4,8



Na základe 40 hodnotení
Estée Lauder Sensuous, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Drevo, Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang, čierne korenie, Med, Santalové drevo
29,33 €
586,60 € / 1l
plus 2,99 € poštovné
Doprava k vám domov
Dostupná množstevná zľava:
Naše najlepšieponuky
Parfumované vody a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Hypnotic Poison, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Mandle, Jazmín, Vanilka2 474,00 €/1l
74,22 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estee Lauder - Azuree EDP 50ml1 785,20 €/1l
89,26 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Givenchy L'Interdit Rouge, Ženy, 125 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Krvavo oranžová, Zázvor, Jazmín, Oranžový kvet, korenie944,40 €/1l
118,05 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Estee Lauder Spellbound parfumovaná voda 50ml
2 578,00 €/1l
128,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
513,60 €/1l
51,36 €
Predajca: somnia24

Estee Lauder Beautiful Eau De Parfum Spray 15ml
3 976,00 €/1l
59,64 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Estée Lauder Beautiful Belle, Ženy, 30 ml, Nádoba na jedno použitie, Liči, Citlivka, Lychee, Rose Petals, Mimosa, Gardénia, Tuberóza
2 316,67 €/1l
69,50 €
Doprava zdarma
Predajca: ELFEZONE

Estée Lauder Beautiful Belle Woda perfumowana, 50 ml
1 335,40 €/1l
66,77 €
Predajca: somnia24

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 45 ml, Nádoba na jedno použitie, Alcohol Denat., Fragrance (Parfum), Water\Aqua\Eau, Benzyl Salicylate, Geraniol, Linalool,...
875,33 €/1l
39,39 €
Predajca: PerfumTraders

Estee Lauder Beautiful Magnolia parfémovaná voda pre ženy 100 ml
720,30 €/1l
72,03 €
Predajca: somnia24

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Estée Lauder Beyond Paradise woman 100ml parfumovaná voda v spreji
2 290,00 €/1l
249,00 €
-20,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
229,00 €
Doprava zdarma
Predajca: PerfumBox

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,44 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Britney Spears Curious Parfumovaná voda pre ženy 30 ml
478,00 €/1l
14,34 €
Predajca: NutraBestBG

Estee Lauder Cinnabar parfémovaná voda pre ženy 50 ml
931,20 €/1l
46,56 €
Predajca: BRASTYGroup

Jennifer Lopez Live parfémovaná voda 100 ml - Exkluzívna esencia vône. Osviežujúca vôňa od Jennifer Lopez pre ženy, ktoré milujú luxus a eleganciu. Nech je každý deň výnimočný.
230,70 €/1l
23,07 €
Predajca: PerfumTraders

