5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
GRANOLA KAKAOVÉ KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA48,85 €/1kg
9,77 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Power Granola - oriešky a semienka 350g37,03 €/1kg
12,96 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
KETOGRANOLA 200 g - DIÉTNA STRAVA0,04 €/1kg
7,68 €
Predajca: superbrandshop

Ďalšie informácie o reklame
Lizis granola s nízkym obsahom cukru 500 g50,02 €/1kg
30,40 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,01 €
Predajca: AllYouNeed

Dr. Oetker Vitalis menej sladké chrumkavé malinové müsli (425g balenie) + usy blok
20,27 €/1kg
12,08 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

Ovsené müsli - proteínové nesladené 425g
11,72 €/1kg
7,77 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,98 €
Predajca: taleoo

Dr.Oetker 1284332003 Dr.Oetker Viatlis Schoko weniger süß Müsli 600,0 g
10,75 €/1kg
6,45 €
Predajca: Store-Germany

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
12,88 €/1kg
21,90 €
Predajca: somnia24

Dr. Oetker Vitalis menej sladký chrumkavý so sušeným ovocím 500g
12,18 €/1kg
6,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Seitenbacher Müsli Carbs 19,0 500 g
61,54 €/1kg
35,97 €
-14%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,77 €
Predajca: AllYouNeed

Barnhouse Bio Krunchy, vysoký obsah bielkovín, 1x450g
42,00 €/1kg
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Kölln Crispy Classic Ovesné müsli "50 % menej cukru", 500 g
12,54 €/1kg
6,27 €
Predajca: Store-Germany

Vitalis jogurtové müsli 0,6Kg
12,23 €/1kg
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OVES S GOJI A CHIA SEMIENKAMI, BEZLEPKOVÁ,400 g - KORYTNAČKA
19 275,00 €/1kg
7,71 €
Predajca: Biogo

Kölln 349978 Schoko & Keks Müsli 500,0 g
24,44 €/1kg
12,22 €
Predajca: AllYouNeed

Kölln Müsli Crunchy Peanut Choc, 400g
15,67 €/1kg
6,27 €
Predajca: Store-Germany

Kölln Müsli čokoláda 30 % w. Cukor, 450 g
22,98 €/1kg
10,34 €
Predajca: AllYouNeed

OVSENÉ KRUBY, BEZLEPKOVÉ KAKAKO,325 g - BAUCK HOF
21,29 €/1kg
6,92 €
Predajca: Biogo

Proteínové müsli - 500 g, joghada-vanilka
39,74 €/1kg
19,87 €
Predajca: NutraBestBG

