CHI Luxury Black Seed Oil Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pre jemnosť a lesk 118 ml
14,49 €
122,80 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Naše najlepšieponuky
Kondicionéry a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml180,00 €/1l
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Goldwell Color Rozžiarujúci kondicionér pre farbené vlasy, 1000 ml.22,50 €/1l
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Aveda Cherry Almond Softening Conditioner 1000ml75,75 €/1l
75,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sachajuan Thickening Conditioner 990 ml63,74 €/1l
63,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Farouk Systems CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Conditioner 739 ml
27,74 €/1l
20,50 €
Predajca: BRASTYGroup

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Tigi Ego Boost, Všetky typy vlasy, Hydratačný, Lesk, 200 ml, Flakón s pumpičkou, Ovocné, Water (Aqua/Eau), Glycerine, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, PEG-8 Methicone, Phenyl...
77,35 €/1l
15,47 €
Predajca: Tersorte

CHI Tea Tree Oil Conditioner, Unisex, Hydratačný, Výživný, Lesk, Zmäkčovadlo, Posilnenie, 355 ml, Flakón s pumpičkou, Pepermint, Tea tree, Pepermint, Olej z čajovníka
84,93 €/1l
30,15 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Aloe Vera Curls Defined Humidity Resistant Leave-In Conditioner bezoplachový kondicionér pre kučeravé vlasy 177 ml
162,37 €/1l
28,74 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI ShineCare Smoothing Conditioner vyhladzujúci kondicionér pre jemnosť a lesk 355 ml
77,21 €/1kg
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI ColorCare Intense Leave-In Treatment bezoplachová starostlivosť pre farbené vlasy 113 ml
112,57 €/1l
12,72 €
Predajca: Glamperfeu

Phyto Softness Conditioner vyživujúci kondicionér pre jemnosť a lesk 175 ml
68,38 €/1kg
14,36 €
Predajca: NutraBestBG

Xpel Argan Oil Conditioner 300 ml
10,23 €/1l
3,07 €
Predajca: Glamperfeu

Sassoon Illuminating Conditioner vyživujúci kondicionér pre hebkosť a lesk vlasov 250 ml
113,12 €/1l
28,28 €
Predajca: PerfumTraders

Oolaboo Straight Baobab – lesklá pomáda s jemným leskom, 50 ml
879,00 €/1l
43,95 €
Predajca: Friseurtotal

Kativa Argan Oil Conditioner 1000 ml
24,70 €/1l
24,70 €
Predajca: Glamperfeu

SEBASTIAN | Kondicionér pre jemné vlasy | 250 ml
86,32 €/1l
21,58 €
Predajca: MAGUHAAR

SALERM 21 Silk Protein Leave-in Conditioner 250 ml
134,20 €/1l
33,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Xpel Macadamia Oil Extract kondicionér 400 ml
8,80 €/1l
3,52 €
Predajca: NutraBestBG
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Olej z čiernych semien je mimoriadne účinný hydratačný prostriedok. Vlasy sú pružné, vláčne a lesklé.
1 x Bezoplachový kondicionér 118 ml
Tento ľahký bezoplachový kondicionér pomáha rozčesávať a uhladzovať vlasy a zároveň ich chráni pred teplom. Olej z čiernych semienok dopĺňa vlasom chýbajúcu vlhkosť a zároveň posilňuje vlasové vlákna a pripravuje ich na styling
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie názvy najznámejších kaderníckych značiek. Bezoplachová vlasová starostlivosť CHI z kolekcie Luxury Black Seed Oil bola vytvorená pre všetky typy vlasov špeciálne pre ženy. Tento kadernícky zázrak má objem 118 ml.
CHI Luxury Black Seed Oil Leave-in Conditioner. Tento bezoplachový kondicionér rozčesáva vlasy a chráni ich pred prípravkami na úpravu vlasov. Kondicionér vlasy nezaťažuje, zbavuje ich krepovatenia a dodáva im lesk a silu. Prípravok bojuje proti štiepeniu končekov a chráni vlasy pred odfarbením. Použitie: Prípravok nastriekajte na uterákom vysušené vlasy a neoplachujte. Potom vlasy vyfénujte podľa potreby.
Farouk Chi Luxury Black Cumin Oil Leavein Conditioner 118 ml
CHI ný kondicionér s olejom z čiernych semien 118ml
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 118 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 6339117885160633911788516
- Číslo od výrobcu
- 11359
- Hmotnosť
- 150 g
- Objem
- 118 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- EAN kód
- 6339117885160633911788516
- Číslo od výrobcu
- 11359
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo čistiaci šampón s hydratačným účinkom 739 ml
26,85 €/1l
19,84 €
Predajca: BRASTYGroup

Farouk Systems CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Conditioner 739 ml
27,74 €/1l
20,50 €
Predajca: BRASTYGroup

ampn CHI Magnified Volume 355 ml
71,94 €/1l
25,54 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

CHI Keratin Conditioner, Ženy, Profesionálny kondicionér na vlasy, Hydratačný, Ochrana, Lesk, Vyhladenie, Posilnenie, 355 ml, Fľaša, Keratín
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Matrac do cestovnej postieľky 60x120
72,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CHI Magnified Volume, Ženy, Rozčesávanie, Posilnenie, Hlasitosť, 355 ml, Fľaša, Water, Cetearyl Alcohol, Dicetyldimonium Chloride, Cetyl Alcohol, Behentrimonium Chlorde,..., Glutén, Paraben, Síran
77,21 €/1l
27,41 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

CHI Rose Hip Oil Color Nurture Recovery Treatment vyživujúca maska na farbené a melírované vlasy 237 ml
70,34 €/1l
16,67 €
Predajca: Tersorte

CHI Luxury Black Seed Oil Black Seed Dry Oil uhladzujúci olej pre všetky typy vlasov 89 ml
207,53 €/1l
18,47 €
Predajca: NutraBestBG

CHI Luxury Farouk Systems 15ml
169,33 €/1l
2,54 €
Predajca: Glamperfeu

Súprava CHI Set Infra Home Stylist
198,07 €/1l
148,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Deep Brilliance Olive & Monoi Optimum Moisture Shampoo šampón pre hydratáciu vlasov 355 ml
34,06 €/1l
12,09 €
Predajca: Tersorte

CHI Tea Tree Oil Shampoo čistiaci šampón pre rýchlo mastiace sa vlasy 340 ml
86,97 €/1l
29,57 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Šampón Redken Haircare All Soft
79,98 €/1l
39,99 €
Predajca: somnia24

CHI Silk Infusio, Ženy, Všetky typy vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Oprava, Revitalizačný, Lesk,..., 50 ml, Fľaša, Alkohol, Glutén, Paraben, Síran
361,40 €/1l
18,07 €
Predajca: somnia24

CHI Infra Shampoo, 177 ml, Šampón, Ženy, Všetky typy vlasy, Poškodené vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačný, Výživa, Oprava, Revitalizačný, Lesk, Zväčšenie objemu, Fľaša
53,22 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

Kérastase - Blond Absolu Bain Lumiere Šampón - Šampón pre oslnivý lesk 1000 ml
122,80 €/1l
122,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Kondicionér Redken Extreme 1000 ml
50,00 €/1l
50,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Redken Acidic Bonding Concentrate Shampoo posilujúci šampón pre farbené, chemicky ošetrené a zosvetlené vlasy 300 ml
91,67 €/1kg
27,50 €
Predajca: PerfumTraders

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

ZarkoPerfume MOLéCULE 234.38 EDP 100 ml UNISEX
822,60 €/1l
82,26 €
Predajca: PerfumTraders

Šampón CHI Argan Oil na regeneráciu, výživu a ochranu vlasov 340 ml
85,29 €/1l
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

CHI Luxury Black Seed Oil Gentle Cleansing Shampoo 355 ml
59,30 €/1l
21,05 €
Predajca: somnia24

CHI Luxury Black Seed Oil Blow Dry Cream 177 ml
81,92 €/1l
14,50 €
Predajca: Tersorte

