Evento Acqua Di Colonia 1000Ml
26,10 €
26,10 € / 1l
plus 9,00 € poštovné
Doprava k vám domov
Naše najlepšieponuky
Kolínske vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Kolínska voda Brut 147 ml129,18 €/1l
18,99 €
Predajca: Lemonbite

Ďalšie informácie o reklame
Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml710,25 €/1l
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
Acqua di Parma Colonia C.L.U.B. Woda kolońska, 100 ml752,90 €/1l
87,93 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
75,29 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Jo Malone, Orange Bitters, Eau De Cologne, Unisex, 30 ml1 813,33 €/1l
54,40 €
Predajca: NetworkTechnologies

4711 Acqua Colonia Fig & Vetiver kolínska voda unisex 100 ml
276,40 €/1l
27,64 €
Predajca: somnia24

Prastara Woda kolońska, 150 ml
129,27 €/1l
19,39 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

4711 Acqua Colonia Yuzu & Cedarwood EDC 100 ml UNISEX
398,20 €/1l
39,82 €
Predajca: somnia24

Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 50ml
1 138,80 €/1l
56,94 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Acqua Colonia Royal Riesling kolínska voda v spreji 170 ml
441,18 €/1l
75,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

4711 Acqua Colonia Lemon & Ginger kolínska voda 100 ml
335,10 €/1l
33,51 €
Predajca: PerfumTraders

4711 Eau De Cologne Spray 20ml
280,00 €/1l
5,60 €
Predajca: NutraBestBG

Acqua di Parma - Colonia C.L.U.B. EDC 180ml
708,28 €/1l
127,49 €
Predajca: somnia24

4711 Eau De Cologne 800ml
48,25 €/1l
38,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Aspen Aspen kolínska voda 118ml
121,27 €/1l
14,31 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Acqua di Parma Quercia, unisex parfém, 100 ml
2 376,40 €/1l
237,64 €
Predajca: somnia24

Umava po holení 100 ml
324,00 €/1l
32,40 €
Predajca: VISO

Parfums Berdoues, 1902 Neroli, kolínska voda, unisex, 125 ml
82,00 €/1l
15,02 €
-31%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,25 €
Predajca: NutraBestBG

Farcom Kolínska voda s citrónom, 250 ml
31,40 €/1l
7,85 €
Predajca: Katorshop

NABEEL IRTH Parfumovaná voda 100 ml
638,70 €/1l
63,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Dámsky parfém Luxana
Evento Acqua Di (
1000 ml)Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskymparfémomLuxana Evento Acqua Di (1000 ml) a oslávte svoju ženskosť s týmto exkluzívnym dámskym parfémom s jedinečnou, individuálnou vôňou. Objavte výrobky značky Luxana!
- Pohlavie: muži
- Objem: 1000 ml
- Typ: EDC (kolínska voda)
- Názov parfému: Evento Acqua di Colonia
- Hmotnosť: 1 kg
- Odporúčaný vek: Dospelí
- Vlastnosti: je určený pre ženy, ktoré sa chcú cítiť príjemne, ale aj pre mužov: Fluid
Luxana Evento Acqua Di Colonia 1000 ml.Táto lahodná mužná vôňa so sviežimi a drevitými tónmi patrí do rodiny zelených aromatických vôní a dodáva nám eleganciu a dôstojnosť.Jej vôňa sa začína bergamotom zmiešaným s kvetinovými tónmi levandule. Aromatické a korenisté vône, ktoré navodzujú pocit pohody. Pre mužov so silnou osobnosťou, sebavedomých, elegantných a zvodných. Výsledkom je návyková vôňa.
- Hmotnosť
- 1.71 kg
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Čuchové skupiny WoodyFresh
- Výrobca
- Luxana
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8414152110005
- Hmotnosť
- 1.71 kg
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Čuchové skupiny WoodyFresh
- Výrobca
- Luxana
- Cieľové skupiny
- Páni
- EAN kód
- 8414152110005
Hodí sa k tomu

Fragrance World Just Azraq parfémovaná voda pro muže 100 ml
165,00 €/1l
16,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
450,00 €/1l
45,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rasasi Hawas For Men parfumovaná voda pre mužov 100 ml
276,50 €/1l
27,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Asad, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Black Pepper, Pineapple and Tobacco, Coffee, Patchouli and Iris, Amber, Vanilla, Dry Woods, Benzoin and Labdanum
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior Fahrenheit, Muži, 75 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandarínka, Sicilian mandarin, Koža, Fialový
1 253,33 €/1l
94,00 €
Predajca: Novada-Shop

French Avenue Vulcan Feu Woda Perfumowana 100ml
422,00 €/1l
42,20 €
Doprava zdarma
Predajca: EssenceHouse