Bauck Mühle 393338x1, 425 g, Ovos, Jablko, Marhuľa, Ananás, Raspberry, 1545 kJ, 368 kcal, 12 g
81,15 €/1kg
34,49 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Kapacita:
- 450 g
- Názov typu alergénu:
- Glutén, Mlieko, Orechy, Pšenica
- Krajina pôvodu:
- Nemecko
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 1609 kJ
- Energetická hodnota (na 100 g):
- 384 kcal
- Obsah tuku (na 100 g):
- 13 g
- Nasýtený obsah tuku (na 100 g):
- 1,9 g
- Obsah uhľohydrátov (na 100 g):
- 38 g
- Obsah cukru (na 100 g):
- 13 g
- Obsah diétnej vlákniny (na 100 g):
- 15 g
- Obsah proteínov (na 100 g):
- 22 g
- Množstvo:
- 1
Môžete niečo jednoducho vynechať bez toho, aby ste o niečo prišli? Myslíme si, že áno, a preto naše nesladené müsli a kaše neobsahujú žiadny pridaný cukor. Sú prirodzene chutné, majú vysoký obsah vlákniny a sú vyrobené zo 100 % celozrnných vločiek. Vyvinuté s vášňou, starostlivosťou a poriadnou porciou priekopníckeho ducha.
Sójové a celozrnné vločky v kombinácii s tekvicovými semienkami, sultánkami a chia semienkami vytvárajú lahodné müsli so všetkým, čo potrebujete na dobrý štart do nového dňa. S láskou vyvinutá receptúra je bohatá na bielkoviny a neobsahuje žiadny pridaný cukor.
Pokyny na manipuláciu a skladovanie:
Skladujte na chladnom a suchom mieste!
PROTEÍNOVÉ MÄSÍČKY BEZ PRIDANÉHO CUKRU450 g - ALLOS
ZLOŽENIE
Sójové vločky * 35%, pšeničné vločky * celozrnné 16%, ovsené vločky * celozrnné 15%, sultánky * 15%, pražené pšeničné vločky * celozrnné 6%, tekvicové semienka *, slnečnicové semienka *, chia - semienka šalvie španielskej ( Salvia hispanica), pohánka *, sezamové semienka *, ľanové semienko *, slnečnicový olej * (* certifikovanázložka).
POPIS
VÝŽIVOVÉ HODNOTY NA 100 g
Energetická hodnota - 1609 kJ / 384 kcal
Tuky - 13 g
vrátane nasýtených tukov - 1,9 g
Sacharidy - 38 g
vrátane cukru - 13 g
Vláknina - 15 g
Bielkoviny - 22 g
Soľ - 0,02 g
INFORMÁCIE PRE ALERGIKOV
Môže obsahovať mlieko (vrátane laktózy) a orechy.
ODPORÚČANÉ PODMIENKY SKLADOVANIA
Skladujte na suchom a chladnom mieste.
Výrobca - názov a adresa: ALLOS HOF-MANUFAKTUR GMBH, HOERNECKESTRASSE 39, 28217 BREMEN
- Zloženie
- SÓJOVÉ vločky* (35 %), CELOPEČNÉ vločky* (16 %), CELOPEČNÉ ovsené vločky* (15 %), hrozienka* (15 %), pražené CELOPEČNÉ vločky* (6 %), tekvicové semienka*, slnečnicové semienka*, semienka chia* (Salvia hispanica), pohánka*, semienka SESAME*, ľanové semienko*, slnečnicový olej*.obsahuje tieto alergénne zložky: Lepok, sója, sezam*z ekologického poľnohospodárstva.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1583 kJ / 378 kcalTuky: 13gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1,9gSacharidy: 36gz toho cukor: 12gVláknina: 14gBielkoviny: 22gSoľ: 0,02gVýživové hodnoty stanovené podľa: Analýza
- Hmotnosť
- 450 g
- Potravinársky podnik
- ALLOS
- Obchodný názov
- Nesladené - Proteínové müsli 450g
- Výrobca
- Allos
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 378189
- EAN kód
- 4016249198299
- Zloženie
- SÓJOVÉ vločky* (35 %), CELOPEČNÉ vločky* (16 %), CELOPEČNÉ ovsené vločky* (15 %), hrozienka* (15 %), pražené CELOPEČNÉ vločky* (6 %), tekvicové semienka*, slnečnicové semienka*, semienka chia* (Salvia hispanica), pohánka*, semienka SESAME*, ľanové semienko*, slnečnicový olej*.obsahuje tieto alergénne zložky: Lepok, sója, sezam*z ekologického poľnohospodárstva.
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 gEnergetická hodnota kJ / kcal: 1583 kJ / 378 kcalTuky: 13gz toho nasýtené mastné kyseliny: 1,9gSacharidy: 36gz toho cukor: 12gVláknina: 14gBielkoviny: 22gSoľ: 0,02gVýživové hodnoty stanovené podľa: Analýza
- Hmotnosť
- 450 g
- Potravinársky podnik
- ALLOS
- Obchodný názov
- Nesladené - Proteínové müsli 450g
- Výrobca
- Allos
- Počet kusov
- 1
- Číslo od výrobcu
- 378189
- EAN kód
- 4016249198299
Hodí sa k tomu

Allos 378188, 500 g, Glutén, Mlieko, Sója, Vlašský orech, Pšenica, Sezamové semienka, Nemecko, 1493 kJ, 355 kcal, 6 g
3 850,00 €/1kg
3,85 €
Predajca: taleoo

nutri+ Vegan Natures Protein - Proteínový prášok bez sladidla - Neutrálny 500 g
113,94 €/1l
56,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Želé bonbóny Trolli Pop Eye, 75 g
30,00 €/1kg
2,25 €
Predajca: Katomix

Kölln 2509163 Kölln Beere 375,0 g
28,05 €/1kg
10,52 €
Predajca: somnia24

Stay Strong Protein UHT mlieko 0,9% (1 liter)
4,59 €/1l
4,59 €
Predajca: Store-Germany

Kölln 130857008 Kölln Echte Kernige Haferflocken 500,0 g
4,80 €/1kg
2,40 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ovsené müsli - proteínové nesladené 425g
11,72 €/1kg
7,77 €
-35%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,98 €
Predajca: taleoo

