4,0



Na základe 9 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Eladaria parfémovaná voda pre ženy 75 ml3 003,07 €/1l
225,23 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage toaletná voda pre mužov 50 ml3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Osaito parfémovaná voda pre mužov 100 ml1 244,40 €/1l
124,44 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

Franck Olivier Oud Vanilla Woda parfumovaná 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Franck Olivier Oud Touch Eau De Parfum 100ml (muži)
328,20 €/1l
32,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Reyane Tradition Acqua di Parisis Essenza Intensa Oud Couture 100 ml EDP
550,80 €/1l
55,08 €
Predajca: IdoBuy

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
160,00 €/1l
16,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf Craze parfémovaná voda pre mužov 100 ml
205,20 €/1l
20,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Franck Olivier - Pure Addiction EDP 100ml
232,90 €/1l
23,29 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Cíťte sa sebaisto ako nikdy predtým, keď nosíte kolínsku vodu Franck Olivier Oud Touch pre mužov od značky Franck Olivier z roku 2014. Táto dekadentná vôňa sa otvára sladkým a ovocným vrchným tónom malín, pomaranča a karamelu, potom sa ponorí do kvetinového srdca s tónom ruže fialky jazmínu olibanum a pačuli Zemitý jantár vanilka a pižmo tvoria základ tejto vône a zanechávajú prirodzenú a očistnú auru, ktorá s vami zostane po celý deň a celú noc.
Parfémovaná voda Oud Touch od značky Franck Olivier bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Franck Olivier - Oud Touch EDP 100ml Standard package. For men.
Parfumovaná voda Oud Touch značky Franck Olivier bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Franck Olivier
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3516641317317
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.pl/images/w320/127836-1.jpg
- Rozmery
- 100 ml
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- v popise
- Výrobca
- Franck Olivier
- Cieľové skupiny
- PániUnisex
- EAN kód
- 3516641317317
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.pl/images/w320/127836-1.jpg
Hodí sa k tomu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Franck Olivier Oud Vanilla Woda parfumovaná 100ml
222,00 €/1l
22,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Franck Olivier Oud Touch Eau De Parfum 100ml (muži)
328,20 €/1l
32,82 €
Predajca: Denpoli-Venda

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Franck Olivier Black Touch toaletná voda pre mužov 100 ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Lalique ENCRE NOIRE À L’EXTRÊME, Muži, 100 ml, elemi, Bergamot, Orris, Vetiver, Benzoin, Pačuli, Santalové drevo, Sprej
323,20 €/1l
32,32 €
Predajca: PerfumTraders

Guy Laroche Drakkar Intense Woda perfumowana, 100ml
314,40 €/1l
31,44 €
Predajca: somnia24

Montblanc Explorer, Muži, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, šalviový olej, Ružové korenie, Koža, Vetiver, Akigalawood, Ambroxan, kakao, Pačuli
694,83 €/1l
41,69 €
Predajca: PerfumTraders

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,50 €/1l
26,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Qaed Al Fursan Untamed, Muži, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
200,00 €/1l
18,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Franck Olivier - Pure Addiction EDP 100ml
232,90 €/1l
23,29 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
15,13 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Trussardi Riflesso Blue Vibe, Muži, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Rumunčina, Yuzu, artemísia, Geranium, Rumunčina, Jantár, Koža, Tabak
666,60 €/1l
33,33 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Azraq parfémovaná voda unisex 75 ml
633,73 €/1l
47,53 €
Predajca: somnia24

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,56 €/1l
48,11 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Boucheron Jaipur Homme - Parfumovaná voda 100 ml - Elegánny mužský parfém v luxusnej fľaštičke. Osvežujúca aróma ideálna na každodenné nosenie aj na špeciálne príležitosti.
352,70 €/1l
35,27 €
Predajca: BRASTYGroup

RASASI FS178001, Muži, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Oranžová, Broskyňa, Heliotrope, Muguet, Orchidea, Tuberóza
174,20 €/1l
17,42 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Asad Elixir parfémovaná voda pre mužov 100 ml
266,00 €/1l
26,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Maahir Black Edition, Ženy, 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml
215,20 €/1l
21,52 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

TRESKO Otočná stolička čierna Manažérska stolička Kancelárska stolička Otočná športová stolička Kancelárska stolička Stolička k písaciemu stolu
45,99 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: DWD-Company
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
56% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
56%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%22% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
22%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%11% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
11%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. augusta 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Super
Hodnotenie z 13. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 8. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 27. mája 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 26. marca 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. júla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 7. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 12. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,57 €
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(46)Počet hodnotení: 46
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,95 €
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(98)Počet hodnotení: 98
20,90 €
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2414)Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1495)Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l