4,5



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml1 966,50 €/1l
117,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Ďalšie informácie o reklame
Chopard Santal Odeyar parfémovaná voda unisex 100 ml2 120,10 €/1l
212,01 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Uden parfémovaná voda pre mužov 50 ml3 208,60 €/1l
160,43 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yves Saint Laurent Cinéma parfémovaná voda pre ženy 80 ml1 185,75 €/1l
94,86 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L'Interdit Rouge parfémovaná voda pro ženy 80 ml
700,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Novada-Shop

Givenchy L'interdit Woda perfumowana, 80ml
1 138,38 €/1l
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Givenchy Irresistible parfémovaná voda pre ženy 80 ml
1 123,00 €/1l
89,84 €
Predajca: BRASTYGroup

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Givenchy L'interdit, Woda perfumowana, 50ml
1 512,00 €/1l
75,60 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L’Interdit Absolu, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - METHYL ANTHRANILATE - LINALOOL - BUTYL..., 1 kusov
1 159,38 €/1l
92,75 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Givenchy L'interdit Parfémovaná voda, 35 ml
1 480,57 €/1l
51,82 €
Predajca: Glamperfeu

Givenchy Ange Ou Demon Le Secret, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Brusnica, Jazmín, Čaj, Drevo
504,90 €/1l
67,35 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
50,49 €
Predajca: Novada-Shop

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Givenchy L’Interdit Absolu, Ženy, 50 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL - PARFUM (FRAGRANCE) - AQUA (WATER) - METHYL ANTHRANILATE - LINALOOL - BUTYL..., 1 kusov
1 469,80 €/1l
73,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Givenchy L’Interdit, Ženy, 50 ml, Jazmín, Neroli, Oranžový kvet, Cocoa bean, Tuberóza, Ambroxan, Pačuli, Vetiver, Sprej
1 540,80 €/1l
77,04 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Prada Paradoxe Eau de Parfum 90ml
1 114,56 €/1l
100,31 €
Predajca: ParfumerieMarjoAmsterdam

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 733,30 €/1l
173,33 €
Predajca: Sykz

Givenchy Irresistible Rose Velvet parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 331,40 €/1l
66,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
L'Interdit Intense je parfumovaná voda od Givenchy. Orientálno-kvetinová vonná kompozícia bola vydaná v roku 2020.
E
zmyselná vôňa venovaná nadčasovým ženám
nóty vône:Vrchnánóta : čierne korenieSrdcová nóta : kvet pomarančovníka, tuberóza, sezamZákladná nóta : madagaskarská vanilka, pačuli, vetiverLInterdit Eau de Parfum Intense je oriA
Givenchy L'Interdit Intense.
Parfumovaná voda pre ženy.
50 ml
Parfumovaná voda L'Interdit Intense značky Givenchy bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Parfémovaná voda L'Interdit Intense od značky Givenchy bola vytvorená výlučne pre ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vami vybraté vône.
Givenchy L'Interdit Intense Eau de Parfum 50 ml je kvetinovo orientálna vôňa pre ženy s exotickou a intenzívnou aurou. Svieže akordy pomarančového kvetu a tuberózy vo vrchnej nóte sa stretávajú s vetiverom a pačuli v srdci zvodnej vône. Esencie čierneho sezamu a vanilky vyžarujú zmyselnú hrejivosť v základe. Vďaka svojmu zručnému spojeniu vôňa stanovuje nezabudnuteľné a ohromujúce akcenty pre ženu, ktorá chce viac. Nechajte sa uniesť touto zvodnou vonnou kompozíciou, ktorá jednoducho prekonáva všetky hranice.
L'Interdit Eau de Parfum Intense je orientálna kvetinová vôňa pre ženy. Vrchnou nótou tejto vône je čierne korenie. Srdcové tóny sú tuberóza, sezamové semienko a kvet pomarančovníka. Základné tóny tvoria madagaskarská vanilka, pačuli a vetiver. Táto vôňa bola vydaná v roku 2020. Za touto vôňou stoja parfuméri Dominique Ropion, Anne Flipo a Fanny Bal.
Givenchy L'Interdit Intense Edp Spray
Givenchy LInterdit Intense Edp Spray PO69171 FRANCE kartón @ 1 fľaša x 50ml
test desc
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- Madagaskarská vanilka, pačuli a vetiver
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3274872411685
- Číslo od výrobcu
- P069171
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Druh vône
- Madagaskarská vanilka, pačuli a vetiver
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Dámy
- EAN kód
- 3274872411685
- Číslo od výrobcu
- P069171
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Yves Saint Laurent Libre Intense Pour Femme Woda perfumowana, 90 ml
722,22 €/1l
65,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Estilo

