5,0



Na základe 12 hodnotení
Už len 5 kusov za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Limitovaná kolekcia prírodných mydiel - 3 x 100 g210,00 €/1l
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
BioFresh Organické levanduľové mydlo16,90 €/1kg
1,69 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
Haslinger Levanduľové mydlo 100 g26,70 €/1kg
2,67 €
Predajca: Shoproither

Ďalšie informácie o reklame
Barwa Hypocritical Chamomile and Rose Bar Soap 190 g104 300,00 €/1kg
20,86 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
132,60 €/1kg
19,89 €
Predajca: NutraBestBG

Saponificio Artigianale Fiorentino Levanduľové mydlo 200 g
52,40 €/1kg
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Nesti Dante Dolce Vivere Soap PORTOFINO Blockseife 250 g, Unisex
32,36 €/1kg
8,09 €
Predajca: MANADA

Firenze Lily of the Valley, 100 g SEI
45,40 €/1kg
4,54 €
Predajca: AbisZ-Markt

Nesti Dante Levanduľové mydlá Darčeková sada 3x150 g
46,84 €/1kg
21,08 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Seife Emozione (Duft Wälder und Blätter, feste Seife, 250 g) 664404
16 833,33 €/1kg
5,05 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Seife Romantica Florentine (Duft Rose und Pfingstrose, 250 g) 665102
46,00 €/1kg
11,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ShopOutdoorOnline

