4,6



Na základe 29 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Capital Soleil krem matujący SPF50+ 50ml423,60 €/1l
21,18 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Ďalšie informácie o reklame
Zenova opaľovací sprej pre deti, SPF 30124,75 €/1l
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Ďalšie informácie o reklame
Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

Ďalšie informácie o reklame
La Roche Posay Anthelios UVmune 400 Oil Control Face Cream-Gel SPF50+, 50 ml904,40 €/1l
45,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

La Roche-Posay ANTHELIOS sprej na opaľovanie Invisible Spray SPF 30 200 ml
23 150,00 €/1kg
23,15 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
127,57 €/1l
38,27 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
217 666,66 €/1kg
19,59 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Anthelios Żel-Krem SPF50 50ml
367,00 €/1l
18,35 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Moisturizing, Tinted Moisturizer, 50+, 50 ml
379,00 €/1l
18,95 €
Predajca: Tersorte

La Roche-Posay - Anthelios SPF 50+ Dermo-Pediatrics Lotion 50ml
571,20 €/1l
28,56 €
Predajca: somnia24

ANTHELIOS XL brume invisible ultra-lè gere SPF50+ 200 ml
144,70 €/1l
28,94 €
Predajca: Parfumtoi

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Hydrating, Cream, Face, SPF 50+, 50 ml
396,40 €/1l
19,82 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
437,80 €/1l
21,89 €
Predajca: VISO

La Roche Posay Anthelios Gel krém Dry Touch Color FPS50+ 50 ml
21 460,00 €/1kg
21,46 €
Predajca: Pharmacygreek

Lancaster Sun Beauty, Opaľovací sprej, Telo, Sprej, Hydratačný, 150 ml, Dospelí
286,67 €/1l
43,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

La Roche Posay, Anthelios Olejek korygujący niedoskonałości SPF 50+, 50 ml
576 000,01 €/1kg
34,56 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche Posay, Effaclar DUO+ SPF 30 Krem, 40 ml
442 200,01 €/1kg
22,11 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Anthelios UVMUNE 400 Dermo-Pediatrics Spray przeciwsłoneczny SPF50+, 200 ml
171,20 €/1l
34,24 €
Predajca: somnia24

Avène Cleanance krém na opaľovanie SPF 50+ 50 ml
478,00 €/1l
23,90 €
Predajca: NetworkTechnologies