Arabiyat Prestige Marwa Edp 100ml
367,90 €/1l
36,79 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Joop! Homme Toaletná Voda 200 ml - Mužská Vôňa s Výraznými Tónmi pre Stylizovaného Muža s Triedou. Excelentná Vôňa pre Elegantného Gentlmana.
136,90 €/1l
27,38 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml
304,00 €/1l
30,40 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Maison Alhambra - Hercules EDP 100ml
248,30 €/1l
24,83 €
Predajca: FragraDE

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Afnan 9 pm Rebel unisex parfumovaná voda 100 ml
399,90 €/1l
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Vince Camuto Homme Intenso parfémovaná voda pre mužov 100 ml
316,40 €/1l
31,64 €
Predajca: Glamperfeu

French Avenue Spectre Ghost parfémovaná voda pro muže 80 ml
480,63 €/1l
38,45 €
Predajca: NetworkTechnologies

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Rasasi - Hawas Ice for Him EDP 100ml
287,50 €/1l
29,45 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
28,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
583,33 €/1l
43,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 054,20 €/1l
205,42 €
Predajca: PerfumTraders

Mont St Michel Authentic Amber EDC 250 ml UNISEX
34,52 €/1l
8,63 €
Predajca: NutraBestBG

Alvarez Gómez Eau De Cologne 300ml
72,73 €/1l
22,80 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,82 €
Predajca: Parfumtoi

Akčná kamera Vodotesná podvodná kamera Širokouhlá kamera na prilbu pre bicykel Motocykel Potápanie Stabilizátor obrazu Batéria 400mAh 1080P Full HD Black Retoo
64,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
417,33 €/1l
31,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Armaf - Armaf Collection of miniatures 90ml
842,78 €/1l
75,85 €
Predajca: Glamperfeu

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 360,80 €/1l
218,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Zatiaľ žiadne hodnotenia zákazníkov
Pre tento produkt zatiaľ neboli pridané žiadne hodnotenia.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Borntostandout Fugazzi By Borntostandout Eau De Parfum Unisex 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
302,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
6 054,00 €/1l

Paris Aqua Universalis Forte parfumovaná voda 200ml
340,37 €
Predajca: PerfumTraders
1 701,85 €/1l

Creed Pure White Cologne parfémovaná voda unisex 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
331,19 €
Predajca: PerfumTraders
4 415,87 €/1l

Kolínska voda Brut 147 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
18,99 €
Predajca: Lemonbite
129,18 €/1l

Hermès Hermes Eau Rhubarbe Ecarlate 200ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(20)Počet hodnotení: 20
142,05 €
Predajca: NetworkTechnologies
710,25 €/1l

Penhaligon's Quercus, Ženy, 100 ml, *** Quercus Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), LIMONENE,...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
165,64 €
Predajca: PerfumTraders
1 656,40 €/1l

Roja Parfums Danger Pour Homme Parfum Cologne EDC 100 ml M



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
188,40 €
Predajca: PerfumTraders
1 884,00 €/1l

Kolínska voda Jo Malone Amber Labdanum Intense Spray (100 ml)
164,63 €
Predajca: PerfumTraders
1 646,30 €/1l

Parfüm Agua Florida (221 ml)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
9,99 €
Predajca: Lemonbite
45,20 €/1l

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, Woda perfumowana, 100ml
193,91 €
Predajca: PerfumTraders
1 939,10 €/1l

Jo Malone Myrrh & Tonka Eau de Cologne 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,75 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 335,00 €/1l

Jo Malone Blackberry & Bay kolínska voda pre ženy 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(5)Počet hodnotení: 5
116,95 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 169,50 €/1l

Jo Malone Poppy & Barley Edc 100ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
120,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
1 208,50 €/1l

Penhaligon's ENDYMION, Ženy, 100 ml, *** Endymion Cologne Eau de Cologne *** ALCOHOL DENAT., AQUA (WATER), PARFUM (FRAGRANCE), BUTYL...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
148,47 €
Predajca: PerfumTraders
1 484,70 €/1l

Jo Malone Oud & Bergamot Cologne Intense – sprej
148,56 €
Predajca: PerfumTraders
1 485,60 €/1l

Jo Malone Red Hibiscus EDC Intense 100 ml UNISEX



1,0Priemerné hodnotenie: 1,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
141,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 412,60 €/1l

Dior Homme kolínska voda v spreji 200ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
156,12 €
Predajca: PerfumTraders
780,60 €/1l

Floris Neroli Voyage, parfumová voda, 50 ml (unisex)
104,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 090,00 €/1l

Jo Malone Honeysuckle Davana kolínska voda 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
126,25 €
Predajca: PerfumTraders
1 262,50 €/1l

Jo Malone Wild Bluebell kolínska voda unisex 100 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
115,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 152,20 €/1l