4,3



Na základe 6 hodnotení
Hmotnosť:
9.5 kg- 9.5 kg
- 16 kg
- 19 kg
Profesionálna vrúbkovaná fólia 1 m x 20 m ochrana základovej steny vrúbkovaná fólia drenáž 400 g/m²
46,90 €
4,94 € / 1kg
plus 33,90 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Malta a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg7,50 €/1kg
179,90 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
weber.tec Superflex D24 Reaktivabdichtung 24kg6,33 €/1kg
157,95 €
-6,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
151,95 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg4,44 €/1kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell

Ďalšie informácie o reklame
FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny2,92 €/1kg
91,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Dimpled sheeting 0,5 m x 20 m ochrana základovej steny Dimpled sheeting Drenáž 400g/m²
5,38 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

EuroGrout 04 Quellvergußmörtel 25kg 0-4mm
0,80 €/1kg
19,94 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Bettungsmörtel-Bindemittel BM-B 25 kg
0,68 €/1kg
16,95 €
Predajca: bauschnell

42x KNAUF SM300 Klebe- u. Armiermörtel 1,0mm 25kg
0,83 €/1kg
873,95 €
Predajca: bauschnell

Spenner Trasszementmörtel 25kg
0,32 €/1kg
7,95 €
Predajca: bauschnell

Sopro Racofix 8700 Schnellmontagemörtel 15kg
1,86 €/1kg
28,95 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
27,95 €
Predajca: bauschnell

Kutlu 10505400
45,29 €/1kg
0,77 €
Predajca: Kutlu24

weber.tec 934 N Wassersperrputz 25kg
1,52 €/1kg
37,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET Steinverguss ZPF Anthrazit 25kg
2,08 €/1kg
51,96 €
Predajca: bauschnell

ARDEX A 35 Schnellzement 25kg
2,40 €/1kg
62,95 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
59,95 €
Predajca: bauschnell

Maltový mramor s nárazom
19,26 €/1kg
46,99 €
Predajca: Netsilla

Bauder Bitumenschweißbahn G4 (G200 S4) - 5m² 13140000
1,84 €/1kg
45,95 €
Predajca: bauschnell

SAKRET ProfiFlex PF Spezialflexkleber 25kg
1,20 €/1kg
29,90 €
Predajca: bauschnell

BAUMIT Quellmörtel QM 120 25kg Verguss- & Füllmörtel
0,92 €/1kg
22,90 €
Predajca: bauschnell

Spenner Zementmörtel 25kg
0,28 €/1kg
6,90 €
Predajca: bauschnell
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
1 kotúč dierkovanej fólie 400g/m² na ochranu základových stien
Špecifikácia: 400g/m² - 1 rolka: 1m x 20m každá
Jamková fólia je vyrobená zo zhutneného polyetylénu s vysokou tesniacou schopnosťou (HDPE). Je ideálna nielen na zvislú izoláciu základov, stien a stropov, ale aj na izoláciu podláh a terás. Jamková fólia poskytuje dodatočnú tepelnú izoláciu stien a základov. Či už ide o renovácie v skladoch, domácnostiach, dielňach alebo na vonkajších stavbách, dôlková fólia vždy poskytne cennú pomoc.
Technické údaje:
Materiál: HDPE Základná hmotnosť cca 400 g/m² Šírka fólie: 1 m Dĺžka rolky: 20 m Hrúbka materiálu: cca 0,5 mm Výška jamky: 8 mm Pevnosť v tlaku: cca 17 t/m² Farba: čierna Vysoká kvalita
- odolný voči tlaku
- odolnosť voči teplotám -30° až +80° C
- bezpečné pre pitnú vodu
- odolný voči koreňom
- odolný voči chemikáliám
- odolný voči napadnutiu hubami a baktériami
- odolný voči hnilobe
Použitie:
- Vertikálna ochrana na základových stenách, stenách a stropoch
- Utesnenie stropov a podláh
- Zabezpečuje zadné vetranie základových stien
- Ochrana proti vlhkosti
Rozsah dodávky:
1 rolka (1 m x 20 m)
Môže sa mierne líšiť od vyobrazenia.
- Hmotnosť
- 9.5 kg
- Plocha
- 20 m²
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4060873205441
- Číslo od výrobcu
- NP-400-10-1 Rolle_zv
- Výrobca
- Vago-Tools
- Hmotnosť
- 9.5 kg
- Plocha
- 20 m²
- Počet kusov
- 1
- EAN kód
- 4060873205441
- Číslo od výrobcu
- NP-400-10-1 Rolle_zv
- Výrobca
- Vago-Tools
Hodí sa k tomu

Dörken DELTA MS-Grundmauerschutz Noppenbahn 20 x 1 m
50,96 €/1m
50,96 €
Predajca: bauschnell

Dimpled sheeting 0,5 m x 20 m ochrana základovej steny Dimpled sheeting Drenáž 400g/m²
5,38 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

Dimpled sheeting 0,5 m x 20 m Ochrana stien Ochrana základových múrov Dimpled sheeting Drenážna fólia
5,98 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

Dimpled sheeting 1 m x 20 m Ochrana stien Ochrana základových stien Dimpled sheeting Drenážna fólia
4,94 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

Dimpled sheet 1 m x 20 m ochrana základovej steny Dimpled sheet drainage 400g/m²
4,94 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

2x dilatačná fólia 1 m x 20 m Ochrana stien Ochrana základových múrov Dilatačná fólia Odvodňovacia fólia
4,78 €/1kg
90,90 €
Predajca: Vagoshop

Plot z drôteného pletiva 1m x 25m veľkosť oka 19mm
2,84 €/1m
71,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EinsPreis

Luxusný slnečník s LED osvetlením Ampelschirm 300 cm záhradný slnečník Pavilón - antracit
129,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

baytronic DSM izolačná penová rohož s jemnými pórmi 500 x 1000 x 6 mm, samolepiaca
13,98 €/1m²
6,99 €
Predajca: eu-bay_de

2x dilatačná fólia 0,5 m x 20 m Ochrana stien Ochrana základových múrov Dilatačná fólia Odvodňovacia fólia
5,86 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

2 x 3 m nepremokavá priehľadná plachta s očkami a lanom, baldachýny, skladacie plachty, baldachýn na rastliny, plachta odolná voči poveternostným vplyvom pre rastliny záhradného nábytku
3,72 €/1m²
22,29 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

1 kotúč drážkovanej fólie 1 m x 20 m Fólia na základové steny Drážkovaná fólia 400 g/m² Odvodnenie
4,94 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

Elektrické polohovateľné TV kreslo COMHOMA s masážnou funkciou, LED svetlami, diaľkovým ovládaním, úložnou taškou, 2 držiakmi na poháre.
399,99 €
Doprava zdarma
Predajca: GTPLAYER

1 rolka drážkovanej fólie 0,5 m x 20 m ochrana základovej steny drážkovaná fólia 400g/m²
5,38 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

1 rolka drážkovanej fólie 1 m x 20 m ochrana základovej steny drážkovaná fólia 400g/m²
4,94 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

1 kotúč drážkovanej fólie 0,5 m x 20 m Fólia na základové steny Drážkovaná fólia 400 g/m² Odvodnenie
5,38 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

2x dilatačná fólia 0,5 m x 20 m ochrana základovej steny dilatačná fólia drenáž 400 g/m²
4,69 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

2 kotúče drážkovanej fólie 0,5 m x 20 m Fólia na základové steny Drážkovaná fólia 400 g/m² Odvodnenie
4,69 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

Profesionálna drážkovaná fólia 0,5 m x 20 m ochrana základovej steny Drážkovaná fólia Odvodnenie 400 g/m²
6,73 €/1kg
26,90 €
Predajca: Vagoshop

vidaXL Záhradný prístrešok Grey Metal
200,28 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Stand Up Paddle Board 320cm 2v1 so sedadlom na kajak SUP Surfboard nafukovací + pádlo a dvojité pádlo Surfboard Paddleboard - modrý
247,10 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

vidaXL Zvýšená posteľ antracit 160 x 80 x 77 cm Pozinkovaná oceľ
60,08 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Infračervený ohrievač 450 W vrátane termostatu APP funkcia Wifi diaľkové ovládanie, časovač, elektrické nástenné vykurovacie teleso stropné vykurovacie teleso automatické vypnutie, ochrana proti prehriatiu - biela
119,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

NABBI Plastový kvetináč DRC600T 60 cm - antracit
20,36 €
Predajca: potz-tech

Sibírsky čučoriedka - medová bobuľa - Lonicera caerulea kamtschatica 30 cm
4,50 €
Predajca: Blumen-Senf

vidaXL Podlahový prvok pre solárny sprchový bazén Rebrík WPC
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL

VaGo 2 kotúče drážkovanej fólie 0,5 m x 20 m ochrana základových stien drážkovaná fólia 400 g
4,69 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop

Bradas AWB5016010, Čierna, 1600 mm, 10000 mm
0,45 €/1m²
7,26 €
Predajca: Kutilovo

2 kotúče drážkovanej fólie 0,5 m x 20 m ochrana základovej steny drážkovaná fólia 400g/m²
117,25 €/1kg
46,90 €
Predajca: Vagoshop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov





























Hodnotenia zákazníkov
83% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
83%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%17% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
17%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 3. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Možno hodnotiť hviezdičkami
Hmotnosť 9,5 kg
Rýchle dodanie všetko ok položka ako je popísané rád znova
Hodnotenie z 25. septembra 2020 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dôlkovaný plech
Hmotnosť 9,5 kg
môže byť spracovaný dobre lodná doprava bola rýchla všetko io
Hodnotenie z 13. apríla 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrá kvalita
Hmotnosť 9,5 kg
Sme s ním veľmi spokojní
Hodnotenie z 28. januára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dimpled list
Hmotnosť 9,5 kg
Perfektné
Hodnotenie z 31. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
zle zrolované
Hmotnosť 9,5 kg
Bohužiaľ, čím viac ste sa dostávali dovnútra, tým viac sa koľajnice zmáčali a deformovali, takže sa už nedali správne položiť.
Hodnotenie z 23. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hmotnosť 9,5 kg
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Rosfix MultiSpray PRMS3.7 – Elektrický Striekací Stroj na Omietku, Maltu, Farbu | 3,7 kW, 80 l Nádrž, 35 l/min | Tesnenie, Ochrana Proti Korózii
4 043,50 €
Predajca: ROSFIX
50,54 €/1kg

24x BauderTEC KSA DUO Bitumenbahn - 180m² 16060000
1 609,95 €
Predajca: bauschnell
2,44 €/1kg

POSH asfalt za studena 1000 kg asfaltovej zmesi 0-8 mm na palete
899,98 €
Predajca: Posh
0,90 €/1kg

POSH Asfalt za studena 250 kg Asfaltová hmota 0-8 mm, 10 x 25 kg
274,98 €
-24,99 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
249,99 €
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Botament RD 1 Universal Multifunktionale Reaktivabdichtung 30kg
229,95 €
Predajca: bauschnell
7,67 €/1kg

ATLAS WODER DUO A+B Dvojzložková hydroizolácia 32 kg (A 24 kg + B 8 kg)
112,00 €
Predajca: MasterBau
3,50 €/1kg

weber.xerm 844 2-K Fliesenkleber 24kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
179,90 €
Predajca: bauschnell
7,50 €/1kg

Lis na maltu KOTARBAU® so 4 tryskami na plnenie cementovou maltou



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,59 €
Predajca: KOTARBAU
47,82 €/1kg

3M ESPE Cavit™ W dočasná zubná výplň / zubný cement (biely) (10 x 7g tuba)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
63,45 €
Predajca: Jasado

FESTFLOOR LIFE FINO 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
92,99 €
Predajca: SuperMerchant
92,99 €/1kg

Botament RD 2 Reaktivabdichtung 20kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
139,95 €
Predajca: bauschnell
7,00 €/1kg

FESTWALL 21,5 kg – mikrocement na steny
91,99 €
Predajca: SuperMerchant
2,92 €/1kg

FESTFLOOR LIFE 17,5 kg - Mikrocement na podlahy
87,99 €
Predajca: SuperMerchant
87,99 €/1kg

0,60 l | Murexin 2K SI60 liata živica
53,00 €
Predajca: MasterBau
88,33 €/1l

SOPRO DFX Design 17 strieborno-sivá epoxidová malta 3 kg 1203
69,99 €
Predajca: SuperMerchant
23,33 €/1kg

Forma Na Dlažbu Kamenná Cesta Betónová Mačacia Hlava 45 X 45 Cm
15,99 €
Predajca: HomeMarkt24
12,30 €/1kg

Remmers Schnellreparaturmörtel Betofix RM 25kg
160,95 €
-50,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
110,90 €
Predajca: bauschnell
4,44 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 23 Lichtgrau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

PCI Durapox Premium Nr. 16 Silbergau 5 kg Eimer



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
95,95 €
Predajca: bauschnell
19,19 €/1kg

SAKRET Pflasterfugenmörtel PF1 Plus FEIN Steingrau 25kg



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
99,95 €
Predajca: bauschnell
4,00 €/1kg