4,7



Na základe 100 hodnotení
Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
30,30 €
452,24 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
Estee Lauder - Azuree EDP 50ml1 785,20 €/1l
89,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nina Ricci L'air Du Temps, Ženy, 50 ml, Karafiát, Gardénia, Jazmín, Ruže, Kosatec, Santalové drevo, Sprej1 575,60 €/1l
78,78 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
586,60 €/1l
29,33 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
513,60 €/1l
51,36 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Estee Lauder Cinnabar Eau de Parfum 50 ml
879,40 €/1l
43,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 45 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool,...
875,33 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
585,20 €/1l
58,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Givenchy - Organza EDP 100ml
617,20 €/1l
61,72 €
Predajca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Estee Lauder Beautiful Magnolia parfémovaná voda pre ženy 100 ml
720,30 €/1l
72,03 €
Predajca: somnia24

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Paloma Picasso Parfémová Voda, 100ml
303,40 €/1l
30,34 €
Predajca: BRASTYGroup
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 67 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Levanduľa, Ruže
- Poznámky k srdcu vône:
- Jazmín, Konvalinka, Korenie
- Poznámky k základu vône:
- Moss, Pačuli, Vetiver
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat. , Youth-Dew Edp Natural Spray (Parfum) , Water\Aqua\Eau , Benzyl Salicylate , Linalool , Geraniol , Hydroxycitronellal , Limonene , Eugenol , Coumarin , Cinnamyl Alcohol , Hexyl Cinnamal , Benzyl Alcohol , Evernia Prunastri (Oakmoss) Extract , Citronellol , Benzyl Benzoate , Farnesol , Citral , Cinnamal , Amyl Cinnamal , Isoeugenol
Estée Lauder Estee Lauder Youth Dew Eau de Parfum, sprej, 65 ml – 65 ml
Estee Lauder Youth Dew Eau de Parfum je fascinujúca vôňa, ktorá spája opulentné kvety, bohaté koreniny a vzácne drevá. Viac ako 50 rokov po uvedení na trh, stále očaruje svojou zmyselnou a nadčasovou príťažlivosťou.
Vôňa sa skladá z nasledujúcich tónov:
- Vrchné tóny: Ruža, narcis, levanduľa
- Stredné tóny: Jasmín, konvalinka, koreniny
- Základné tóny: Mech, vetiver, pačuli
Táto kombinácia vytvára teplú, korenistú ambrózovú vôňu, ktorá je popisovaná ako obzvlášť intenzívna a dlhotrvajúca.
Detaily produktu
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estee Lauder Youth Dew Eau de Parfum Spray 65ml
- Objem: 65 ml
- EAN: 0027131017752
Estee Lauder Youth Dew je nadčasová vôňa pre zrelé ženy, ktoré rady vyniknú v spoločnosti. Bohaté zloženie v sebe ukrýva kúzlo korenia, šťavnatosť ovocia a jemnosť kvetov. Sofistikovaná a intenzívna vôňa sa osvedčí počas chladných dní. Kompozícia vznikla v roku 1953 a jej premiéra výrazne zasiahla do histórie parfumérstva. Youth Dew bola uznaná za najzmyselnejšiu vôňu č.1.
Hlavový tón: Mládež v mladosti: Korenie, aldehydy, narcis, levanduľa, pomaranč, broskyňa, bergamot
Srdcová nóta: korenisté tóny, klinček (korenie), škorica, ruža, ylang-ylang, jazmín, konvalinka, list čiernych ríbezlí, orchidea
Základná nóta: kadidlo, tolu balzam, pačuli, peruánsky balzam, dubový mach, ambra, vetiver, vanilka, pižmo
.
Nechajte sa prekvapiť 100% originálnym dámskym parfémom Youth Dew Estee Lauder EDP EDP a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Estee Lauder!
