4,7



Na základe 3 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dolce & Gabbana Dolce Rose toaletná voda 75 ml (pre ženy)781,07 €/1l
58,58 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Y toaletná voda pre mužov 100 ml1 302,50 €/1l
130,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Loewe 001 Man toaletná voda 50ml sprej1 696,80 €/1l
84,84 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej979,70 €/1l
97,97 €
Predajca: PerfumTraders

Air-Val Marvel Spiderman Woda toaletowa, 30ml
538,33 €/1l
16,15 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Disney Minnie toaletná voda v spreji 50ml sada 3 ks
609,00 €/1l
30,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Disney Frozen Elsa EDT 100 ml
161,50 €/1l
16,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Disney Princess Cinderella toaletná voda pre deti 100 ml
207,50 €/1l
20,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Marvel Spiderman Ultimate toaletná voda v spreji 100 ml
219,30 €/1l
21,93 €
Predajca: somnia24

Disney Princess Cinderella toaletná voda v spreji 100 ml
128,70 €/1l
12,87 €
Predajca: NutraBestBG

Detská toaletná voda Disney 50 ml – Fawn
273,00 €/1l
13,65 €
Predajca: Bontex

Disney Frozen II toaletná voda 100 ml sprej
139,50 €/1l
15,40 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,95 €
Predajca: NutraBestBG

Jej toaletná voda v spreji 100 ml
149,40 €/1l
14,94 €
Predajca: Glamperfeu

Caldion By Hunca Toaletná voda pre ženy 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Burberry Her toaletná voda pre ženy 30 ml
1 133,33 €/1l
34,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Iceberg Femme toaletná voda v spreji (100 ml)
950,00 €/1l
99,00 €
-4,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
95,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Caldion By Hunca Toaletná voda pre mužov 50 ml
286,80 €/1l
14,34 €
Predajca: Inaris_International

Chique pre ženy Toaletná voda, 50 ml
271,80 €/1l
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Annayake Shoku Her toaletná voda v spreji 100 ml
565,60 €/1l
56,56 €
Predajca: PerfumTraders

Kenzo L'eau 2 pre mužov EDT toaletná voda v spreji 100 ml
165,00 €
-87,97 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
77,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Disney Minnie Eau de Toilette, sprej, 100 ml – pre deti
Disney Minnie Eau de Toilette je osviežujúca, orientálna a kvetinová vôňa, ktorá bola uvedená na trh spoločnosťou Disney v roku 2000. Kombinuje citrusy, citrón, kvetinové tóny a sladké koreniny, čím vytvára povzbudzujúcu kompozíciu. Táto ženská vôňa je ideálna na každodenné používanie.
Vrchné tóny obsahujú citrusy a citrón, srdcové tóny sú kvetinové, zatiaľ čo základné tóny zahŕňajú sladké koreniny.
Detaily produktu
- Značka: Disney
- Produkt: Disney Minnie Eau de Toilette, sprej, 100 ml
- Cieľová skupina: Deti
- Objem: 100 ml
- Vôňa: Osviežujúca, kvetinová
- EAN: 0663350009736
Detská kolínska voda Minnie Mouse EDT (100 ml) Predstavujeme vám detskú kolínsku vodu Minnie Mouse EDT (100 ml), ktorá je ideálna pre tých, ktorí hľadajú kvalitné produkty pre svojich najmenších! Získajte Minnie Mouse a ďalšie značky a licencie za najlepšie ceny!
- Objem: 100 ml
- Typ: EDT (toaletná voda)
- Názov parfumu: Minnie
Disney Minnie toaletná voda v spreji 100 ml
- Model
- Minnie Mouse
- Hmotnosť
- 0.315 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zloženie: Neuplatňuje sa '. "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov našej značky sa pravidelne aktualizujú. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku, aby ste sa uistili, že je vhodný pre vaše osobné použitie. " (V prípade výrobkov dopĺňaných v predajni by ste najaktuálnejší zoznam zložiek mali získať na predajnom mieste po doplnení výrobku)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyDeti
- EAN kód
- 0663350009736663350009736
- Číslo od výrobcu
- P000973
- Model
- Minnie Mouse
- Hmotnosť
- 0.315 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Zloženie: Neuplatňuje sa '. "Upozorňujeme, že zoznamy zložiek výrobkov našej značky sa pravidelne aktualizujú. Aktuálny zoznam zložiek nájdete na obale výrobku, aby ste sa uistili, že je vhodný pre vaše osobné použitie. " (V prípade výrobkov dopĺňaných v predajni by ste najaktuálnejší zoznam zložiek mali získať na predajnom mieste po doplnení výrobku)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámyDeti
- EAN kód
- 0663350009736663350009736
- Číslo od výrobcu
- P000973
Hodí sa k tomu

Hauck Sport, Baldachýn, Ľahký vozík, Dievča, Pevné kolieska, Sklopný, Čierna, Červená
76,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Disney Mickey toaletná voda v spreji 100 ml
195,70 €/1l
19,57 €
Predajca: somnia24

