4,3



Na základe 20 hodnotení
Kryt čelného skla auta Zimný kryt čelného skla Kryt čelného skla auta Kryt čelného skla Fólia na ochranu pred mrazom Fólia na ochranu čelného skla Fólia na ochranu displeja auta
23,32 €
plus 5,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Ochranné kryty na čelné sklo a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
4-vrstvový, skladací slnečník do auta, 145x80 cm, na čelné sklo8,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Ďalšie informácie o reklame
Kryt na čelné sklo auta ochrana pred mrazom zimný kryt 223x245 cm82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
Netkaná poťah na čelné sklo pre Volkswagen T5 a T684,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Kryt čelného skla auta v zime a v lete, veľká ochrana čelného skla pred slnkom75,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Dino ochrana čelného skla auta XXL kryt čelného skla na zimu
121,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cartrend kryt čelného skla auta 200 x 70 cm
2,99 €
Predajca: eu-bay_de

Kryt skla, kryt skla auta, zimná ochrana, skladací, odnímateľný kryt čelného skla, kryt auta, zimný kryt, fólia na ochranu pred ľadom, snehom, mrazom a slnkom, 130 x 220 cm
25,71 €
Predajca: odsellingaaa

Kryt čelného skla, Ochrana pred mrazom, ochrana pred snehom na čelné sklo pre automobily
16,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Livoyn

Magnetické čelné sklo ľad / slnko 162 x 96
4,33 €
Predajca: Jumada

Magnetický kryt čelného skla Ochrana pred mrazom Ochrana pred slnkom Ochrana pred snehom Ochrana pred vetrom 147CM*116CM
25,50 €
Predajca: odsellingaaa

Kryt na okno 345x105cm s magnetmi
47,99 €
Predajca: Netsilla

IWH Sonnenblende / Eisschutz fr KFZ-Frontscheibe
13,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pro-Plus fólia proti námraze 70 x 180 cm ochrana pred mrazom ochrana pred slnkom fólia na čelné sklo čelné sklo
23,99 €
Predajca: Netsilla

ONVAYA® Kryt predného skla | Vhodný pre model FIAT Ducato X290 od roku 2014 a novšie modely | Ochrana pred pohľadom | Tepelná izolácia | Obsahuje transportnú tašku | Ochrana pred vetrom
78,99 €
Predajca: heimundbuero

Filmer 37.101 Kryt čelného skla vozidla / automobilu - valcovaný
40,19 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

HP Autozubehör 18240, Strieborná, 100 g
26,12 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

Bettizia Kryt čelného skla Kryt čelného skla auta Kryt čelného skla Zimný kryt čelného skla Kryt na ochranu pred slnkom Kryt čelného skla Skladací proti snehu, ICE, 145X113CM
17,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Yuet-Chi

Zimná ochrana čelného skla Winter VAN XL
6,40 €
Predajca: AutoHotarek

alca® Ochranná fólia na čelné sklo, 186 x 94 cm
12,95 €
Predajca: autoplus360

K2 kryt čelného skla AZ204 200cm 70cm
2,10 €
Predajca: AP_AUTODILY
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
"
- Celková veľkosť: L: 190*126cm.Window cover: 183*123cm. Vhodný pre väčšinu automobilov na trhu.
- Dve tenké klapky sa dajú zachytiť do dverí a bezpečne upevniť a tesnenie dverí nebude ovplyvnené
- .Kryt na čelné sklo s ochranou proti snehu: Kryt chráni čelné sklo vášho vozidla pred snehom, námrazou a ľadom na čelnom skle Tento kryt na čelné sklo vám účinne pomôže ráno pre úsporu v zime
- .Vysokokvalitný kryt proti námraze: Môže zakryť stieracie lišty a zabrániť ich odhaleniu v zime. Možno ho zložiť a vložiť do tašky a vyčistiť.
- Vetruvzdorný: Tri magnetické gombíky na prednej strane sú zabalené vo vnútri, nepoškodzujú povrch vozidla na oboch stranách gumičky k zrkadlu, aby bola slnečná clona pevnejšia.
- Hliníková fólia vrchnej vrstvy a vysokokvalitná nehorľavá bavlna zabezpečujú vysokú odolnosť proti roztrhnutiu. Kryt čelného skla možno použiť ako ochranu proti mrazu v chladnej zime a je vhodný na celoročné používanie. Účinný proti ľadu, snehu, námraze, prachu atď.
N
- IE ako nepremokavé oblečenie!"
Chráňte čelné sklo svojho auta pred mrazom a prachom na jar, snehom a ľadom v zime, UV žiarením zo slnka v lete a lístím na jeseň! Jednoducháinštalácia. Ušetrite čas ráno!
JEDNODUCHÁ INŠTALÁCIA.
V lete: Pred odchodom z auta jednoducho umiestnite túto slnečnú clonu na čelné sklo.
V zime:
Tento kryt stačí pripevniť na čelné sklo večer, keď ste doma, a ráno už na skle auta nebude ľad, sneh ani námraza. kryt môžete používať v každom ročnom období.
Jednoducho vložte kryt do tašky a vezmite ho so sebou pred odchodom. Vhodný preštyri ročné obdobia 1. Jar: Proti piesku, proti prachu, proti slamenému oleju, proti vtákom, hmyzu a hnojivu zo zvieracích pazúrikov 2. Leto: Ochrana proti ultrafialovému žiareniu, proti žiareniu, proti expozícii 3. Leto: Ochrana proti hmyzu, proti hmyzu a hmyzím pazúrikom
Jeseň: ochrana proti mrazu a ľadu; 4. Zima: ochrana proti snehu, ochrana proti poškodeniu radiátora a ľahké štartovanie. !!!!
Povedzte týmto problémom NIE!
Vysokokvalitný odolný materiál zabraňuje tvorbe ľadu na skle auta v zime.
Teplo odrážajúci povrch udržiava vaše auto v lete chladné.
Na použitie pri ochrane pred slnkom možno túto ochranu čelného skla umiestniť na palubnú dosku, aby odrážala teplo. 1.Vlastnosti.
Materiál fólie Hliník: Mäkká a pohodlná odolnosť proti úniku pri nízkych teplotách . 2. Mäkký poťah:
Nepoškodí čelné sklo vášho vozidla. 3. Jedinečný dizajn, komplexná ochrana 4. Odolný proti poškriabaniu: Vďaka hliníkovej fólii je kryt čelného skla odolný proti poškriabaniu, dobre chráni vaše čelné sklo.
5. Jemné spracovanie: šitie lemu, vďaka čomu je kryt disku použiteľný dlhú dobu.Vylepšený kryt disku pre vás: 1. Rozmer: 190*126 cm v striebornej farbe 2. Hmotnosť: 400 g 3. Materiál: Povrchová vrstva z hliníkovej fólie + PE s bavlnenou tkaninou V súlade s balením: 1x kryt okna Odolný, prenosný a umývateľný.
Zosilnené konce bezpečne zapadajú medzi dvere a rám.
Tieto kryty sú vyrobené z viacvrstvového kompozitného materiálu, sú v nich otvory a úniky vody. Je ideálny na ochranu pred snehom a prachom, ako aj slnečným žiarením.S tromi magnetmi 180*116 cm (malý) Vhodný pre bežné autá, hatchback, sedan 190*123 cm (veľký) Vhodný pre SUV, úžitkové vozidlá a terénne vozidláUpozornenie Upozornenie: Tento výrobok nemožno používať ako nepremokavé oblečenie.
"
- Výrobca
- Zimtky
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Materiál
- Hliník
- Materiálové zloženie
- 20 % polyester
- EAN kód
- 3522466740780
- Číslo od výrobcu
- GKF20251112M54A54
- Výrobca
- Zimtky
- Hmotnosť
- 0.5 kg
- Materiál
- Hliník
- Materiálové zloženie
- 20 % polyester
- EAN kód
- 3522466740780
- Číslo od výrobcu
- GKF20251112M54A54
Hodí sa k tomu

Dino ochrana čelného skla auta XXL kryt čelného skla na zimu
121,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Cartrend kryt čelného skla auta 200 x 70 cm
2,99 €
Predajca: eu-bay_de

NIGRIN 6190, Akrylonitrilbutadienstyren (ABS), Čierna, Červená, 660 mm, 100 mm, Kanada
5,49 €
Predajca: iKable

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Canon PIXMA TS3450, Inkjet, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Čierna
211,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Travelite BASICS, Uni, 39,6 cm (15.6"), Priehradka na notebook, Polyester
34,50 €
Predajca: Bagalio

1.09 Sada vonkajších LED sviečok s časovačom - Sada 3 LED sviečok do exteriéru
17,06 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,99 €
Predajca: Special-trends

Ruhhy 3465 Kuchynská váha digitálna 0,1 g - 2 kg strieborná
5,95 €
Predajca: Jumada

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

200 * 70 * 110 cm Bike Cover (univerzálny) 210T nepremokavá plachta Ochranný kryt pre bicykel Mountain Bike Road Bike Bike
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Nemrznúca zmes do chladiča ZIVELA G12 až do -35° - 5 litrov | chladiaca kvapalina G12+ | chladiaca kvapalina do auta | chladiaca kvapalina do auta G12 | pripravená na použitie | dlhotrvajúca ochrana
4,18 €/1l
28,99 €
-27%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €
Doprava zdarma
Predajca: ZIVELA

Varta -T398B, Nabíjateľná batéria, AAA, Nikel-Metal Hydrid (nimh), 1,2 V, 2 kusov, 800 mAh
5,39 €
Predajca: eu-bay_de

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

PETEX 43930012 Lekárska taška Obsah podľa DIN 13164, červená
26,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Extra mäkká a pohodlná plyšová 3-dielna posteľná bielizeň, Posteľná bielizeň – SNUGGBED ružová
28,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

Grundig UC 5620, 220-240 V, 50 / 60 Hz, 1,05 kg, 170 mm, 235 mm, 165 mm
94,78 €/1l
47,39 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Dámska kožená peňaženka, dámska peňaženka (fialová)
20,96 €
Predajca: odsellingaaa

napájací adaptér 2v1 2000mAh U90EWE + nabíjačka s káblom micro USB pre Samsung Galaxy S7 S7edge S6edge S6 S5 S4 S3 S5 S3mini S4 mini S5 mini A7 (2016) A5 (2016)
10,99 €
Predajca: Mobileking

Bioetanol bez zápachu 96,6 % 5 l pre krby Universal bez dymu a sadzí GiDeli
4,00 €/1l
22,56 €
-11%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Posh

Univerzálny držiak na smartfón s pružinou pre ventilačnú mriežku
20,00 €
Predajca: NetworkTechnologies

Pomôcka na uchopenie s magnetom - hliník 76 cm - 2 kusy
14,92 €
Predajca: Special-trends

Potravinárske farby červená, žltá, modrá 60 g
69,00 €/1kg
4,14 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Oblečenie kolíkové šaty
13,75 €
Predajca: NeuertsShop

WISFOR Posteľ pre psov Ortopedický vankúš pre psov Pohovka pre psov Rohož pre mačky Umývateľná vodotesná - D: 92x56x8cm
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop

Bazénové filtračné čerpadlo Bestway 3 028 l / h 58386
74,46 €
Doprava zdarma
Predajca: Minitoys
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
65% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
65%5% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
5%20% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
20%10% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
10%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 11. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Robustný, dobrý kryt čelného skla
dobre nám poslúžil minulú zimu. Je príjemné, že je dostatočne veľký na zakrytie celého čelného skla.
Hodnotenie z 8. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zima môže prísť
Kryt chráni čelné sklo a stierače, takže sa nemusíte obávať zamrznutia stieračov.
Hodnotenie z 22. januára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kryt čelného skla auta
Obal je dostatočne veľký na zakrytie celého čelného skla. Ľahko sa nasadzuje a odstraňuje. Dôrazne odporúčame!
Hodnotenie z 30. marca 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Zimný kryt čelného skla auta
Pôsobí kvalitným dojmom, kedykoľvek by som si ho kúpil znova.
Hodnotenie z 8. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kryt čelného skla auta
Tento článok môžem len odporučiť.
Hodnotenie z 15. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kryt čelného skla
Všetko perfektné, opäť rád.
Hodnotenie z 14. mája 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obal
Veľmi dobre zakrýva čelné sklo
Hodnotenie z 5. januára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Kryt auta
Super kvalita všetko, ako je popísané
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Poťah na čelné sklo na zimu | Magnetický poťah na čelné sklo do auta | Ochrana proti mrazu pre autá a SUV, vodotesný, odolný voči vetru, celoročné použitie
29,99 €
Predajca: SVGcommerce

4-vrstvový, skladací slnečník do auta, 145x80 cm, na čelné sklo



4,1Priemerné hodnotenie: 4,1 z 5(14)Počet hodnotení: 14
8,99 €
Predajca: Mormark

Skladacia slnečná clona na čelné sklo 138 × 78 cm, UV ochrana, strieborná



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(6)Počet hodnotení: 6
13,99 €
-29%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,90 €
Predajca: OnetDigital

Tónované UV clony na okná pre Tesla Model Y (ročníky 2021–2025)
20,99 €
Predajca: NIKCORP

Ochranný kryt spodnej časti motora pre vozidlá Ford Fiesta – modelové roky 2001 – 2008
155,00 €
Predajca: Stahl-Unterfahrschutz

Ochranná clona na čelné sklo pre vozidlá VW T7 modelového ročníka 2021-2024 s UV ochranou
79,95 €
Predajca: FLBcommerce

Netkaná poťah na čelné sklo pre Volkswagen T5 a T6



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
84,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Magnetická clona na čelné sklo na ochranu pred snehom, mrazom a ľadom



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,99 €
Predajca: Mormark

Kryt na čelné sklo auta ochrana pred mrazom zimný kryt 223x245 cm
82,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kryt čelného skla auta v zime a v lete, veľká ochrana čelného skla pred slnkom
75,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Polovica garáže auto zimné plachty vodotesné auto kryt SUV & Wagon
75,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Kryt kabíny ProPlus pre Renault Master od 04.2010



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(6)Počet hodnotení: 6
75,49 €
Predajca: UNITRAILER

alca® Ochranná fólia na čelné sklo, 186 x 94 cm



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
12,95 €
Predajca: autoplus360

Poťah čelného skla Zimný poťah čelného skla Vodotesná UV ochrana 248x148cm
72,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

Náhradný kryt chladiča motocykla, čierny kryt chladiča pre Vulcan 650 S 2015-2018
57,99 €
Predajca: Ladenza

Slnečná clona do auta, predné sklo, 140x75 cm, vylepšená, 360° otočná, skladacia, UPF 50+ ochrana pred UV žiarením / tepelná izolácia, vhodná pre väčšinu automobilov a SUV
23,99 €
Predajca: Borunteam

Kryt čelného skla auta Zimný kryt čelného skla Kryt čelného skla auta Kryt čelného skla Fólia na ochranu pred mrazom Fólia na ochranu čelného skla Fólia na ochranu displeja auta



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(20)Počet hodnotení: 20
23,32 €
Predajca: odsellingaaa

Ochrana pred slnkom čelné sklo auta skladacie strieborné 140x70cm UV blokovanie
54,99 €
Predajca: Luxus-Kollektion

VW Passat B5 96-00 Predné sklo
29,99 €
Predajca: SuperMerchant

COSTWAY plachta na auto odolná voči poveternostným vplyvom so zipsom, reflexnými pásmi a vreckom, ochrana pred UV žiarením pre osobné autá do 479 cm
24,99 €
Predajca: FDSGmbH