5,0



Na základe 2 hodnotení
Creed Acqua Originale Zeste Mandarine, Woda perfumowana, 100ml
167,37 €
1 673,70 € / 1l
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml3 474,40 €/1l
173,72 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Neroli Sauvage Woda perfumowana, 100 ml2 676,50 €/1l
267,65 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Centaurus parfémovaná voda unisex 100 ml2 555,30 €/1l
255,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Creed Erolfa Woda perfumowana, 100 ml2 454,30 €/1l
245,43 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
2 447,30 €/1l
244,73 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Original Vetiver, Woda perfumowana, 50ml
3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Sublime Vanille parfumovaná voda v spreji unisex 75ml Pre ženy
4 497,87 €/1l
337,34 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
4 637,00 €/1l
231,85 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Citrus Bigarade parfémovaná voda unisex 100 ml
2 469,50 €/1l
246,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Les Royales Exclusives White Flowers parfémovaná voda pre ženy 75 ml
4 768,13 €/1l
357,61 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 016,53 €/1l
226,24 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
2 890,00 €/1l
289,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 165,00 €/1l
216,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml
2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Queen of Silk parfémovaná voda pre ženy 75 ml
2 796,40 €/1l
209,73 €
Predajca: PerfumTraders

Creed White Amber 250ml parfumovaná voda
2 714,88 €/1l
678,72 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Viking Cologne parfémovaná voda unisex 50 ml
3 494,60 €/1l
174,73 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Centaurus EDP 50 ml UNISEX
3 575,40 €/1l
178,77 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Zeste Mandarine je svieža, intrigánska a dlhotrvajúca vôňa, ktorá dodáva neobyčajnú vitalitu.
Parfémovaná voda od značky Creed bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 100 ml vami vybraté vône.
Creed Acqua Originale Zeste Mandarine, Woda perfumowana, 100ml
- Model
- Zeste Mandarine
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Creed Acqua Originale Zeste Mandarine, Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3508441011199
- Číslo od výrobcu
- 1110049
- Model
- Zeste Mandarine
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 100 ml
- Zloženie
- Creed Acqua Originale Zeste Mandarine, Woda perfumowana, 100ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 3508441011199
- Číslo od výrobcu
- 1110049
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Creed Green Irish Tweed Woda perfumowana, 50 ml
4 637,00 €/1l
231,85 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Millesime Imperial Woda perfumowana, 50 ml
3 434,00 €/1l
171,70 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Aventus Woda perfumowana, 50 ml
4 370,60 €/1l
218,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Creed Millesime Imperial Woda parfumovaná 100ml
2 447,30 €/1l
244,73 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 690,00 €/1l
169,00 €
Predajca: FragrancesBg

Creed Original Vetiver, Woda perfumowana, 50ml
3 353,20 €/1l
167,66 €
Predajca: PerfumTraders

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Creed Original Santal Woda perfumowana, 100 ml
2 165,00 €/1l
216,50 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
600,00 €/1l
60,00 €
Predajca: Novada-Shop

Creed Sublime Vanille parfumovaná voda v spreji unisex 75ml Pre ženy
4 497,87 €/1l
337,34 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml
2 757,30 €/1l
275,73 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
2 890,00 €/1l
289,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Original Vetiver Woda perfumowana, 100 ml
3 441,50 €/1l
344,15 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Virgin Island Water parfémovaná voda unisex 100 ml
3 450,00 €/1l
345,00 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Creed Carmina Woda perfumowana, 75 ml
2 976,13 €/1l
223,21 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 100 ml
2 053,70 €/1l
205,37 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Citrus Bigarade parfémovaná voda unisex 100 ml
2 469,50 €/1l
246,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Creed Aventus Cologne parfémovaná voda pre mužov 50 ml
3 151,20 €/1l
157,56 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Acqua Fiorentina parfémovaná voda pre ženy 75 ml
3 016,53 €/1l
226,24 €
Predajca: PerfumTraders

Creed Centaurus EDP 50 ml UNISEX
3 575,40 €/1l
178,77 €
Predajca: PerfumTraders

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Creed Silver Mountain Water parfémovaná voda unisex 50 ml
4 934,00 €/1l
246,70 €
Predajca: BRASTYGroup

Creed Les Royales Exclusives White Flowers parfémovaná voda pre ženy 75 ml
4 768,13 €/1l
357,61 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Creed Aventus For Her, Woda perfumowana, 75ml
2 652,53 €/1l
198,94 €
Predajca: PerfumTraders

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml
1 708,33 €/1l
102,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Creed Aventus Cologne Parfémovaná voda, 100ml
2 242,20 €/1l
224,22 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
338,50 €/1l
33,85 €
Predajca: NetworkTechnologies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 25. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 16. augusta 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,91 €
Predajca: PerfumTraders
536,38 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(74)Počet hodnotení: 74
100,22 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,75 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
35,80 €
Predajca: PerfumTraders
286,40 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l