4,8



Na základe 71 hodnotení
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
54,13 €
1 082,60 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Krémy proti vráskam a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml1 904,00 €/1l
95,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Ďalšie informácie o reklame
La Mer The Concentrate, Ženy, 30 ml10 807,00 €/1l
324,21 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Elizabeth Arden Prevage Anti-Aging + Intensive Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml2 996,33 €/1l
89,89 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Christian Dior, Capture Totale Dreamskin Care & Perfect, Anti-Aging, Serum, For Face, 75 ml1 788,67 €/1l
134,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 058,00 €/1l
61,74 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
1 562,13 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
662 500,02 €/1kg
66,25 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

E.Lauder Revitalizing Supreme Cc Creme SPF10 30ml
1 439 250,04 €/1kg
57,57 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectionist Pro Rapid Firm + Lift Serum with Hexapeptides 8 + 9, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 542,67 €/1l
76,28 €
Predajca: MANADA

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
4 389,33 €/1l
131,68 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Estée Lauder Perfectionist Pro, Ženy, Univerzálna pleť, 30 ml
2 394,00 €/1l
71,82 €
Predajca: somnia24

Clinique Even Better Clinical Radical Dark Spot Corrector + Interrupter, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
2 142,40 €/1l
107,12 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Babor Doctor Babor Liftingový kolagén-peptidový posilňujúci krém 50ml
149,48 €/1l
74,74 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Abeille Royale, Pleťová voda, Ženy, 150 ml, Univerzálna pleť, Hydratačný, Výživný, Posilnenie, Fľaša
416,87 €/1l
62,53 €
Predajca: Parfumtoi

Vichy, Liftactiv Specialist B3 Serum redukujące przebarwienia i zmarszczki z 5% niacynamidu, 30 ml
1 373,33 €/1l
41,20 €
Predajca: PerfumTraders

Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Tagescreme 50 ml
41 410,00 €/1l
41,41 €
Predajca: PerfumTraders

Xpel Arganový olej Nočné regeneračné sérum 30 ml
146,33 €/1l
4,39 €
Predajca: NutraBestBG