Barnhouse Bio Krunchy, vysoký obsah bielkovín, 1x450g
42,00 €/1kg
18,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

Mestemacher proteínový chlieb s nízkym obsahom uhľohydrátov a vysokým obsahom bielkovín 250g
12,08 €/1kg
3,02 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Vitalis jogurtové müsli 0,6Kg
12,23 €/1kg
7,34 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ferrero 120969003 Schokoriegel Duplo 40 Stück x 18,2 g
34,24 €/1kg
24,65 €
Predajca: somnia24

Dr.Oetker 1284332003 Dr.Oetker Viatlis Schoko weniger süß Müsli 600,0 g
10,75 €/1kg
6,45 €
Predajca: Store-Germany

Kölln 349978 Schoko & Keks Müsli 500,0 g
24,44 €/1kg
12,22 €
Predajca: AllYouNeed

Kölln 2307168009 Kölln Früchte ohne Zuckerzusatz Müsli 1,7 kg
12,88 €/1kg
21,90 €
Predajca: somnia24

Kölln Crispy Classic Ovesné müsli "50 % menej cukru", 500 g
12,54 €/1kg
6,27 €
Predajca: Store-Germany

Power Granola - oriešky a semienka 350g
37,03 €/1kg
12,96 €
Predajca: superbrandshop

Kölln 805866 Kölln Frucht ohne Zucker Müsli 500,0 g
9,54 €/1kg
4,77 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

OVES S GOJI A CHIA SEMIENKAMI, BEZLEPKOVÁ,400 g - KORYTNAČKA
19 275,00 €/1kg
7,71 €
Predajca: Biogo

Dr. Oetker Vitalis menej sladký chrumkavý so sušeným ovocím 500g
12,18 €/1kg
6,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Mars Snickers HiProtein Powder 875 g Snickers (okolda-karamel-araid) / Srvtkov whey proteny / Lahodn srvtkov proten s nezamenitenou chuou Snickers tyinky
35,57 €/1kg
31,12 €
Predajca: VISO

Vitalis Crunchy Plus Multi Fruit 0,45kg
13,53 €/1kg
6,09 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kölln Müsli Crunchy Peanut Choc, 400g
15,67 €/1kg
6,27 €
Predajca: Store-Germany

Nízkosacharidový chlieb - silný 200g
21,90 €/1kg
4,38 €
Predajca: taleoo

Kölln 30293 Kölln Knusper Klassik Müsli 600,0 g
7,60 €/1kg
4,56 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Kellogg Company Smacks, Pšeničné vločky, 400 g, Prírodný
11,87 €/1kg
4,75 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
![Obrázok produktu pre [ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/ab8d0e502a59f6d20efb05612ebc562a.webp)
[ 400g/ 200g ATG ] Rezance City Aroma Cognac Shirataki "Udon-Form" S NÍZKYM obsahom uhlíkov
8,95 €/1kg
1,88 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,79 €
Predajca: Katomix

Kölln müsli chrumkavé jogurtovo-malinové, 500g
12,54 €/1kg
6,27 €
Predajca: Store-Germany

Horká čokoláda Lindt bez pridaného cukru z kvalitných kakaových bôbov 100g
44,10 €/1kg
4,41 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

5x Dr.Oetker 827267008 Vitalis Crunchy Pure Less Sweet Müsli 600,0 g
17,27 €/1kg
51,80 €
Doprava zdarma
Predajca: VaVaDo

Kelloggs Corn Flakes Classic XXL Pack Raňajkové cereálie 1000g
11,93 €/1kg
11,93 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 9. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie bez akýchkoľvek problémov
Toto müsli nám nedošlo už viac ako 1 rok, všetko prebehlo v poriadku, vždy sa radi vrátime.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

turtle Cocoa Smiles, Cocoa, 300 g, oriešok, Palmový olej, 349 kcal, 1459 kJ, 2,9 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
7,79 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,36 €
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg

RYŽOVÉ VANKÚŠKY S ORIEŠKOM A KAKAOVÝM KRÉMOM, BEZLEPKOVÉ,300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,84 €
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg

Power Granola - oriešky a semienka 350g
12,96 €
Predajca: superbrandshop
37,03 €/1kg

turtle 5425038430424, Chrumkavá čokoláda, 300 g, Cocoa



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
8,61 €
Predajca: superbrandshop
28,70 €/1kg

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ OBILNÉ ŠUPINKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
6,17 €
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg

Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg