Pasta GimCat Gastro Intestinal 50g

8,40 €

8,11 €-3%

8 110,00 € / 1l

plus 3,20 € poštovné

Doprava k vám domov a na výdajné miesta

so 3. – st 7. októbra
Nenechajte si ujsť!
Maškrty pre mačky a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre Akinu MASÍČKA Jahňacie kúsky pre mačky 50 g
Akinu MASÍČKA Jahňacie kúsky pre mačky 50 g
484,20 €/1kg
24,21 €
Predajca: Akinu
Obrázok produktu pre animonda 4017721830997, Snack, Mačka, Mlieko, 15 g, Bez cukru
animonda 4017721830997, Snack, Mačka, Mlieko, 15 g, Bez cukru
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
60,90 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Miamor 74339, Mačiatko, Kuracie mäso, 30 g
Miamor 74339, Mačiatko, Kuracie mäso, 30 g
893,50 €/1kg
53,61 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Miamor 15 g x 6 x 11 CatSnack Junior Cream s kuracím mäsom
Miamor 15 g x 6 x 11 CatSnack Junior Cream s kuracím mäsom
50,96 €/1kg
50,45 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Pasta GimCat Multi-Vitamin 200g
Pasta GimCat Multi-Vitamin 200g
52,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,97 €
-33%
12,56 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre GimCat Extra, Mačka, Pasta, Starostlivosť o oči, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín B2, vitamín B6, vitamín C, vitamín D3, vitamín..., Rúra, 50 g, Obrázok generovaný UI
GimCat Extra, Mačka, Pasta, Starostlivosť o oči, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín B2, vitamín B6, vitamín C, vitamín D3, vitamín..., Rúra, 50 g
84,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,89 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuracie mäso, Ryba, Bravčové, 90 g
Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuracie mäso, Ryba, Bravčové, 90 g
112,58 €/1kg
13,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre Vitakraft Crispy Crunch, Snack, Mačka, Dospelý, Pepermint, 60 g, Bez cukru
Vitakraft Crispy Crunch, Snack, Mačka, Dospelý, Pepermint, 60 g, Bez cukru
2,16 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,40 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Maškrta GimCat Nutri Pockets Country Mix 150g
Maškrta GimCat Nutri Pockets Country Mix 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,37 €
-21%
4,21 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre GimCat Pudding Classic 150g
GimCat Pudding Classic 150g
5,74 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Dreamies 4008429037894, Snack, Mačka, Dospelý, Kuracie mäso, 60 g
Dreamies 4008429037894, Snack, Mačka, Dospelý, Kuracie mäso, 60 g
54 428,57 €/1kg
3,81 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Inaba Churu Tuniak / Hrebenatka
Inaba Churu Tuniak / Hrebenatka
0,11 €/1kg
6,14 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Pasta GimCat Duo maltóza kura 50g
Pasta GimCat Duo maltóza kura 50g
89,24 €/1kg
5,89 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Pasta GimCat Duo multivitamín tuniak 50g
Pasta GimCat Duo multivitamín tuniak 50g
89,24 €/1kg
9,18 €
-35%
5,89 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Pochúťka Churu Tidbits tuniak 3x12g
Pochúťka Churu Tidbits tuniak 3x12g
7,53 €
Predajca: M_plus_L
Obrázok produktu pre Maškrta GimCat Nutri Pockets Dental 60g
Maškrta GimCat Nutri Pockets Dental 60g
41,29 €/1kg
5,28 €
-45%
2,89 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Pasta GimCat Malt-Soft Extra 200g
Pasta GimCat Malt-Soft Extra 200g
54,58 €/1kg
13,10 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre INABA Churu Tuńczyk z krewetkami - przysmak dla kota - 4 x 14 g
INABA Churu Tuńczyk z krewetkami - przysmak dla kota - 4 x 14 g
28,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Inaba Churu kuracie mäso / krevety
Inaba Churu kuracie mäso / krevety
0,11 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
6,14 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre GimCat 140g Crunchy Ente & Katzenminze
GimCat 140g Crunchy Ente & Katzenminze
26,07 €/1kg
3,91 €
Predajca: TR8

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

Pasta GimCat Gastro Intestinal 50g


Pasta GimCat Gastro Intestinal je doplnkové krmivo určené na podporu zdravého tráviaceho traktu mačky. Receptúra napomáha udržiavať vyváženú črevnú mikroflóru a prispieva k celkovej pohode zvieraťa. Chutná pasta sa ľahko podáva priamo z tuby alebo na labku. Je vhodná najmä pre mačky s citlivým trávením alebo po zmene stravy. Praktické balenie 50 g sa ľahko skladuje a je vhodné aj na cesty. GimCat ponúka široký rad funkčných pást pre špecifické potreby mačiek.