Air-Val Marvel Spiderman Woda toaletowa, 30ml
538,33 €/1l
16,15 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

LEGO Speed Champions 76917 2 Fast 2 Furious Nissan Skyline GT-R (R34) (319 dielikov)
25,17 €
Predajca: Capi-cap

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
850,00 €/1l
85,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Fisher-Price 86138, Čierna, Ružová, Biela, Helma, Bicyklovanie, 54 - 58 cm, Penový polystyrén (EPS),
52,14 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Abercrombie & Fitch Authentic Night Man toaletná voda pre mužov 100 ml
413,20 €/1l
41,32 €
Predajca: Glamperfeu

Nôž Victorinox na paradajky / klobásy Swiss Classic - čierny - 6 kusov
41,82 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Milka lieskovoorieškový krém s plnou chuťou lieskových orieškov 350g
24,49 €/1kg
8,57 €
Predajca: AllYouNeed

Victoria's Secret Bare Vanilla Body Mist telový sprej 250 ml
79,16 €/1l
19,79 €
Predajca: PerfumTraders

Faber-Castell 4005402015405, papierová škatuľa
20,15 €
Predajca: somnia24

Barbie Signature JBJ07, Modelka, Žena, 6 rok / roky, Chlapec / dievča, 330,2 mm, 198 g
43,79 €
Predajca: VISO

NESCAFÉ 12503392 NESCAFÉ Gold Cappuccino cremig zart Instantkaffee, mild, 250,0 g
47,16 €/1kg
11,79 €
Predajca: somnia24

Haribo 4001686003039, Mäkké cukríky, 230 g, Dary, Viacfarebný, 1525 kJ, 360 kcal
15,13 €/1kg
3,48 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ahmad Tea - Špeciálna zmes Loser Schwarz Tee 500gr
21,98 €/1kg
10,99 €
Predajca: orientbazar24

Ferrero Raffaello, Chocolate snacks, 150 g, 2606 kJ, 628 kcal, 33,3 g, 7,2 g
83,53 €/1kg
12,53 €
Predajca: somnia24

Nivea Gympack – 5-dielna sada
4 478,00 €/1l
22,39 €
Predajca: somnia24

HARIBO 10051583 HARIBO Kinder-Party Fruchtgummi 250,0 g
40,64 €/1kg
10,16 €
Predajca: somnia24

Elektrická zubná kefka Braun Oral-B Pro Series 1 Elektrická zubná kefka Dvojité balenie 2 kefky 3 režimy čistenia Tlakový senzor Dentálna starostlivosť Ružová čierna
307,87 €/1kg
82,51 €
Predajca: somnia24

Chloe Signature parfumovaná voda 50ml + telové mlieko 100ml
33 835,00 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Air-Val Minnie Woda toaletowa, 30ml
538,33 €/1l
16,15 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Hollister Canyon Escape For Him Eau De Toilette Spray 100ml
228,00 €/1l
22,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Tommy Hilfiger Tommy Girl Now EDT 100 ml W
350,20 €/1l
35,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Hollister Free Wave For Him Woda toaletowa, 100ml
210,90 €/1l
21,93 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,09 €
Predajca: BRASTYGroup

Elizabeth Arden White Tea Mandarin Blossom, Ženy, 100 ml, Sprej, Alcohol Denat., Parfum (Fragrance), Aqua/Water/Eau, Butylene Glycol, Camellia Sinensis Leaf..., 1 kusov
298,30 €/1l
29,83 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Oscar de la Renta Pour Lui toaletná voda pre mužov 90 ml
260,56 €/1l
23,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov














Hodnotenia zákazníkov
67% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
67%33% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
33%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
30,43 €
Predajca: PerfumTraders
608,60 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
131,09 €
Predajca: PerfumTraders
1 310,90 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
90,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
720,00 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male Toaletná voda, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
77,70 €
Predajca: PerfumTraders
621,60 €/1l

Dolce&Gabbana Light Blue, Ženy, 200 ml, Jazmín, Čaj, Jablko, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE,...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
79,89 €
Predajca: PerfumTraders
399,45 €/1l

Hermes Le Jardin de Monsieur Li, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej, Alcohol, Parfum (Fragrance), Aqua (Water), Benzyl Salicylate, Limonene, Ethylhexyl..., 1 kusov



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(34)Počet hodnotení: 34
79,05 €
Predajca: PerfumTraders
790,50 €/1l

Giorgio Armani Emporio Armani Stronger With You Woda toaletowa 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(25)Počet hodnotení: 25
77,58 €
Predajca: PerfumTraders
775,80 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,05 €
Predajca: Pharmacygreek
501,00 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(57)Počet hodnotení: 57
57,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
572,00 €/1l

Yves de Sistelle CHAIRMAN toaletná voda v spreji 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(48)Počet hodnotení: 48
22,00 €
Predajca: fair-play91
220,00 €/1l