LRP Anthelios Ultra odolný hydratačný krém SPF30
29 880,00 €/1l
29,88 €
Predajca: VISO
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
La Roche - Posay Anthelios Invisible Spray SPF 50 + 200 ml je vysokokvalitný, vodeodolný sprej pre citlivú a veľmi náchylnú pokožku, ako aj pre pokožku so sklonom k slnečným alergiám. Transparentné zloženie sa mimoriadne rýchlo vstrebáva a poskytuje ideálnu ochranu pred spálením a súvisiacim poškodením spôsobeným slnkom. Exkluzívny a fotostabilný filtračný systém poskytuje vysokú úroveň ochrany pred UVA žiarením. Sprej obsahuje aj upokojujúcu termálnu vodu z La Roche Posay a esenciálne mastné kyseliny. Pokožka je preto optimálne ošetrená a chránená.
Vysoká ochrana pred slnkom Pre citlivú pokožku Hydratácia Aj počas zamračených dní alebo za sklom môžu mať UVA lúče negatívny vplyv na pokožku. Anthelios Invisible Spray s ochranným faktorom 50 chráni aj citlivú pokožku pred UVA a UVB žiarením. Vďaka ľahkému zloženiu sa sprej rýchlo vstrebáva do pokožky, takže vás netrápi biely opar. Anthelios Invisible Spray je nelepivý a nemastný. Táto osviežujúca hmla je na pokožke sotva viditeľná.
Opaľovací sprej Anthelios SPF 50+ pre citlivú pleť od La Roche-Posay chráni citlivú pleť pred účinkami UVA/UVB žiarenia. Pomáha predchádzať oxidačnému stresu spôsobenému infračerveným žiarením a znečistením a je vysoko odolný voči vode, potu a piesku. Nemastná textúra spreja nezanecháva biele stopy. Je dermatologicky testovaný.
Chcete sa fantasticky opáliť a mať dobre upravenú pokožku? Potom je Anthelios Xl La Roche Posay Spf 50+ sprej na ochranu pred slnkom (200 ml) presne to, čo ste hľadali! Teraz si môžete vychutnať opaľovací krém La Roche Posay a ďalšie samoopaľovacie prípravky alebo oleje na opaľovanie od našich 100 % originálnych značiek.
- Pohlavie: Unisex
- Objem: 200 ml
- SPF: 50+
- vysokokvalitný lekársky opaľovací krém
- na ochranu pokožky pred UV žiarením
- na aplikáciu na pokožku
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH divízia La Roche-Posay, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 16122159
La Roche-Posay Anthelios Invisible Spray SPF50+ 200 ml je revitalizačná hmla, ktorá je na pokožke sotva viditeľná, ale poskytuje vynikajúcu ochranu pred UV žiarením. Textúra je ľahká, nelepivá a nemastná a nezanecháva biely opar. Ochrana pred slnkom nie je dôležitá len v lete, ale po celý rok, pretože UVA lúče môžu byť škodlivé aj počas zamračených dní a cez sklo. Tento sprej poskytuje odolnosť voči vode, potu a piesku a je špeciálne vyvinutý pre citlivú pokožku. Kľúčové vlastnosti * Hydratačný, ale nemastný sprej na ochranu pred slnkom na každodenné použitie * Ľahké zloženie s neviditeľnou, rýchlo sa vstrebávajúcou hmlou * Vhodný pre všetky typy pokožky, vrátane citlivej pokožky * Chráni pred UVA a UVB žiarením (širokopásmovým a fotostabilným) s faktorom SPF 50+ * Antioxidačne pôsobí proti oxidačnému stresu spôsobenému infračerveným žiarením a znečistením * Hypoalergénny výsledok po použití * Podľa 95 % testovaných osôb nezanecháva biely opar* * Podľa 73 % osôb nespôsobuje lepivosť pokožky* * Podľa 72 % osôb nespôsobuje mastnotu pokožky* * * Sebahodnotenie, 68 osôb po 15 aplikáciách Návod na použitie * Pred použitím plechovku s ochranným sprejom proti slnku dobre pretrepte. * Naneste na čistú pokožku 15 minút pred pobytom na slnku. * Aplikujte pravidelne (najlepšie každé dve hodiny) a výdatne, aby ste udržali vysokú úroveň ochrany, najmä po plávaní, potení alebo osušení.
La Roche Posay, Anthelios, Niewidoczny Spray SPF50+, 200 ml
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok La Roche-Posay je zaradený pod slnko a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 200 ml vami vybraného výrobku. Starostlivosť o pleť je práve o krok jednoduchšia!
Starostlivosť o tvár a telo v našej ponuke nesie mená najznámejších kozmetických značiek. Tento výrobok značky La Roche-Posay patrí do kategórie opaľovacích prípravkov a bol vyvinutý špeciálne pre dámy s obsahom 200 ml. Starostlivosť o tvár je opäť o niečo jednoduchšia!
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 0.24 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Anthelios, Niewidoczny Spray SPF50+, 200 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 333787569683803337875696838
- Číslo od výrobcu
- 48537
- Ochranný faktor pred slnečným žiarením
- 50
- Hmotnosť
- 0.24 g
- Objem
- 200 ml
- Zloženie
- La Roche Posay, Anthelios, Niewidoczny Spray SPF50+, 200 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 333787569683803337875696838
- Číslo od výrobcu
- 48537
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

La Roche-Posay ANTHELIOS sprej na opaľovanie Invisible Spray SPF 30 200 ml
23 150,00 €/1kg
23,15 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Anthelios Mgiełka SPF50+ 75ml
217 666,66 €/1kg
19,59 €
Predajca: VISO

