4,4



Na základe 54 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
M. Micallef Desir Toxic parfémovaná voda unisex 100 ml1 280,40 €/1l
131,36 €
-3,32 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
128,04 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Byredo Flowerhead EDP 100 ml W1 733,70 €/1l
178,00 €
-4,63 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
173,37 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
VERSET Ceix for Him edp 100ml304,30 €/1l
30,43 €
Predajca: Pharmacygreek

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi La Yuqawam Homme parfémovaná voda pre mužov 75 ml
574,80 €/1l
43,11 €
Predajca: somnia24

Rasasi Junoon Satin Pour Homme parfémovaná voda pro muže 50 ml
756,00 €/1l
37,80 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi La Yuqawam Tobacco Blaze Woda perfumowana, 75 ml
439,47 €/1l
32,96 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pre mužov 50 ml
703,20 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,33 €/1l
48,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

RASASI FS249004, Muži, 90 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Frézia, Ruže, Listy paradajok, Cédrové drevo, Jazmín, Ruže, Santalové drevo
211,56 €/1l
19,04 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Rochas - Moustache EDP 125ml
292,24 €/1l
36,53 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Egra for Men parfémovaná voda pro muže 100 ml
175,90 €/1l
17,59 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi Entebaa Women Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
210,50 €/1l
21,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Armaf - Odyssey Homme White Edition EDP 100ml
242,70 €/1l
24,27 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Entebaa je mužná kolínska voda s vyváženou vôňou, ktorá je ideálna na nočné aj denné nosenie. Na trh ju uviedla spoločnosť Rasasi, ktorá bola založená v Dubaji v roku 1979. Úvodné tóny sú osviežujúce a pozostávajú z citrusov a levandule
Entebaa For Men je orientálna vôňa pre mužov. Skladá sa z citrusových, kvetinových, drevitých a orientálnych akordov.
Rasasi - Entebaa For Men EDP 100ml Standard package. For men.
Parfémovaná voda Entebaa Men od značky Rasasi bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Parfumovaná voda Entebaa Men od značky Rasasi bola vytvorená výlučne pre mužov. Toto balenie obsahuje 100 ml vybranej vône.
- Model
- Entebaa Pour Homme
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rasasi
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 0614514228029614514228029
- Model
- Entebaa Pour Homme
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Rasasi
- Cieľové skupiny
- UnisexPáni
- EAN kód
- 0614514228029614514228029
Hodí sa k tomu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Pride Art of Arabia I EDP 100 ml M
390,00 €/1l
39,00 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
273,50 €/1l
27,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Afnan Perfumes Turathi Blue, Muži, 90 ml, Bergamot, Mandarínka, Jantár, Drevo, Pižmo, Pačuli, Sprej
534,33 €/1l
48,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
248,30 €/1l
24,83 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
333,90 €/1l
35,99 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,39 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
364,50 €/1l
36,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
428,80 €/1l
32,16 €
Predajca: Glamperfeu

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
523,87 €/1l
39,29 €
Predajca: Parfumtoi

Afnan Supremacy Collector's Edition EDP 100 ml M
593,00 €/1l
59,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
338,90 €/1l
33,89 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Royal Blend Sequoia čistý parfém unisex 100 ml
274,30 €/1l
27,43 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Amber Empire čistý parfém pre mužov 100 ml
350,00 €/1l
35,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Rasasi - Hawas Black EDP 100ml
282,10 €/1l
28,21 €
Predajca: Glamperfeu

Rayhaan Aquatica Eau de Parfum pre mužov – Svieža, vodná a moderná vôňa (100 ml)
330,00 €/1l
40,72 €
-18%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
248,67 €/1l
14,92 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa His Confession EDP 100 ml M
362,00 €/1l
36,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
326,40 €/1l
32,64 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Perfumes - Maahir Legacy EDP 100ml
284,00 €/1l
28,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Armaf - Club De Nuit Sillage EDP 105ml
331,81 €/1l
34,84 €
Predajca: PerfumTraders

Rasasi Rumz Al Rasasi 9325 Pour Lui parfémovaná voda pre mužov 50 ml
703,20 €/1l
35,16 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Dynasty parfémovaná voda unisex 100 ml
323,00 €/1l
32,30 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Teriaq Intense, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Šafrán, Jantár, Benzoin, Tonka
394,50 €/1l
39,45 €
Predajca: Scentist

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
359,40 €/1l
35,94 €
Predajca: somnia24
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
65% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
65%24% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
24%6% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
6%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%6% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
6%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekná vôňa
Takže musím povedať, že táto vôňa je skvelá, čo som nečakala. Kúpila som si ju naslepo. Hovorili o nej na youtube a chcela som len vyskúšať, aký je parfém. Ale ako som povedala, z piatich hviezdičiek si tento parfém naozaj zaslúži päť hviezdičiek, takže je to naozaj odporúčanie na kúpu
Hodnotenie z 9. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný / Skvelá vôňa
Skutočne skvelá vôňa, ktorá presne splnila moje očakávania. Doručenie bolo rýchle a balenie bolo bezpečné. S nákupom som veľmi spokojná a výrobok môžem len odporučiť. 5 hviezdičiek!
Hodnotenie z 14. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ušľachtilý a mužný
Pánska parfumovaná voda Rasasi Entebaa je ušľachtilá mužná vôňa so silnou prítomnosťou, ale bez toho, aby bola preplnená. Jedna z mojich najobľúbenejších vôní Rasasi
Hodnotenie z 24. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý parfum
Najprv som ho stratil. Objednala som si ho priamo Cenovo-výkonová bomba!
Hodnotenie z 4. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý parfum
Veľmi dobre mi vonia. Trochu sladká, ale nie preplnená. Dobrá dlhotrvajúca vôňa.
Hodnotenie z 11. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prvá trieda
Veľmi dobré, vonia ako drahý parfém.
Hodnotenie z 10. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelý parfum!
Všetko je v poriadku, voní jednoducho úžasne!
Hodnotenie z 24. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi pekné
Nástroj
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1502)Počet hodnotení: 1502
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l

TOM FORD Ombre Leather, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kardamon, Jazmín, Koža, ambra, Moss, Pačuli



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(66)Počet hodnotení: 66
137,62 €
Predajca: PerfumTraders
1 376,20 €/1l

TOM FORD Noir, Muži, 100 ml, ALCOHOL DENAT., WATER\AQUA\EAU, TOM FORD MEN'S FRAGRANCE (PARFUM), LIMONENE, BUTYL...



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(45)Počet hodnotení: 45
131,43 €
Predajca: PerfumTraders
1 314,30 €/1l

Nishane - Not even the Extrait de Parfum 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(27)Počet hodnotení: 27
163,88 €
Predajca: PerfumTraders
1 638,80 €/1l