5,0



Na základe 4 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Alfaparf Milano Semi Di Lino Moisture Nutritive Low Shampoo vyživujúci šampón pre suché vlasy 1000 ml27,58 €/1l
27,58 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Fanola Keraterm šampón 300ml + Fanola Keraterm maska 300ml22,92 €/1l
13,75 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
Redist Professional 12 v 1 Expert šampón 1000 ml13,26 €/1l
13,26 €
Predajca: Royal_Gold_Care

Ďalšie informácie o reklame
Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml16,90 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo vyživujúci šampón na suché a poškodené vlasy 250 ml
26,24 €/1l
7,22 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Impressive Volume Szampon zwiększający objętość włosów, 1000ml
12,63 €/1l
12,63 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional - Šampón Specialist Intensive Cleanser - Hĺbkovo čistiaci šampón 1000ml
11,57 €/1l
11,57 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Odżywczy szampon do włosów z olejkiem arganowym, 1000ml
15,50 €/1l
15,50 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
11,79 €/1l
11,79 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional TonePlex Pearl Blonde Shampoo neutralizačný šampón pre blond vlasy 1000 ml
13,25 €/1l
13,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampón na citlivú pokožku hlavy 1000 ml
17,74 €/1l
17,74 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
11,76 €/1l
11,76 €
Predajca: MANADA

Londa Professional P.U.R.E šampón čistiaci šampón na jemné vlasy 250 ml
46,36 €/1l
11,59 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Wella Professionals Fusion Intense Repair Shampoo posilňujúci šampón na poškodené vlasy 500 ml
40,40 €/1l
20,20 €
Predajca: Glamperfeu

Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich Deep Nourishing, 1000 ml, Šampón, Profesionálne, Ženy, Suché vlasy, Oslabené vlasy, Všetky farby
89,20 €/1l
89,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Šampón na jemné vlasy Impressive Volume ( Šampón) - Objem: 250 ml
19,76 €/1l
4,94 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Refresh It Dry Shampoo suchý šampón na rýchlo sa mastiace vlasy 180 ml
4,86 €/1kg
9,72 €
Predajca: MANADA

Londa Professional Szampon przeciwłupieżowy, 250ml
20,20 €/1l
5,05 €
Predajca: MANADA

Šampón Londa Professional Impressive Volume 250 ml
38,08 €/1l
9,52 €
Predajca: Denpoli-Venda
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Okamžitá rekonštrukcia vlasových vlákien
Inšpirované keratínom Keratín je odolný, ochranný proteín a prirodzená zložka vlasov a nechtov. Je najznámejší pre svoje posilňujúce a regeneračné vlastnosti. S keratínom na jemné čistenie. Ideálny na prípravu vlasových vlákien pred aplikáciou vlasovej infúznej kúry. Pre všetky typy vlasov.
- S keratínom na jemné čistenie
- Ideálne na prípravu vlasových vlákien pred aplikáciou Fiber Infusion Treatment
- Pre každý typ vlasov
všetky typy vlasov
Obnovujúci šampón na poškodené vlasy vďaka keratínu obnovuje a regeneruje vlasové vlákno. Pomáha obnoviť poškodené vlasové väzby a chráni ich pred ďalším poškodením.
Vlastnosti:
- dôkladne umýva a čistí vlasy,
- stará sa o poškodené a suché vlasy,
- obnovuje štruktúru vlasového vlákna,
- regeneruje,
- vyhladzuje povrch vlasov a dodáva im lesk.
Ako používať
Šampón naneste na mokré vlasy, napenite a potom dôkladne opláchnite.
Šampón Fibre Infusion Keratin od spoločnosti Londa
Vaše vlasy sú poškodené teplom, odfarbovaním a/alebo stylingom. S týmto radom starostlivosti sa štruktúra vašich vlasov okamžite obnoví. Okrem toho sa vám budú vlasy až o 97 % menej lámať vďaka zloženiu s keratínom.
Šampón jemne čistí a poskytuje dokonalú štruktúru pomocou keratínu.
Je vhodný pre všetky typy vlasov, najmä pre dlhé vlasy. Na dosiahnutie najlepších výsledkov odporúčame ošetrenie Fibre Infusion.
Použitie
Vmasírujte do vlhkých vlasov. Potom opláchnite.
Šampón Londa Fibre Infusion 1000ml
Šampón Londa Fiber Infusion obohatený o keratín obnovuje poškodené vlasy, čistí ich a vyživuje
- Šampón umožňuje okamžitú regeneráciu vlasovej štruktúry
- Zabezpečuje dlhé, silné a dobre upravené vlasy
- Šampón je dokonalou prípravou na následnú starostlivosť s maskou Londa Fibre Mask
Vlasová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kadernických značiek. Šampóny značky Londa Professional z kolekcie Fiber Infusion boli vytvorené špeciálne pre ženy majúce hrubé vlasy. Tento kadernický zázrak má objem 1000 ml.
Šampón Londa Professional Fiber Infusion 1000 ml
- Hmotnosť
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Londa Professional
- EAN kód
- 3614226731180
- Číslo od výrobcu
- 12461
- Hmotnosť
- 1100 g
- Objem
- 1000 ml
- Zloženie
- Pozri popis
- Výrobca
- Londa Professional
- EAN kód
- 3614226731180
- Číslo od výrobcu
- 12461
Hodí sa k tomu