Nesti Dante Lavanda Officinale mydlo 150 g
113,33 €/1kg
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Toaletné mydlo Luxury Gold, 250g
19 700,00 €/1kg
5,91 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Pistacchio Di Sicilia Darčeková sada 6 x 150 g
34,76 €/1kg
31,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Mylo - Le Rose Rosa Campagna, 150 g | NESTI DANTE
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Dolce Vivere Soap VENEZIA Blockseife 250 g, Unisex
20,56 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Marsiglia in Fiore Med a slnečnica 125g
18,50 €/1kg
2,96 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Dolce Vivere Soap SARDEGNA Blockseife 250 g, Unisex
17 133,33 €/1kg
5,14 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
22 763,64 €/1kg
12,52 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Il Frutteto Medlar & Jujube (Handseife, langanhaltender Duft) 664109
18,28 €/1kg
5,07 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,57 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú z vysokokvalitného olivového, palmového alebo kokosového oleja a majú sviežu, zmyselnú vôňu, ktorá vás pozýva na relaxáciu, snívanie a potešenie. S týmto mydlom si očistíte nielen pokožku, ale aj telo a dušu. Každá kocka mydla je vybavená dlhotrvajúcou jemnou vôňou, ktorú dotvára krásne balenie. Táto sada mydiel obsahuje 3 x 150 g: Rose Senusal, Champagne a Principessa.
Na každodenné použitie v sprche alebo pri umývadle napeňte mydlo ako zvyčajne. Umyte sa krémovou penou a opláchnite si ruky pod teplou vodou. V sprche môžete použiť aj mydlové vrecúško alebo hubku do kúpeľa. žiadne upozornenia.
Darčekové balenie obsahuje tri kvetinové mydlá (3x 150 g) z kolekcie Rosa:
- Mydlo Rosa Sensuale150 g
- Mydlo Rosa Principessa 150g
- Mydlo Rosa Champagne 150g
Neváhajte a vyskúšajte, budete nadšení!
Vyrobené s láskou v Taliansku.
Spoločnosť Nesti Dante bola založená v roku 1947 a je jednou z najstarších európskych tovární vyrábajúcich extra prírodné mydlá podľa rodinnej receptúry so sídlom vo Florencii.Mydlá majú dlhotrvajúcu vôňu a bohatú penu.
Pre svoje výnimočné a spracovanie sú vyhľadávané po celom svete.
Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú tradičnými metódami a z tradičných surovín:
- úplne prírodné a100 % biologicky odbúrateľné
- nie je testované na zvieratách
- je BEZ parabénov
Darčeková sada mydiel Nesti Dante Rose Sladká darčeková kazeta obsahuje tri vysokokvalitné rastlinné mydlá od spoločnosti Nesti Dante Firenze, z ktorých všetky tri sú venované ruži.Mydlo Rosa Sensuale stelesňuje zmyselnosť ruže a vôňu lásky s vášnivou kyticou.Rosa Campagna znamená elegantný nádych života. Vonná kompozícia mydla je opojná a romantická. očarujúca a pôvabná vôňa mydla Rosa Principessa je nezameniteľnou vôňou ružovej záhrady na jar. The set contains: - 1 x mydlo Nesti Dante Rosa Sensuale 150 g - 1 x mydlo Nesti Dante Rosa Campagna 150 g - 1 x mydlo Nesti Dante Rosa Principessa 150 g
Mydlo s prírodnými zložkami Nesti Dante Le Rose - darčeková súprava v limitovanej edícii. "Le Rose" - ruža, kráľovná kvetov s klasickou, všeobecne obľúbenou vôňou. Táto súprava obsahuje tieto mydlá: Nesti Dante Le Rose - Rosa Sensuale Nesti Dante Le Rose - Rosa Champagne Nesti Dante Le Rose - Rosa Principessa Le Rose od Nesti Dante Firenze predstavuje znamenité mydlá vlastnej triedy, ktoré majú nielen podmanivú vôňu, ale zaujmú aj vynikajúcou starostlivosťou o pokožku. Bohaté a jemne penivé kúsky mydla obsahujú vzácny ružový olej, ktorý okrem nádhernej vône prospieva pokožke a zanecháva ju jemnú a pružnú. Nesti Dante Firenze stále vyrába svoje mydlá tradičným spôsobom, pretože len tak sa môžu naplno rozvinúť blahodarné účinky ruže. wellness mydlo s cennými zložkami a nádhernou vôňou. Tajomstvo spočíva v starostlivej tradičnej výrobe podľa starých remeselných tradícií a v kombinácii prísad a vôní. Výsledkom láskyplnej, ručnej výroby a hodnotných ingrediencií je mimoriadne kvalitný, vyživujúci konečný produkt. Každá kocka mydla má dlhotrvajúcu, jemnú vôňu a je doplnená krásnym obalom. Mydlá Nesti Dante sa vyrábajú z vysokokvalitných prírodných surovín. Zámerne sa vyhýbame syntetickým povrchovo aktívnym látkam.
- Hmotnosť
- 450 g
- Zloženie
- Le Rose Rosa Principessa:SODIUM PALMATE (voda, glycerín, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (benzylsalicylát, citronellol, geraniol), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Campagna:SODIUM PALMATE (voda, glycerín, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izometyl jonón, citronellol, limonén, geraniol, hexyl cinnamal, linalool), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Sensuale:SODIUM PALMATE (voda, glycerín, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izometyl jonón, benzylsalicylát, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 8375240020320837524002032
- Číslo od výrobcu
- L15.3
- Hmotnosť
- 450 g
- Zloženie
- Le Rose Rosa Principessa:SODIUM PALMATE (voda, glycerín, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (benzylsalicylát, citronellol, geraniol), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Campagna:SODIUM PALMATE (voda, glycerín, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izometyl jonón, citronellol, limonén, geraniol, hexyl cinnamal, linalool), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACTLe Rose Rosa Sensuale:SODIUM PALMATE (voda, glycerín, chlorid sodný), SODIUM COCOATE/SODIUM PALMKERNELATE, PARFUM (alpha-izometyl jonón, benzylsalicylát, hexyl cinnamal, hydroxycitronellal), TETRASODIUM ETIDRONATE, PENTASODIUM PENTETATE, ROSA CANINA FRUIT EXTRACT
- Výrobca
- Nesti Dante
- EAN kód
- 8375240020320837524002032
- Číslo od výrobcu
- L15.3
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Nesti Dante Dolce Vivere Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665006
29,97 €/1kg
44,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Nesti Dante Colli Fiorentini Lavender (Handseife, langanhaltender Duft) 664202
20,28 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Mydlo - Chianti Rose Lavender 150g
112,87 €/1kg
16,93 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Nesti Dante Colli Fiorentini Gift Set/Geschenkset (langanhaltender Duft) 665009
132,60 €/1kg
19,89 €
Predajca: NutraBestBG

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Moschino Funny!, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Oranžová, Ružové korenie, Červené ríbezle, Zelený čaj, Jazmín, Pivonka, Fialový, ambra, Céder, Pižmo, Konárnik slivkový
282,30 €/1l
28,23 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nesti Dante Dolce Vivere Roma Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
31,46 €/1l
15,73 €
Predajca: taleoo

Biofresh -Exclusive Care mydlo na ruky 100 gr Regina Roses
16,57 €/1kg
1,79 €
Predajca: medpak_shop

Nesti Dante Marseille Toscano Rosa Centifolia Naturalne mydło toaletowe, 200g
25,10 €/1kg
8,47 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,53 €
Predajca: MANADA

Mydlo na umývanie Nesti Dante Philosophia 250g
16 900,00 €/1kg
5,07 €
Predajca: taleoo

Nesti Dante Emozioni in Toscana Garden in Bloom Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml
22 763,64 €/1kg
12,52 €
Predajca: MANADA

Nesti Dante Colli Fiorentini Cypress Tree (Seife, langanhaltender Duft) 664206
25 733,33 €/1kg
7,72 €
Predajca: MANADA

Mydlo - Marsiglia in Fiore Mandľové a pomarančové kvety 125g
120,62 €/1kg
15,68 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Bosch TSM6A013B, Čepeľový mlynček, 75 g, Čierna, 180 W, 220 - 240 V, 50 - 60 Hz
23,88 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

