Cieľové skupiny:

Unisex

Kľúčové informácie v kocke

  • Objavte 100 ml parfumovanú vodu (EDP), ktorá Vám prinesie intenzívny a dlhotrvajúci zážitok.
  • Ponúka orientálno-drevitú vôňu s výraznou prítomnosťou a teplým, korenistým profilom.
  • Je navrhnutá ako unisex vôňa, ideálna pre mužov aj ženy.
  • Vďaka svojej prestížnej a elegantnej kompozícii je vhodná na bežné aj večerné nosenie.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka

25,70 €

257,00 € / 1l

plus 3,99 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 10. – po 12. októbra
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
209,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 318
179,33 €
Predajca: PerfumTraders
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 279
101,52 €
Predajca: Sykz
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 247
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 388
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 212
15,13 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 130
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
16,37 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 165
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 272
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
296,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 128
29,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Lattafa Badee Al Oud For Glory, Eau de Parfum, sprej, 100 ml

Lattafa Badee Al Oud For Glory je intenzívna, orientálno-drevitá vôňa, ktorá je známa svojou výraznou prítomnosťou. Kombinuje hĺbku vône oud s teplými koreninami a zamatovou základnou notou, čo z neho robí nú voľbu pre milovníkov výrazných parfumov.

Vrchné tóny pozostávajú zo šafranu, muškátového orieška a levandule, ktoré vytvárajú korenistú a jemne aromatickú vôňu. V srdci sa spájajú agarové drevo (oud) a pačuli, čím vzniká zemitý, živicový akord. Základné tóny sa skladajú z agarového dreva (oud), pačuli a pižma, ktoré dodávajú vôni hĺbku a dlhotrvajúcu intenzitu.

Táto vôňa je určená pre milovníkov intenzívnych, orientálnych parfumov a je vhodná ako pre mužov, tak aj pre ženy.

Vôňový profil Badee Al Oud For Glory je teplý, korenistý a drevitý, s dymovou notou, ktorá vzniká kombináciou oud a pačuli.

Detaily produktu

  • Značka: Lattafa
  • Produkt: Lattafa Badee Al Oud For Glory EDP Spray 100ml
  • Objem: 100 ml
  • EAN: 6291107458328


Vhodné pre:
Unisex
Hlasitosť:
100 ml
Typ fľaše:
Nádoba na jedno použitie
Model:
Tekutý parfém
Poznámky k vrchným tónom vône:
Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie
Poznámky k srdcu vône:
Karamel, Oud, Pivonka
Poznámky k základu vône:
Jantár, Pačuli, Raspberry
Množstvo v balení:
1 kusov


LATTAFALattafa Bade'e Al Oud For Glory

Orientálny a drevitý parfém pre mužov a ženy, uvedený na trh v roku 2020.

Nóty vône:

Vrchné tóny: šafran, muškátový oriešok, levanduľa

Srdcové tóny: agar (oud), pačuli

Základné tóny: agar (oud), pačuli, pižmo



Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym unisex parfémom Lattafa EDP Oud For Glory Bade'e Al Oud 100 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty Lattafa!



  • Pohlavie: Unisex
  • Type: Typ: EDP (parfumovaná voda)
  • Názov vône: Oud For Glory Bade'e Al Oud
  • Objem: 100 ml
Od 39,69 / 100 ml

Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Lattafa Perfumes
Dubai Investment Park, PO Box 22573, Dubai, United Arab Emirates
22573 - Dubai
+97148866272
[email protected]



Oud For Glory Bade`e Al Oud je veľmi prestížna parfumovaná voda s výrazným podpisom. Parfumovaná voda plná jemnosti a elegancie. Ideálna na bežné aj večerné nosenie. Hoci ide o unisex parfém, má mužný nádych. Oud For Glory Bade`e Al Oud má tiež veľmi dlhú výdrž. Táto vôňa je inšpirovaná vôňou Initio Prives Oud for Greatness.



Vychutnajte si parfumovanej vody Lattafa Badee Al Oud - Oud For Glory 100 ml. Vrchné tóny ružového korenia a bergamotu dodávajú vôni korenistú sviežosť. Srdcové tóny tureckej ruže, bulharskej ruže a jazmínu dodávajú zmyselný kvetinový nádych. Základné tóny oudu, jantáru a vanilky dodávajú vôni hrejivú a bohatú hĺbku. Spoznajte nádhernú vôňu Lattafa.