Ľadový dážď rozprávkové svetlá teplá biela, 5M icicle viedol rozprávkové svetlá 32 prameňov 8 režimov časovač a pamäťové funkcie vnútorné vianočné osvetlenie
26,86 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: Easy-Home

La Roche-Posay Anthelios Family Spray Spf50+ 300ml
127,57 €/1l
38,27 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay - Anthelios SPF 50+ Dermo-Pediatrics Lotion 50ml
571,20 €/1l
28,56 €
Predajca: somnia24

La Roche-Posay Anthelios Żel-Krem SPF50 50ml
367,00 €/1l
18,35 €
Predajca: MANADA

MoMi TEDI mini ružová
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep

Clarins UV PLUS Anti-Pollution Translucent, Ženy, 30 ml, Gél, Univerzálna pleť, Deň, Hydratačný, Ochrana
849,67 €/1l
28,58 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,49 €
Predajca: Scentist

Klietka pre psa Feandrea, XXL, 122 x 74,5 x 80,5 cm, skladacia, s 2 dvierkami
113,99 €
Predajca: Lumarko

Clarins - Selftan Radiance-Plus Golden Glow Face Booster - Samoopaľovací prípravok na pleť 15ml
25,65 €/1kg
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

La Roche Posay Anthelios Gel krém Dry Touch Color FPS50+ 50 ml
21 460,00 €/1kg
21,46 €
Predajca: Pharmacygreek

SONGMICS Vešiak na kabáty, na kolieskach, s nosnosťou do 40 kg, s policou zo sieťoviny, čierny
95,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Mustela Hydra Bebe Mleczko do ciała, 750 ml
26,69 €/1l
20,02 €
Predajca: NutraBestBG

Beauty Of Joseon Glow Serum: Propolis + Niacinamide regeneračné a rozjasňujúce sérum 30 ml
359 750,01 €/1kg
14,39 €
Predajca: medpak_shop

Tefal DT6131, Parná kefa, 0,25 min, Modrá, Biela, 20 g/min, 2,6 m, 1300 W
42,08 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

LRP Anthelios Ultra odolný hydratačný krém SPF30
29 880,00 €/1l
29,88 €
Predajca: VISO

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Roborock QV 35A Robotický vysávač s funkciou umývania a zdvíhacím mopom, 8 000 Pa sací výkon (Upgrade z modelu Qrevo/Qrevo Plus),All-in-One Dock
389,99 €
-10,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WohnWunder

Blackview R50 1,85" inteligentné hodinky, vodotesné do 5 ATM, s funkciou telefónu, športové hodinky s viac ako 100 športovými režimami, fitness hodinky, monitor srdcového tepu a spánku, pre Android a iOS
44,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC

Európsky respirátor triedy FFP2 / certifikát CE a EN / 30 kusov - / univerzálny M-L
2,90 €
Predajca: Kutilovo

Topper zo studenej peny 180x200 vhodný pre alergikov - Matracový topper pre všetky postele a matrace
109,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Mister_Sandman

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Matrac 7-zónový pružinový matrac DIAMOND 140x200 23cm Obojstranný matrac
167,90 €
Doprava zdarma
Predajca: IZER

Apple AirPods (2nd generation) AirPods, True Wireless Stereo (TWS), Hovor / hudba, 46 g, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
Generálne opravený
143,90 €
Predajca: JANADO

