Kľúčové informácie v kocke

  • Je to rýchly a ľahko použiteľný výrobok na údržbu pneumatík.
  • Obnovuje pôvodný vzhľad a dodáva pneumatikám lesk a hlbokú čiernu farbu.
  • Poskytuje ochranu pred UV žiarením, praskaním a zmatnením.
  • Vďaka hydrofóbnym vlastnostiam zabraňuje usadzovaniu nečistôt.
  • Môžete ho použiť aj na lesk a údržbu iných gumových a plastových povrchov.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

BOLD Sprej na lesk a starostlivosť o pneumatiky, 600 ml

4,50 €

plus 5,00 € poštovné

Doprava k vám domov

ut 13. – št 15. októbra
Naše najlepšieponuky
Modely áut a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Univerzálny lepidlo Butapren, 35 ml
Univerzálny lepidlo Butapren, 35 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre SONAX XTREME Šampón 2 v 1 1 liter
SONAX XTREME Šampón 2 v 1 1 liter
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 10
20,36 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre 07 Viacúčelový prípravok, 400 ml
07 Viacúčelový prípravok, 400 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,30 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre VETRIX Vazelína technický sprej, 140 ml
VETRIX Vazelína technický sprej, 140 ml
2,80 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Čistič motora 770 ml
Čistič motora 770 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
2,50 €
-4%
2,40 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Kolo Road 1:8
Kolo Road 1:8
10,46 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Febest Chab-007
Febest Chab-007
4,28 €
Predajca: MroAuto
Obrázok produktu pre BALSAM Tekutý vosk na lesk a údržbu karosérie, 700 ml
BALSAM Tekutý vosk na lesk a údržbu karosérie, 700 ml
3,00 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Farbmax vosk na zvýraznenie farieb, 250 ml, čierny
Farbmax vosk na zvýraznenie farieb, 250 ml, čierny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
8,99 €
2% od 2 ks
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Febest 1698-Nhub03
Febest 1698-Nhub03
2,71 €
Predajca: MroAuto
Obrázok produktu pre Formula 1 CARNAUBA CAR WAX Sponge Paste 236 ml
Formula 1 CARNAUBA CAR WAX Sponge Paste 236 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
10,10 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Jeep off-road 1:34
Jeep off-road 1:34
4,86 €
Predajca: Easytoys
Obrázok produktu pre Febest Tshb-Acu30F
Febest Tshb-Acu30F
8,63 €
Predajca: MroAuto
Obrázok produktu pre Lak na farby modrý 500
Lak na farby modrý 500
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
4,00 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Prilba Ukyo Katayama - 1:12 - Onyx
Prilba Ukyo Katayama - 1:12 - Onyx
19,95 €
Predajca: HMKT
Obrázok produktu pre COLOR MAX Vosk Colourshine, 500 ml, strieborný
COLOR MAX Vosk Colourshine, 500 ml, strieborný
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
4,00 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Febest 0175-Nx200R
Febest 0175-Nx200R
12,19 €
Predajca: MroAuto
Obrázok produktu pre SPECTRUM Syntetický tekutý vosk, 700 ml
SPECTRUM Syntetický tekutý vosk, 700 ml
7,70 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre SPECTRUM PRO Quick detailer, 1 l
SPECTRUM PRO Quick detailer, 1 l
11,83 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre Febest Chab-012
Febest Chab-012
11,89 €
-21%
9,31 €
Predajca: MroAuto

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

K2 Bold Tyre Polisherje rýchly a ľahko použiteľný výrobok na lesk a údržbu pneumatík. Obnovuje pôvodný vzhľad, dodáva lesk a hlbokú čiernu farbu. Chráni pred UV žiarením, praskaním a zmatnením. Vďaka hydrofóbnym vlastnostiam usadzovanie nečistôt. Môže sa použiť aj na lesk a údržbu iných gumových a plastových povrchov.

Návod na použitie:

1. Pretrepte, naneste leštidlo na pneumatiky na čistý a suchý povrch.

2. Po približne 5 minútach zotrite handričkou

*v prípade veľmi zanedbaných pneumatík aplikáciu zopakujte

Upozornenie!Neaplikujte na behúň pneumatiky, nestriekajte na brzdové doštičky a iné časti brzdového systému.