Londa Professional Fiber Infusion Mask vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
79,40 €/1l
59,55 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Londa Professional Maska na obnovu vlasových vlákien, 750 ml
20,00 €/1l
15,00 €
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional Fiber Infusion 5 Minute Treatment regeneračná keratínová kúra na veľmi suché a poškodené vlasy 100 ml
92,10 €/1l
9,21 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Velvet Oil vyživujúci olej na vlasy 100 ml
149,20 €/1l
14,92 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Londa Professional Deep Moisture Nawilżająca odżywka do włosów, 1000ml
14,63 €/1l
14,63 €
Predajca: MANADA

Londa Professional TonePlex Pearl Blonde Shampoo neutralizačný šampón pre blond vlasy 1000 ml
13,25 €/1l
13,25 €
Predajca: BRASTYGroup

Londa Professional Visible Repair Conditioner vyživujúci kondicionér na suché a poškodené vlasy 1000 ml
14,10 €/1l
14,10 €
Predajca: MANADA

Londa Professional VISIBLE REPAIR EXPRESS CONDITIONER 1L
25,93 €/1l
25,93 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Visible Repair In-Salon Treatment vyživujúca maska na suché a poškodené vlasy 750 ml
21,16 €/1l
15,87 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo 1000 ml
15,35 €/1l
15,35 €
Predajca: MANADA

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Londa Professional Fiber Infusion Shampoo vyživujúci šampón na suché a poškodené vlasy 250 ml
26,24 €/1l
7,22 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,56 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional, Velvet Oil, Argan Oil & Vitamin E, Hair Cream Treatment, For Repairing, 750 ml
21,36 €/1l
16,02 €
Predajca: BRASTYGroup

Londa Professional Visible Repair Shampoo vyživujúci šampón pre suché a poškodené vlasy 1000 ml
16,90 €/1l
16,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

Londa Professional C.A.L.M Marula Oil Shampoo ochranný šampón na citlivú pokožku hlavy 1000 ml
17,74 €/1l
17,74 €
Predajca: Tersorte

Londa Professional Szampon odżywiający skórę głowy, 1000ml
11,79 €/1l
11,79 €
Predajca: Glamperfeu

Londa Professional Color Radiance Conditioner vyživujúci kondicionér na farbené vlasy 1000 ml
13,64 €/1l
13,64 €
Predajca: Tersorte

Štandardné hlavice pre sonické kefky 8 ks Philips Sonicare Optimal White HX6068/12
74,99 €
Predajca: Dragtek-com

Loreal Absolut Repair šampón 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 500ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair olej 10In1 90ml NOVINKA
132,50 €/1l
66,25 €
Predajca: MAGUHAAR

Londa Professional - Šampón Specialist Intensive Cleanser - Hĺbkovo čistiaci šampón 1000ml
11,57 €/1l
11,57 €
Predajca: Tersorte

Epson Multipack 4-colours 604 Ink, Štandardná výťažnosť, Čierna, Azúrová, Purpurová, Žltá, 3,4 ml, 2,4 ml, 1 kusov, Viacnásobné balenie
61,51 €
Predajca: somnia24

Londa Professional Nawilżający szampon do włosów, 1000ml
11,76 €/1l
11,76 €
Predajca: MANADA

Lehmann Mastic, planetárny kuchynský robot, mlynček na mäso, mixér - 3 v 1, 1300 W, 6 rýchlostí, 5 l misa, 7 kg, čierna
99,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lehmann

LED hviezdy a mesiace, svetelná záclona, reťaz svetiel, 8 režimov osvetlenia, interiérová dekorácia, viacfarebná
27,89 €
Doprava zdarma
Predajca: lapamax

Telo podpera, 140 x 75 x 20 cm, vankúš pre tehotné, poťah zo 100% bavlny, umývateľný, sleepling
39,99 €
-25%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: sleepling

