5,0



Na základe 1 hodnotenia
LEGO zásuvka na stôl 8 (čierna, výstupky)
2%zľava
Poukaz je aktivovaný
Len do 20. októbra
Poukaz je aktivovanýLen do 20. októbra
Zľavu poskytuje MATFEL
Zľavu poskytuje MATFEL
21,34 €
Cena bez poukazu: 21,31 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,88 €-2%
plus 8,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Zostávajúci čas na objednávku:
9h 33m 51s
Časovač zobrazuje, koľko času vám zostáva na objednanie tohto produktu, aby ste ho dostali v stanovenej dodacej dobe.
Nenechajte si ujsť!
LEGO® a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
LEGO® Úložný box 4 so zásuvkou - tmavo šedá39,22 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de

Ďalšie informácie o reklame
LEGO® Organizér s tromi zásuvkami - modrý55,47 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
LEGO organizér s tromi zásuvkami69,15 €
-19%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
55,47 €
Predajca: MATFEL

Ďalšie informácie o reklame
LEGO Brick Drawer (4 Knobs)Bright Red, Úložný box na hračky, Červená, Voľne stojace, Jednofarebné, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP)29,41 €
Predajca: MATFEL

LEGO® stolný box 4 so zásuvkou - biela
23,00 €
Predajca: Capi-cap

LEGO 40331724 LEGO Mini úložná hlava STORAGE HEAD BOY, 360 ml, žltá
12,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Originálny úložný box LEGO (cervený)
32,18 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,62 €
Predajca: BrickTakeoverShop

LEGO Brick Drawer (4 Knobs)Black, Úložný box na hračky, Čierna, Voľne stojace, Jednofarebné, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP)
27,00 €
Predajca: MuseumOfBricks

LEGO 40041740 Úložná kocka LEGO STORAGE BRICK 8, 12 litrov, sivá
34,65 €
Predajca: MATFEL

Úložný box LEGO Yellow Medium
18,29 €
Predajca: BrickTakeoverShop

LEGO Minecraft 21276 Plazivec!"
48,36 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
45,72 €
Predajca: Glamperfeu

LEGO Minifigúrka LEGO Sapiens (idea064) – nedostupná
3,67 €
Predajca: BrickTakeoverShop

LEGO: Samurapper
4,34 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,13 €
Predajca: BrickTakeoverShop

LEGO: 50 kociek 1x4, biele
19,59 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,80 €
Predajca: BrickTakeoverShop

Klocki miękkie 23szt
17,30 €
Predajca: MATFEL

Penové bloky 67ks
18,80 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
15,88 €
Predajca: MATFEL

Sada - Lego 10696; 11023 (10700)
46,08 €
Predajca: BrickTakeoverShop

1x Fliese 1x4, Sandgrün
10,13 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,64 €
Predajca: BrickTakeoverShop