GimCat Gastro Intestinal Paste podporuje tráviaci trakt prirodzeným spôsobom. Nespočetné množstvo baktérií reguluje dianie v zdravom črevnom trakte. Črevnú reguláciu zabezpečujúca rozpustná vláknina zo šupiek psyllia a prebiotikum TGOS optimalizujú zdravie čriev a podporujú zdravú črevnú flóru. Beta-glukán a brestová kôra pomáhajú znižovať podráždenie tráviaceho traktu a zabezpečujú vitálnu črevnú sliznicu. Sušená tráva podporuje zdravé trávenie.

bez konzervačných látok, bez zvýrazňovačov chuti, bez umelých farbív

Zloženie:

Rastlinné vedľajšie produkty (psyllium 5 %, mletá kôra z brestu 2 %), oleje a tuky, kvasnice (obsahuje beta-glukán 1 %), sušená tráva (5 %), derivát laktózy s TGOS* (3 %).

Analytické zložky:

Bielkoviny6,0 %
Obsah tuku37,5 %
Hrubý popol5,5 %
Hrubá vláknina2,0 %
Obsah vlhkosti12,0 %

Prísady na 1 kg:

Antioxidant

Odporúčanie pre kŕmenie:

(1 cm pasty = cca 0,5 g). Kŕmte pri izbovej teplote.

Hmotnosť
70 g
Objem
0.001 l
Obsah vlhkosti
12%
Typ krmiva
Mokré krmivo
Počet kusov
1
EAN kód
4002064417462
Číslo od výrobcu
0214738
Výrobca
PADU
Registračné číslo
nie dotyczy

