4,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Oribe Supershine hydratačný krém (150 ml)383,80 €/1l
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception denný a nočný krém 75 ml713,73 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Bioderma Atoderm Intenzívne Hydratačné Balsamo, 500ml49 072,73 €/1kg
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Jeanne Piaubert Firmness Body 200ml262,60 €/1l
52,52 €
Predajca: PerfumTraders

Weleda krém na nohy, balzam na nohy, 75 ml
131,30 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Ultra krém na tvár 50 ml
727,20 €/1l
37,37 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Kiehl's Ultra hydratačný krém na tvár 125 ml
347,44 €/1l
43,43 €
Predajca: PerfumTraders

AHAVA 84615065, Krém na nohy, 100 ml
222,40 €/1l
22,24 €
Predajca: PerfumTraders

Dermasence Hyalusome krém - peeling 50 ml
239,13 €/1kg
16,50 €
Predajca: AbisZ-Markt

Linola Radioderm Pflegecreme 50 ml
202,54 €/1kg
14,38 €
Predajca: AbisZ-Markt

Výživný, hydratačný, vyhladzujúci arganový krém Babor
962,20 €/1l
48,11 €
Predajca: VISO

Rosacure Ultra SPF 50+ 30 ml
1 810,67 €/1l
54,32 €
Predajca: somnia24

Kiehl's Ultra Facial Meltdown regeneračný krém
912,40 €/1l
47,74 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,62 €
Predajca: Denpoli-Venda

VinoHydra Hĺbkový hydratačný krém 50 ml
499,00 €/1l
24,95 €
Predajca: Friseurtotal

UREADIN LOTION10 hydratačný krémó n 100 ml
132,70 €/1l
13,27 €
Predajca: somnia24

Balzam na nohy a nechty, 100 ml (Titania),
120,00 €/1l
12,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Guinot Hydrazone krém 50 ml
682,80 €/1l
65,10 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,14 €
Predajca: DSORetail

Guinot Acnilogic krémové sérum 30 ml
1 754,00 €/1l
52,62 €
Predajca: somnia24

Bielenda Serum do twarzy ultranawilżające, 30 ml
424,67 €/1l
12,74 €
Predajca: MANADA

Guinot spevňujúci krém 50 ml
1 187,40 €/1l
59,37 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Neutrogena Nórska formula Výživný krém na nohy 2x100ml
Neutrogena Nórsky krém na nohy 2 x 100 ml Je ideálny pre normálne až suché nohy: rozmaznáva, upokojuje a hydratuje počas 24 hodín Zloženie s glycerínom, alantoínom a panthenolom poskytuje pokožke intenzívnu hydratáciu a zabraňuje tvorbe mozoľov. Pokožka je viditeľne jemnejšia a hladšia - dokonca aj na extrémne suchých, namáhaných a popraskaných chodidlách. Naneste na čisté a suché nohy a jemne vmasírujte, najmä medzi päty a prsty.
Neutrogena cr ultrahidra Füße 100 ml Dup
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- voda, glycerín, cetearylalkohol, paraffinum liquidum, cyklopentasiloxán, dimetikón, panthenol, cera microcristallina, bisabolol, alantoín, parafín, cetearyl sulfát sodný, sulfát sodný, kyselina palmitová, kyselina stearová, mentol, tokoferyl linoleát, dilauryl tiodipropionát, metylparabén, propylparabén, parfum.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3574661325163
- Číslo od výrobcu
- 90494
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- voda, glycerín, cetearylalkohol, paraffinum liquidum, cyklopentasiloxán, dimetikón, panthenol, cera microcristallina, bisabolol, alantoín, parafín, cetearyl sulfát sodný, sulfát sodný, kyselina palmitová, kyselina stearová, mentol, tokoferyl linoleát, dilauryl tiodipropionát, metylparabén, propylparabén, parfum.
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 3574661325163
- Číslo od výrobcu
- 90494
Hodí sa k tomu

Neutrogena - Cracked Heel Foot Cream 50ml
168,60 €/1l
8,43 €
Predajca: MANADA

Neutrogena Fucreme 100 ml
147,10 €/1l
14,71 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Neutrogena Ultra Reichhaltig krém na nohy, 100 ml
11 866,67 €/1kg
8,90 €
Predajca: ProTechShop

Neutrogena krém na nohy s tvrdosťou 50ml
273,80 €/1l
13,69 €
Predajca: somnia24

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
261,30 €/1l
26,13 €
Predajca: Glamperfeu

Kúpeľová predložka SANILO® Harmony 50 x 80 cm
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WCShop24

Escada Magnetism parfémovaná voda pre ženy 50 ml
974,40 €/1l
48,72 €
Predajca: somnia24

Asdaaf Ameer Al Arab Imperium parfémovaná voda pro muže 100 ml
172,40 €/1l
17,24 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Balter rýchlovarná kanvica z nehrdzavejúcej ocele WK-4, 1,7 l, rýchlovarná kanvica, dvojstenná konštrukcia, bez BPA, LED, bezdrôtová, kompaktná čajová kanvica, čierna
83,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Maison Alhambra Pink Velvet Woda perfumowana, 80 ml
373,13 €/1l
29,85 €
Predajca: FragraDE

BaByliss C332E, Kulma, Teplé, Všetky typy vlasy, 110 °C, 180 °C, 60 s
138,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Plyšová deka XXL 150x200cm ( modrá ) Nadýchaná obojstranná deka, flanelové rúno sherpa, hrubá deka na pohovku - prehoz na gauč - 450g/m²
24,99 €
Predajca: Bestlivings