- Gender: Lady
- Typ: Dámsky parfumovaný dezodorant, ktorý sa vyznačuje vysokou kvalitou a jemnosťou: Typ: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Youth Dew (mladistvá rosa)
- Typ vône: Youth Youth (mladistvá) EDP
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Estee Lauder Europe
Estée Lauder Companies Inc. 73 Rue la Boétie, Paris, France, 75008
75008 - Paris
+33147716350
[email protected]
Estee Lauder Youth Dew For Women Parfémová voda v spreji 65ml
Youth Dew je orientální, exotická, kořeněná sametová vůně růžového charakteru. Zdůrazňuje jemnou ženskost a smyslnost. Kompozice je uzavřena do flakonu ve tvaru ženy v elegantních večerních šatech a je vytvořena z pomeranče, bergamotu, broskve, růže, jasmínu, skořice, ylang-ylangu, orchideje, ambry, pačuli, balzámu a dubového mechu. Složení Hlava - pomeranč, bergamot, broskev Srdce - ylang-ylang, růže, jasmín, orchidej, skořice Základ - balzám, pačuli, ambra, med, dubový mech
Parfémovaná voda Youth Dew od značky Estee Lauder bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 67 ml vami vybraté vône.
Estée Lauder Youth Dew je parfumovaná voda pre ženy z orientálno-korenistej skupiny. Patrí medzi vône s najväčšou projekciou a intenzitou na trhu. Aj po viac ako polstoročí si tento parfém naďalej získava verné fanúšičky, ktoré si Youth Dew zamilovali. Vôňa je inšpirovaná Amerikou, zmyselná, obklopujúca a mimoriadne hrejivá. Túto vôňu vytvorila v roku 1953 parfumérka Josephine Catapano. Spojil v nej úchvatné kvety s mocnými drevinami a korením a vytvoril tento elixír zmyselnosti. Nezameniteľná vôňa so silným charakterom a veľmi výraznou osobnosťou. Bola vytvorená pre energickú a aktívnu ženu s frenetickým životným rytmom, ktorá nemohla stratiť ani minútu dňa na retušovanie vône, to znamená, že potrebovala dlhotrvajúcu vôňu, od slnka do slnka, a tak sa zrodila Youth Dew, aby splnila túžbu tohto ženského sektora.
Esteé Lauder Youth-Dew parfumovaná voda v spreji. Kúpeľový olej Youth-Dew bol uvedený na trh v roku 1953. Tento kúpeľový olej bol opísaný ako jedna z najerotickejších vôní všetkých čias. Aj po viac ako 60 rokoch má táto parfumovaná voda nadčasovú a zmyselnú vôňu, ktorá oslovuje mnohé ženy. Vrchné tóny sú ruža, žltý narcis a levanduľa. Srdcové tóny sú jazmín, konvalinka a bylinky. Základné tóny sú mach, korene vetiveru a pačuli.
Estee Lauder, Youth Dew, Parfumovaná voda, Pre ženy, 67 ml
Estée Lauder Youth-Dew. Vhodné pre: Typ fľaštičky: nenaplniteľná fľaštička
Estée Lauder Youth Dew parfumovaná voda, 67 ml
Estee Lauder Youth Dew Edp Spray
- Hmotnosť
- 0.067 kg
- Objem
- 67 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 002713101775227131017752027131017752
- Číslo od výrobcu
- 0943010000
- Hmotnosť
- 0.067 kg
- Objem
- 67 ml
- Zloženie
- Viz popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- UnisexDámy
- EAN kód
- 002713101775227131017752027131017752
- Číslo od výrobcu
- 0943010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
513,60 €/1l
51,36 €
Predajca: somnia24

Verona Von Yves De Sistelle parfumovaná voda pre ženy 100 ml
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Inaris_International

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
256,50 €/1l
25,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
586,60 €/1l
29,33 €
Predajca: PerfumTraders

Asdaaf Ameerat Al Arab parfumovaná voda pre ženy 100 ml
219,00 €/1l
21,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 45 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool,...
875,33 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
422,00 €/1l
31,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

KENZO Jungle, Ženy, 100 ml, Kardamon, Mandarínka, Mango, klinček, Heliotrope, Sladké drievko, Pačuli, Vanilka, Ylang ylang, Sprej
585,20 €/1l
58,52 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
348,90 €/1l
34,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
257,00 €/1l
25,70 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
361,50 €/1l
36,15 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
550,00 €/1l
55,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Lalique Encre Noir, Muži, 100 ml, Vetiver, Vetiver, Kašmírové drevo, Pižmo, Cashmere wood,Musk
262,00 €/1l
26,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rowenta Compact Power RO3731, 750 W, Cylindrový vysávač, Suchý, Bezvreckové, 1,5 L, Pena, HEPA
123,03 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Rochas, Femme, Eau De Toilette, For Women, 100 ml
318,50 €/1l
32,85 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
31,85 €
Predajca: NetworkTechnologies

Rochas Madame Rochas Parfém, 100ml
406,20 €/1l
40,62 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Vanderbilt - Vanderbilt EDT 100ml
109,60 €/1l
10,96 €
Predajca: MANADA

Oral-B Vitality Pro, Dospelý, Rotujúca kefka na zuby, Denná starostlivosť, Jemný, Čierna, 2 min, Batérie
55,53 €/1kg
24,99 €
Predajca: esiteo

Boss Orange Woman, toaletná voda, 75 ml
443,73 €/1l
33,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chopard Happy Chopard Bigaradia Woda perfumowana, 100ml
215,60 €/1l
21,56 €
Predajca: BRASTYGroup

Sanitas SHK 18, 400 mm, 300 mm, TUV, GS, 189 mm, 289 mm, 62 mm
25,30 €
Predajca: HARPENSON
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
87% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
87%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%1% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
1%1% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
1%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 20. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skutočne skvelý parfum, ktorý používam každý deň už 50 rokov
Objem 0,067 l
Všetko išlo naozaj dobre. Doručenie veľmi rýchle, balenie ideálne, vôňa skvelá. Tento parfém je mojím každodenným spoločníkom už desaťročia. Bez tejto vône sa necítim kompletná.
Hodnotenie z 29. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nákup parfumu bez obáv
Objem 0,05 l
Alliage kupujem od 70. rokov. Pre mňa je to vôňa snov, bez ktorej by som nechcela byť. Má charakter a nie je preplnená. Úžasne povznášajúca sviežosť.
Hodnotenie z 21. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfém Estee Lauder
Objem 0,067 l
Poznám ho od mladosti, roky som ho nepoužívala a teraz som si ho opäť objednala. Vôňa je jednoducho úžasná, veľmi orientálna a veľmi dominantná
Hodnotenie z 30. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Šťastný objav
Objem 0,067 l
pripomína Miss Balmain, ktorá už, žiaľ, neexistuje, s dlhotrvajúcou vôňou, úžasná, tajomná už som si urobila zásobu
Hodnotenie z 1. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Objem 0,067 l
Dobrý deň, mám túto vôňu už pred mnohými rokmi a som náhodou znovu objavil Ďakujem
Hodnotenie z 13. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Estee Lauder Youth Dew
Objem 0,067 l
Nádherná teplá, púdrová, orientálna vôňa. Milujem ju a je súčasťou môjho štandardného sortimentu. Primeraná cena
Hodnotenie z 2. septembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfumy
Objem 0,067 l
Veľmi stará vôňa, ktorá je stále skvelá a veľmi odlišná od tých nových, pretože nevonia tak prenikavo sladko
Hodnotenie z 4. októbra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
vôňa nie je preplnená a s jedným postriekaním vydrží celý deň
Objem 0,067 l
Používam ho už 35 rokov a často ma kvôli nemu oslovujú cudzí ľudia
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l