Merax Hydraulická posteľ Boxspring 140x200 cm so zásuvkou na posteľ, výškovo nastaviteľným čelom a lamelovým rámom, čalúnená manželská posteľ s úložným priestorom v ľanovej farbe, sivá
400,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%17% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
17%3% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
3%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 18. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Naozaj nelepí!
Konečne som našla opaľovací krém, ktorý nezanecháva na pokožke ten lepkavý pocit. Mnoho rokov som vyskúšala rôzne produkty, ale prestala som ich používať – pretože som pociťovala ten lepkavý pocit. Potom som prestala používať opaľovacie krémy úplne Teraz som konečne našla produkt, ktorý spĺňa moje požiadavky!
Hodnotenie z 14. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý tovar
Som veľmi spokojný s doručením a samozrejme aj s kvalitou tovaru. Určite odporúčam
Hodnotenie z 21. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý pomer ceny a kvality!
Veľmi dobrý pomer ceny a kvality! Dodávka prebehla bez problémov a načas.
Hodnotenie z 16. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie, top produkt!
Dodávka bola rýchla a spoľahlivá. Výrobok bol v perfektnom stave! Veľmi dobrý predajca!
Hodnotenie z 18. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Spoľahlivý
Spoľahlivý
Hodnotenie z 27. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Som spokojný.
Hodnotenie z 2. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je to veľmi dobré.
Je to veľmi dobré.
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá ponuka
Pomer ceny a výkonu je veľmi dobrý
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Prírodná sada na opaľovanie 6×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortellou, vegánska starostlivosť o pokožku – 3xSummerMatch
69,50 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
65,99 €
Predajca: Netscroll
73,32 €/1l

Prírodná sada na opaľovanie 4×150 ml, samoopaľovací fluid a prípravok po opaľovaní s imortelkou, vegánska starostlivosť o pokožku – 2xSummerMatch
49,99 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
47,99 €
Predajca: Netscroll
79,98 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 50 - 170g - Vodoodolný - UVA/UVB ochrana - Ľahká formula
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

HAWAIIAN TROPIC | Sprej na ochranu pred slnkom SPF50 170g
17,99 €
Predajca: Lemonbite
105,82 €/1l

Hawaiian Tropic Krém na opaľovanie v spreji SPF 30, 170 g
16,99 €
Predajca: Lemonbite
99,94 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém SPF 30 - 236ml - UVA/UVB ochrana - Vodoodolný a ľahký - Platné do 02/2026
16,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Lemonbite
67,75 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovacie olej SPF 25 - 236 ml - UVA/UVB ochrana - vodoodolný a hydratačný
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací sprej SPF 15 - 170g - Vodoodolný a Vegánsky - UVA/UVB ochrana
18,99 €
Predajca: Lemonbite
111,71 €/1l

Hawaiian Tropic | Opaľovací krém ACTIVE SPF 50 - 236ml - vodoodolný - pre aktívny životný štýl
17,49 €
Predajca: Lemonbite
74,11 €/1l

Banana Boat | Sprej na opaľovanie - 2x170ml - Spf 50 - vodoodolný - Sport Ultra
28,99 €
Predajca: Lemonbite
170,53 €/1l

Banana Boat | Balzam na opaľovanie SPF 60+ - 236 ml - Ultra Sport - Vodoodolné a ľahké zloženie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(14)Počet hodnotení: 14
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Hawaiian Tropic opaľovací krém SPF 50, 236 ml, vodoodolný, vegánsky, UVA/UVB ochrana
16,99 €
Predajca: Lemonbite
71,99 €/1l

Banana Boat | Sonnencreme Sport - Wasserfest - 236 ml - Spf 30 - Hautschutz
14,59 €
Predajca: Lemonbite
61,82 €/1l

Austrálsky zlatý botanický BB krém s SPF50 Light



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
26,50 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
272,47 €/1l

Sinoz - Pink Touch Tone Up Fluid Sunscreen SPF50+ / PA++++, 50ml - opaľovací krém na zjednotenie tónu pleti



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
21,50 €
Predajca: Exporgin
430,00 €/1l

SUNSCREEN SPF6 gél v spreji s okamžitým bronzerom 237ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
16,00 €
Predajca: MAGUHAAR
67,51 €/1l

Austrálske zlaté opaľovacie mlieko s bronzerom SPF30



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
18,00 €
Predajca: MAGUHAAR
75,95 €/1l

La Mer UV ochranný fluid SPF 50 50ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
108,07 €
Predajca: PerfumTraders
1 200,78 €/1kg

Austrálske zlato SPF50 vodoodolné mlieko
17,25 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,75 €
Predajca: MAGUHAAR
70,68 €/1l

Austrálsky zlatý bronzujúci gél v spreji SPF30
16,39 €
Predajca: MAGUHAAR
69,16 €/1l