LEGO Recruitment B. Geburtstagsclown 30565
9,99 €
Predajca: Brickcomplete_com

LEGO FriendsBauernhof 41721
131,99 €
Predajca: BricksDirect
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zásuvka na stôl Brick 8, čierna - LEGO
Táto skvelá zásuvka na písací stôl vyzerá ako kocka LEGO, ale je oveľa väčšia! Perfektne sa hodí na ukladanie kociek LEGO alebo iných hračiek, ale samozrejme aj na skvelú zábavu pri stohovaní a stavaní s viacerými zásuvkami! Táto kocka sa skladá z 1 zásuvky.
Aby ste presvedčili svojich rodičov, tu je niekoľko ďalších informácií: Zásuvka je vyrobená z polypropylénu a je úplne bez BPA. Nie je nepodstatné, že tieto zásuvky sa hodia do každého interiéru vrátane peknej, upratanej a dospelej obývačky. Vďaka zárezom v hornej časti sa ľahko otvárajú. Zásuvky sa ľahko čistia suchou alebo vlhkou handričkou.
Plusové body
Plusové body:
-
M
ožnosť stohovania - Dajú sa kombinovať s ostatnými zásuvkami na písací stôl od spoločnosti LEGO, tiež sa skvele hodia na striedanie rôznych farieb zásuviek - Krásny dizajn - Pekný nápad na darček
.
Mínusové body: - Zásuvka je trochu statická
Kto by nepoznal značku Lego? Veľké kocky DUPLO pre batoľatá a potom LEGO Classic na nekonečné tvorenie. Potom samozrejme svety LEGO City, LEGO Friends, LEGO Ninjago a LEGO Nexo Knights. Pre skutočných odvážlivcov je tu aj LEGO Technic, pre každého niečo! LEGO však ponúka ešte viac: v spolupráci s dánskou spoločnosťou Room Copenhagen vznikla skvelá séria úložných boxov, vešiakov, obedových súprav a ďalších. Všetky tieto výrobky majú skvelý vzhľad LEGO, sú vyrobené z kvalitných materiálov a vyzerajú dobre v každom interiéri. Skrátka, teraz môžete svoju zbierku LEGO ešte viac rozšíriť!
Rýchle upratovanie na stole? Hračka vďaka stolným boxom LEGO®. Vhodné na usporiadanie kancelárie, ako aj detských izieb a kúpeľní. Ideálne na menšie hračky, kocky LEGO, papier, písacie potreby a toaletné potreby. Boxy sú stohovateľné a zásuvky sú výsuvné pre ľahký prístup k uloženým predmetom.
Rozmery: 316 x 158 x 113 mm
Materiál:polypropylén(PP).
Neobsahuje BPA ani ftaláty.
Dodajte svojmu pracovnému stolu nádych kreativity so zásuvkou Desk Drawer 8 - dokonalou zásuvkou LEGO na usporiadanie akéhokoľvek priestoru.
Zásuvka Desk Drawer 8 je štýlový a funkčný kontajner na písací stôl v tvare kocky LEGO s 8 kolíkmi a praktickou výsuvnou zásuvkou. Je vyrobená z ABS a je ideálna na organizovanie dokumentov. Kancelárske potreby. drobné príslušenstvo a predmety dennej potreby. Perfektne sa hodí do kancelárie. Detskej izby alebo akejkoľvek miestnosti, ktorá potrebuje organizáciu a štýl. Vďaka možnosti stohovania viacerých modulov umožňuje zásuvka Desk Drawer 8 personalizované riešenia úložného priestoru kombináciou rôznych farieb a veľkostí, ktoré splnia všetky požiadavky. Vďaka svojmu ikonickému dizajnu je skvelým nápadom na darček pre milovníkov stavebnice LEGO všetkých vekových kategórií. Táto zásuvka, ktorá je k dispozícii v rôznych farbách, spája funkčnosť a štýl a mení organizáciu na zábavnú a kreatívnu činnosť.
ProduceShop vyberá v každej kategórii len tie najlepšie výrobky na základe kvalitatívnych a estetických vlastností. s cieľom. predávať len položky. ktoré plne spĺňajú potreby svojich zákazníkov.
Technické vlastnosti:
- Konštrukcia z kociek LEGO s 8 kolíkmi
- Vyrobené z robustného ABS
- Rozmery: 15,8 x 31,6 x 13 cm (hĺbka. dĺžka. výška)
- Posuvná zásuvka pre praktický prístup
- Možnosť stohovania s inými úložnými modulmi LEGO
- Ideálne na písacie stoly. Kancelárie. Detské izby a police
- Ľahko sa čistí a je mimoriadne odolný
- Ideálne na ukladanie kancelárskych potrieb. Hračky. drobné príslušenstvo a mnoho ďalšieho
- K dispozícii v rôznych farbách, ktoré sa hodia do každej miestnosti
- Originálny nápad na darček pre fanúšikov LEGO
Zásuvkový box DESK DRAWER 8
Stolový prvok s 1 zásuvkou!
Zásuvka so zapusteným úchytom na jednoduché otváranie
- s 8 gombíkmi
vyrobená z PP
zásuvkový box v tvare kociek LEGO je stohovateľný a dá sa rôzne kombinovať
Poznámka: Kocky LEGO nie sú súčasťou balenia!
Príklady použitia:
- ideálne na organizovanie a upratovanie v kancelárii, detskej izbe alebo kúpeľni
- ideálne na menšie hračky, kocky LEGO, perá, papier a toaletné potreby
Zásuvky na stôl v tvare LEGO® kociek sú stohovateľné a dajú sa kombinovať rôznymi spôsobmi. Sú ideálne na organizovanie a upratovanie v kancelárii, detskej izbe alebo kúpeľni a perfektne sa hodia na menšie hračky, LEGO kocky, perá, papier a toaletné potreby. Sú vybavené zásuvkami pre jednoduchý prístup k uloženým predmetom, aj keď sú kocky stohované. Klasický tvar LEGO a päť farieb robia organizovanie zábavnejším a hravým. Číslo výrobku: 1912274
Hravé usporiadanie? S LEGO zásuvkovou úložnou krabicou je to možné! -ideálny na použitie v detskej izbe na hračky, v kancelárii na každodenné doplnky alebo v kúpeľni na rôzne potreby -stohovateľné -rozmery: 250 x 180 x 250 mm (š x v x h)
Stolový prvok s 1 zásuvkou, s 8 gombíkmi,, vyrobený z PP, stohovateľný, so zapustenou rukoväťou pre ľahké otváranie, , rozmery: (Š)316 x (H)158 x (V)113 mm , -40211733,
- EAN kód
- 5711938032036
- Výrobca
- Room Copenhagen
- Farba
- Čierna
- Číslo od výrobcu
- 40211733
- Počet kusov
- 1
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
- EAN kód
- 5711938032036
- Výrobca
- Room Copenhagen
- Farba
- Čierna
- Číslo od výrobcu
- 40211733
- Počet kusov
- 1
- Vekové odporúčanie
- od 3 rokov
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

LEGO® stolný box 4 so zásuvkou - biela
23,00 €
Predajca: Capi-cap

LEGO 40211740 LEGO DESK DRAWER 8, 1 zásuvka, sivá
21,31 €
Predajca: MATFEL

LEGO® stolný box 8 so zásuvkou - modrý
31,98 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

LEGO zásuvka na písací stôl 8 (červená, výstupky)
21,31 €
Predajca: MATFEL

LEGO 40211735 LEGO zásuvkový box DESK DRAWER 8, 1 zásuvka, biely
21,31 €
Predajca: MATFEL

LEGO® stolný box 4 so zásuvkou - modrý
15,56 €
Predajca: CORWELL

LEGO 40041740 Úložná kocka LEGO STORAGE BRICK 8, 12 litrov, sivá
34,65 €
Predajca: MATFEL

Detská skútr 2 v 1 Scoot&Ride - Highwaykick 1, Krém
142,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEGO® Úložný box 8 so zásuvkami - tmavozelená
48,32 €
Predajca: MATFEL

LEGO 40051732 LEGO ÚLOŽNÝ KAMENNÝ BOX 4 zásuvky, 1 zásuvka, žltá farba
34,20 €
Predajca: CORWELL

LEGO 40061740 LEGO zásuvková skrinka STORAGE BRICK DRAWER 8, 2 zásuvky, sivá
48,32 €
Predajca: MATFEL

Digitálny teplomer vlhkomer so senzorom Vnútorné hodiny Merač teploty vlhkosti Meranie teploty Celzia Fahrenheita Retoo
9,89 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
9,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Room Copenhagen LEGO Storagge Brick 4, Odkladacia schránka, Zelená, Jednofarebné, Štvorec, Polypropylén (PP), 250 mm
21,58 €
Predajca: MATFEL

Boltze Vase Zalina 4-teilig Blumenvase Keramik Vase für Trockenblumen Pampasgras
42,16 €
Doprava zdarma
Predajca: MCT_MultiChannelTrade

LEGO® stolný box 4 so zásuvkou - červená
15,56 €
Predajca: CORWELL

Vianočné gule odolné voči rozbitiu - 100ks 3/4/6cm - farba: BIELA
26,69 €
Predajca: Special-trends

30W LED stropné svetlo biele stmievateľné RGB stropné svietidlo s diaľkovým ovládaním Bluetooth WIFI ovládanie Alexa obývacia izba spálňa
40,30 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: Easy-Home

3v1 Sprchové peny - mandľové mlieko 250g
45,80 €/1kg
11,45 €
Predajca: taleoo

LEGO Friends Girls Rock sada na svainu (faa a box) - fialov
12,06 €
Predajca: MATFEL

LEGO® City sada na svačinu (fľaša a box) - modrá
13,64 €
Predajca: MATFEL

3v1 sprchový puch - limetka 250g
80,80 €/1kg
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

SodaStream DUO, Čierna, Nerezová oceľ, 155 mm, 280 mm, 440 mm, 191 mm, 366 mm
121,70 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Color Wow - Dream Coat Supernatural Spray - Sprej pro vyhlazení vlasů 200ml
129,30 €/1l
25,86 €
Predajca: BRASTYGroup

Originálny úložný box LEGO (cervený)
32,18 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,62 €
Predajca: BrickTakeoverShop

LEGO 40331724 LEGO Mini úložná hlava STORAGE HEAD BOY, 360 ml, žltá
12,48 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

Grundig HD 7081, Čierna, Ružovo zlatá, Pútko na zavesenie, 1,8 m, 2100 W, 100 mm, 245 mm
5 099,00 €/1kg
50,99 €
Doprava zdarma
Predajca: TalkPointGmbH

Euromic 401508762-40521735, Súprava desiatového boxu, Detské, Modrá, Obrázok, Štvorec, 1 kusov
7,93 €
Predajca: MATFEL

Odrážedlo MoMi TEDI mini zelené
41,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA

Bettina Barty Musk telov mlieko 500ml
36,54 €/1l
18,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Flex Akku Winkelschleifer (Schleifer mit Bremse) LB 125 18.0-EC C - 499.307
305,37 €
Predajca: BalticVaris_DE
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 28. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Farba Biela
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

LEGO Star Wars Millennium Falcon Collector Set, Stavebnica, 16 rok / roky, Plast, 7541 kusov, 13,6 kg



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(14)Počet hodnotení: 14
826,99 €
Predajca: SuperMerchant

LEGO Ideas Riečny parník, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 4090 kusov, 5,54 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
374,99 €
Predajca: FlatPrime

LEGO Ideas Sám doma, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 3955 kusov, 5,76 kg



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(33)Počet hodnotení: 33
341,99 €
Predajca: FlatPrime

31152 - LEGO Creator - Astronaut
54,99 €
Predajca: PAKOGROUP

LEGO Disney Princess Ľadový zámok, Stavebnica, 14 rok / roky, Plast, 1709 kusov, 2,77 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(6)Počet hodnotení: 6
331,09 €
Predajca: 3DToys

LEGO Ideas Vincent van Gogh – Hviezdna noc, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 2316 kusov, 2,99 kg



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(7)Počet hodnotení: 7
201,99 €
Predajca: FlatPrime

LEGO SMART PlayTM: Cubone a Gengar – hrozivý súboj, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 782 kusov, 1,19 kg
113,99 €
Predajca: FlatPrime

LEGO Technic Bager Volvo EC500 Hybrid, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 2359 kusov, 3,83 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(12)Počet hodnotení: 12
331,99 €
Predajca: Aspekto

Stavebnica LEGO NINJAGO 71775 Nyin robot Samuraja X (1 003 dielikov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(16)Počet hodnotení: 16
183,29 €
Predajca: 3DToys

LEGO ART Vincent Van Gogh – Slnečnice, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 2615 kusov, 3,69 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(13)Počet hodnotení: 13
189,99 €
Predajca: SuperMerchant

Set LEGO Super Mario 71411 Všemocný Bowser (2 807 dielikov)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(28)Počet hodnotení: 28
289,33 €
Predajca: RC_Welt

LEGO SMART PlayTM: Pikachu – tréningový domček, Stavebnica, 6 rok / roky, Plast, 400 kusov, 960 g
93,99 €
Predajca: FlatPrime

LEGO SMART PlayTM: Mewtwo – útek z laboratória, Stavebnica, 10 rok / roky, Plast, 605 kusov, 867 g
92,99 €
Predajca: FlatPrime

LEGO Star Wars Chodec AT-STTM, Stavebnica, 18 rok / roky, Plast, 1513 kusov, 2,19 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
171,99 €
Predajca: SuperMerchant

LEGO SMART PlayTM: Eevee a Lapras – hľadanie pokladu, Stavebnica, 8 rok / roky, Plast, 623 kusov, 852 g
82,99 €
Predajca: FlatPrime

LEGO Star Wars Ewok WicketTM, Stavebnica, 12 rok / roky, Plast, 1010 kusov, 1,24 kg



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
127,59 €
Predajca: SuperMerchant

LEGO Technic Auto Porsche 911 GT3 R REXY AO Racing, Stavebnica, 11 rok / roky, Plast, 1313 kusov, 1,82 kg



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
124,99 €
Predajca: SuperMerchant

LEGO MOVIE 2 Movie Maker, Stavebnica, 8 rok / roky, 482 kusov, 773 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
236,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

LEGO® 40567 Úkryt lesných zbojníkov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
83,49 €
Predajca: 3DToys

LEGO Marvel Avengers Adventný kalendár Avengers, Stavebnica, 7 rok / roky, Plast, 298 kusov, 416 g



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(26)Počet hodnotení: 26
77,90 €
Predajca: 3DToys