Strukoviny
451 výsledkov
Ďalšie informácie o reklame

ČERVENÁ ŠOŠOVICA5 kg - HORECA PLANÉTA)
23,65 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Biogo
4,73 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

ZELENÁ ŠOŠOVICA 1 kg -PLANÉTA
10,49 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
10,49 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Sójové bôby 5kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
10,59 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
2,11 €/1kg

GymBeam -cícer - Pripravený na konzumáciu - VanaVita 10 x 150 g
3,96 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: LAVONIO
2,64 €/1kg

Mąka Pszenna Lubella Puszysta Typ 550 1 kg
2,86 €
-45%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,57 €
plus 14,99 € poštovnéDoručenie ut 6. – št 8. októbra
Predajca: Katomix
1,57 €/1kg

Fasola mung 1kg (2x500g)
5,09 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
4,89 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
4,84 €/1kg

GymBeam - Mungo fazuľa 500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,07 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: LAVONIO
8,14 €/1kg
Naše najlepšieponuky
Strukoviny a oveľa viac
Začať šetriť
Žlté hrachy 5 kg, celé, nelúpané, vhodné pre vegánov, prírodný zdroj bielkovín, luštěniny, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,77 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
16,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
3,40 €/1kg

GymBeam - Fazuľky Adzuki 500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
3,53 €
plus 5,99 € poštovnéDoručenie pi 2. – ut 6. októbra
Predajca: LAVONIO
7,06 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

Pohánka 5kg Brat.pl
10,49 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
2,07 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

ČERVENÁ ŠOŠOVICA, 1 kg -PLANÉTA
8,98 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
8,98 €/1kg

Ovesné vločky Ganz, 30 kg, prírodné, krmivo pre kone, krmivo pre vtáky, krmivo pre hydinu, krmivo pre divé vtáky, GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,98 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
1,00 €/1kg

Biele horčičné semeno 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
3,09 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
3,04 €/1kg

Sušené cícerové bôby 25 kg, nepražené, zdroj bielkovín, vegánske, na hummus a falafel, GiDeli
65,98 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
2,64 €/1kg

Müllerova šošovica Mühle, 500 g
2,51 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
5,02 €/1kg

Červené fazule Kidneybohnen, 2 kg, sušené. Vegánsky produkt, bohatý na bielkoviny a vlákninu. GiDeli
17,98 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
8,99 €/1kg

Sušené cícerové bôby 10 kg, nepražené, zdroj bielkovín, vegánske, na hummus a falafel, GiDeli
33,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
3,40 €/1kg

Ovesné vločky Ganz, 10 kg, prírodné, krmivo pre kone, krmivo pre vtáky, krmivo pre hydinu, krmivo pre divé vtáky, GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
16,78 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
1,68 €/1kg

Červené fazule Kidneybohnen, 10 kg, sušené. Vegánsky produkt, bohatý na bielkoviny a vlákninu. GiDeli
59,98 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
6,00 €/1kg

GiDeli Sušená biela fazuľa 2 x 5 kg - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
75,58 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
49,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
5,00 €/1kg

GiDeli biela fazuľa 25kg - originálne balenie
109,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
4,40 €/1kg

Žlté hrachy 25 kg, celé, nelúpané, vhodné pre vegánov, prírodný zdroj bielkovín, luštěniny, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
47,98 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
42,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
1,72 €/1kg

Žlté hrachy 20 kg, celé, nelúpané, vhodné pre vegánov, prírodný zdroj bielkovín, luštěniny, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
46,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
2,35 €/1kg

Červené fazule Kidneybohnen, 20 kg, sušené. Vegánsky produkt, bohatý na bielkoviny a vlákninu. GiDeli
107,98 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
5,40 €/1kg

GiDeli Sušená biela fazuľa 5 kg vo vedre - s vysokým obsahom bielkovín a bez prídavných látok



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
35,98 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
6,00 €/1kg

Rapunzel 702165, 500 g, Šošovica, Taliansko, 304 kcal, 1280 kJ, 23,4 g
3,99 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
7,98 €/1kg

Rapunzel 702630, 500 g, Šošovica, Taliansko, 304 kcal, 1280 kJ, 23,4 g
3,83 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
3,49 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie st 11. – po 16. novembra
Predajca: taleoo
6,98 €/1kg

šošovica zeleno-hnedá
4,05 €
plus 12,95 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – št 1. októbra
Predajca: Mega-Einkaufsparadies
8,10 €/1kg