Obyčajný retinol 0,2 % v skvaléne
731,67 €/1l
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Typ produktu:
- Pleťové sérum
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Vhodné pre:
- Ženy
- Starostlivosť o pleť:
- Hydratačné, Posilnenie
- Vonné:
- Nie
- Odtieň pokožky:
- Všetky tóny pleti
- Hodí sa pre typy pleti:
- Univerzálna pleť
- Typ dávkovača:
- Kvapkadlo
- Nespôsobuje akné:
- Áno
- bez minerálnych olejov:
- Áno
- Neobsahuje:
- Minerálny olej, Olej, Paraben, Ftalát, Síran, Sulfit
- Zloženie:
- Water\Aqua\Eau, Bifida Ferment Lysate, Peg-8, Propanediol, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Methyl Gluceth-20, Glycereth-26, Peg-75, Butylene Glycol, Adansonia Digitata Seed Extract, Tripeptide-32, Sodium Hyaluronate, Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Lactobacillus Ferment, Cola Acuminata (Kola) Seed Extract, Anthemis Nobilis (Chamomile) Flower Extract, Hydrolyzed Algin, Pantethine, Caffeine, Lecithin, Sodium Rna, Bisabolol, Squalane, Glycerin, Oleth-3 Phosphate, Caprylyl Glycol, Oleth-3, Oleth-5, Choleth-24, Hydrogenated Lecithin, Jojoba Wax Peg-120 Esters, Ceteth-24, Tocopheryl Acetate, Carbomer, Triethanolamine, Tetrasodium Edta, Bht, Xanthan Gum, Potassium Sorbate, Disodium Edta, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140)
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Prevratná sila rýchlej obnovy a omladenia.
Advanced Night Repair Serum rýchlo preniká do pokožky, aby redukovalo rôzne známky starnutia a chránilo ju pred nepriaznivými vplyvmi prostredia, ktoré sprevádzajú život v modernom svete. Už po jednej aplikácii je pleť žiarivá a hydratovaná, už po troch týždňoch sa vyhladzujú jemné vrásky a po použití jednej fľaštičky je pleť na dotyk pružná a vyzerá zdravo, mladistvo a žiari vitalitou.
Estée Lauder predstavuje prelomové zloženie Advanced Night Repair Synchronised Multi-Recovery Complex. Patentované do roku 2033.
Vďaka prelomovej technológii Chronolux Power Signal podporuje nové sérum Advanced Night Repair prirodzený proces obnovy pleti účinnejšie ako kedykoľvek predtým a po prvýkrát pomáha pleti zvýšiť rýchlosť prirodzenej obnovy buniek a produkcie kolagénu. Výsledok? Pevnejšia pleť!
PO PRVEJ APLIKÁCII - Pleť vyzerá rozžiarená a hydratovaná.
PO TROCH TÝŽDŇOCH - Pleť a vrásky sú menej viditeľné.
88 % žien potvrdilo, že ich pleť vyzerá mladšie.*
PO POUŽITÍ JEDNEJ FĽAŠKY** - Pleť vyzerá zdravšie, získava pružnosť a vitalitu.
89 % žien priznalo, že ich pleť je teraz ešte pevnejšia.*
Prínosy:
- 8-hodinové antioxidačné pôsobenie.
- 72-hodinová hydratácia.
- Znížená viditeľnosť pórov.
Produkt je ideálny pre:
- Všetky typy pleti.
- Rôzne známky starnutia.
- Viditeľné známky starnutia pleti.
- Strata pevnosti pleti.
- Suchá, dehydrovaná pleť.
- Linky a vrásky.
- Zemitá, nevýrazná pleť.
- Nerovnomerný tón pleti.
Formula:
- Bez oleja.
- Dermatologicky testovaný.
- Oftalmologicky testovaný.
- Bez akné; neucpáva póry.
- Bez parfumácie.
Recyklovateľná sklenená fľaša.
*Spotrebiteľské testy s 543 ženami.
**Fľaša 50 ml.
Estée Lauder revolučne mení svoje nočné sérum č. 1 s novým rýchlym regeneračným a omladzujúcim zložením. Estée Lauder s potešením predstavuje nový, revolučný Advanced Night Repair Synchronised Multi-Recovery Complex &ndash založený na prelomovom vedeckom objave v oblasti epigenetiky. Vďaka inovatívnej technológii ChronoluxTM Power Signal Technology nový Advanced Night Repair teraz podporuje prirodzený proces obnovy pleti účinnejšie ako kedykoľvek predtým a po prvýkrát jej pomáha zvýšiť prirodzenú produkciu nových kožných buniek a kolagénu pre väčšiu pevnosť. Advanced Night Repair sa rýchlo vstrebáva a redukuje rôzne známky starnutia, pričom pomáha chrániť pleť pred škodlivými vplyvmi každodenného prostredia. Už po prvej aplikácii vyzerá pleť rozžiarená a hydratovaná, už po troch týždňoch sa objavia redukované vrásky a po jednej fľaštičke je pleť pevnejšia a vyzerá nielen mladšie, ale aj zdravo, vitálne a plná pružnosti. NOVÁ ELEGANTNÁ SKLENENENÁ FĽAŠKA Malá hnedá fľaštička inšpirovaná lekárňou bola starostlivo zmodernizovaná. Nová fľaša má elegantnú siluetu vyrobenú z vysokokvalitného recyklovateľného skla.
Toto sérum optimalizuje proces obnovy pleti počas spánku a pomáha bojovať proti všetkým známkam starnutia, ako sú vrásky, dehydratácia a znížená elasticita. Vaša pleť bude opäť vyzerať skvele, bude žiarivá a plná vlhkosti. Neobsahuje parabény a sulfáty. Vhodný pre všetky typy pleti a všetky vekové kategórie.
Nočná regeneračná starostlivosť
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky Estee Lauder sa radí pod pleťové séra a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vámi vybraného produktu.
Estee Lauder, Advanced Night Repair Synchronized, Recovery, Serum, For Face, 50 ml
Estée Lauder Repair Anti-Aging Face Serum pre všetky typy pleti, 50 ml
Pokročilá nočná regenerácia od Estée Lauder obnovuje žiarivosť vašej pleti. Pri pravidelnom používaní skrášľuje pokožku tváre, krku a dekoltu. Kyselina hyalurónová viditeľne redukuje vrásky už po niekoľkých týždňoch používania. Okrem toho vaša pleť získava späť svoju silu a pružnosť vďaka kolagénu. Vďaka svojej ľahkej textúre sa sérum rýchlo vstrebáva a podporuje proces obnovy vašej pleti počas noci. Kvalitná fľaštička je vyrobená z tmavého skla, ktoré optimálne chráni zložky pred slnečným žiarením.
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronised Multi-Recovery Complex. Vhodný pre: Vhodné pre typy pleti: Objem (ml): 50 ml, Účinky starostlivosti o pleť: Hydratácia, Posilnenie
Synchronizovaný komplex pre viacnásobnú obnovu E.Lauder Advanced Night Repair
E.Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex PG50 VERENIGD KONINKRIJK karton @ 1 stuk x 50 ml
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Estée Lauder Repair Anti-Aging Face Serum pre všetky typy pleti, 50 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 50 ml
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 0887167485488887167485488
- Číslo od výrobcu
- PG50010000
- Hmotnosť
- 0.06 g
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Estée Lauder Repair Anti-Aging Face Serum pre všetky typy pleti, 50 ml
- Výrobca
- Rozsah dodávky
- 50 ml
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 0887167485488887167485488
- Číslo od výrobcu
- PG50010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
747,40 €/1l
74,74 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Pokročilý Nočný Reparačný Krém na Oči, 15 ml
3 004 500,08 €/1kg
60,09 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec
1 562,13 €/1l
117,16 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitilizing Supreme+ Plus Creme, Denný krém, Ženy, Starnúca koža, Tvár, Proti starnutiu, 75 ml
973,33 €/1l
73,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Zvýrazňujúci zafixujúci krém na očné okolie, 15ml
1 861 000,05 €/1kg
55,83 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Koncentrát Intenzívnej Výživy Pre Okolie Očí, 15ml
5 366,00 €/1l
80,49 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Overnight Treatment, Nočný krém, Ženy, Citlivá pokožka, Univerzálna pleť, Tvár, Energizujúci, Hydratačný, Vyhladenie, 65 ml
850,31 €/1l
55,27 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Univerzálne, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Pružnosť, Spevňujúce, Hydratačné, Lifting, Hydratačný,..., 50 ml
1 732,00 €/1l
86,60 €
Predajca: PerfumTraders