Juliette Has A Gun - Pear Inc EDP 100ml
656,80 €/1l
65,68 €
Predajca: PerfumTraders
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Vhodné pre:
- Ženy
- Hlasitosť:
- 50 ml
- Typ fľaše:
- Nádoba na jedno použitie
- Poznámky k vrchným tónom vône:
- Drevo
- Poznámky k srdcu vône:
- Jazmín, ľalia, Magnólia, Ylang-ylang
- Poznámky k základu vône:
- čierne korenie, Med, Santalové drevo
- Typ dávkovača:
- Sprej
- Zloženie:
- Alcohol Denat. , Sensuous Fragrance (Parfum) , Water\Aqua\Eau , Butyl Methoxydibenzoylmethane , Linalool , Alpha-Isomethyl Ionone , Limonene , Hydroxycitronellal , Eugenol , Geraniol , Isoeugenol , Benzyl Benzoate , Coumarin , Cinnamyl Alcohol , Citronellol , Benzyl Cinnamate , Red 4 (Ci 14700) , Blue 1 (Ci 42090) , Yellow 5 (Ci 19140)
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Estée Lauder Estee Lauder Sensuous Eau de Parfum, sprej, 60 ml – pre ženy
Estée Lauder Sensuous Eau de Parfum je moderná interpretácia ženskosti, ktorá symbolizuje sebavedomie a eleganciu. Táto vôňa spája teplé, žiarivé a ženské tóny do jedinečnej kompozície.
Vrchné tóny obsahujú jazmín, ľalia, magnólia a ylang-ylang. Srdce vône spájajú drevité tóny a ambra. Základ vône je charakteristický čiernym korením, santalovým drevom, medom a dužinou mandarínky.
Detaily produktu
- Značka: Estée Lauder
- Produkt: Estee Lauder Sensuous Eau de Parfum, sprej, 60 ml
- Určené pre: Ženy
- Objem: 60 ml
- Charakter vône: Teplá, žiarivá, ženská
- EAN: 0027131595045
Nechajte sa prekvapiť 100 % originálnym dámskym parfémom Estee Lauder EDP Sensuous 50 ml a zvýraznite svoju ženskosť pomocou tohto exkluzívneho dámskeho parfému s jedinečnou, osobnou vôňou. Objavte 100 % originálne produkty značky Estee Lauder!
- Gender: Lady
- Objem: 50 ml
- Typ: parfumovaná voda s jemným nádychom a jemnou vôňou: Séria: EDP (parfumovaná voda)
- Názov vône: Sensuous
Informácie o všeobecných predpisoch o bezpečnosti výrobku:
Estee Lauder Europe
Estée Lauder Companies Inc. 73 Rue la Boétie, Paris, France, 75008
75008 - Paris
+33147716350
[email protected]
Sensuous od Estée Lauder je kvetinovo-ovocná, sladšia vôňa pre ženy, ktorá sa otvára kvetinovými tónmi jazmínu, magnólie a ľalie. Srdce vône patrí ambre a drevu, zatiaľ čo základ obsahuje med, mandarínku, korenie a santalové drevo. Táto vôňa bola uvedená na trh v roku 2008.
Sensuous od Estée Lauder bola vytvorená tak, aby v ženách vyvolala tú najženskejšiu stránku. Jej jemnosť. Jej sebavedomie a pôvab. Jej silu. Sensuous je jemne odlišná pre každú ženu, ktorá ju nosí, a odráža jej podstatu.
Vrchné tóny: Ľalia, jazmín a magnólia
Srdcové tóny: Vôňa: jantár, ylang-ylang a drevité tóny
Základné tóny: Santalové drevo, med, korenie a mandarínka
Estee Lauder - Sensous EDP 50ml Standard package. For women.
Parfémovaná voda Sensuous od značky Estee Lauder bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Estée Lauder Sensuous. Vhodné pre: Typ fľaše: nenaplniteľná fľaša. Množstvo v balení: 1 kus(y)
Estee Lau. sensual EPV 50ml
ESTEE LAUDER Sensuous Woman EDP sprej 50ml
- Model
- Sensuous
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 002713159504527131595045027131595045
- Číslo od výrobcu
- 9TMK010000
- Model
- Sensuous
- Hmotnosť
- 1 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 002713159504527131595045027131595045
- Číslo od výrobcu
- 9TMK010000
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Estée Lauder Youth-Dew, Ženy, 67 ml, Nádoba na jedno použitie, Levanduľa, Ruže, Jazmín, Konvalinka, Korenie, Moss, Pačuli, Vetiver
452,24 €/1l
30,30 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder White Linen, Ženy, 60 ml, Nádoba na jedno použitie, Jazmín, Muguet, Ruže, Orris, Fialový, Jantár, Moss, Vetiver
673,33 €/1l
40,40 €
Predajca: PerfumTraders

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex 100 ml
944,10 €/1l
94,41 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
1 015,00 €/1l
101,50 €
Predajca: Novada-Shop

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
357,00 €/1l
35,70 €
Predajca: PerfumTraders

Trussardi Donna, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Citrón, Yuzu, Kvetinový, Jazmín, Oranžový kvet, lekno, Drevo
565,40 €/1l
56,54 €
Predajca: MANADA

Bill Blass - Nude EDC 100ml
140,40 €/1l
14,04 €
Predajca: Glamperfeu

Guerlain Aqua Allegoria Nettare Di Sole Woda toaletowa, 125 ml
632,56 €/1l
79,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Nina Ricci Ricci Ricci, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Rebarbora, Ruže, Pačuli, Santalové drevo
888,40 €/1l
44,42 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Apple AirPods 4, True Wireless Stereo (TWS), Hovory / hudba / šport / bežné, Slúchadlá s mikrofónom, Biela
151,56 €
Doprava zdarma
Predajca: Vehe_Shop_DE

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

Lanvin Oxygene - Toaletná Voda vo Flakóne, 75 ml
385,33 €/1l
28,90 €
Predajca: Katomix

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

4x Kompatibilna Kazeta pro HP 903 XL HP Officejet Pro 6868 6950 6960 6970 6975 6950
23,61 €
Predajca: GP-TONER

Dolce&Gabbana L’Imperatrice, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Sprej
369,90 €/1l
47,48 €
-22%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,99 €
Predajca: Novada-Shop

Estée Lauder Beautiful Magnolia parfumovaná voda v spreji 30 ml
2 255,67 €/1l
67,67 €
Predajca: PerfumTraders

Estee Lauder Spellbound parfémovaná voda pre ženy 50 ml
899,40 €/1l
44,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Otočná stolička LEADZM s operadlom, výškovo nastaviteľná, pracovná stolička, otočná stolička, stolička do ordinácie, kozmetická stolička, s kolieskami
55,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom

Acqua di Parma Blu Mediterraneo Bergamotto di Calabria, Unisex, 30 ml, Bergamot, Citrón, Calabrian Bergamot DOP, Citron, Cédrové drevo, Zázvor, Cedarwood, Red Ginger
1 986,33 €/1l
59,59 €
Predajca: PerfumTraders

Agent Provocateur Agent Provocateur parfémovaná voda 200 ml pro ženy
179,30 €/1l
35,86 €
Predajca: PerfumTraders

Guerlain Aqua Allegoria Orange Soleia, Woda toaletowa, 75ml
1 292,40 €/1l
96,93 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Prikrývka 200x220 zimná deka deky deka na spanie na zimu jesenná deka pre alergikov hypoalergénne mikrovlákno king rozmer 200 x 220 biela
23,79 €
Predajca: Amazinggirl

Luxusný slnečník s LED osvetlením Svetelný slnečník 350 cm Záhradný slnečník Pavilón - antracit
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: EveMotionGmbH

Originálny napájací adaptér Samsung rýchlonabíjačka + nabíjací kábel USB C EP-TA200 Fast Charger dátový kábel napájací nabíjací adaptér Galaxy S9 S10 S20 / S20 Plus / S20 Ultra / Note 10 Plus / Note 20 Ultra / A40 A50 A70 A71 A51 A41 A42 A21s A30s S8 Plus White
11,99 €
Predajca: Mobileking

Cacharel Noa Toaletná Voda 100ml - Jemnosť s Tónmi Dreva
337,30 €/1l
33,73 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Hugo Boss Boss Woman Woda perfumowana, 90ml
384,44 €/1l
34,60 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
600,00 €/1l
54,00 €
Predajca: FragrancesBg
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%3% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
3%Obrázky od zákazníkov
Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Obľúbená vôňa
Objem 0,05 l
Spellbound milujem už viac ako 25 rokov. Podľa mňa to nie je vôňa na každý deň, ale skôr na romantický večer alebo na výnimočné príležitosti.
Hodnotenie z 16. marca 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi rýchle dodanie
Objem 0,05 l
Parfum je tu najlacnejší. A prečo platiť viac inde? Doručenie bolo veľmi rýchle a fľaštička bola veľmi dobre zabalená. Lepšie to už byť nemôže!
Hodnotenie z 7. júla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Iné balenie, rovnaká vôňa
Objem 0,05 l
Spellboud MILUJEM. Spočiatku ma trochu mýlil ten iný flakón, ale vôňa je rovnaká ako vždy – perfektná!
Hodnotenie z 1. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchlo a jednoducho!
Objem 0,05 l
Parfum som už poznala. Všetko prebehlo hladko a dodanie bolo veľmi rýchle!!! Perfektné!
Hodnotenie z 14. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko v poriadku
Objem 0,05 l
Bol kúpený ako darček a dobre prijatý rýchle dodanie dobré ceny veľmi odporúčané.
Hodnotenie z 7. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Je originál
Objem 0,05 l
Skvelé, tak lacné a žiadne falošné som bol veľmi šťastný vďaka
Hodnotenie z 12. mája 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dlhotrvajúca vôňa
Objem 0,05 l
Veľmi dobrý parfém s orientálnou vôňou.
Hodnotenie z 20. februára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Parfum Spellbound
Objem 0,05 l
Super vôňa, používam ju znova a znova
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,30 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,00 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,70 €
Predajca: NetworkTechnologies
337,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l