1,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX626,20 €/1l
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bvlgari Aqva For Men EDT 100 ml M839,50 €/1l
83,95 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Aigner Aigner No 1 EDT 30 ml M640,67 €/1l
19,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'interdit Woda toaletowa, 80 ml874,00 €/1l
69,92 €
Predajca: PerfumTraders

Disney Minnie toaletná voda v spreji 50ml sada 3 ks
400,40 €/1l
20,02 €
Predajca: VISO

Air-Val Paw Patrol Woda toaletowa, 30ml
498,33 €/1l
14,95 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Air-Val Stitch Mgiełka do ciała 200 ml
71,00 €/1l
14,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Bijan V.I.P., Ženy, 75 ml, Sprej
1 186,67 €/1l
89,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Caldion By Hunca Toaletná voda pre ženy 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Hollister - Wave - Pre mužov, 50 ml
643,00 €/1l
32,15 €
Predajca: somnia24

Annayake Kogaï For Him EDT 100 ml M
626,20 €/1l
62,62 €
Predajca: PerfumTraders

Jean Patou Patou Forever EDT 100 ml W
449,50 €/1l
44,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wild Beat - EDT, 100 ml
119,90 €/1l
11,99 €
Predajca: Dolmoshop

Annayake Omiyage Him EDT 100 ml M
555,50 €/1l
55,55 €
Predajca: PerfumTraders

KENZO Homme, Muži, 100 ml
3 490,00 €/1l
349,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Annayake Love Him Edt 100 ml
1 190,00 €/1l
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Iceberg - Be Wonderfully You - Pre ženy, 100 ml
591,80 €/1l
59,18 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Detská toaletná voda Disney 50 ml – Fawn
238,20 €/1l
11,91 €
Predajca: Bontex

Caldion By Hunca toaletná voda pre mužov 100 ml
160,60 €/1l
16,06 €
Predajca: FragrancesBg

Hermes Caleche Woda toaletowa, 50 ml
1 343,00 €/1l
67,15 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cartoon Lorenay Stitch Edt 50 ml – unisex – 50 ml
Toaletná voda Cartoon Lorenay Stitch je svieža, ovocná vôňa, inšpirovaná obľúbenou postavičkou Disney, Stitchom. Je určená pre deti aj dospelých a je ideálna na každodenné používanie.
Vrchné tóny pozostávajú z čučoriedok, grapefruitu a fialky. V srdci sa spájajú slivka a malina, zatiaľ čo základné tóny zahŕňajú vanilku, céder a santalové drevo.
Detaily produktu
- Značka: Cartoon
- Produkt: Cartoon Lorenay Stitch Edt 50 ml
- Cieľová skupina: Unisex
- Objem: 50 ml
- Vôňa: Ovocná
- EAN: 8412428012725
Táto toaletná voda Stitch (50 ml) v krásnom sklenenom flakóne vyžaruje jemnú vôňu s citrusovými tónmi a očarí malých aj veľkých fanúšikov!
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, Aqua (voda), Parfum (vôňa), PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, Amyl salicylát, Limonén, Citronellol, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Hexamethylindanopyran, Pinén, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, (+/- CI 16255)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Deti
- EAN kód
- 8412428012725
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Alkohol denát, Aqua (voda), Parfum (vôňa), PEG-40 hydrogenovaný ricínový olej, Amyl salicylát, Limonén, Citronellol, Linalool, Citrus Aurantium Peel Oil, Citrus Limon Peel Oil, Hexamethylindanopyran, Pinén, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, (+/- CI 16255)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Deti
- EAN kód
- 8412428012725
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Wessper B4, fľaša na pitie z materiálu Tritan, objem 1 liter, so zabudovaným filtrom Actitex™ – sivá farba
18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Stamp St262310
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,2 m - biela
12,97 €
Predajca: Mobileking

Posteľné obliečky Lilo a Stitch
26,94 €
Predajca: VISO

Ružová detská deka Lilo a Stitch
13,45 €
Predajca: KupMa

Mattel Games JCC10, Kartová hra, Zbavovacia, 7 rok / roky, Rodinná hra
9,17 €
Predajca: Capi-cap

Adventný kalendár 2025
63,90 €
Doprava zdarma
Predajca: md-premium-e-commerce

24-dielna sada - Vianočný adventný kalendár s náramkami a šperkami, Súprava náramkov DIY, Adventné kalendáre - ADVENTBRACE
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Simba Toys 6315870193, hračkárske zvieratá, 3 rok / roky
22,57 €
Predajca: M_plus_L

Stor 75865, Sklo, 2 kusov, 490 ml, 90 mm, 226 mm, 160 mm
10,65 €
Predajca: Bambule

Detský hrnček Stitch v darčekovej krabičke
10,80 €
Predajca: VISO

Spin Master Paw Patrol Adventný kozmetický kalendár pre deti
32,48 €
Predajca: Easytoys

Osuška Lilo a Stitch 70 x 140 cm
13,13 €
Predajca: PADU

Disney Lilo a Stitch obojstranná posteľná bielizeň 2ks 135 x 200 cm
34,95 €
Predajca: kk-shopping

Drevená kuchyňa XXL s LED osvetlením, zásterou a príslušenstvom
79,90 €
Doprava zdarma
Predajca: HyperMotion

Air-Val Stitch toaletn voda pre deti, 30 ml
432,33 €/1l
12,97 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vianočné gule odolné voči rozbitiu - 100ks 3/4/6cm - farba: BIELA
26,69 €
Predajca: Special-trends

Play By Play - Oficjalna pluszowa maskotka Disney Stitch Angel 30 cm
22,78 €
Predajca: POPventure

Sada 3ks Motivačné fľaše na vodu, fľaše na vodu, fľaše na pitie (2000 ml, 750 ml, 280 ml) - STARTRIO
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Detský vankúš Lilo a Stitch
9,95 €
Predajca: KupMa

Vankúš Lilo & Stitch Dekoratívny vankúš Vankúš na pohovku - kombinácia útulnosti a štýlu, 38 x 38 cm Ružová
14,97 €
Predajca: IM-Trading_GmbH

Intex 28270NP, 1662 L, Rámový bazén, Modrá, 15,5 kg
350,05 €
Predajca: Dragtek-com

Squishmallows Kaktus Maritza, postavička, 1 rok / roky
19,04 €
Predajca: Nejhracka

Casno fľaša na pitie Fľaša na vodu Nepriepustná športová fľaša Bez BPA Tritan Gym fľaša 560ml Ružová
16,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Kolieskové korčule, detské kolieskové korčule, nastaviteľné dámske kolieskové korčule, LED kolieskové korčule a 4 nastaviteľné veľkosti, kolieskové korčule pre dievčatá, chlapca (S)
46,80 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: funnyshopping

Trolli Peach Rings Halal kyslá ovocná žuvačka s penovým cukrom 100g
10,60 €/1kg
1,06 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Bestway Steel Pro 56681, 6473 L, Rámový bazén, Dospelý, Modrá, 23,6 kg
198,95 €
-89,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Buffalo

Nintendo Switch 2, Nintendo Switch 2, Čierna, Analógový/digitálny, D-pad, Tlačidlo domov, Tlačidlo ponuky, Tlačidlo vypnutia, Tlačidlá, LCD
540,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MICROMAINT

Lilo & Stitch, Doppelpack DVD
25,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Mäkká plyšová deka svietiaca v tme s hviezdičkami, Posteľná bielizeň (150x200 cm) - BLANKGLOW
13,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%100% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
100%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Marc Jacobs Daisy Dream Woda toaletowa, 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
43,68 €
Predajca: PerfumTraders
436,80 €/1l

Hugo Boss Hugo Man Toaletná voda, 200 ml.



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(309)Počet hodnotení: 309
51,13 €
Predajca: PerfumTraders
255,65 €/1l

Korres Sikinos EDT 50 ml UNISEX



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
31,31 €
Predajca: PerfumTraders
626,20 €/1l

Giorgio Armani Emporio Homme - Voňavá voda, 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(21)Počet hodnotení: 21
88,55 €
Predajca: SuperMerchant
885,50 €/1l

Creed Love in White parfémovaná voda pre ženy 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(17)Počet hodnotení: 17
198,53 €
Predajca: PerfumTraders
2 647,07 €/1l

Carolina Herrera CH Woda toaletowa, 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(7)Počet hodnotení: 7
82,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
820,00 €/1l

Dior Hypnotic Poison, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(32)Počet hodnotení: 32
130,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 309,60 €/1l

Armani - Code for Men 2023 EDT 125ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(12)Počet hodnotení: 12
89,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
717,60 €/1l

Floris No. 89 toaletná voda 100 ml sprej



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(18)Počet hodnotení: 18
97,97 €
Predajca: PerfumTraders
979,70 €/1l

Jean Paul Gaultier Le Male, Muži, 200 ml, Nádoba na jedno použitie, Mäta, Levanduľa, Vanilka



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(70)Počet hodnotení: 70
104,17 €
Predajca: PerfumTraders
520,85 €/1l

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Arancia Di Capri, Ženy, 150 ml, Doplňovacia fľaša, Italian Sweet Orange, Italian Mandarin, Italian Lemon, Petit Grain, Cardamom, Caramel, Musk



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
103,02 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Carolina Herrera 212 Nyc Eau De Toilette Spray 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
73,73 €
Predajca: PerfumTraders
737,30 €/1l

Prada Prada L´Homme toaletná voda pre mužov 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(31)Počet hodnotení: 31
92,88 €
Predajca: PerfumTraders
928,80 €/1l

Prada Luna Rossa Woda toaletowa, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(10)Počet hodnotení: 10
88,80 €
Predajca: PerfumTraders
888,00 €/1l

Valentino Uomo Born in Roma Green Stravaganza Woda toaletowa, 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
91,11 €
Predajca: PerfumTraders
911,10 €/1l

Acqua di Parma Bergamotto Di Calabria, Unisex, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), LIMONENE, LINALYL ACETATE, TETRAMETHYL..., 1 kusov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,91 €
Predajca: PerfumTraders
919,10 €/1l

Korres Fragrance White, Žena, Eau de toilette, 50 ml, Bergamot, Neroli, Mandarínka, Jazmín, Pivonka, Frézia, Cédrové drevo, Konárnik slivkový, Pižmo



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(13)Počet hodnotení: 13
25,24 €
Predajca: Pharmacygreek
504,80 €/1l

Annayake Undo pour Homme EDT 100 ml M



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(60)Počet hodnotení: 60
57,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
577,00 €/1l