5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml518,47 €/1l
77,77 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)162,50 €/1l
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 62 Perfume Mist 90 ml267,22 €/1l
24,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Eclaire telový sprej pre ženy 250 ml76,64 €/1l
19,16 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

JENNIFER LOPEZ STILL PARFUMED NIST 240 ml
51,42 €/1l
13,35 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
12,34 €
Predajca: NutraBestBG

Britney Spears Curious Mgiełka do ciała, 236 ml
30,59 €/1l
7,22 €
Predajca: Glamperfeu

Donna Karan DKNY Be Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
57,92 €/1l
14,48 €
Predajca: Glamperfeu

Sorvella Perfume Bonita Mgiełka do ciała i włosów, 100 ml
191,10 €/1l
19,11 €
Predajca: NutraBestBG

Christina Aguilera by Night Body Mist
55,64 €/1l
13,13 €
Predajca: PerfumTraders

Nacomi Mgiełka do ciała i twarzy o zapachu borówki, 80 ml
68 444,44 €/1kg
7,74 €
-20%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,16 €
Predajca: Katomix

Nacomi Mus do ciała Borówkowy sernik, 180 ml
57,11 €/1l
10,28 €
Predajca: MANADA

Madonna Blossom Mgiełka do ciała, 100 ml
26 400,00 €/1kg
3,96 €
Predajca: NutraBestBG

Donna Karan Golden Delicious Mgiełka do ciała, 250 ml
45,60 €/1l
11,40 €
Predajca: Glamperfeu

Nabeel – Bakhoor Oudh Nasaem
44,48 €/1l
11,12 €
Predajca: NutraBestBG

Ziaja GdanSkin Mgiełka zapachowa do twarzy i ciała, 200 ml
19,25 €/1l
3,85 €
Predajca: MANADA

I Love Odświeżająca Mgiełka do ciała, Violet Dreams, 150ml
28,40 €/1l
4,26 €
Predajca: NutraBestBG

FCUK Her Body Mist, 250 ml
5,06 €
Predajca: NutraBestBG

Britney Spears Fantasy Mgiełka do ciała, 236ml
39,92 €/1l
9,42 €
Predajca: Glamperfeu

Bruno Banani Dangerous Woman Mgiełka do ciała, 250ml
30,16 €/1l
7,54 €
Predajca: MANADA

Ariana Grande God Is A Woman Mgiełka do ciała, 236 ml
58,43 €/1l
13,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Perfumowana mgiełka do ciała to propozycja od Jennifer Lopez
Kwiatowo - owocowy zapach
Nuty zapachowe:
Nuta głowy: malina, różowy grejpfrut, ananas, mandarynka
Nuta serca: orchidea, lilia wodna, kwiat tiare, kokos,
Nuta bazy: wanilia, białe drzewo, piżmo i sorbet.
Jennifer Lopez JLove Fragrance Mist 240 ml je osviežujúci telový sprej s výraznou dámskou vôňou. Osviežujúce a vyživujúce zloženie prichádza v absolútne zmyselnej kombinácii ovocných akordov mrazeného ananásu, bielej maliny, ružového grapefruitu a mandarínky a kvetinového srdca z vodnej ľalie, kokosu, orchidey a tahitskej gardénie. Sladký vanilkový sorbet, biele drevo a pižmo vôňu hrejivo dotvárajú. Po sprchovaní alebo kúpeli dodá pokožke dokonalý záver.
Telový sprej JLove od Jennifer Lopez. Balenie, ktoré ste si vybrali, má objem 240 ml.
- Model
- JLove
- Hmotnosť
- 0.155 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- 0
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5050456081301
- Číslo od výrobcu
- 140140
- Model
- JLove
- Hmotnosť
- 0.155 kg
- Druh vône
- Kvetinové, Ovocné
- Objem
- 240 ml
- Zloženie
- 0
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 5050456081301
- Číslo od výrobcu
- 140140
Hodí sa k tomu

Hauck Sport, Baldachýn, Ľahký vozík, Dievča, Pevné kolieska, Sklopný, Čierna, Červená
76,21 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rockstar Games Grand Theft Auto V : Édition Premium Online, PlayStation 4, Režim multiplayer, M (Mature)
24,00 €
Predajca: ak-trade

Sendez 6 pohárov na latte macchiato 300 ml s rukoväťou a 6 lyžičiek z nehrdzavejúcej ocele Poháre na kávu Poháre na čaj
20,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Oral-B Aqua Care 4, Modrá, Biela, Akumulátorový ústny irigátor, Rotujúca kefka na zuby, Oxyjet, Batérie, 1 hlava/hlavy
87,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Jennifer Lopez JLust tělový spray pro ženy 240 ml
43,54 €/1l
10,45 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Jennifer Lopez One parfémovaná voda pre ženy 50 ml
482,60 €/1l
24,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

20 "e-bike 17Ah e-skladací bicykel, pedelec, elektrický bicykel mestský pedelec elektrický bicykel s aplikáciou, 25KM/H, pre dospelých, mužov, ženy
769,00 €
Doprava zdarma
Predajca: 360deutschlandstore

Tesori d’Oriente White Musk, Unisex, 100 ml, Hydratačné
67,60 €/1l
6,76 €
Predajca: Katomix

Lattafa Yara Candy, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Čierne ríbezle, mandarínka, Gardénia
218,50 €/1l
21,85 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Yara Moi, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, 1 kusov
250,00 €/1l
25,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

SONGMICS Stojan na oblečenie 2 police kovový rám úspora miesta
69,42 €
Predajca: Lumarko

Ungaro Emanuel Ungaro for Women EDP 90 ml W
269,33 €/1l
24,24 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez Love at First Glow EDT 30 ml W
498,67 €/1l
14,96 €
Predajca: BRASTYGroup

Bruno Banani Woman - telový sprej, jemná kvetinová vôňa, 250 ml
29,20 €/1l
7,30 €
Predajca: MANADA

Jennifer Lopez - Glow by JLo EDT 100ml
320,30 €/1l
32,03 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Sugar Plum EDP 100ml
183,60 €/1l
18,36 €
Predajca: Tersorte

Stolný kávovar 1,5 l Eu zástrčka 800 wattov
60,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Glemo

Cestovná sada miniatúr Paco Rabanne pre ženy
3 727,37 €/1l
70,82 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Olaplex Bond Maintenance Conditioner kondicionér pre regeneráciu, výživu a ochranu vlasov No.5 1000 ml
55,59 €/1l
55,59 €
Predajca: PerfumTraders

Kulma na vlasy 5 v 1 s 3 barelmi, kulma na vlasy veľké kučery Kulmy na vlasy Nastaviteľná teplota Kulma na vlasy s vlnou Keramický povlak Curl
53,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BorlinGmbH

Jennifer Lopez Miami Glow by Jlo Toaletná voda pre ženy 100 ml
201,80 €/1l
35,12 €
-42%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,18 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

DKNY Energizing Woman tělový spray pro ženy 250 ml
60,28 €/1l
15,07 €
Predajca: PerfumTraders

Jennifer Lopez Live Luxe telový sprej pre ženy 240 ml
54,58 €/1l
13,10 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 26. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

TOM FORD Fucking Fabulous All Over Body Spray, 150 ml, Sprej, Dimethyl Ether , Alcohol Denat. , Water\Aqua\Eau , Fragrance (Parfum) , Limonene , Coumarin ,..., Spojené kráľovstvo



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
74,74 €
Predajca: PerfumTraders
498,27 €/1l

Tom Ford Rose Prick Mgiełka do ciała, 150ml
77,77 €
Predajca: PerfumTraders
518,47 €/1l

Aqc | Telový sprej - Love On The Beach - 236 ml - Osviežujúci - Unisex - Dlhotrvajúca letná vôňa
5,99 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
5,49 €
Predajca: Lemonbite
23,26 €/1l

Zmyslová telová hmla AMBER TOUCH AQC FRAGRANCES BODY MIST 200 ml
5,49 €
Predajca: Lemonbite
21,96 €/1l

Sol De Janeiro Brazilian Crush Cheirosa 68 Perfume Mist 240 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,90 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
39,20 €
Predajca: NetworkTechnologies
163,33 €/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 59 telový sprej 240 ml (žena)
39,00 €
Predajca: NetworkTechnologies
162,50 €/1l

Victoria´s Secret - Výživný telový sprej Coconut Passion 250ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,71 €
Predajca: YourFragrance
90,84 €/1l

Victoria's Secret 197575023203, 250 ml, Ženy, Kašmírové drevo, Vanilka, Spojené štáty
26,79 €
Predajca: YourFragrance
107,16 €/1l

Victoria´s Secret - Wild Neroli Tělový sprej 250ml
27,77 €
Predajca: YourFragrance
111,08 €/1l

Rexona Men Active Protecton + Invisible Antyperspirant w sprayu, 150ml (PRODUKT Z NIEMIEC)
3,99 €
Predajca: Lemonbite
26,60 €/1l

Sol de Janeiro Cheirosa 40 sprej na vlasy a telo 240 ml W



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
37,40 €
Predajca: NetworkTechnologies
155,83 €/1l

Sol De Janeiro Rio Radiance Parfémová hmla 90ml Spray
24,90 €
Predajca: NetworkTechnologies
276,67 €/1l

Molly Nails Art Ease Base bez HEMA 15 g číry
15,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
13,99 €
Predajca: SuperMerchant

Victoria's Secret 667556489989, 250 ml, Ženy, Spojené štáty, 1 kusov



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
20,41 €
Predajca: PerfumTraders
81,64 €/1l

Victoria´s Secret - Pure Seduction Vyživujúci telový sprej 250ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
20,75 €
Predajca: PerfumTraders
83,00 €/1l

Victoria's Secret Amber Romance tělový sprej 250 ml W



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(23)Počet hodnotení: 23
20,67 €
Predajca: PerfumTraders
82,68 €/1l

Victoria's Secret Aqua Kiss 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(28)Počet hodnotení: 28
20,20 €
Predajca: PerfumTraders
80,80 €/1l

Rituals The Ritual of Sakura Shimmering Body Spray, 150 ml, Ženy, Univerzálna pleť, Čerešňový kvet, 1 kusov
20,83 €
Predajca: PerfumTraders
138,87 €/1l

Rituály Rituál ajurvédy Vlasová a telová hmla 50 ml
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
525,20 €/1l

Victoria's Secret Temptation 2019 tělový spray pro ženy 250 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
21,47 €
Predajca: PerfumTraders
85,88 €/1l