GRUNDIG slúchadlá do uší Sport TWS, vrátane mikrofónu, čierne
32,19 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

La Rive Voňavka In Love 90ml - Květinová vůně s tóny frezie a pižma, dokonalá pro romantické chvíle. Originální lahvička skvěle ozdobí vaši poličku.
167,67 €/1l
15,09 €
Predajca: somnia24

Bosch TSM6A017C, Čepeľový mlynček, 75 g, Krém, Plast, 180 W, 220 - 240 V
23,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nesti Dante Philosophia Lift Liquid Soap/Flüssigseife 500 ml, Unisex
22,20 €/1l
11,10 €
Predajca: taleoo

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Saponificio Artigianale Fiorentino Levanduľové mydlo 200 g
52,40 €/1kg
10,48 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Nesti Dante Lavanda Officinale mydlo 150 g
113,33 €/1kg
17,00 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

DanDiBo Kvetinová stolička s kvetináčom Kovová čierna 32 cm Kvetinový stojan 96153 Kvetinový stĺp Moderný stojan na rastliny Stolička na rastliny
27,49 €
Predajca: DanDiBo-Ambiente

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
907,20 €/1l
90,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Novada-Shop

Nesti Dante Romantica Wild Tuscan Lavender &Verbena Flüssigseife 500 ml
24,72 €/1l
12,36 €
Predajca: taleoo

Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
27,65 €
Predajca: FragraDE

Mydlo - Stredomorská modrá levanduľa 150g
28,20 €/1kg
4,23 €
Predajca: taleoo

Mydlovo toaletné s kolagénom Nesti Dante, 250g.
26 566,67 €/1kg
7,97 €
Predajca: MANADA
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 27. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle, lacné a dobre voňajúce
Mydlo Nesti Dante (tuhé alebo tekuté) poznám už viac ako 10 rokov. Za posledné 3 roky nikdy nebolo také lacné.
Hodnotenie z 22. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Darčeková sada mydiel – Dolce Vivre
Som veľmi spokojná, darovala som ho
Hodnotenie z 2. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Darčeková sada mydiel
Všetko presne podľa očakávania
Hodnotenie z 15. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Moja žena je veľmi spokojná.
Hodnotenie z 16. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Mydlá Nesti Dante
Najlepšie mydlá pre všetkých
Hodnotenie z 28. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 9. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Kojie San Moisturizing Soap 2 kusy “Skin Lightening Soap” - Sprchové mydlo s kokosovým olejom a olejom z čajovníka - Kojic Acid Mydlo



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(10)Počet hodnotení: 10
21,69 €
Predajca: Amzteam-pro
160,67 €/1kg

PRIJA tekuté mydlo 5L + sprchový gél a šampón 2v1 5L - sada kanistrov



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
68,55 €
Predajca: Provantis
6,85 €/1l

Dibys 1156 Dibys Set Zum Selbermachen Von Seife
118,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
118,50 €/1l

Relaxačný sprchovací gél SLEEP INTENSE
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Relaxačný sprchovací gél na zmiernenie stresu DE-STRESS
21,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
210,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél MIRISSA
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Parfumovaný sprchový gél ROYAL LOTUS
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kúpeľový a sprchovací gél SLEEP
19,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
190,00 €/1l

Kojie San mydlo na zosvetlenie pokožky s kyselinou kojic – 2 tyčinky (65 g)



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
19,49 €
Predajca: Amzteam-pro
299,85 €/1kg

Kúpeľový a sprchovací gél CARDAMOM ROSE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
180,00 €/1l

PRIJA Ginseng tekuté mydlo s ženšenom – sada 6 × 380 ml – vitalizujúce, vegánske, na každý deň, Testované



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(59)Počet hodnotení: 59
36,55 €
Predajca: Provantis
96,18 €/1l

Dewepro DY89011
34,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,21 €/1l

WURTH Pasta na ručné pranie 4l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
45,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,99 €
Predajca: SuperMerchant
9,00 €/1l

Tekuté mydlo – náplň s citrusovou vôňou, 1 l | SONETT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
24,99 €
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1l

Sada 4 ks 500 ml fliaš na mydlo – doplňovateľné fľaše s pumpičkou na telové mlieko, šampón a sprchový gél



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: Zanjo24

PROFITOOL pasta na umývanie rúk 500 ml
25,99 €
Predajca: SuperMerchant
51,98 €/1l

Hygostar 556218 Mydlové tyčinky okrúhle biele skladané



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(3)Počet hodnotení: 3
30,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
755,00 €/1l

Tekuté mydlo Morský vánok, 5l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
4,20 €/1l

Penové mydlo - Sensitive náplň do fľaše 1l



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
20,99 €
Predajca: SuperMerchant
20,99 €/1l

Hermes Terre D'Hermes mydlo 100g



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
393,90 €/1kg