EAN: 6291107458328



Badee Al Oud Oud For Glory EDP Spray 100 ml od Lattafa



Parfémovaná voda  od značky Lattafa bola vytvorená výlučne unisex. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône. td {border: 1px solid #ccc

Parfumovaná voda Lattafa bola vytvorená výlučne pre unisex. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône. td { tborder: 1px solid #ccc;}br {mso-data-placement:same-cell;
Model
Bade'e Al Oud Oud For Glory
Verzia
Unisex
Hmotnosť
1 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Lattafa Bade'e Al Oud Oud for Glory Woda perfumowana, 100 ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
6959518230154
6291107458328
Číslo od výrobcu
LTFBS

Model
Bade'e Al Oud Oud For Glory
Verzia
Unisex
Hmotnosť
1 kg
Objem
100 ml
Zloženie
Lattafa Bade'e Al Oud Oud for Glory Woda perfumowana, 100 ml
Výrobca
Cieľové skupiny
Unisex
EAN kód
6959518230154
6291107458328
Číslo od výrobcu
LTFBS
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 1029
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 420
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
264,17 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
15,85 €
Predajca: Tersorte
Obrázok produktu pre Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 339
32,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
250,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 247
25,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 884
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 222
24,60 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
346,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop
Obrázok produktu pre Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
Lattafa Pride Eternal Oud EDP 100 ml UNISEX
382,90 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 165
38,29 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Afnan - 9 pm EDP 100ml
Afnan - 9 pm EDP 100ml
328,80 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 388
32,88 €
Predajca: BRASTYGroup
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
Maison Alhambra Jean Lowe Azure EDP 100 ml UNISEX
275,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 169
27,55 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
339,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 972
33,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
272,83 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 327
16,37 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 663
24,97 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 211
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
Maison Alhambra Coral Blush parfémovaná voda unisex 80 ml
345,63 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 130
27,65 €
Predajca: FragraDE
Obrázok produktu pre Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 245
17,66 €
Predajca: NutraBestBG
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
168,11 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 212
15,13 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 937
17,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,00 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 336
41,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa His Confession EDP 100 ml M
Lattafa His Confession EDP 100 ml M
421,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 623
42,10 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Obrázok produktu pre Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
275,50 €/1l
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 272
27,55 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
535,22 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 220
48,17 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Sublime EDP 100ml
284,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 128
28,40 €
5% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE
Obrázok produktu pre Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
214,50 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
21,45 €
Predajca: Glamperfeu
Obrázok produktu pre French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 390
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse
Obrázok produktu pre Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
159,70 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 114
16,35 €
-2%
15,97 €
Predajca: Glamperfeu

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 2414 hodnotení

Obrázky od zákazníkov

Hodnotenie z 28. mája 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Drevo s práškovým šafranom, zabalené v koži.
Cieľové skupiny Unisex, Páni
Hodnotenie z 10. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Lattafa Khamrah Eau de Parfum 100 ml Unisex – Nádherná vôňa vynikajúcej kvality
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Hodnotenie z 8. augusta 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Korenistá a hrejivá vôňa
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Hodnotenie z 6. júna 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
mega vôňa
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Hodnotenie z 7. januára 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Parfum Lattafha Khamrah
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Hodnotenie z 24. júla 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Skvelá vôňa s veľmi dlhou výdržou
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Hodnotenie z 27. marca 2025 na
Overený nákup
Nahlásiť
Recenzia na Lattafa Khamrah Eau de Parfum:
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Hodnotenie z 11. mája 2026 na
Overený nákup
Nahlásiť
Vydrží dlho!
Cieľové skupiny Unisex, Deti
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l
Obrázok produktu pre Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
Yodeyma Cheante parfumovaná voda pre ženy 50ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
21,57 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty
431,40 €/1l
Obrázok produktu pre Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 31
137,36 €
2% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 46
35,15 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 181
30,40 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l
Obrázok produktu pre Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
15,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l
Obrázok produktu pre Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 102
42,95 €
4% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
536,88 €/1l
Obrázok produktu pre J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
14,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
Lattafa Oud Mood Woda perfumowana, 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 98
20,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
209,00 €/1l
Obrázok produktu pre HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l
Bestseller
Obrázok produktu pre Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 19
199,99 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l
Obrázok produktu pre Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
24,90 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l
Obrázok produktu pre Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 69
68,68 €
3% od 2 ks
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l
Obrázok produktu pre French Avenue – Noble Cedar, parfum
French Avenue – Noble Cedar, parfum
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l
Obrázok produktu pre TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 8
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2414
28,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
285,00 €/1l
Obrázok produktu pre Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 1495
23,65 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l
Obrázok produktu pre Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l
Obrázok produktu pre Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 107
26,50 €
Doprava zdarma5% od 2 ks
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l