5,0



Na základe 1 hodnotenia
Už len 4 kusy za túto cenu
Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation 16HR tekutý make-up proti nedokonalostiam pleti 30 Beige 30 ml
52,48 €
990,19 € / 1kg
Doprava zdarma
Doprava k vám domov a na výdajné miesta
Bezplatné vrátenie tovaru – 14 dní
Nenechajte si ujsť!
Podkladové bázy pod make-up a oveľa viac
Všetky ceny sú vrátane DPH /
Informácie o bezpečnosti produktov:
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml27 270,00 €/1kg
27,27 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
FLAWLESS LIGHT RADIANCE PERFECTING FOUNDATION - Odtieň: 4N1 Suntan1 784,33 €/1l
53,53 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Paese Podkład kryjący o przedłużonej trwałości 04 Opalony, 30 ml263 545,45 €/1kg
28,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Tekutý make-up (Phyto-Teint Nude Make-up) 30 ml - Odtieň: 00N Pearl2 220,33 €/1l
80,80 €
-17%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,61 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Dermablend 3D Fluid korygujący nr 15 Opal 30ml
626 200,02 €/1kg
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 25 Nude 30ml
561 800,01 €/1kg
28,09 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 35 Sand 30ml
492 166,68 €/1kg
29,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Vichy Dermablend Covermatte púdrový make-up so zmatňujúcim účinkom 45 Gold 9,5 g
2 673,68 €/1kg
26,68 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,40 €
Predajca: BRASTYGroup

Dermacol Make-Up Cover Wodoodporny podkład 210 SPF30, 30 g
454 000,01 €/1kg
18,16 €
Predajca: MANADA

Vichy Dermablend Fluid korygujący 25 30 ml
1 140,67 €/1l
34,22 €
Predajca: somnia24

Annemarie Borlind Natuwear Foundation Beige 30 ml
858,33 €/1l
26,42 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
25,75 €
Predajca: PerfumTraders

Lirene Podkład matujący do twarzy 15 Opalony, 30 ml
274,67 €/1l
8,24 €
Predajca: MANADA

Sisley Phyto-Teint Ultra Eclat Foundation Dlhotrvácny rozjasňujúci make-up 2+ Sand, 30 ml
2 783,00 €/1l
83,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Skin Caviar Tekutý podklad a korektor 2 v 1 05 Petal SPF 15 30 ml
9 751,00 €/1l
292,53 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Annemarie Borlind Fluid Make-Up Beige 30 ml
763,00 €/1l
23,48 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,89 €
Predajca: PerfumTraders

Clinique Beyond Perfecting Foundation + Concealer (15 Beige) 30 ml
1 460,00 €/1l
43,80 €
Predajca: PerfumTraders

Estee Lauder Even Better Make Up Spf15 wn 22 30ml
1 054,33 €/1l
31,63 €
Predajca: NutraBestBG

Paese, Podkład rozświetlający, 31 Ciepły beż, 30 ml
431,67 €/1l
12,95 €
Predajca: MANADA

Paese Podkład kryjący o przedłużonej trwałości 0.5 Kość Słoniowa, 30 ml
413,67 €/1l
12,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

PURE AGE PERFECTION make-up proti nedokonalostiam #05-pêche
1 498,33 €/1l
44,95 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- na korekciu pleti
- Krém na nanášanie na pleť
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH divízia VICHY, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 13426516
Dermablend Fluid Corrective Make-up je vhodný na zjednotenie tónu pleti, zakrytie kruhov pod očami a zmatnenie pleti.
Dekoratívna kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek.
Vichy Dermablend Make-up 30 30 ml - prezentácia: tekutý
Vichy Dermablend Fluid Corrective Foundation Pflege 30 ml
- Farba
- Krémová
- Hmotnosť
- 0.053 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- Výrobca
- EAN kód
- 333787557237803337875572378
- Číslo od výrobcu
- 13426516
- Farba
- Krémová
- Hmotnosť
- 0.053 kg
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- vysokokvalitná lekárska starostlivosť o pleť
- Výrobca
- EAN kód
- 333787557237803337875572378
- Číslo od výrobcu
- 13426516
Hodí sa k tomu

PKM UBH3001X, 181,7 m³/h, Zvedené / recirkulačné, E, D, E, 61 dB
69,90 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
64,90 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Spektrum A+++ do DPredajca: Stuebinger-Online

La Roche-Posay Toleriane Teint Puder mineralny nr 13 9,5g
3 251,58 €/1l
30,89 €
Predajca: Parfumtoi

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 473ml
40 320,00 €/1kg
20,16 €
Predajca: Azjasklep

Apacare | Zubn pasta - Zubn pasta Fluor - 75 ml - Remineralizcia - Profylaxia zubnho kazu - Ochrann vrstva
219,07 €/1l
16,43 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Holle 150004, Jablko, Banán, 100 g, Hrniec, 6 mesiace, Taliansko, 261 kJ
88,70 €/1kg
8,87 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Vichy Dermablend 3D Fluid korygujący nr 15 Opal 30ml
626 200,02 €/1kg
31,31 €
Predajca: PerfumTraders

Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 25 Nude 30ml
561 800,01 €/1kg
28,09 €
Predajca: Petersberg-Apotheke

VICHY Naturalblend tónovaný balzam na pery červený, 4,5 g tyčinka
19 240,00 €/1kg
9,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

CeraVe - Hydration Cream for Dry to Very Dry Skin (Moisturising Cream) 340ml
37 625,00 €/1kg
15,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Vichy Dermablend Korekta 3D fluid korygujący nr 35 Sand 30ml
492 166,68 €/1kg
29,53 €
Predajca: BRASTYGroup

