Müsli
1 035 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

Veľké chrumkavé lyofilizované ovocie Mix 150g MIXIT
15,19 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
60,52 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

KUKURIČNÉ GULIČKY S VANILKOVOU PRÍCHUŤOU, BEZLEPKU 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,03 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÉ KAKAOVÉ CEREÁLNE GULIČKY 375 g - JERRY GLUTEN OUT



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
11,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: SuperMerchant
0,03 €/1kg
Bestseller

Oero Oðs
31,85 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
91,00 €/1kg

Sante Čokoládová a oriešková granola 300 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
2,89 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Katomix
9,63 €/1kg

Kölln 7099971004 KöllnHafer Schmelzflocken 275 g, 1 St.
9,61 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
34,95 €/1kg

Mandľová múka – bezlepková, 250 g | SPIELBERGER MÜHLE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
4,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
10,51 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Müsli a oveľa viac
Začať šetriť
Müsli Extra s ovocím a orechmi Kellogg's 375 g
4,20 €
plus 15,00 € poštovnéDoručenie so 3. – št 8. októbra
Predajca: SanmartiniStore
11,20 €/1kg

Pohánka Demeter 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,81 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
15,62 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

GRANOLA KAKAOVÉ KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,77 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
48,85 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

MALINÁ GRANOLA KETO200 g - DIÉTNA-POTRAVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
9,13 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
0,05 €/1kg

Kölln Crispy Crunchy Ovesné otruby s chrumkavými kreáliami 250g
3,05 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
12,20 €/1kg

Pšeničné otruby, 500 g | SPIELBERGER MÜHLE
3,11 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,49 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
2,98 €/1kg

Špaldové müsli - Dobré ráno 375g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,42 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie pi 2. – st 7. októbra
Predajca: taleoo
9,12 €/1kg

Kölln 130693006 Kölln Blütenzarte Köllnflocken Haferflocken 500,0 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
10,12 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
20,24 €/1kg

Kölln 11108 Kölln Balance Haferkleie Haferflocken 250,0 g
10,12 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
40,48 €/1kg

Kölln 294666 Kölln Knusper Schoko-Krokant Müsli 1,7 kg, 1 St.



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
23,75 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
13,97 €/1kg

Pšeničné vločky 500 g | SPIELBERGER MÜHLE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,54 €
-49%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
2,29 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
4,58 €/1kg

Kellogg's Coco Pops Raňajkové cereálie 330 g – chrumkavé čokoládové ryžové vločky



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
8,56 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
25,94 €/1kg

Kölln 6383374008 Kölln Schoko Müsli 1,7 kg



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
19,99 €
plus 15,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Store-Germany
11,76 €/1kg

Bauckhof, organické ovsené vločky, veľké balenie, Demeter - 1 balenie



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,81 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
9,62 €/1kg

Kölln Blossom Tender Kölln Flakes 10010000 Celozrnný ovos 500g 15ks
40,89 €
plus 15,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Store-Germany
81,78 €/1kg

RUF 4384651009 RUF PORRIDGE BLUEBERRY YOGHURT 65,0 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,19 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
18,31 €/1kg

RUF Brusnicová kaša Kokos 65g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,06 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
16,31 €/1kg

Werz 1769, Pohánkové vločky, 250 g, Prírodný
10,10 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
40,40 €/1kg

Ovesné müsli – ovocie + vločky, bez pridaného cukru, 425 g | BAUCK MÜHLE



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,50 €
plus 15,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Store-Germany
17,65 €/1kg

Holie's Granola Low Carb Crunch Orechy a semienka, 350 g – Nízkosacharidové müsli
8,78 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
25,09 €/1kg

Weetabix Alpské müsli bez cukru 560 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,11 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,21 €
plus 8,99 € poštovnéDoručenie ut 6. októbra
Predajca: AllYouNeed
53,95 €/1kg

Nestlé 4742688003 Nestlé Clusters Mandel Müsli 325,0 g
10,26 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
31,57 €/1kg

Bauckhof Ovsené müsli Berries XXL demeter 900g
14,82 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
16,47 €/1kg

Kölln ovsené vločky, výdatné, 500g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
4,17 €
plus 15,99 € poštovnéDoručenie so 3. – ut 6. októbra
Predajca: Store-Germany
8,34 €/1kg

Ovsené müsli - Bircher nesladené 425g
8,50 €
-41%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
49,90 €/1kg

Bauck Mühle Ovesné chrumkavé müsli Jablko so škoricou300g
7,61 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
25,37 €/1kg

Kölln Ovesné müsli Knusper s čokoládou a sušienkami 1,15 kg
16,33 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
14,20 €/1kg

Günthart marcipánová mrkva 40 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
2,96 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
74,00 €/1kg

Kellogg's Honey Pops Loops raňajkové cereálie 330 g – chrumkavé medové krúžky
7,90 €
plus 14,95 € poštovnéDoručenie pi 9. – št 15. októbra
Predajca: Pantry_Intl
23,94 €/1kg

Kölln 131019007 Kölln BALANCE Instant Flocken Haferflocken 250,0 g
10,22 €
plus 3,45 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – po 5. októbra
Predajca: somnia24
40,88 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

KETOGRANOLA 200 g - DIÉTNA STRAVA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
7,68 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
0,04 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

CEREÁLNE DRVE S MARSHMALOS, BEZLEPKOVÉ300 g - KORYTNAČKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
10,36 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
0,03 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Výrobca
- Kölln
- BAUCK MÜHLE
- Kellogg
- Quaker
- Spielberger Mühle
- 3Bears
- ALLNUTRITION
- Allos
- Alpen
- Amix
- Antersdorfer
- Barnhouse
- Bauck GmbH
- Bauckhof
- Bauckhof / Bauck Mühle
- Big Buy Cooking
- Biogo
- BIOMINKI
- Bob Snail
- BOHLSENER MUEHLE (crunchy)
- Bohlsener Mühle
- Brak danych
- BRAT.PL
- CARUNO
- CENOS
- Cereal Partners GmbH
- Chiron
- DIET-FOOD
- doc phytolabor
- Donath
- Donath Mühle
- Dr. Goerg
- Dr. Metz
- Dr. Oetker
- Eat Natural
- EDE
- El Compra Import GmbH&Co.KG
- ErdmannHAUSER
- FITELLA
- Fitness
- Frusano
- Gluten Out
- Govinda Natur
- Gsr
- Günthart
- GymBeam
- Hammermühle
- Hellma
- Holie's
- Italian Gourmet E.R.
- JERRY GLUTEN OUT (płatki)
- Just Taste
- Kellogg Company
- KUP
- Kupiec
- Labeta
- LIMA FOOD
- Linea Natura
- Lion
- Lizi's
- Lubella
- Mega-Paradies
- MELVIT
- Midsona Deutschland GmbH
- NaturAvena
- naturkorn mühle Werz
- Nestlé
- Niederegger
- nutrisslim
- ODM
- OneDayMore
- OREO
- OSM KRASNYSTAW
- Peter Kölln
- Peter Kölln GmbH & Co.KGaA
- PRO-BIO
- Pural
- RAPUNZEL
- Rila
- Rosengarten Naturkost
- Ruf
- SAN
- SANTE
- SAW
- Selgros
- SONNENTOR
- Spielberger
- SZCZYTNO
- Tasty and unique SL
- TGQ
- TKorganics
- Turtle
- Turtle - Better breakfast!
- Unverpackt Umgedacht
- Verival
- Vitabella
- Wander
- Wasa
- Weetabix
Cena
- Pod 15 €
- 15 – 20 €
- 20 – 30 €
- Nad 30 €
–
- Ponuky
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie