4,8



Na základe 4 hodnotení
HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 963, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 47,86 ml, 5 kusov
122,36 €
509,83 € / 1kg
plus 3,99 € poštovné
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Naše najlepšieponuky
Atramentové cartridge a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 953, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 20 ml, 9 ml118,48 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ďalšie informácie o reklame
4x Kompatibilna Kazeta pro HP 963 XL OfficeJet Pro 9010 9012 9014 9015 9016 9019 902067,12 €
Predajca: GP-TONER

Ďalšie informácie o reklame
5x Kompatibilný toner pre HP 953XL OfficeJet Pro 7720 7730 7740 8210 8710 8715 872033,09 €
Predajca: GP-TONER

Ďalšie informácie o reklame
HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej tonerovej kazety 301, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3 ml, 3 ml48,82 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
71,27 €
Predajca: geniuzcom

HP 963XL 4-pack High Yield Black/Cyan/Magenta/Yellow Original Ink Cartridges, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 47,86 ml, 4 kusov
395,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

HP 903XL, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 4 kusov, 825 strany
319,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP Originálna čierna atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 42,5 ml, 1 kusov, 2000 strany
72,46 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP 4-balenie originálnych atramentových kaziet – čierna s vysokou výťažnosťou 934XL/azúrová/purpurová/žltá 935XL, Najvyšší, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 25,5 ml, 9,5 ml
327,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 912, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 6,5 ml, 4 ml
59,18 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 903, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 12,4 ml, 4,5 ml
65,23 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna atramentová kazeta 963XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 47,86 ml, 1 kusov, 2000 strany
57,26 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna azúrová atramentová kazeta 963, Štandardná výťažnosť, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 10,74 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
28,51 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 963, Štandardná výťažnosť, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 10,77 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
24,39 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna čierna atramentová kazeta 963, Štandardná výťažnosť, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 24,09 ml, 1 kusov, 1000 strany
1 006,63 €/1kg
80,53 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

HP Originálna žltá atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 18 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
63,47 €
Doprava zdarma
Predajca: MrPackage

HP Originálna azúrová atramentová kazeta 963XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 22,77 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
38,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP 950XL High Yield Black/951XL High Yield Cyan/Magenta/Yellow 4-pack Original Ink Cartridges, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 4 kusov, 2300 strany
604,40 €
Predajca: Technology-Germany

HP Štvorbalenie originálnych atramentových kaziet 950 (čierna)/951 (azúrová/purpurová/žltá), Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 24 ml, 16,5 ml
179,59 €
Predajca: evomag

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 953XL s vysokou výťažnosťou, Najvyšší, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 18,5 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
93,12 €
Predajca: M_plus_L
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Multipack
originálnych
kaziet HP 963 (6ZC70AE) pre HP OfficeJet Pro 901x a 902xMultipack originálnych kaziet HP 963 (6ZC70AE ) je ideálnou voľbou pre všetky vaše tlačové potreby. Toto vysokokvalitné multibalenie obsahuje 1x čiernu, 1x azúrovú, 1x purpurovú a 1x žltú farbu a bolo vyvinuté špeciálne pre modely HP OfficeJet Pro 901x a 902x. Užívajte si zaručenú kvalitu a spoľahlivosť HP pri každej tlači.
Vynikajúca kvalita tlače pre každú potrebu
Vďaka inovatívnej technológii tlače HP poskytujú kazety 963 CMYK výtlačky ostré ako britva so živými farbami. Či už chcete tlačiť dokumenty, fotografie alebo grafiku - s tlačovými kazetami HP 963 budú vaše výtlačky vždy skutočnou pastvou pre oči. Ťažíte z jasných detailov a pôsobivej reprodukcie farieb.
Vysoký tlačový výkon pre náročných používateľov
Tlačový výkon multibalenia tlačových kaziet HP 963 CMYK je pozoruhodný: až 1 000 strán v čiernej a 700 strán v azúrovej, purpurovej a žltej farbe. To z nich robí ideálnu voľbu pre kancelárie a domáce pracovne, ktoré pravidelne potrebujú spracovávať veľké tlačové projekty. Užite si efektívne využívanie svojej tlačiarne!
Jednoduchá výmena a vysoká kompatibilita
Inštalácia multibalenia tlačových kaziet HP 963 CMYK už nemôže byť jednoduchšia. Jednoducho vyberte starú kazetu a vložte novú - nie sú potrebné žiadne nástroje! Navyše je táto kazeta kompatibilná so širokou škálou tlačiarní HP, čo vám poskytuje všestrannosť a zabezpečuje bezproblémovú integráciu do vášho existujúceho tlačového prostredia.
Ekologická možnosť so sprievodcom recykláciou
Každá kazeta HP 963 sa dodáva so sprievodcom recykláciou, takže môžete byť ohľaduplní k životnému prostrediu. Recykláciou prázdnych kaziet aktívne pomáhate znižovať množstvo odpadu a podporovať udržateľné životné prostredie.
Špecifikácie:
- Farba: čierna, azúrová, purpurová, žltá
- Obsah: 47,86 ml spolu
- Výťažnosť tlače: Až 1 000 strán čiernej, až 700 strán jednej farby
- Kompatibilita: HP OfficeJet Pro 901x, 902x
Tip na použitie: Pre dosiahnutie najlepších výsledkov tlače sa uistite, že ovládače tlačiarne sú vždy aktuálne. Pravidelne kontrolujte webovú lokalitu HP, kde nájdete aktualizácie a doplnky na optimalizáciu kvality tlače.
Bezpečnostné upozornenie: Kazety do tlačiarne uchovávajte mimo dosahu detí a zabráňte ich kontaktu s očami a pokožkou. V prípade kontaktu s atramentom je potrebné zasiahnuté miesto dôkladne umyť vodou.
--- Na optimalizáciu SEO: HP, 963, (6ZC70AE), multipack, originálne, tlačové kazety, 1x modrá, 1x purpurová, 1x žltá, 1x čierna, pre HP, OfficeJet Pro, 901x, 902x, štandardné- Originálna kvalita HP: Multipack originálnych kaziet HP 963 (6ZC70AE) ponúka vynikajúce výsledky tlače.
- Spoľahlivý výkon: Vysoká výťažnosť strán a konzistentná kvalita pre profesionálne výtlačky.
- Kompatibilita: Vhodná pre modely HP OfficeJet Pro 901x a 902x pre bezproblémovú integráciu.
- Pridaná hodnota: Obsahuje čiernu, azúrovú, purpurovú a žltú atramentovú kazetu v praktickom multibalení.
- Jednoduchá likvidácia: Pokyny na recykláciu sú súčasťou balenia, aby ste mohli postupovať ekologicky.
HP 963 (6ZC70AE) Originálne náplne do tlačiarne, balenie: 1x modrá, 1x magenta, 1x žltá, 1x čierna, pre tlačiarne HP OfficeJet Pro 901x, 902x, štandardné.
| Model | Náplne 963, balenie: čierna, azúrová, magenta, žltá | ||
| Značka | HP | ||
| Farba atramentu | Čierna, azúrová, žltá, magenta | ||
| Výtlačnosť | 700 | ||
| Kompatibilné zariadenia | [HP OfficeJet pro 9020e, HP 9012e, 9010e, 9010, 9019, 9025e, 9015e, 9012, 9015, 9020, 9014, 9014e, 9022, 9019e, 9022e, 9016e][HP OfficeJet Pro 9020e, HP 9012e, 9010e, 9010, 9019, 9025e, 9015e, 9012, 9015, 9020, 9014, 9014e, 9022, 9019e, ...], | Špeciálna vlastnosť | Kompatibilné |
| Možnosti kompatibility | Výrobca pôvodného vybavenia (OEM) | ||
| Farba | Viacfarebná | ||
| Základ farbiva | Voda | ||
| Kompatibilné modely tlačiarní | Séria HP OfficeJet Pro 9010/9020 |
Informácie o tomto produkte
- Viac pre vás! Originálne atramentové kazety HP, balenie po 4 kusy.
- Výtlačnosť: cca 1 000 strán (čierna), každá po cca 700 strán (azúrová/purpurová/žltá) (skutočná výtlačnosť závisí od pokrytia tlačených strán podľa normy ISO/IEC 24711).
- Kompatibilné s: HP OfficeJet Pro 9010, HP OfficeJet Pro 9012, HP OfficeJet Pro 9015, HP OfficeJet Pro 9016, HP OfficeJet Pro 9019, HP OfficeJet Pro 9020, HP OfficeJet Pro 9022, HP OfficeJet Pro 9025.
- Produktová kategória: HP 963 čierna, HP 963 azúrová, HP 963 purpurová, HP 963 žltá, HP 963XL azúrová, HP 963XL purpurová, HP 963XL žltá, HP 963XL čierna, HP 963XL balenie, HP 963 , HP 967XL čierna.
- Obsah balenia: HP 963 originálne atramentové kazety, balenie (6ZC70AE), čierna/azúrová/purpurová/žltá, návod na recykláciu.
- Obsahuje 2,4,7,9-tetrametyldec-5-yn-4,7-diol, 1,2-benzizotiazol-3(2H)-on; 1,2-benzizotiazolín-3-on. Môže vyvolať alergické reakcie.
- Model:
- Originál
- Tlačové farby:
- Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá
- Kompatibilita značky:
- HP
- Typ dodávky:
- Kombinované balenie
- Kompatibilita:
- Atramentové kazety HP 963 spolupracujú so zariadeniami: HP OfficeJet Pro 9010, 9013, 9015e, 9020, 9023, 9025e
- Množstvo v balení:
- 5 kusov
- Počet strán (čierna náplň):
- 1000 strany
- Počet strán (farebná náplň):
- 700 strany
- Typ čierneho atramentu:
- Atrament na pigmentovej báze
- Typ farebného atramentu:
- Atrament na pigmentovej báze
- Počet čiernych náplní:
- 1
- Počet farebných náplní:
- 3
- Množstvo čierneho atramentu:
- 47,86 ml
- Atramentová kazeta typu:
- Štandardná výťažnosť
- Typ atramentu:
- Atrament na pigmentovej báze
- Krajina pôvodu:
- Malajzia
- Farba:
- Čierna
- Odporúčaná prevádzková vlhkosť:
- 10 - 90%
- Rozsah teplôt pri skladovaní (T-T):
- -40 - 60 °C
- Prevádzkový rozsah teplôt (T-T):
- 5 - 35 °C
- Šírka:
- 123 mm
- Hĺbka:
- 4,85 mm
- Výška:
- 171 mm
- Hmotnosť:
- 240 g
- Šírka balenia:
- 123 mm
- Hĺbka balenia:
- 4,85 mm
- Výška balenia:
- 171 mm
- Hmotnosť vrátane balenia:
- 240 g
- Typ balenia:
- Box
- Ďalšie EÚ výstražné zdravotné upozornenie(a):
- EUH208: Contains sensitizing substance. May produce an allergic reaction
- Výrobkov na paletu:
- 720 kusov
- Hlavné (vonkajšie) obaly na paletu:
- 60 kusov
- Celková hmotnosť palety:
- 207,9 kg
- Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal:
- 12 kusov
- Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu:
- 3,13 kg
- HS kód:
- 84439990
- HP GTIN (EAN/UPC) with options:
- (301) 195122352226; (30A) 199764688712; (30B) 199764688729; (LS1) 199764688750; (LS2) 199764688767; (LS3) 199764688774
- HP GTIN (EAN/UPC):
- 195122352226, 199764688712, 199764688729, 199764688750, 199764688767, 199764688774
- Kód UNSPC:
- 44103105
- Obsah krabice:
- 4 atramentové kazety: 1 štandardná čierna a 1 štandardná azúrová, purpurová a žltá
- Rozmery palety:
- 1200 x 800 x 1039 mm
Všeobecné
Prepravná hmotnosť
240 g
Spotrebný materiál
Typ spotrebného materiálu
Atramentová kazeta
Technológia tlače
Atramentová tlač
Farba atramentu
Čierna, žltá, azúrová, purpurová (pigmentová)
Množstvo v balení
balenie po 4 kusoch
Dodávaný spotrebný materiál
1 x atramentová kazeta (čierna) - 24,09 ml - až 1000 strán
1 x atramentová kazeta (azúrová) - 10,74 ml - až 700 strán
1 x atramentová kazeta (purpurová) - 10,77 ml - až 700 strán
1 x atramentová kazeta (žltá) - 10,7 ml - až 700 strán
1 x atramentová kazeta (azúrová) - 10,74 ml - až 700 strán
1 x atramentová kazeta (purpurová) - 10,77 ml - až 700 strán
1 x atramentová kazeta (žltá) - 10,7 ml - až 700 strán
Informácie o kompatibilite
Kompatibilné s
HP Officejet Pro 9010, 9010e, 9012, 9012e, 9014, 9014e, 9015, 9015e, 9016, 9019e, 9020, 9022, 9022e, 9025, 9025e
Ideálne pre veľké pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon a tlač každej strany s profesionálnou kvalitou.
Spoľahnite sa na dokumenty profesionálnej kvality. Originálne atramentové kazety HP ponúkajú impozantnú spoľahlivosť pre svoj výkon, spoľahlivú výťažnosť a trvácne výsledky.
Ideálna pre veľké tímy, ktoré potrebujú profesionálnu kvalitu tlače a spoľahlivý výkon stránku za stránkou.
Dokumenty v profesionálnej kvalite, na ktoré sa môžete spoľahnúť. Originálne atramentové kazety HP ponúkajú výnimočne spoľahlivý výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť, optimálnu výťažnosť strán a dlhotrvajúce výsledky.
Ušetrite čas a peniaze zakúpením kompletnej sady atramentov vo výhodnom multibalení. 4 balenia originálnych atramentových kaziet HP 963 čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej farby[2]. Typ čierneho atramentu: Atrament na báze pigmentu, Typ farebného atramentu: Atrament na báze pigmentu, Objem čierneho atramentu: 47,86 ml, Typ dodávky: Kombinované balenie, Výťažnosť farebného atramentu: 12 strán, Množstvo v balení: 5 balení, Výťažnosť farebného atramentu: 1000 strán
| Vlastnosti | |
|---|---|
| Typ atramentu čierny | Pigmentový atrament |
| Typ farebného atramentu | Pigmentový atrament |
| Kompatibilita | HP OfficeJet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9015e, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025, 9025e |
| Množstvo v balení | 5 ks |
| Množstvo čiernych atramentových kaziet | 1 |
| Množstvo farebných atramentových kaziet | 3 |
| Objem čierneho atramentu | 47,86 ml |
| Výťažnosť farebného atramentu | 1000 strán |
| Výťažnosť farebného atramentu | 12 strán |
| Typ | Originál |
| Farby tlače | Čierna, azúrová, purpurová, žltá |
| Kompatibilita značky | HP |
| Typ napájania | Kombinované balenie |
| Krajina pôvodu | Malajzia |
| Podmienky prostredia | |
| Rozsah prevádzkovej vlhkosti | 10 - 90% |
| Teplotný rozsah | -40 - 60 °C |
| Rozsah prevádzkových teplôt | 5 - 35 °C |
| Rozmery a hmotnosť | |
| Šírka balenia | 123 mm Hĺbka balenia |
| Hĺbka balenia | 48,5 mm |
| Výška balenia | 171 mm |
| Hmotnosť balenia | 240 g |
| Typ balenia | Krabica |
| Technické údaje | |
| Obsah škatule | 4 originálne atramentové kazety HP so štandardnou kapacitou: 1 čierna, 1 azúrová, 1 purpurová a 1 žltá |
| Kód harmonizovaného systému (HS) | 84439990 |
Ak ste milovníkmi IT a elektroniky, obľubujete moderné technológie a nevynecháte ani najmenší detail, kúpte si Originálna atramentová kazeta HP CS3235934 Viacfarebná za nezrovnateľnú cenu.
- Typ:
- Atrament
- Originál
- Kazeta
- Originálna atramentová kazeta
- Kompatibilné: HP
- Tvar: List
- Farba:
- Purpurová farba
- Modro-zelená
- Viacfarebná
- Čierna
- Žltá
- Technológia: Inkjet
Ideálna pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon na profesionálne výtlačky strany za stranou.
Počítajte s dokumentmi v profesionálnej kvalite. Originálne kazety HP ponúkajú pôsobivú spoľahlivosť pre výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť, spoľahlivú výťažnosť a dlhotrvajúce výsledky. Ušetrite čas a peniaze zakúpením všetkých potrebných atramentov v jednom výhodnom balení.[2]
> Najdôležitejšie informácie
- 4 balenia tlačových kaziet HP 963
- Farby tlače: čierna/ azúrová/magenta/žltá
- Výťažnosť: čierna až 1 000 strán, azúrová/magenta/žltá až 700 strán
- Poskytuje výtlačky v profesionálnej kvalite
- Pre brilantné výtlačky
> Spotrebný materiál
- Farba tlače: Azylová, žltá, purpurová, čierna
> Typ výrobku
- Atrament
- Kategória uší (ElektroG): relevantné, kategória 5: malé zariadenia < 50 cm (všetky strany), malé zariadenia B2C
> Preprava
- WEEE: 79221384
> Základné vlastnosti
- Farba: bez farby
- Výška: 171 mm
- Dĺžka/hĺbka: 4.85 mm
- Šírka: 123 mm
- Hmotnosť: 240 g
> Rozsah dodávky
- 4 balenia originálnych kaziet do tlačiarne HP 963. Čierna/Cyan/Magenta/Žltá
Kompatibilné s: OfficeJet Pro 9010; OfficeJet Pro 9010e; OfficeJet Pro 9012; OfficeJet Pro 9012e; OfficeJet Pro 9014; OfficeJet Pro 9014e; OfficeJet Pro 9015; OfficeJet Pro 9015e; OfficeJet Pro 9016; OfficeJet Pro 9019; OfficeJet Pro 9019e; OfficeJet Pro 9020; OfficeJet Pro 9022; OfficeJet Pro 9022e; OfficeJet Pro 9025; OfficeJet Pro 9025e
HP 963 (6ZC70AE)
Originálna náplň pre tlačiarne HP.
ZÁKLADNÁ ŠPECIFIKÁCIA
Pre tlačiarne: HP OfficeJet Pro 9010, 9010e, 9012e, 9013, 9020, 9022e
Farba: azúrová, purpurová, žltá, čierna
Objem: 3× 10,7 ml (farebná), 24,09 ml (čierna)
Výdrž: 3× 700 strán (farebná), 1000 strán (čierna)
Nie czekaj, zamów już dziś oryginalne wkłady HP 963! Zapewnij sobie najwyższą jakość wydruków!
Ideálna pre tímy, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon a profesionálnu kvalitu tlače každej strany.
Dokumenty v profesionálnej kvalite zakaždým. Originálne atramentové kazety HP ponúkajú spoľahlivý výkon, spoľahlivú výťažnosť strán a dlhotrvajúce výsledky.
Funkcie
- Typ: Atramentová tlačiareň s atramentovou náplňou, ktorá je vhodná na tlačenie: Originálne
- Typ atramentu: Atrament na báze pigmentu
- Tlačové farby: čierna, azúrová, purpurová, žltá
- Kompatibilita so značkou: HP
- Typ napájania: Kombinované balenie
- Kompatibilita: OfficeJet Pro 9010, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9019, 9020, 9025, 9025eSéria zariadení OfficeJet Pro 9010 All-in-One Printer, séria zariadení HP OfficeJet Pro 9020 All-in-One Printer
- Počet kusov v balení: 4 kusy
- Počet čiernych atramentových kaziet: 1
- Počet farebných atramentových kaziet: 3
- Objem čierneho atramentu: 47,86 ml
- Výťažnosť čierneho atramentu: 1000 strán
- Výťažnosť farebného atramentu: 700 strán
- Krajina pôvodu: Malajzia
- Relatívna vlhkosť, prevádzková: 10 - 90 percent
- Teplota pri skladovaní: -40 - 60 °C
- Prevádzková teplota: 5 - 35 °C
- Šírka: 123 mm
- Hĺbka: 4,85 mm
- Výška: 171 mm
- Šírka balenia: 123 mm
- Hĺbka obalu: 4,85 mm
- Výška balenia: 171 mm
- Hmotnosť balenia: 240 g
- Typ balenia: Krabica
Zaregistrujte sa teraz na hpinstantink.co.uk/amazon a získajte 10 ? Instant Ink štartovací kredit!
Prečo si vybrať originálne atramentové kazety HP?
Spolupracujte so spoločnosťou HP a chráňte životné prostredie
Ako sa určuje rozsah stránok?
Údaje o výťažnosti strany pre text/grafické dokumenty vychádzajú z testovacej metódy ISO/IEC 24711 Medzinárodnej organizácie pre normalizáciu. ISO je normalizačná organizácia, ktorú uznáva väčšina tlačiarenských spoločností.
Zasychajú atramenty HP?
Testy vykonané spoločnosťou Wirth Consulting ukázali, že atramenty HP možno v určitých klimatických podmienkach skladovať až 180 dní s vynikajúcou kvalitou tlače.
Ako spoločnosť HP zabezpečuje kvalitu tlače?
Spoločnosť HP investuje tri až päť rokov do vývoja a výroby každej série atramentov, takže si môžete byť istí, že kupujete to najlepšie. S originálnym atramentom HP dostanete vždy nové, ne kazety do tlačiarne.
Vysokokvalitné originálne náplne do tlačiarní v špičkovej kvalite za zvýhodnenú cenu.
Dokonalá kvalita tlače, 100 % presné uloženie - jednoducho vložte a začnite tlačiť s najnovším prémiovým atramentom!
Naše produkty dodávame bezpečne zabalené a zapečatené v originálnom obale, takže ich môžete bez problémov skladovať až 2 roky.
Rozsah dodávky:
| Farebný | Množstvo | Článok | Výťažnosť strany pri 5 % pokrytí |
|---|---|---|---|
| / | 1x | HP 963 Multipack (6ZC70AE) | 1000 / 700 strán |
Vhodné pre nasledujúce tlačiarne:
HP OfficeJet:HP Officejet 9012 / 9012e
HP Officejet Pro :
9010 / 9010e / 9012 / 9012e / 9013 / 9014 / 9014e / 9015 / 9016 / 9018 / 9018e / 9019 / Premier / 9019e / 9020 / 9022 / 9022e / 9023 / 9025 / 9028
Ideálna pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon na tlač strán v profesionálnej kvalite. Originálne kazety HP ponúkajú pôsobivú spoľahlivosť pre výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť, spoľahlivú výťažnosť a dlhotrvajúce výsledky.
| Funkcie | |
| Počet čiernych atramentových kaziet | 1 |
| Tlač farieb | Čierna, azúrová, purpurová, žltá |
| Počet farebných atramentových kaziet | 3 |
| Kompatibilita | Rad OfficeJet Pro 9010, 9015, 9015e, 9016, 9018, 9019, 9020, 9025, 9025e, rad OfficeJet Pro 9010 All-in-One Printer, rad HP OfficeJet Pro 9020 All-in-One Printer |
| Kompatibilita značky | HP |
| Množstvo v balení | 4 kusy |
| Výťažnosť strán farebného atramentu | 700 strán |
| Výťažnosť strán čierneho atramentu | 1000 strán |
| Typ atramentu | Atrament na báze pigmentu |
| Typ atramentu | Originál |
| Krajina pôvodu | Malajzia |
| Typ dodávky | Kombinované balenie |
| Objem čierneho atramentu | 47,86 ml |
*Zaručená bezproblémová tlač s originálnymi kazetami HP.
*Dokumenty, ktoré vytlačíte pomocou viacfarebnej tlačiarne 963, sa vyznačujú vysokou kvalitou tlače.
*Táto kazeta vytlačí až 3100 strán.
*V rámci tlačiarní HP máte často možnosť použiť namiesto bežnej kazety kazetu XL/HC (veľkokapacitnú), aby ste mohli tlačiť ešte viac a lacnejšie.
*Túto kazetu XL/HC potom nájdete medzi alternatívami.
*Chcete vedieť, či máte správnu kazetu? Skontrolujte špecifikácie ''vhodné pre'' a zistite, či je v nich uvedená vaša tlačiareň HP.
HP 963 4 balenia originálnych čiernych/cyan/magenta/žltých tlačových kaziet. Typ čierneho atramentu: Atrament na báze pigmentu, Typ farebného atramentu: Atrament na báze pigmentu, Objem čierneho atramentu: 47,86 ml, Typ dodávky: Kombinované balenie, Výťažnosť farebného atramentu: 12 strán, Množstvo v balení: 5 kusov(e), Výťažnosť čierneho atramentu: 1000 strán
Ideálne pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon pre profesionálne výtlačky - stranu za stranou.
Tlačte dokumenty v profesionálnej kvalite.
Originálne atramentové kazety od spoločnosti HP zaujmú svojím konzistentným výkonom tlače a zabezpečia tak výnimočnú kvalitu tlače. Sú presne prispôsobené tlačiarňam HP a poskytujú prvotriedne výsledky s maximálnou spoľahlivosťou pri každej tlači. Atramentové kazety sú navrhnuté tak, aby boli šetrné k životnému prostrediu, a preto sa dajú ľahko recyklovať, čím sa množstvo odpadu. Bezplatné služby recyklácie ch atramentových kaziet HP navyše uľahčujú vrátenie jednotlivých atramentových kaziet aj kompletných zberných boxov.
Multipack atramentových kaziet: čierna, azúrová, purpurová, žltá
Kapacita
- Čierna: 24 ml / 1000 strán
- Farebná: 11 ml / 700 strán
Kompatibilita
Vhodné pre nasledujúce modely tlačiarní:
- Officejet Pro 9022 E
- Officejet Pro series: 9010, 9015, 9020, 9019, 9016, 9012, 9023, 9025, 9026, 9014, 9018, 9012 E, 9015 E, 9025 E
HP
Kazeta do tlačiarne
963 CMYK Miltipack
Originálna kazeta do tlačiarne
Obsah: 47,86 ml
Farba: čierna, azúrová, purpurová, žltá
Obsah balenia: 1 kus
Kapacita tlače: 1000 strán¹, Kapacita tlače: 700 strán¹
Okamžitý atrament
Ideálne pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon na profesionálne výtlačky - stranu za stranou.
Tlačte dokumenty v profesionálnej kvalite.
Ak ste vášnivým fanúšikom IT a elektroniky, radi sa orientujete v najnovších technológiách a neuniknú vám ani tie najmenšie detaily, kúpte si originálnu atramentovú kazetu HP 963 Coloured za bezkonkurenčnú cenu.
- Farba: farebná
Ideálna pre pracovné skupiny, ktoré potrebujú spoľahlivý výkon pre profesionálne výtlačky - stranu za stranou. Počítajte s dokumentmi v profesionálnej kvalite. Originálne kazety HP ponúkajú pôsobivú spoľahlivosť pre výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť, spoľahlivú výťažnosť a dlhotrvajúce výsledky.
Ušetrite čas a peniaze, keď si kúpite všetok potrebný atrament v jednom výhodnom balení[2]:
- HP 963 4 balenia kaziet do tlačiarne
- Tlačové farby: čierna/kyanová/žltá
- Rozsah: Čierna až do 1000 strán, azúrová/magenta/žltá až do 700 strán
- Poskytuje výtlačky v profesionálnej kvalite
- Pre brilantné výtlačky
Rozsah dodávky:
- HP 963 4 balenia originálnych tlačových kaziet. Čierna/Cyan/Magenta/Yellow
Originálna atramentová kazeta HP 963 cca 1 000 strán čierna - cca 3 x 700 strán farebná čierna - viacfarebná 4 ks/bal.
Originálna atramentová kazeta HP 963 CMYK v balení 4 ks (6ZC70AE)
Atrament 6ZC70AE HP OJ PRO9000 TINTE (4) CMYK HP963 3X700+1X1000SEITEN
Originálny atrament HP 6ZC70AE#301, HP 963, CMYK, blister, 4 baleniaall/obr/IHP6ZC70AEQG.jpg104.95Inne195122352226Lama+00002983
Originálna atramentová kazeta HP 963 CMYK v balení 4 ks. Spoľahnite sa na dokumenty v profesionálnej kvalite. Originálne kazety do tlačiarní HP ponúkajú pôsobivú spoľahlivosť pre výkon, na ktorý sa môžete spoľahnúť, spoľahlivý rozsah a dlhotrvajúce výsledky. Originálne tlačové kazety HP 963 v kombinovanom balení sú výhodnejšie a cenovo dostupnejšie ako jednotlivé čierne, azúrové, purpurové a žlté tlačové kazety.
HP 963 - 4er-Pack - Schwarz, Gelb, Cyan, Magenta - original - Tintenpatrone - für Officejet Pro 9010, 9012, 9014, 9015, 9016, 9019, 9020, 9022, 9025
Balenie 4 originálnych atramentových kaziet HP 963 (6ZC70AE) je kompatibilné s tlačiarňami HP OfficeJet Pro 9010 / 9020. Obsahuje čiernu, azúrovú, purpurovú a žltú farbu. Každá kazeta má kapacitu 10,7 ml. Technológia tlače je atramentová.
- Objem
- 47.86 ml
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 019512235221957041745311970195122352226019964234316001996423864400199764688767019976468877401997646887430199764688736019976468872901997646887120199764688750195122352219195122352226199642343160199642386440199764688712199764688729199764688736199764688743199764688750199764688767199764688774
- Číslo od výrobcu
- 6ZC70AE
- Objem
- 47.86 ml
- Farba
- Čierna
- Výrobca
- Počet kusov
- 1
- Hmotnosť
- 0.24 kg
- EAN kód
- 019512235221957041745311970195122352226019964234316001996423864400199764688767019976468877401997646887430199764688736019976468872901997646887120199764688750195122352219195122352226199642343160199642386440199764688712199764688729199764688736199764688743199764688750199764688767199764688774
- Číslo od výrobcu
- 6ZC70AE
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

HP Originálna čierna atramentová kazeta 963XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Atrament na pigmentovej báze, 47,86 ml, 1 kusov, 2000 strany
57,26 €
Predajca: TisknuLevneCZ

iSi 1603 01, 0,5 L, Nerezová oceľ, Nerezová oceľ, Silikón
116,62 €
Predajca: velmontask

Jura tablety na odstraňovanie vodného kameňa + čistiace tablety 61848 62715
166 633,33 €/1l
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CSVK

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Apple MQGJ2ZM, 1 m, Lightning, USB C, Biela, Priamy, Priamy
14,99 €/1m
14,99 €
Predajca: OrigineProd

HP 963XL 4-pack High Yield Black/Cyan/Magenta/Yellow Original Ink Cartridges, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 47,86 ml, 4 kusov
395,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Ergonomický nosič MoMi COLLET modrý
45,90 €
Doprava zdarma
Predajca: CPA

HP Originálna žltá atramentová kazeta 963, Štandardná výťažnosť, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 10,7 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
29,27 €
Predajca: TisknuLevneCZ

Ručný mixér TURBO 1200W LEHMANN Mixér z nehrdzavejúcej ocele Šľahacia metla, miešací hák SET 9v1
39,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

4x Kompatibilna Kazeta pro HP 963 XL OfficeJet Pro 9010 9012 9014 9015 9016 9019 9020
67,12 €
Predajca: GP-TONER

Wiltec plachta na prívesy plochá plachta vrátane lana 257,5 x 134,5 x 5 cm, vodotesná a vetruvzdorná ochranná plachta, PVC plachta
42,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec

Hugo Boss Boss The Scent Eau De Toilette, 50 ml - Mužská toaletná voda Hugo Boss s výnimočnou vôňou. Kombinácia korenistých a drevitých tónov pre mužský charakter. Elegantná fľaštička s 50 ml.
803,20 €/1l
40,16 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Tablet T80 (18GB + 128GB),10 palcov,Android 16,6000 mAh,vrátane klávesnice,myši,stylusu,ochranného puzdra,stojana a ochrannej fólie,Face ID,BT 5.0,5G
114,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

4,3-palcový IPS displej, bezdrôtový zvonček s kamerou pre vonkajšie použitie, IP65, vodotesný, 1080P, bezdrôtový zvonček, interkom, infračervené nočné videnie, obojsmerný interkom pre domáce kancelárie, vily, byty
81,23 €
Doprava zdarma
Predajca: elezone

HP Originálna azúrová atramentová kazeta 963XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Azúrová, Atrament na pigmentovej báze, 22,77 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
38,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Čierna originálna tonerová kazeta 87A LaserJet, 8550 strany, Čierna, 1 kusov
277,49 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna žltá atramentová kazeta 963XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, 22,92 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
44,59 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP OfficeJet Pro 9022e Bezdrôtová All-in-One Farba Tlačiareň, Instant Ink; Obojstranná tlač, Atramentový, Farebná tlač, 4800 x 1200 DPI, Farebné kopírovanie, A4, Priama tlač
1 515,83 €
Predajca: Technology-Germany

Gorenje FN4172CW Mraznička, objem: 194 litrov, obojstranný záves dverí, biela
566,57 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je E.
Predajca: Katomix

Vrecia na odpad 120 L vrecia na odpad vrecia na odpad vrecia na odpad žlté 10 kusov
8,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Mixér na smoothie LEHMANN Smoofit Blender Smoothie Maker Blender 1000ml 1200W Prenosné fľaše
26,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

Vileda Ultramat 2in1 Bodenwischer Komplettset, schwarz
43,96 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 912, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 6,5 ml, 4 ml
59,18 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Štvorbalenie čiernej, azúrovej, purpurovej a žltej originálnej atramentovej kazety 903, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 12,4 ml, 4,5 ml
65,23 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Dvojité balenie trojfarebná/čiernych originálnych atramentových kaziet 305, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, Atrament na pigmentovej báze, 2 kusov, 120 strany
25,79 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP 903XL, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na pigmentovej báze, 4 kusov, 825 strany
319,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

HP Trojfarebná originálna atramentová kazeta 305XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na báze farby, 5 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
561,50 €/1kg
22,46 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Originálna purpurová atramentová kazeta 963XL s vysokou výťažnosťou, Vysoký (XL) výnos, Purpurová, Atrament na pigmentovej báze, 23,25 ml, 1 kusov, Balenie po jednom kuse
38,11 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej tonerovej kazety 301, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3 ml, 3 ml
48,82 €
Predajca: TisknuLevneCZ

HP Dvojbalenie čiernej/trojfarebnej originálnej atramentovej kazety 302, Štandardný, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, Atrament na pigmentovej báze, Atrament na báze farby, 3,5 ml, 4 ml
68,64 €
Predajca: T3S_Shop
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
75% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
75%25% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
25%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 13. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Všetko je v poriadku. Som veľmi spokojný.
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 19. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. júna 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Hop-Sport Olympijské závažie 2,5kg | Olympijský kotúč | Olympijská činka
17,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
6,80 €/1kg

Hop-Sport Olympijské závažie 1,25kg | Olympijský kotúč | Olympijská činka
13,00 €
Predajca: Hop-Sport_CZ
10,40 €/1kg

Brother LC422XLVALDR, Vysoký (XL) výnos, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 4 kusov, 3000 strany, 1500 strany, Viacnásobné balenie
211,45 €
Predajca: SuperMerchant
822,76 €/1kg

4x atramentová náplň do tlačiarne pre HP 963 | čierna + farebná sada | náhrada za 9010e 9012e 9014e 9015e 9019e 9020 9022e 9023 9025e



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
59,75 €
Predajca: Atramento

Kazety pre CANON PG 540 CL 541 ️️ PIXMA MG3250 2150 MX375 MG3650S TS5150 TS5151 ️



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
56,99 €
Predajca: Atramento

Ricoh 841636, Azúrová, 100 ml, 1 kusov
69,13 €
Predajca: Teosmart
691,30 €/1l

Kazety pre HP 953 XL ️️ OFFICEJET 7730 7740 8710 8730 ️



3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5(15)Počet hodnotení: 15
30,70 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,70 €
Predajca: Atramento

42ML Ručná atramentová kazeta pre atramentové tlačiarne – Rýchloschnúca, 12,7mm, náhradná kazeta, čierna
66,99 €
Predajca: Zanjo24

Náplne pre Epson 112 XL CMYK ️️ L15150 L15160 L6570 M15140 L6460 L15180 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(30)Počet hodnotení: 30
25,43 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
24,43 €
Predajca: Atramento

Kazety pre HP 711 XL 711XL ️️ designjet T120 T125 T130 T520 T525 T530 ️



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
20,76 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,76 €
Predajca: Atramento

4x atramentová kazeta pre Epson 664 = T6641 T6642 T6643 T6644 | Náhrada pre Ecotank ITS L3050 L3060 L3070 L382 L210 L386



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(30)Počet hodnotení: 30
17,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,98 €
Predajca: Atramento

Kazety pre Canon GI 490 XL GI490 ️️ Pixma G1400 G1411 G2400 G2411 G3400 G3411 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
18,58 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,58 €
Predajca: Atramento

Kazety pre Canon GI 490 XL GI490 ️️ Pixma G1400 G1411 G2400 G2411 G3400 G3411 ️



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(15)Počet hodnotení: 15
17,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,98 €
Predajca: Atramento

Hadica na atramentové kazety, dĺžka 2 m, 6 radov, ohybná hadica na atrament pre UV tlačiarne, náhradná hadica na atramentové kazety pre kazety HP
15,99 €
Predajca: Zanjo24
213,20 €/1kg

Kazety pre HP 364 XL set 364XL ️️ Photosmart 5510 5520 5524 3520 3070A ️



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,59 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
17,59 €
Predajca: Atramento

4x atramentová náplň do tlačiarne pre HP GT51 GT52 | Čierna + farebná sada | Náhrada za atramentovú nádrž 315 410 415 Smart Tank 510 515



3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
19,98 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
18,98 €
Predajca: Atramento

Kazety pre Canon PGI 35 CLI 36 XL PGI35 CLI36 ️️ Pixma iP100 iP110 mini260 mini320 TR150 ️



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
18,88 €
Predajca: Atramento

Nástroj na dopĺňanie atramentových kaziet do atramentových tlačiarní, 5 kusov 20 ml striekačiek s 5 kusmi 10 cm plochých ihiel pre kanceláriu
17,99 €
Predajca: Zanjo24
276,77 €/1kg

Pelikan 960583 griffix® atramentová kazeta pre plniace pero kráľovská modrá s motívmi assorted(P)



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
10,06 €
Predajca: ksiegarniainternetowa-de
10,06 €/1kg