Sunstar GUM Butlerweave, Nić dentystyczna woskowana płaska z miętą 1855, 54,8m
1 295 625,00 €/1kg
20,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

DenTek Fresh & White dentálna niť 36 kusov s mikrokryštálmi s príchuťou mäty
6,87 €/1m
32,98 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

La Roche-Posay, Hyalu B5, Serum, 30 ml
521 800,01 €/1kg
52,18 €
Predajca: Denpoli-Venda

GUM Ortho, 300 ml, Aloe vera, bisabolol, Zázvor, Fľaša, 1 kusov
30,13 €/1l
9,04 €
Predajca: MANADA

Kneipp 916367, Kryštály do kúpeľa, Modrá, Akékoľvek pohlavie, Dospelí, Fľaša, 600 g
19,44 €/1kg
16,43 €
Predajca: somnia24

Bauck Mühle Wunderbröd Gold600g
13,97 €/1kg
8,38 €
Predajca: taleoo

VITALmaxx Odstraňovač chĺpkov Perfect Finish 1,5V, biela farba. Epilátor pre ženy, na tvár. Odstraňuje chĺpky bez bolesti. Vhodný na odfarbovanie obočia, pre dokonalý vzhľad
14,99 €
Predajca: DS_e-Sales_GmbH

Catsan Natural
4,80 €/1kg
47,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Tormino

3v1 sprchový puch - limetka 250g
80,80 €/1kg
20,20 €
Predajca: PerfumTraders

Kneipp 916360, Kryštály do kúpeľa, Modrá, Akékoľvek pohlavie, Dospelí, Fľaša, 600 g
17 016,67 €/1kg
10,21 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

TePe Interdentalné Kečky Extra Soft 0,7mm, 8ks – Profesionálne Kečky na Čistenie Medzizubných Priestorov
314 000,01 €/1kg
6,28 €
Predajca: MANADA

Nhradn diel Vitis pre elektrick zubn kefku pre citliv asn, 2 kusy
23,46 €
Predajca: somnia24

TePe, Extra jemné mezizubní kefky 0,5mm červená, 8 kusov
436 000,01 €/1kg
4,36 €
Predajca: Lemonbite

Jar - Šošovicová zelenina s teľacím mäsom 220g
14,23 €/1kg
3,13 €
Predajca: taleoo

Tweezerman Wimpernzange Classic Silber, 1 St
302 875,01 €/1kg
24,23 €
Predajca: VISO

Braun Silk-épil 5 81728163, Biela, Brucho, Podpazušie, Back thigh, Bikiny, Sedacia časť, Hrudník, Front thigh, Hlava, Vnútorné..., Holiace, Batérie, 100 - 240 V, Zabudovaná batéria
192,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

CeraVe - ( Moisturising Lotion) 1000 ml 1000ml
31 310,00 €/1kg
31,31 €
Predajca: MANADA

Interprox plus mini knick rot Interdentalbrste 6 St
496 000,01 €/1kg
14,88 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Tepe Implantát / Ortodontická zubná kefka
113,89 €/1kg
2,05 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitakraft 36919, Snack, Pes, Dospelý, Turecko, 90 g, Bez cukru
35,20 €/1kg
3,52 €
Predajca: Katomix
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 7. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.cz.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Vichy Dermablend 3D Correction dlhotrvajúci make-up proti nedokonalostiam pleti 55 Bronze 30 ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(4)Počet hodnotení: 4
27,27 €
Predajca: PerfumTraders
27 270,00 €/1kg

MC2 YSL All Hours – matujúci make-up s rozjasňujúcim efektom
46,13 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
44,93 €
Predajca: PerfumTraders
1 797,20 €/1l

AVON Power Stay dlhotrvajúci tekutý podkladový krém Warm Deep Tan 435N
17,99 €
Predajca: SuperMerchant
599,67 €/1l

Sisley Phyto Hydra Teint Beautifying Tinted Moist. SPF15 0,5 Opal 40 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
81,65 €
Predajca: PerfumTraders
2 041,25 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D Mattifying Primer 30ml Beige n150



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Mattifying 3D Primer 30ml Ivory n160



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Ivory W 130



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous foundation 30ml Beige C 110



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

Cle de Peau Beaute, Radiant, Matte, Liquid Foundation, O10, SPF 25, 30 ml
101,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
2 895,71 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Ivory c110
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D matujúci podkladový krém 30ml Ivory N 140
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w180
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D luminous primer 30ml Beige w100
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Matte 3D mattierende Grundierung 30ml Beige n190
29,76 €
Predajca: lithuaniashop
992,00 €/1l

MARY KAY Foundation Luminous 3D Primer 30ml Beige C 120



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,35 €
Predajca: lithuaniashop
978,33 €/1l

Bobbi Brown Bezfarebný podkladový krém SPF 15 W-054 Natural Tan (30 ml)
50,40 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,14 €
Predajca: PerfumTraders
1 638,00 €/1l

MARY KAY Podkladová báza pod make-up s Lsf 15
27,70 €
Predajca: lithuaniashop
955,17 €/1l

Eveline Cosmetics Wonder Match – make-up, lesklý finiš, krytie, Odtieň 10 - Vanilla
13,85 €
Predajca: Eveline_Cosmetics
461,67 €/1l

Sisley Phyto-teint Perfection, Flakón s pumpičkou, Krém, Univerzálna pleť, Zjasnenie, Hydratačné, Vyhladenie, Upokojujúci, Teplé, Béžová



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,60 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
58,66 €
Predajca: PerfumTraders
1 955,33 €/1l