Hmotnosť
70 g
Objem
0.001 l
Obsah vlhkosti
12%
Typ krmiva
Mokré krmivo
Počet kusov
1
EAN kód
4002064417462
Číslo od výrobcu
0214738
Výrobca
PADU
Registračné číslo
nie dotyczy
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Felix Tasty Shreds 44×80 g hovädzie kura kačica morka – mokré krmivo pre mačky
Felix Tasty Shreds 44×80 g hovädzie kura kačica morka – mokré krmivo pre mačky
7,04 €/1l
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 10
17,60 €
Predajca: Prokesglass
Obrázok produktu pre Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 143
17,79 €
Predajca: somnia24
Obrázok produktu pre Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
Calitti - Silikátová podstielka pre mačky | Antibakteriálny piesok pre mačky | Sada 6 ks 6 x 3,8 l = 22 l
1,22 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
27,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Obrázok produktu pre Felix 12480628, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Kačka, Jahňacie, 85 g, Žiadne umelé farbivá
Felix 12480628, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Kačka, Jahňacie, 85 g, Žiadne umelé farbivá
6,37 €/1kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 17
25,49 €
Predajca: TR8
Obrázok produktu pre Kattovit Gastro Multipack, Dospelý, Kuracie mäso, Kačka, ryža, Losos, Turecko, 85 g
Kattovit Gastro Multipack, Dospelý, Kuracie mäso, Kačka, ryža, Losos, Turecko, 85 g
29,37 €/1kg
3,3Priemerné hodnotenie: 3,3 z 5Počet hodnotení: 3
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriálne stelivo pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
Calitti - Silikátové stelivo pre mačky | Premium Crystals Silicate Litter | Antibakteriálne stelivo pre mačky | Sada 4 ks 4 x 3,8 l = 15 l
1,38 €/1l
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 61
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Home-and-Fashion
Obrázok produktu pre Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
Toaletný papier Almusso Big-Pack 40 ksx2 80 roliek
4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5Počet hodnotení: 233
14,19 €
-42%
8,19 €
Predajca: BestGlobalBrand
Obrázok produktu pre 2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
2 x lítiová guľatá batéria CR2450 značky WILHELM, 3V, 600mAh, priemer 24 mm, hrúbka 5,0 mm, ekvivalent DL2450
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 1876
33,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
Cat & Clean 10kg Brilliant Babypuderduft
4,99 €/1kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 31
49,94 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 201
12,39 €
Predajca: eu-bay_de
Obrázok produktu pre Pasta GimCat Multi-Vitamin 200g
Pasta GimCat Multi-Vitamin 200g
52,33 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
18,97 €
-33%
12,56 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre GimCat Malt-Soft-Extra Paste 200 g
GimCat Malt-Soft-Extra Paste 200 g
49,78 €/1kg
11,45 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre GimCat Extra, Mačka, Pasta, Starostlivosť o oči, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín B2, vitamín B6, vitamín C, vitamín D3, vitamín..., Rúra, 50 g, Obrázok generovaný UI
GimCat Extra, Mačka, Pasta, Starostlivosť o oči, Vitamín A, Vitamín B1, Vitamín B12, vitamín B2, vitamín B6, vitamín C, vitamín D3, vitamín..., Rúra, 50 g
84,14 €/1kg
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,89 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 112
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro
Obrázok produktu pre GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
GOURMET 12321177, Dospelý, Hovädzie mäso, Kuracie mäso, Zajac, Losos, 85 g
8,60 €/1kg
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 25
43,87 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
Makita DCL180ZB, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Čierna, Modrá, 0,65 L, 1,3 m³/min, Suchý
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 113
68,11 €
Predajca: velmontask
Obrázok produktu pre Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
Bosch Serie 2 BBHF214R, Tyčový vysávač 2 v 1, Bezvreckové, Červená, Suchý, Cyklónový, Čistá podlaha, Koberec, Tvrdá podlaha
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 234
114,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre WISFOR Toaletný box pre mačky s lopatkou na podstielku s vekom Kapucňa na toaletu Skladací, 41 × 51 × 38 cm
WISFOR Toaletný box pre mačky s lopatkou na podstielku s vekom Kapucňa na toaletu Skladací, 41 × 51 × 38 cm
13,14 €/1kg
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 94
33,89 €
6% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR
Obrázok produktu pre Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
Zásobník FEANDREA, s vekom, pre mačky do 15 kg, teplá sivá farba ovsených vločiek
13,18 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 43
44,80 €
Predajca: Jurhan
Obrázok produktu pre REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pre psov a mačky, s pravým pelyňkom (Artemisia Absinthium) v rastlinnom zložení na základe receptúry, vhodný pre všetky domáce zvieratá
REAVET Wurm-Kraut Liquid 100 ml – pre psov a mačky, s pravým pelyňkom (Artemisia Absinthium) v rastlinnom zložení na základe receptúry, vhodný pre všetky domáce zvieratá
675,30 €/1l
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 43
67,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre Dreamies 4008429037894, Snack, Mačka, Dospelý, Kuracie mäso, 60 g
Dreamies 4008429037894, Snack, Mačka, Dospelý, Kuracie mäso, 60 g
54 428,57 €/1kg
3,81 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Maškrta GimCat Nutri Pockets Country Mix 150g
Maškrta GimCat Nutri Pockets Country Mix 150g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
5,37 €
-21%
4,21 €
Predajca: STREFA
Obrázok produktu pre Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 1367
11,99 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuracie mäso, Ryba, Bravčové, 90 g
Vitakraft Liquid Snack, Junior, Kuracie mäso, Ryba, Bravčové, 90 g
112,58 €/1kg
13,51 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage
Obrázok produktu pre FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
FEANDREA škrabadlo väčšie, 141 cm, hrubý stĺp, stabilné, proti prevráteniu čierne
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 738
145,59 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre FEANDREA škrabadlo, strom pre mačky, nábytok 2 v 1, veľká horná polica, vankúš
FEANDREA škrabadlo, strom pre mačky, nábytok 2 v 1, veľká horná polica, vankúš
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 44
95,39 €
Predajca: Kokiska
Bestseller
Obrázok produktu pre XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 118
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Obrázok produktu pre GimCat Pudding Classic 150g
GimCat Pudding Classic 150g
5,74 €
Predajca: VISO
Obrázok produktu pre Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
Originálny sieťový adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel sieťová nabíjačka nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus Black
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 870
12,49 €
Predajca: Mobileking
Obrázok produktu pre ROTHO Bonnie Eco Green - toaleta pre mačky
ROTHO Bonnie Eco Green - toaleta pre mačky
36,33 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 16
30,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov

Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.

Odporúčame vám
Obrázok produktu pre animonda 4017721830997, Snack, Mačka, Mlieko, 15 g, Bez cukru
animonda 4017721830997, Snack, Mačka, Mlieko, 15 g, Bez cukru
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 3
60,90 €
Predajca: e-zooo_com
Obrázok produktu pre JosiCat mäsové tyčinky kuracie a kačacie 35g
JosiCat mäsové tyčinky kuracie a kačacie 35g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
38,91 €
Predajca: superbrandshop
1 111,71 €/1kg
Obrázok produktu pre Miamor 74339, Mačiatko, Kuracie mäso, 30 g
Miamor 74339, Mačiatko, Kuracie mäso, 30 g
53,61 €
Predajca: e-zooo_com
893,50 €/1kg
Obrázok produktu pre Miamor Sensible Snack Huhn Pur 30g
Miamor Sensible Snack Huhn Pur 30g
52,36 €
Predajca: e-zooo_com
1 309,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Miamor 74333, Dospelý, Kačka, 30 g
Miamor 74333, Dospelý, Kačka, 30 g
53,61 €
Predajca: e-zooo_com
1 787,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Miamor Cat Snack, Snack, Mačka, Dospelý, Losos, 15 g, Bez cukru
Miamor Cat Snack, Snack, Mačka, Dospelý, Losos, 15 g, Bez cukru
50,45 €
Predajca: e-zooo_com
50,96 €/1kg
Obrázok produktu pre Miamor 15 g x 6 x 11 CatSnack Junior Cream s kuracím mäsom
Miamor 15 g x 6 x 11 CatSnack Junior Cream s kuracím mäsom
50,45 €
Predajca: e-zooo_com
50,96 €/1kg
Obrázok produktu pre animonda 83125, Snack, Mačka, Univerzálne, Mlieko, 120 g
animonda 83125, Snack, Mačka, Univerzálne, Mlieko, 120 g
47,24 €
Predajca: e-zooo_com
393,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Animonda Snack Milkie Knusperkissen Wellness 120g
Animonda Snack Milkie Knusperkissen Wellness 120g
47,24 €
Predajca: e-zooo_com
393,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Animonda Snack Milkie Knusperkissen Balance 120g
Animonda Snack Milkie Knusperkissen Balance 120g
47,24 €
Predajca: e-zooo_com
393,67 €/1kg
Obrázok produktu pre Kopija 15 g kuracích sŕc, mrazené. Katalógové číslo: #1
Kopija 15 g kuracích sŕc, mrazené. Katalógové číslo: #1
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
42,15 €
Predajca: e-zooo_com
2 810,00 €/1kg
Obrázok produktu pre Dokas Cat Snack Lachs-Smoothie 4x30ml
Dokas Cat Snack Lachs-Smoothie 4x30ml
40,13 €
Predajca: e-zooo_com
41,80 €/1kg
Obrázok produktu pre Animonda Snack Milkie Fresh Dental Care 30g
Animonda Snack Milkie Fresh Dental Care 30g
42,80 €
Predajca: e-zooo_com
118,89 €/1kg
Obrázok produktu pre animonda Milkies, Dospelý, Hydina, 30 g
animonda Milkies, Dospelý, Hydina, 30 g
42,80 €
Predajca: e-zooo_com
1 426,67 €/1kg
Obrázok produktu pre animonda Milkies, Dospelý, Hydina, 30 g
animonda Milkies, Dospelý, Hydina, 30 g
40,30 €
Predajca: e-zooo_com
1 343,33 €/1kg
Obrázok produktu pre Snack pre mačky DOKAS lyofilizované kuracie žalúdky 12 g
Snack pre mačky DOKAS lyofilizované kuracie žalúdky 12 g
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 6
32,21 €
Predajca: e-zooo_com
2 684,17 €/1kg
Obrázok produktu pre Dreamies Mixbox 12x 60g
Dreamies Mixbox 12x 60g
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 7
17,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
24,99 €/1kg
Lišiacke ponuky
Obrázok produktu pre Sušený koreň valeriány lekárskej pre mačky 60g
Sušený koreň valeriány lekárskej pre mačky 60g
6,99 €
7% poukaz
Predajca: NIKCORP