  • Bold Tyre Cleaner de - 600 ml fľaša s rozprašovačom: vynikajúci výrobok na leštenie a údržbu pneumatík.
  • Nebezpečenstvo!
  • Extrémne horľavá hmla v spreji. Nádoba je pod tlakom a pri zahriatí sa môže rozbiť.
  • Uchovávajte mimo dosahu detí. Uchovávajte mimo dosahu tepla, horúcich povrchov, iskier, plameňov a iných zdrojov vznietenia. Nefajčite. Neprepichujte ani nepáľte, a to ani po použití. Nestriekajte v blízkosti otvoreného ohňa alebo iných zdrojov zapálenia. Používajte len vonku alebo v dobre vetraných priestoroch. Chráňte pred slnečným žiarením a nevystavujte teplotám nad 50 °C. Obsah/kontajner zlikvidujte na zbernom mieste de.
  • EUH066. Opakovaná expozícia môže spôsobiť vysušenie alebo popraskanie pokožky, ak sa výbušné zmesi nahromadia bez dostatočného vetrania.






Podrobnosti o produkteTypnádoby: RozprašovačObsah [ml]: 600Typ: Rozprašovač

K2 prostriedok na ochranu pneumatík 0,6 l ; sprej; lesk; aplikácia (na aktivity): na lesk

Cistic pneumatik
Výrobca
CARMOTION
EAN kód
5906534002389
Hmotnosť
0.7 kg
Počet kusov
1
Model
Bold
Číslo od výrobcu
K2_K156
Rozmery
600 ml

Výrobca
CARMOTION
EAN kód
5906534002389
Hmotnosť
0.7 kg
Počet kusov
1
Model
Bold
Číslo od výrobcu
K2_K156
Rozmery
600 ml
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre BOLD Čistič pneumatík, 700 ml
BOLD Čistič pneumatík, 700 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,12 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre Aplikátor K2 TRACO na okená a plasty 1ks
Aplikátor K2 TRACO na okená a plasty 1ks
9,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre SIGMA Gél na lesk pneumatík, 500 ml
SIGMA Gél na lesk pneumatík, 500 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
7,60 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre SIGMA PRO Dressing na údržbu pneumatík a plastov, 1 l
SIGMA PRO Dressing na údržbu pneumatík a plastov, 1 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
15,77 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre POLO PROTECTANT Mlieko na prístrojovú dosku, čierne, 750 ml
POLO PROTECTANT Mlieko na prístrojovú dosku, čierne, 750 ml
3,00 €
-6%
2,80 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre ROTON Čistič diskov, 700 ml
ROTON Čistič diskov, 700 ml
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
3,50 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
Siemens TZ80001A, Čistiace tablety, 10 kusov, 180 mm, 65 mm, 15 mm, 49 g
55,00 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 87
11,00 €
Predajca: Teshop
Obrázok produktu pre vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
vidaXL Cestovná sada kufrov 5-dielna čierna
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 35
123,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Obrázok produktu pre LETAN Pena na čistenie kože, 200 ml
LETAN Pena na čistenie kože, 200 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
9,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre K2 Roton Pro Čistič kolies 1 liter
K2 Roton Pro Čistič kolies 1 liter
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
8,24 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre SONAX Čistič ráfikov RimBeast 1 liter
SONAX Čistič ráfikov RimBeast 1 liter
20,17 €/1l
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 31
20,17 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre VELOR PRO umývací prostriedok na podhľady, 1 l
VELOR PRO umývací prostriedok na podhľady, 1 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
5,04 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
Klima-Power čistič klimatizácie Ocean Fresh100ml
182,60 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 21
18,26 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre BONO Sprej na vonkajšie plasty, 300 ml
BONO Sprej na vonkajšie plasty, 300 ml
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
2,29 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre KLIMA FRESH Środek do odświeżania klimatyzacji, New Car, 150 ml
KLIMA FRESH Środek do odświeżania klimatyzacji, New Car, 150 ml
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 6
3,05 €
Predajca: Vapol
Obrázok produktu pre KLINET PRO Prostriedok na kontrolu farieb, 1 l
KLINET PRO Prostriedok na kontrolu farieb, 1 l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
5,82 €
Predajca: AutoTuning
Obrázok produktu pre LAMP PROTECT Náter na svetlomety, 10 ml + aplikátor
LAMP PROTECT Náter na svetlomety, 10 ml + aplikátor
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 4
6,30 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
Mustang Hiiligrilli 6 vartaalla
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 47
26,38 €
Predajca: EDAXO_cz
Obrázok produktu pre Tuga Chemie Alu-Teufel Špeciálny čistiaci gél na ráfiky pH-neutrálny 1 l
Tuga Chemie Alu-Teufel Špeciálny čistiaci gél na ráfiky pH-neutrálny 1 l
30,90 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 11
30,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Leštiaca pasta TEMPO Turbo Wax, jemne abrazívna, 120 g
Leštiaca pasta TEMPO Turbo Wax, jemne abrazívna, 120 g
1,60 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2
1,60 €
Predajca: AP_AUTODILY
Obrázok produktu pre Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
Brita MAXTRA PRO Pitcher-Wasserfilter Weiß (120 559)
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 261
32,49 €
Predajca: esiteo
Obrázok produktu pre Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 2038
60,00 €
Predajca: Novada-Shop
Obrázok produktu pre Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
Licorne Bike Effect prémiový horský bicykel 26, 27,5 a 29 palcov - bicykel pre chlapcov, dievčatá, mužov a ženy - 21-rýchlostné prevody Shimano - pánsky bicykel
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 164
329,99 €
Predajca: LICORNE_BIKE
Obrázok produktu pre Sada nástrčných kľúčov BRÜDER MANNESMANN, 215 kusov, M98430
Sada nástrčných kľúčov BRÜDER MANNESMANN, 215 kusov, M98430
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 181
138,82 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
Castrol 3368 Castrol EDGE 5W-30 LL Motoröl 5,0 l, 1 St.
15,06 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 15
75,30 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
Kufrík na náradie na kolieskach Kanwod, box na náradie s 1000 dielmi, box na náradie, sada náradia v kufríku na kolieskach
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 210
74,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann
Obrázok produktu pre Cecotec 08170, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 7000 BTU/h, 65 dB, 15 m², R290
Cecotec 08170, Jednodielna prenosná klimatizácia, Chladenie, sušenie, Ventilátor, 7000 BTU/h, 65 dB, 15 m², R290
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 27
297,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Spektrum A+++ do D
Predajca: Biffidi
Obrázok produktu pre PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V akumulátorový vŕtačkový skrutkovač „PASSP 20-Li C4“, s akumulátorom a nabíjačkou
PARKSIDE PERFORMANCE® 20 V akumulátorový vŕtačkový skrutkovač „PASSP 20-Li C4“, s akumulátorom a nabíjačkou
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 76
127,49 €
Doprava zdarma
Predajca: JR-Commerce
Obrázok produktu pre Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 192
23,79 €
Predajca: Amazinggirl
Obrázok produktu pre K2 Čistič pneumatík M190 5l kanister
K2 Čistič pneumatík M190 5l kanister
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
20,50 €
Predajca: AP_AUTODILY

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Elektrické detské auto Porsche 911 GT3  24 V s pohonom 4x4, ružové, dve sedadlá, diaľkové ovládanie 2,4 GHz, vstup USB/AUX, motory 200 W, odpruženie, lítiová batéria, LED svetlá vpredu a vzadu, ORIGINÁLNA licencia
Elektrické detské auto Porsche 911 GT3 24 V s pohonom 4x4, ružové, dve sedadlá, diaľkové ovládanie 2,4 GHz, vstup USB/AUX, motory 200 W, odpruženie, lítiová batéria, LED svetlá vpredu a vzadu, ORIGINÁLNA licencia
541,00 €
Predajca: BeneoShop
Obrázok produktu pre Autosieťka Spiderman, 2 kusy
Autosieťka Spiderman, 2 kusy
10,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Elektrické autíčko Ford Shelby Mustang GT 500 Cobra pre deti, čierne, diaľkové ovládanie 2,4 GHz, vstup USB, LED svetlá, 2 x 30 W motor, ORIGINÁLNY preukaz
Elektrické autíčko Ford Shelby Mustang GT 500 Cobra pre deti, čierne, diaľkové ovládanie 2,4 GHz, vstup USB, LED svetlá, 2 x 30 W motor, ORIGINÁLNY preukaz
202,00 €
Predajca: BeneoShop
Obrázok produktu pre Simba-Dickie F&F RC EL CAMINO1/16
Simba-Dickie F&F RC EL CAMINO1/16
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
60,67 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre Model Lamborghini LP770 1:32 svetlo zvukový kovový automobilík s otváracími dverami, svetlom a zvukom na zber a zábavu
Model Lamborghini LP770 1:32 svetlo zvukový kovový automobilík s otváracími dverami, svetlom a zvukom na zber a zábavu
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
28,99 €
Predajca: RESTEQ
Obrázok produktu pre Škoda 130 RS set 1:64 FOX18
Škoda 130 RS set 1:64 FOX18
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
81,89 €
Predajca: Retro-Auta
Obrázok produktu pre BMW E46 M3 Coupe Streetfighter 2000 - šedá SOLIDO 1:18
BMW E46 M3 Coupe Streetfighter 2000 - šedá SOLIDO 1:18
115,15 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Model 1:32, RMZ Volkswagen Golf GTI, czarny
Model 1:32, RMZ Volkswagen Golf GTI, czarny
8,27 €
2% poukaz
Predajca: MATFEL
Obrázok produktu pre Majorette 212052013SM1, 3 rok / roky, Viacfarebný
Majorette 212052013SM1, 3 rok / roky, Viacfarebný
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
97,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre BBURAGO 4893993010929, 3 rok / roky, Žltá
BBURAGO 4893993010929, 3 rok / roky, Žltá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
46,82 €
Predajca: Kimland
Obrázok produktu pre BBURAGO 18-22106, Model mestského automobilu, predmontovaný, 1:24, FIAT 500, Kov, Plast, 3 rok / roky
BBURAGO 18-22106, Model mestského automobilu, predmontovaný, 1:24, FIAT 500, Kov, Plast, 3 rok / roky
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 4
25,79 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre BBURAGO 1:24 automodelis Porsche 356B Coupe, 18-22079 CM
BBURAGO 1:24 automodelis Porsche 356B Coupe, 18-22079 CM
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
26,11 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
Obrázok produktu pre BBURAGO 16912, 14 rok / roky, Biela
BBURAGO 16912, 14 rok / roky, Biela
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
75,23 €
Predajca: RC_Welt
Obrázok produktu pre Maisto 32326 - Model motocykla - Harley Davidson Sportster Iron 883 '13 (čierny, mierka 1:12)
Maisto 32326 - Model motocykla - Harley Davidson Sportster Iron 883 '13 (čierny, mierka 1:12)
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 7
68,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
Obrázok produktu pre Sada obsahujúca model auta Dodge Charger R/T z filmu Rýchlo a zúrivo a figúrku Dominica Toretto
Sada obsahujúca model auta Dodge Charger R/T z filmu Rýchlo a zúrivo a figúrku Dominica Toretto
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 2
43,65 €
Doprava zdarma
Predajca: Aspekto
Obrázok produktu pre Jada Fast&Furious 1995 Volkswagen Jetta 1:24
Jada Fast&Furious 1995 Volkswagen Jetta 1:24
42,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Aspekto
Obrázok produktu pre Hračka v podobe policajného štítu, detská hračka, jemný dizajn, kvalitný materiál, vhodná do domácnosti, školy aj na vonkajšie použitie
Hračka v podobe policajného štítu, detská hračka, jemný dizajn, kvalitný materiál, vhodná do domácnosti, školy aj na vonkajšie použitie
27,99 €
Doprava zdarma4% poukaz
Predajca: Ladenza
Obrázok produktu pre Relaxdays 10038846, 1 kusov
Relaxdays 10038846, 1 kusov
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
31,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Relaxdays
Obrázok produktu pre Ichendorf - Hrnček s králikom - Zvieracia farma - dizajn Alessandra Baldereschi
Ichendorf - Hrnček s králikom - Zvieracia farma - dizajn Alessandra Baldereschi
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
25,40 €
Doprava zdarma
Predajca: YESEATIS