Cícer DEMETER 350g
2,40 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
6,86 €/1kg

Žlté hrachy 10 kg, celé, nelúpané, vhodné pre vegánov, prírodný zdroj bielkovín, luštěniny, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
32,38 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
26,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
2,70 €/1kg

Ovesné vločky Ganz, 25 kg, prírodné, krmivo pre kone, krmivo pre vtáky, krmivo pre hydinu, krmivo pre divé vtáky, GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
26,38 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
1,06 €/1kg

Harissa - pikantná 125g
3,19 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
25,52 €/1kg

Rapunzel, mungo fazuľa, čiastočne ošúpaná, 500 g



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
4,39 €
plus 12,90 € poštovnéDoručenie št 1. – ut 6. októbra
Predajca: taleoo
8,78 €/1kg

Sója 1kg (2x500g)
2,79 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
2,76 €/1kg

Polovičný hrášok 1kg Brat.pl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
1,89 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
1,84 €/1kg

Žlté hrachy 30 kg, celé, nelúpané, vhodné pre vegánov, prírodný zdroj bielkovín, luštěniny, značka GiDeli



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
53,98 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Doprava zdarmaDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Posh
1,73 €/1kg

Rapunzel 454323, 250 g, Nemecko, 355 kcal, 8,7 g, 42,9 g, 2,7 g



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(4)Počet hodnotení: 4
6,06 €
plus 6,90 € poštovnéDoručenie št 1. – po 5. októbra
Predajca: superbrandshop
0,02 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

BEZLEPKOVÝCÍCER 1 kg -PLANÉTA
6,39 €
plus 3,50 € poštovnéDoručenie št 1. – pi 2. októbra
Predajca: BRAT_PL
6,34 €/1kg
Ďalšie informácie o reklame

ŽLTÝ HRACH 500 g - PLANÉTA
3,25 €
plus 10,99 € poštovnéDoručenie st 30. septembra – pi 2. októbra
Predajca: Biogo
6,50 €/1kg
Doručenie
- Rýchle dodanie (1-3 dni)
- Doprava zadarmo
Cena
- Pod 5 €
- 5 – 15 €
- 15 – 40 €
- Nad 40 €
–
- Ponuky
Výrobca
- Posh
- BRAT.PL
- RAPUNZEL
- HORECA BIO - pozostałe
- Müller's Mühle
- Alb Gold
- Alce Nero
- ALLGÄUER ÖLMÜHLE
- Allos
- Amaizin
- BALVITEN
- Barnhouse
- Bio Planet
- BIO PLANET - SERIA ZIELONA (strączkowe)
- Biobalu
- Biogo
- BIOPLANET
- BioTropic
- Biovegan
- Bohlsener Mühle
- Bonduelle
- BUON PIEMONTESI
- CARUNO
- CENOS
- Classic Ayurveda
- Cosmoveda
- D'Amico Borlotti
- Damico
- DEC
- DENNREE
- Dr. Goerg
- Dunekacke & Wilms
- El Compra Import GmbH&Co.KG
- Explore Cuisine
- Fit Spo
- Funsch
- Govinda Natur
- GREEN ORGANIC
- GymBeam
- GymBeam Bio
- HAK
- Hak Linzen
- homms
- Importhaus Wilms/Impuls
- kiebitzhof
- Kuhbonbon
- La Bio Idea
- La Costena
- Labeta
- LANDMACHER
- Leev
- LIMA FOOD
- Lubella
- MARIMAX
- Marschland
- Mayka
- Mel
- Melandż
- MELVIT
- Midsona Deutschland GmbH
- MIRAS
- Morgenland Teppiche
- Nabio
- NaturAvena
- NATURAVENA BIO
- Nur Puur
- nutrisslim
- OEM
- Old Amsterdam
- Ölmühle Solling
- Olvarit
- Planet Nature
- Pumpkin Organics GmbH
- Pural
- Roundooze
- Sabarot
- SAN
- Santa Maria
- Schnitzer
- Selgros
- Shan
- Sierra Madre
- SMAAK
- SONAM'S TSAMPA
- SONNENTOR
- Sonstige Verlage
- SOTTO
- Spielberger Mühle
- Swagat
- TAR-GROCH
- TITANUM
- TRS
- Valle Del Sole
- Villgrater Metzgerei
- VITKO
- Wikana
- Wilhelm Hoyer
Kategória
Zákaznícke recenzie
a ďalšie