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
812,20 €/1l
81,22 €
Predajca: Novada-Shop

Clarins Double Serum, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml
933,33 €/1l
70,00 €
Predajca: gg-market

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intenzívny protivráskový krém na noc, 50ml
1 482,20 €/1l
74,11 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Revitalizačný protivráskový krém, 30 ml
1 384 000,03 €/1kg
55,36 €
Predajca: somnia24

K18 Bezoplachová molekulárna regeneračná maska na vlasy 50 ml
1 325 000,03 €/1kg
79,50 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder DayWear Anti-Oxidant 72H-Hydration Sorbet Creme SPF15, Denný a nočný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Normálna pleť, Tvár, Hydratačné, Hydratačný, Ochrana, Osviežujúce, Vyhladenie, 50 ml
927,00 €/1l
46,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
498,22 €/1l
44,84 €
Predajca: Sykz

VASAGLE konferenčný stolík so zlatým železným rámom Ø84 x 45,5 cm okrúhly sklenený stolík robustný rozkladací stolík z tvrdeného skla stabilný stolík do obývačky dekoratívny zlatý LGT21G
85,44 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Beauty of Joseon 8809782555508, Opaľovací krém, Tvár a telo, Rúra, Hydratačný, Výživný, Univerzálna pleť, 50 ml
275,80 €/1l
13,79 €
Predajca: medpak_shop

M2 Beauté Eyelash sérum na mihalnice Activating Serum 4 ml
3 522,50 €/1kg
70,45 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Perfectly Clean Multi-Action Toning Lotion/Refiner, čistiaca pleťová voda, Ženy, Univerzálne, Exfoliácia, Vyhladenie, Fľaša, Water\Aqua\Eau, Alcohol Denat., Glycerin, Butylene Glycol, Hypnea Musciformis (Algae) Extract,...
133,10 €/1l
26,62 €
Predajca: MANADA

Ručný mixér LEHMANN TURBO Mixér z nehrdzavejúcej ocele Mixovacia metla, miešací hák SET 6v1
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

TurboTronic stolný mixér – BG5 – 1200 W, sklenená nádoba 1,5 l, drvenie ľadu, smoothie mixér a mliečny šejker, nerezové vyhotovenie, bez BPA, strieborný
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: RetroStore24

ArmoLipid, 60 tabletek
502 285,70 €/1kg
35,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Femibion 2 - Kombinovaná suplementácia pre tehotné ženy, 56 tabliet + 56 kapsúl
329,90 €/1l
32,99 €
Predajca: The-Fast-Order

Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Lift Regeneračný krém pod oči, 15 ml
4 998 000,13 €/1kg
149,94 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Pleťový Krém, 50 ml
1 267 000,03 €/1kg
76,02 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml
1 904,00 €/1l
95,20 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Lancaster Sun Beauty, Opaľovací sprej, Telo, Sprej, Hydratačný, 150 ml, Dospelí
286,67 €/1l
43,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Philips HX9054/17, 4 kusov, Biela, 3 mesiace, Mäkké, Guma, 2 Series plaque defence; 3 Series gum health; DiamondClean; DiamondClean Smart; EasyClean;...
69,40 €
Predajca: Dragtek-com

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Tri-Peptide Face and Neck Creme SPF15, Denný krém, Ženy, Zmiešaná pleť, Suchá koža, Normálna pleť, Tvár, Krk, Proti starnutiu, Proti vráskam, Spevňujúce, Hydratačný, Výživný, Pučanie, Lesk,..., 50 ml
1 837,60 €/1l
91,88 €
Predajca: somnia24

SONGMICS kotva do zeme, kotva do zeme pre stĺpiky bočných markíz, kotva do zeme, klinec do zeme, vhodná len pre bočné markízy SONGMICS s hliníkovými stĺpikmi, 11,5 x 11,5 x 46 cm, sivá GSA001
52,25 €
Predajca: Lumarko
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%11% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
11%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%1% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
1%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 1. decembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi spokojný
Spočiatku som si nebola istá, či si mám sérum nechať, pretože výrobok pochádza z Japonska. Potom som sa dočítala, že v Japonsku otvorili nový výrobný závod. Kartónový obal vyzerá trochu inak ako ten z Veľkej Británie, ale samotný výrobok je rovnaký.
Hodnotenie z 15. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko je perfektné!
Toto sérum používam už roky. Keďže je cena veľmi vysoká, vždy hľadám nejakú „výhodnú ponuku“ a tentoraz som mala šťastie. Všetko je perfektné! Som veľmi spokojná!
Hodnotenie z 1. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Špičkový produkt
Špičkový produkt, skvelá cena za originálny tovar. Som veľmi spokojný s kvalitou, má dobrý účinok proti starnutiu...
Hodnotenie z 26. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Najlepší produkt pre pleť od 50 rokov
Tu je teraz najvýhodnejšia cena. Kupujem ho už len tu.
Hodnotenie z 27. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Super produkt za skvelú cenu. Prišiel hneď na druhý deň! Všetko top
Hodnotenie z 23. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top top top
Neuveriteľne dobrý produkt. Nádherné balenie a dodanie. Najvyššie odporúčanie
Hodnotenie z 1. februára 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Super rýchle dodanie, spravodlivá cena, spracovanie a dodanie top, produkt vysoko odporúčaný, pretože veľmi produktívny a veľký účinok, používajte ho dlhú dobu a veľmi spokojný.
Hodnotenie z 26. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Som úplne nadšená, sérum používam už dlho.
Som veľmi spokojná, sérum používam každý večer pred nočným krémom.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
4% od 2 ks
4% od 2 ks
Doprava zdarma

2% poukaz



Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks

POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
95,20 €
Predajca: Uniqstone
1 904,00 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Dior Capture Totale Le Serum 50ml
175,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
3 517,00 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
35,34 €
Predajca: MyPremiumShop
706,80 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR
220,00 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l