JCMaster JCM-302W, fréza na nechty JCMASTER® Profi, fréza na nechty max. 35 000 otáčok za minútu, elektrický pilník na nechty s nožným pedálom na gélové akrylové nechty, elektrická fréza na nechty pre domáce nechtové štúdio, vrátane 6x bitov, dotykové ovládanie, biela
77,99 €
Doprava zdarma
Predajca: MUSTBUY-SHOP

Berberín HCL Intenso - 120 kapsúl s 500 mg
709,23 €/1kg
55,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov



















Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 29. októbra 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré, rýchle dodanie
Príjemne voňavý šampón,veľmi čiastočný,stačí malé množstvo.Vlasy sú po umytí jemné a lesklé.Som veľmi spokojná.
Hodnotenie z 22. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 4. septembra 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 24. apríla 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Loreal Absolut Repair šampón 300ml NOVINKA + Loreal Absolut Repair kondicionér 200ml NOVINKA



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,00 €
Predajca: MAGUHAAR
56,00 €/1l

Kevin Murphy Repair-Me Wash Reconstructing Strengthening Shampoo 250 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(11)Počet hodnotení: 11
26,25 €
Predajca: MAGUHAAR
105,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Curl Expression Professional Shampoo Intense Moisturizing Cleasing Cream System šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1500 ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(7)Počet hodnotení: 7
65,50 €
Predajca: NetworkTechnologies
43,67 €/1l

Sulsena Anti-Ľupinový Šampón, 150ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
10,49 €
Predajca: EDANTI
61 705,88 €/1kg

Šampón-pasta na vlasy proti lupinám Sulsena Anti-Dandruff, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(11)Počet hodnotení: 11
8,11 €
Predajca: EDANTI
90 111,11 €/1kg

Vichy Dercos Szampon wzmacniający 400ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,25 €
Predajca: PerfumTraders
56 111,11 €/1kg

Šampón As I Am Curl Clarity 237ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
11,99 €
Predajca: medpak_shop
50,59 €/1l

TRESemme Moisture Rich Shampoo, 828 ml, Šampón, Ženy, Hydratačný, Vitamin E, - Coat hair with a liberal amount of shampoo - Gently massage the scalp and roots with fingertips...



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
11,99 €
Predajca: Lemonbite
14,48 €/1l

Kevin Murphy Hydrate-Me.Wash 250 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
41,75 €
Predajca: MAGUHAAR
154 629,64 €/1kg

Goldwell 4021609029281, 1000 ml, Šampón, Unisex, Normálne vlasy, Riedke vlasy, Všetky farby, Posilnenie, Liečba



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
26,00 €
Predajca: MAGUHAAR
26,00 €/1l

L´Oréal Professionnel Série Expert Metal Detox Professional Shampoo Anti-metal Cleasing Cream čistiaci šampón pre lesk a ochranu farbených vlasov 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
38,00 €
Predajca: MAGUHAAR
25,33 €/1l

Goldwell Dualsenses Color Brilliance Shampoo 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
23,00 €
Predajca: MAGUHAAR
23,00 €/1l

L'OrĂ©al Professionnel Absolut Repair: Šampón 1500ml + pumpička 1500ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(7)Počet hodnotení: 7
33,25 €
Predajca: MAGUHAAR
22,17 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Absolut Repair, Protein + Gold Quinoa, Hair Shampoo, 1500 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(50)Počet hodnotení: 50
32,50 €
Predajca: MAGUHAAR
21,67 €/1l

Goldwell Dualsenses Curls & Waves Hydrating Shampoo vyživujúci šampón pre vlnité a kučeravé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

Goldwell Dualsenses Nawilżający szampon do włosów kręconych, 1000ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l

L'Oreal Professionnel, Serie Expert Pro Longer, Filler-A100 + Amino Acid, Hair Shampoo, 1500 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
31,50 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
30,50 €
Predajca: MAGUHAAR
20,33 €/1l

Goldwell - Dualsenses Blondes & Highlights Anti-Brassiness Shampoo 1000ml



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(13)Počet hodnotení: 13
19,00 €
Predajca: MAGUHAAR
19,00 €/1kg

Schwarzkopf Bonacure Bond, 1000 ml, Šampón, Neprofesionálne, Ženy, Champú:Aqua (Water, Eau), Cocamidopropyl Betaine, Sodium Methyl Cocoyl Taurate, Coco-Glucoside,..., 83 mm



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
24,25 €
Predajca: MAGUHAAR
24,25 €/1l

Matrix Food For Soft Shampoo šampón pre suché a lámavé vlasy 1000 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
22,75 €
Predajca: MAGUHAAR
22,75 €/1l