 1 kg bez GMO
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

PopCorn - slaný 50g
41,60 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Jimmy's - Soľ do popcornu - 21 mini vrecúšok
55,41 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Bakalland Popcorn s príchuťou karamelu 90 g
12,27 €/1kg
2,42 €
-44%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,35 €
Predajca: Katomix

Popcorn mit Kokosöl - Salted Caramel 90g | HEIMATGUT
27,67 €/1kg
2,49 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Diamant Pudersalz je jemne mletá soľ na dochutenie popcornu.
Jemná štruktúra umožňuje rovnomerné rozptýlenie na teplom popcorne.
Hlavné výhody
- Jemne mletá soľ
- Vhodná na dochutenie popcornu
- Rovnomerné rozloženie
- Nehrudkuje a úplne sa rozpúšťa
- 1 kg plechovka pre pravidelné používanie
Základný recept na popcorn (slaný)
Popcornovú kukuricu zahrejte v oleji, kým sa zrná úplne nerozpustia.
Ešte teplý popcorn ihneď po rozpustení dochuťte práškovou soľou.
Vďaka jemnej štruktúre sa soľ rovnomerne rozloží na popcorne.
Poznámka o umelej inteligencii
Texty a obrázky môžu byť vytvorené úplne alebo čiastočne s podporou umelej inteligencie.
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Siede - kuchynská soľ, oddeľovacie prostriedky E535 a E500
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energia 0 kJ / 0 kcal Tuk 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukor 0 g Bielkoviny 0 g Soľ 100 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- Hase Food GmbH
- Obchodný názov
- Prášková soľ na popcorn
- Výrobca
- Haase Food GmbH
- EAN kód
- 4250472504001
- Objem
- 1 l
- Zloženie
- Siede - kuchynská soľ, oddeľovacie prostriedky E535 a E500
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g Energia 0 kJ / 0 kcal Tuk 0 g z toho nasýtené mastné kyseliny 0 g Sacharidy 0 g z toho cukor 0 g Bielkoviny 0 g Soľ 100 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 1050 g
- Potravinársky podnik
- Hase Food GmbH
- Obchodný názov
- Prášková soľ na popcorn
- Výrobca
- Haase Food GmbH
- EAN kód
- 4250472504001
Hodí sa k tomu

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hubový popcornmais 10 kg
2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood
5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Čalúnený nástenný panel 60x30 PAG - čierna
21,67 €/1m
13,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Haase Food Popcorn soľ špeciálna zmes 1 kg vrecko
8,99 €/1kg
8,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popkornovač Popcorn Machine Popcorn Maker Popcorn stroj bez tuku oleja Horúci vzduch Domáce kuchynské Pop Popcornový 900W Retoo
77,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Samsung Galaxy A15 SM-A155F 16,5 cm (6,5") Hybrid Dual-SIM Android 14 4G USB Type-C 4 GB 128 GB 5000 mAh Čierna, modrá
499,00 €
Predajca: G-Electronics

20 "e-bike 17Ah e-skladací bicykel, pedelec, elektrický bicykel mestský pedelec elektrický bicykel s aplikáciou, 25KM/H, pre dospelých, mužov, ženy
769,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn
2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Veleco ZT63 - Športový elektrický skúter - retro štýl - mobilný pre seniorov - 3-kolesový - kompletne zostavený (červený)
1 580,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lauftech

Xiaomi Redmi Pad SE Tablet 11" 8/256 GB sivá
433,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Xiaomi Redmi Note 13 Pro+ 16,9 cm (6,67") Dual SIM 5G USB Type-C 8 GB 256 GB 5 000 mAh fialová
421,17 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Mucola plotové zásteny dvojité ploty 10x pevná PVC zástena plotová fólia plotové pásy plotová zástena vetrolam - antracitová
57,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola

Prémiový vanilkový cukor 150 g v sklenenej nádobe na vanilkový popcorn a dezerty
43,27 €/1kg
6,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Matrac 90x200 25 cm Integrovaný topper Matrac 7-zónový taštičkový pružinový matrac H3/H4
108,99 €
Predajca: hatservice

Raspberry Pi 4, Mini PC, Mini PC, Ethernet / LAN pripojenie, Wi-Fi 5 (802.11ac)
220,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Makita E-10899 Sada náradia 76 ks.
89,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DINOTECH

Unold Classic, Červená, Strieborná, Biela, 100 g, Plast, Tlačidlá, 0,85 m, CE;REACH;LFBG;ROHS
36,40 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,77 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
68,51 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tassimo Kapsule Typ Latte Macchiato Bailey's | 8 kávových kapsúl
45,30 €/1kg
11,96 €
Predajca: CoffeeFriend

Relaxdays 4052025238544, Červená, Biela, Lepenka, 160 mm, 160 mm, 17 g, 100 mm
26,82 €
Predajca: TR8

Jacobs 4035 Coffee Gold rozpustná 200 g
93,90 €/1kg
18,78 €
Predajca: AllYouNeed

Elektrické bicykle, 26-palcové trekingové a mestské elektrické bicykle s 36V 14,5Ah lítiovou batériou pre dlhý dojazd až 120 km. Mestské elektrické bicykle a elektrické holandské bicykle
671,99 €
-32,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
639,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Stan CampFeuer Super+ pre 4 osoby, sivý / čierny, XXL tunelový stan s 2 vchodmi a markízou
134,95 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,95 €
Predajca: CS-Trading

Leifheit CleanTenso, Parný mop, 0,55 L, Tyrkysová, Biela, Otočné, IPX4, 1200 W
949,50 €/1l
133,34 €
-38,39 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
94,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 19. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tip top
Všetko perfektné
Hodnotenie z 13. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller







Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg