4,3



Na základe 102 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Zastrihávač psov Wahl KM10+425,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Zastrihávač vlasov Wahl Super Taper X168,79 €
Predajca: BalticVaris_DE

Ďalšie informácie o reklame
Elektrický zastrihávač vlasov Limural K11S+ I1171,87 €
Predajca: Shopmobile

Ďalšie informácie o reklame
Wahl - Legend Fading Clipper Zastrihávač vlasov 08147-416204,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Cordless Detailer Li 08171-016H Burgundsko, striebro Li-Ion (Li-Ion)
174,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Cordless Barber Combo
298,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Wahl 3027252 Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
192,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX Präzisionstrimmer gold (FX7870GE)
137,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zastrihávač vlasov Wahl Magic Clip 5*
186,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl 3026483 Vapor Professional Clipper Haarschneidemaschine
222,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Cordless Magic Clip - Burgund - 0,8 mm - 2,5 mm - 4 cm - Stahl - DC (08148-2316H)
187,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Akumulátorová strihačka na vlasy Wahl ProLithium Beret 0,4 x 28 mm (4216-0471) + 4x nasadzovacie hrebene
133,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Panasonic ER-DGP86, Čierna, 0,3 mm, Nerezová oceľ, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Remington HC450, Čierna, Nerezová oceľ, Kov, Plast, Nerezová oceľ, Batérie, 30 min, Zabudovaná batéria
46,24 €
Predajca: egenta-shop

Wahl Beret Black, strieborná lítium-iónová (Li-Ion)
130,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávače vlasov Wahl 5537-3016 3
27,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov WAHL Baldfader 20107.0460
77,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Babyliss Pre Fx8700Rbpe
153,00 €
Predajca: Digiexpert

Akumulátorový strihač vlasov Wahl Super Taper 08591-2316H
153,91 €
Predajca: AllYour
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Akumulátorový detailer Wahl Li má vysoko účinnú lítium-iónovú batériu s dlhou výdržou, ktorá je ideálna na nepretržité používanie v salóne. Pri päťminútovom nabíjaní je priemerný čas používania 14 minút.
Jeho ľahká bezdrôtová konštrukcia zaručuje pohodlnú manipuláciu v kombinácii s obvyklým silným strihacím výkonom. Zastrihávač vlasov Wahl je obzvlášť vhodný na detailnú prácu na ťažko prístupných miestach, ako je tvár, krk a okolie uší, a umožňuje presné a jasné línie. Čepeľ v tvare písmena T zabezpečuje rýchlejšie a účinnejšie strihanie.
- Pohon: jednosmerný motor, 6800 1/min.
- Čas prevádzky zo siete: Nepretržitá prevádzka
- Doba prevádzky na batériu: 100 min., Li-Ion
- Čas nabíjania akumulátora: 60 min.
- Rezná súprava: skrutkovacia, T-čepeľ
- Dĺžka rezu: 0,4 mm
- Šírka rezu: 38 mm
- Dĺžka kábla: 2,4 m
- Hmotnosť: 186 g bez kábla
- Príslušenstvo: 3 nástavce: #0,5 (1,5 mm), #1 (3 mm), #1,5 (4,5 mm), čistiaca kefka, nabíjací stojan, stylingový hrebeň, kefka na prípravu na holenie, zásuvný napájací zdroj, olej, kryt čepele
- Model
- Cordless Detailer Li
- Hmotnosť
- 1.025 kg
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Možnosť mokrého holenia
- Nie
- EAN kód
- 004391710928243917109282
- Číslo od výrobcu
- 43917006376
- Model
- Cordless Detailer Li
- Hmotnosť
- 1.025 kg
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Možnosť mokrého holenia
- Nie
- EAN kód
- 004391710928243917109282
- Číslo od výrobcu
- 43917006376
Hodí sa k tomu

Wahl Profi Detailer LI, Červená, Strieborná, Obdĺžnik, 3,8 cm, Batérie, 100 min, Zabudovaná batéria
194,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

SONGMICS Regál na ťažké veci, 5 políc, 150 x 37 x 37 cm, nosnosť do 400 kg-37
84,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Wahl Hair clipper Cordless Legend 5V 08594-016
169,74 €
Doprava zdarma
Predajca: barberkosmetik

Wahl Cordless Detailer Li 08171-016H Burgundsko, striebro Li-Ion (Li-Ion)
174,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Vanish, Planžetový holiaci strojček, Čierna, Zlato, Tlačidlá, Striedavé napájanie / batéria, Lithium-ion (Li-ion), Zabudovaná batéria
169,99 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Wahl Cordless Magic Clip - Burgund - 0,8 mm - 2,5 mm - 4 cm - Stahl - DC (08148-2316H)
187,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

LG UHD 65UR78006LK, 165,1 cm (65"), 3840 x 2160 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Modrá
934,41 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: EFIGlobalStoreDE

Panasonic ER-DGP86, Čierna, 0,3 mm, Nerezová oceľ, Batérie, 50 min, Zabudovaná batéria
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Friseurtotal

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
249,70 €/1l
24,97 €
Predajca: Glamperfeu

Kĺzačky na záclony 7 mm (50 ks) pre záclonové lišty, univerzálne záclonové kolieska, vnútorné kolieska pre všetky bežné záclonové lišty
1,99 €
Predajca: Bestlivings

Joop! - Joop Homme EDT 200ml
136,85 €/1l
27,37 €
Predajca: PerfumTraders

Tefal YS22Q25, 6 L, Keramický, Plyn, Halogén, Indukčná, Uzavretá doska, Čierna, Nerezová oceľ, 22 cm, Nerezová oceľ, 6 osôb
87,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
538,00 €/1l
40,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Merax čalúnená posteľ 180x200 cm s lamelovým roštom a úložným priestorom, hydraulická posteľ so skrinkovými pružinami, zamatová posteľ so skrinkovými pružinami, funkčná posteľ v tvare ucha, sivá
436,99 €
-25,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
411,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MERAX

Rýchla nabíjačka s 20W adaptérom Apple + 1m USB C
14,00 €
Predajca: EssentialSolution

Wahl Detailer Li, Zlato, 0,4 mm, 4,06 cm, Titán, Rotary, 6800 ot/min
179,49 €
Doprava zdarma
Predajca: THE-SMART-VALUE-SHOP

Wahl 3027252 Clipper 5* Cordless Magic Clip 5V red
192,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač vlasov Wahl Magic Clip 5*
186,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl Professional cord cordless Trimmer A·LIGN
105,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Cybertec24

Wahl Cordless Barber Combo
298,37 €
Doprava zdarma
Predajca: Shopyourproduct

BaByliss Pro 4Artists SkeletonFX Präzisionstrimmer gold (FX7870GE)
137,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo
12,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

KOP Wahl MagicClip 8591L1
210,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl 3026483 Vapor Professional Clipper Haarschneidemaschine
222,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Akumulátorová strihačka na vlasy Wahl ProLithium Beret 0,4 x 28 mm (4216-0471) + 4x nasadzovacie hrebene
133,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

INF Profesionálna súprava zastrihávača fúzov na vlasy Strieborná
135,59 €
Doprava zdarma
Predajca: INFshop

BaByliss PRO SKELETON Rose Gold zastrihávač fúzov BAB787DU
89,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: dessale

KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce
20,99 €
Doprava zdarma
Predajca: EBRAN_EUROPE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
76% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
76%8% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
8%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%4% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
4%12% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
12%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. októbra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super!
Položka je rovnako skvelá, ako je opísané v recenziách. Skutočný poklad! Preprava bola o deň rýchlejšia, ako bolo oznámené. Všetko bolo TOP!!!
Hodnotenie z 6. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko podľa popisu. Dobré
Všetko podľa popisu. Dobré
Hodnotenie z 25. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Vynikajúci nástroj
čistý rez, dobrá batéria, dobre sedí v ruke
Hodnotenie z 29. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Veľmi dobrý stroj odporúčam
Hodnotenie z 13. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Akumulátorové kúzlo Wahl
Article.really dobrý a bol tiež dobrý pomer ceny a kvality
Hodnotenie z 19. septembra 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Skvelý produkt
Hodnotenie z 1. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Skvelý produkt. Veľmi rýchle dodanie.
Hodnotenie z 12. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt
Dobrá voľba
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

XMaster Shave PRO, 5 v 1, akumulátorový zastrihávač fúzov, zastrihávač vlasov, holiaci strojček, LED svetlo, 4x nástavce, dokovacia stanica, čierna



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
11,99 €
Predajca: XMaster

KRUMAD Zastrihávač vlasov 6 v 1 IPX7 - Pánsky zastrihávač fúzov, elektrický holiaci strojček a zastrihávač chĺpkov v nose s LED displejom - 120 min. prevádzky a 4 nástavce



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
20,99 €
Predajca: EBRAN_EUROPE

Elektrický zastrihávač vlasov s T-čepeľou, zastrihávač vlasov s čepeľou z uhlíkovej ocele na presné strihanie zblízka, bezdrôtový - GRITSY



3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5(16)Počet hodnotení: 16
11,59 €
Predajca: Mormark

Limitovaná edícia bezdrôtových zariadení Combo



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(9)Počet hodnotení: 9
460,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG5930/15, Strieborná, 0,5 mm, 1,6 cm, 1 mm, Brada, Ucho, Nos, Nerezová oceľ



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
93,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

JRL Onyx SF Pro – holiaci strojček, čierna farba (model SH2301)
113,99 €
Predajca: CasaDelRasoioSAS

Strihač pre psov Heiniger Style mini



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
280,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Zastrihávač psov Wahl KM10+
425,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Strihač vlasov Jaguar HSM CM 2000 black, čierny



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
91,99 €
Predajca: SuperMerchant

Zastrihávač vlasov Ostré čepele LED dióda Profesionálny Zastrihávač vlasov a fúzov Clipper Trimmer Retoo



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(124)Počet hodnotení: 124
12,99 €
Predajca: Retoo

Philips 5000 series HC5632/15, Čierna, 0,5 mm, 2,8 cm, 4,1 cm, Nerezová oceľ, Batérie
60,40 €
Predajca: SuperMerchant

SENCOR SHP 8900BK Zastrihávač vlasov, Čepele s vrstvou z titánu, 4 výmenné výškové nadstavce 3/6/9/12 mm, Šírka čepele 46 mm, LED displej so stavom batérie
49,90 €
Predajca: Planeo

Panasonic ER-GP23, Čierna, Hlava, Nerezová oceľ, Stav batérie, Nabíjanie, Striedavé napájanie / batéria, 100 min



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
251,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

Wahl - Legend Fading Clipper Zastrihávač vlasov 08147-416



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
204,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Moser NEOliner, Čierna, Nerezová oceľ, 0,4 mm, 3,2 cm, Striedavé napájanie / batéria, 100 min, 2 h



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
177,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

JRL 2020C GOLD Nástroje na líčenie Príslušenstvo Zastrihávač make-upu Profesionálne kozmetické nožnice



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(37)Počet hodnotení: 37
177,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Elektrický zastrihávač brady USB, dobíjateľný



3,8Priemerné hodnotenie: 3,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
25,99 €
Predajca: Mormark

Wahl Legend, Zlato, Červená, Nerezová oceľ, 0,5 mm, 2,9 mm, 4 cm, AC, 4 m



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
163,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Philips MG9540/15, Šedá, 0,2 mm, 2 cm, 0,2 mm, Brada, Ucho, Tvár, Fúzy, Nos, Batérie



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
115,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Holiaci strojček Gamma+ Absolute Zero
148,10 €
Predajca: NetworkTechnologies