Redken Acidic Perfecting Concentrate Leave-in Treatment Bezoplachová starostlivosť na posilnenie vlasov 150 ml
179,66 €/1kg
31,44 €
Predajca: Glamperfeu

CHI Argan Oil Rejuvenating Masque 237ml, 237 ml, Ženy, Normálne vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačný, Oprava, Lesk, Vyhladenie, arganový olej, Hrniec
127,55 €/1l
30,23 €
Doprava zdarma
Predajca: DealOn

Olaplex kondicionér Olaplex Stap No.5 Kondicionér na udržanie jemných väzieb 1000ml
65,50 €/1l
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

CHI Luxury Black Seed Oil Moisture Replenish Coniditoner 355 ml
63,72 €/1kg
25,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

CHI Silk Infusion, Ženy, Všetky typy vlasy, Proti krepovitosti, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Oprava, Revitalizačný, Lesk,..., 150 ml, Fľaša, Alkohol, Glutén, Paraben, Síran
161,93 €/1l
24,29 €
Predajca: NutraBestBG

CHI Argan plus, Olej na vlasy, 15 ml, Poškodené vlasy, Vysušené vlasy, Vyhladenie
234,00 €/1l
3,51 €
Predajca: Glamperfeu
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TRESemme Luxusný hydratačný kondicionér s vitamínom E 828ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
13,99 €
-21%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: Lemonbite
13,27 €/1l

Goldwell - Dualsenses Bond Pro posilňujúci kondicionér (slabé a lámavé vlasy) 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,50 €
Predajca: MAGUHAAR
27,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Rich Repair Restoring Conditioner 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell - Dualsenses Color Extra Rich Detangling Conditioner 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,00 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
23,50 €
Predajca: MAGUHAAR
23,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Just Smooth Taming Conditioner 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
23,25 €/1l

Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights kondicionér pro blond a melírované vlasy 1000 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

Goldwell Dualsenses Ultra Volume Bodifying Conditioner kondicionér pre jemné vlasy bez objemu 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,50 €
Predajca: MAGUHAAR
22,50 €/1l

K18 Damage Shield Protective Conditioner vyživujúci kondicionér na ochranu a lesk 250 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
28,50 €
Predajca: MAGUHAAR
96,94 €/1kg

Kevin Murphy - Smooth.Again Treatment 200ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
36,00 €
Predajca: MAGUHAAR
180,00 €/1l

Kevin Murphy Shimmer Shine 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
325,00 €/1l

Alfaparf Milano Lisse Design Easy Lisse Treatment 500ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
134,25 €
Predajca: NetworkTechnologies
268,50 €/1l

Matrix Food For Soft Conditioner Kondicionér pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Vitamino Color, Resveratrol, Hair Conditioner, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
25,00 €
Predajca: MAGUHAAR
33,33 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, 750 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
23,25 €
Predajca: MAGUHAAR
31,00 €/1l

Alfaparf Milano - Semi Di Lino Diamond llluminating Conditioner - Rozjasňujúci kondicionér pre normálne vlasy 1000ml



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,00 €
Predajca: MAGUHAAR
22,00 €/1l

Schwarzkopf Blondme, 1000 ml, Ženy, Après-shampooing, rincer:Aqua (Water, Eau), Cetearyl Alcohol, Glycerin, Behenamidopropyl..., 1 kusov
23,95 €
Predajca: MAGUHAAR
23,95 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Conditioner kondicionér pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell, Dualsenses, Hair Conditioner, For Revitalisation, 200 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
12,25 €
Predajca: MAGUHAAR
61,25 €/1l

Matrix Total Results Insta Cure Anti-Breakage Porosity Spray bezoplachová starostlivosť na krehké vlasy 200 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
17,75 €
Predajca: MAGUHAAR
78,89 €/1kg

OLORCHEE Deep Repair Hĺbková regeneračná kúra na starostlivosť o vlasy 1000 ml
45,99 €
Predajca: SuperMerchant
45,99 €/1l