Dior J'adore Eau de Parfum, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Damask rose,Jasmine
651,20 €/1l
65,12 €
Predajca: Novada-Shop

Armani My Way Parfum 90ml
1 488,89 €/1l
134,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Profumeriaideale

Lattafa Perfumes - Ajayeb Dubai Portrait EDP 100ml
168,90 €/1l
16,89 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent Black Opium Eau de Parfum 50ml
1 636,00 €/1l
81,80 €
Predajca: PerfumTraders

Dolce&Gabbana Light Blue Intense, Ženy, Letné, 50 ml, Jablko, Citrón, Jazmín, Jantár, Pižmo
817,60 €/1l
40,88 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Musamam White Intense, Ženy, 100 ml
408,40 €/1l
40,84 €
Predajca: Glamperfeu

Riiffs Zenith čistý parfém unisex 100 ml
330,00 €/1l
33,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Ateliers des Ors - Lune Féline EDP 100ml
3 310,50 €/1l
331,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 003,80 €/1l
100,38 €
Predajca: Sykz

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
230,00 €/1l
23,00 €
Predajca: ScentsArabia

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
368,00 €/1l
36,80 €
Predajca: NetworkTechnologies

Apple 20W USB-C napájací adaptér – nabíjačka
14,90 €
Predajca: NamdarStore

Givenchy L'Interdit Rouge parfémovaná voda pro ženy 80 ml
700,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Novada-Shop

Swiss Arabian - Shaghaf Oud EDP 75ml
434,00 €/1l
32,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Angham, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Zázvor, Mandarínka, Ružové korenie, kakao, Jazmín, Levanduľa, pralinka
256,50 €/1l
25,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
1 100,00 €/1l
110,00 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy L'interdit Woda perfumowana, 80ml
1 138,38 €/1l
91,07 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Givenchy L'Interdit Intense, Woda perfumowana, 35ml
1 344,00 €/1l
47,04 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L'interdit Rouge Woda perfumowana, 50 ml
1 393,80 €/1l
69,69 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
353,90 €/1l
35,39 €
Predajca: Glamperfeu

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum 90 ml
977,67 €/1l
87,99 €
Doprava zdarma
Predajca: LOGNOW

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 070,00 €/1l
53,50 €
Predajca: Glamperfeu

Jean Paul Gaultier Scandal, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Gardénia, Med, Pačuli
1 139,63 €/1l
91,17 €
Predajca: PerfumTraders

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
507,87 €/1l
38,09 €
Predajca: Parfumtoi

Dior Sauvage, Muži, 100 ml, Bergamot, Lavander, Korenie, Vanilka, Sprej
650,00 €/1l
65,00 €
Predajca: LuxeLabels

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Valentino Donna Born In Roma parfémovaná voda pre ženy 100 ml
1 097,60 €/1l
109,76 €
Predajca: PerfumTraders
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
50% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
50%50% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
50%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Hodnotenie z 13. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Objem 0,05 l
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry - Hero EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(21)Počet hodnotení: 21
80,18 €
Predajca: PerfumTraders
801,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(9)Počet hodnotení: 9
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(103)Počet hodnotení: 103
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(29)Počet hodnotení: 29
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Creed Silver Mountain Water Parfémovaná Voda, 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(19)Počet hodnotení: 19
275,73 €
Predajca: PerfumTraders
2 757,30 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Xerjoff Torino 21 Eau de Parfum 100ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(70)Počet hodnotení: 70
206,18 €
Predajca: PerfumTraders
2 061,80 €/1l