LED stojacia lampa Grundig - Stojacia lampa 140 cm - Stmievateľné RGBW a biele svetlo - Vrátane diaľkového ovládania a hudobného senzora
30,39 €
Doprava zdarma
Predajca: MaxiMondo

Lattafa Rouge, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Nashi Pear, Kumquat and Bergamot, Caramel and Geranium, Ambergris, Musk and Oakmoss
278,00 €/1l
16,68 €
Predajca: Glamperfeu

Jimmy Choo I Want Choo Parfumovaná Voda, 100ml
459,00 €/1l
45,90 €
Predajca: Novada-Shop

Jimmy Choo Flash Woda perfumowana, 100ml
400,20 €/1l
40,02 €
Predajca: PerfumTraders

Escada Brisa Cubana Edt Spray Ed Lim 30ml
1 350,00 €/1l
40,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

SANILO® Spa sprchový záves 180 x 200 cm
17,50 €/1m
34,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WCShop24

Neutrogena Hydro Boost Nočný krémový mask Ľahký hydratačný krém s kyselinou hyalurónovou pre intenzívnu hydratáciu a regeneráciu pleti, 50ml
280 500,01 €/1kg
16,83 €
Predajca: Zeitburg

Armaf Club de Nuit Intense Woman Woda perfumowana, 105ml
242,95 €/1l
25,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Sakeena, Ženy, 100 ml
261,90 €/1l
26,19 €
Predajca: Glamperfeu

Vileda Steam Plus Xxl 3.0 Parný Mop - Plochý 173948
207,82 €/1l
89,51 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
83,13 €
Predajca: velmontask

Gucci Flora Gorgeous Gardenia, Ženy, 100 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, BENZYL SALICYLATE, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONENE,..., 1 kusov
630,00 €/1l
63,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Tefal Easy Fry EY1018, Teplovzdušná fritéza, 1,6 L, 30 min, Čierna, Tlačidlá, Posuvník, 265 mm
115,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Leifheit Easy Spray XL, Mikrovlákno, laminát, Dlaždice, Drevo, Suché a mokré, Mikrovlákno, Plast, Zelená, Biela
53,20 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej
785,33 €/1l
70,68 €
Predajca: PerfumTraders

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
0% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
0%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%100% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
100%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Extreme Day Cream, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Zúženie pórov, Revitalizačný, Posilnenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
46,46 €
Predajca: PerfumTraders
929,20 €/1l

Annemarie Börlind System Absolute Smoothing Day Cream, Denný krém, Ženy, Suchá koža, Zrelá pokožka, Tvár, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Ochrana, Vyhladenie, 50 ml
50,50 €
Predajca: PerfumTraders
1 010,00 €/1l

Dr. Grandel Beautygen Renew Caps 15,2ml
55,55 €
Predajca: PerfumTraders
3 654,61 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(332)Počet hodnotení: 332
74,74 €
Predajca: LOGNOW
747,40 €/1l

RevitaLash Revitabrow Advanced, Sérum na obočie, Ženy, 1 kusov, Aqua, Disodium Phosphate, Glycerin, Biotin, Cellulose Gum, Phenoxyethanol, Chlorphensin,..., 3 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(14)Počet hodnotení: 14
75,54 €
Predajca: MAGUHAAR
25 180,00 €/1l

RevitaLash Advanced Sensitive sérum na mihalnice Eyelash Conditioner 2 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(24)Počet hodnotení: 24
64,50 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
62,75 €
Predajca: MAGUHAAR
31 375,00 €/1l

La Mer The Concentrate, Ženy, 50 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
439,25 €
Predajca: PerfumTraders
8 785,00 €/1l

La Mer Serum regenerujące do twarzy, 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
289,12 €
Predajca: PerfumTraders
9 637,33 €/1l

La Mer Hydratačná pleťová emulzia, 125 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
243,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 014,21 €/1kg

Kevin Murphy Killer.Curls Anti-Frizz Curl Defining Crème 200 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(15)Počet hodnotení: 15
35,98 €
Predajca: MAGUHAAR
179,90 €/1l

Kevin Murphy - Killer.Twirls Nourishing Curl Refining Air-Dry Creme 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
34,75 €
Predajca: MAGUHAAR
34,75 €/1kg

Juvena MasterCare MasterCream Rose (75 ml)



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
101,81 €
Predajca: PerfumTraders
1 357,47 €/1l

Pond's Cold Cream Make-up Remover - 99 ml - Jemné čistenie - Starostlivosť o pleť - Na každodenné odstránenie make-upu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
11,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
111,01 €/1l

Elizabeth Arden - Ceramide Capsules Daily Youth Restoring Serum Capsules 90,0 ks



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(12)Počet hodnotení: 12
76,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
422,78 €/1l

L'Occitane Immortelle Divine, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti tmavým škvrnám, Proti vráskam, Spevňujúce, 50 ml



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(4)Počet hodnotení: 4
83,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 678,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 2x30ml



3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,27 €
Predajca: MAGUHAAR
287,83 €/1l

Eisenberg Hydra Lifting 50 ml
81,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 629,00 €/1l

La Mer Ošetrujúci krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
107,06 €
Predajca: PerfumTraders
1 070,60 €/1l