5,0



Na základe 1 hodnotenia
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml1 725,00 €/1l
51,75 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Omladzujúci výživný pleťový krém s bakuchiolom860,00 €/1l
43,00 €
Predajca: Spa-Ceylon

Ďalšie informácie o reklame
La Prairie Cellular Zjemňujúce a vyvažujúce mlieko690,60 €/1l
172,65 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ďalšie informácie o reklame
La Mer Liftingové spevňujúce sérum1 344,94 €/1kg
316,06 €
Predajca: PerfumTraders

StriVectin Tighten & Lift Contour Restore™ spevňujúci a modelujúci krém na tvár 50 ml
1 052,00 €/1l
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

Ampulky Endocare Tensage 20x2ml
1 912,75 €/1l
76,51 €
Predajca: somnia24

Murad Przeciwstarzeniowe serum do twarzy, 30ml
2 818,33 €/1l
84,55 €
Doprava zdarma
Predajca: MANADA

Eveline Cosmetics Skoncentrowana Formuła Serum regenerujące, 18 ml
442,78 €/1l
7,97 €
Predajca: MANADA

Kruterhof Intenzvne srum 30 ml
809,00 €/1l
24,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

COSRX The Niacinamide 15 Serum 20 ml
1 054,00 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

Babaria Sérum s retinolom 30ml
111 923,08 €/1l
14,55 €
Predajca: somnia24

Thalgo Imperfector Corrector 15ml
1 550,00 €/1l
23,25 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Jumiso Niacinamide 20 Serum 40ml rozjasňujúce sérum
431,75 €/1l
17,27 €
Predajca: LaRoseCare

Obyčajný retinol 0,2 % v skvaléne
731,67 €/1l
21,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Kpictiah

Holika Holika 20012091, Ženy, 30 ml
724,00 €/1l
21,72 €
Predajca: NutraBestBG

Cocosolis Skin Anticell sérum 100 ml
423,30 €/1l
42,33 €
Predajca: VISO

Byphasse Retinol Crema Antiarrugas 50ml
599,80 €/1l
29,99 €
Doprava zdarma
Predajca: HAPPY_GIFTERS

Missha Nawilżające serum do twarzy, 47ml
485,53 €/1l
26,26 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
22,82 €
Predajca: PerfumTraders

Korektor vrások Remescar
19 540,00 €/1l
32,52 €
-39%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,54 €
Predajca: NutraBestBG

Babor Ampułki wzmacniające barierę skórną, 14ml
582 500,01 €/1kg
34,95 €
Predajca: Friseurtotal
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Exfoliačné vankúšiky
Strivectin Daily Reveal peelingové tablety
Získajte hĺbkovo vyčistenú, hladkú a žiarivú pleť pre všetky typy pleti s exfoliačným tampónom StriVectin Daily Reveal. Čistiace vankúšiky dokonale doplnia vašu každodennú starostlivosť o pleť, aby ju vyčistili, vyhladili a rozžiarili vďaka výnimočnej zmesi exfoliačných kyselín. Obsahuje kyselinu tranexamovú, ktorá redukuje zafarbenie a rozjasňuje celkový tón pleti, zatiaľ čo kyseliny AHA a PHA zlepšujú štruktúru pleti. Tento čistiaci prípravok na tvár bohatý na beta-hydroxykyseliny zároveň jemne a spoľahlivo odstraňuje prebytočný kožný maz. Tým sa tvorba čiernych bodiek. Výsledkom je viditeľne jasnejšia, hladšia pleť, zjemnené póry a nádherná žiarivá pleť. Už po troch dňoch používania sa výrazne zvýšil aj prirodzený peeling pleti. StriVectin Daily Reveal Exfoliating Pads fungujú skvele. Vyberte vankúšik z plechovky raz denne, ráno alebo večer, a votrite ho na predtým vyčistenú a suchú pleť. Po jemnom peelingu rozmaznávajte pleť pleťovým sérom a hydratačným krémom určeným pre váš typ pleti. Na dosiahnutie najlepších výsledkov je nevyhnutné používať peelingové vankúšiky Daily Reveal nepretržite.
60 ks Strivectin Daily Reveal Exfoliating Pads
- Hmotnosť
- 167 g
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- StriVectin
- EAN kód
- 8100143208090810014320809
- Číslo od výrobcu
- 320809
- Hmotnosť
- 167 g
- Zloženie
- V popise
- Výrobca
- StriVectin
- EAN kód
- 8100143208090810014320809
- Číslo od výrobcu
- 320809
Hodí sa k tomu

StriVectin Advanced Retinol Nightly Renewal Moisturizer 30 ml
1 251,67 €/1l
37,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

StriVectin Tighten & Lift Contour Restore™ spevňujúci a modelujúci krém na tvár 50 ml
1 052,00 €/1l
52,60 €
Predajca: NetworkTechnologies

StriVectin Multi-Action Blue Rescue Clay Renewal Mask 94 g
169,65 €/1kg
33,59 €
Predajca: Glamperfeu

Cerave Oczyszczający żel do mycia 473ml
40,17 €/1l
19,00 €
Predajca: Azjasklep

StriVectin Tighten & Lift Hyperlift Eye Instant Eye Fix 10 ml
2 873,00 €/1l
28,73 €
Predajca: PerfumTraders

French Avenue Liquid Brun parfémovaná voda unisex 100 ml
398,20 €/1l
39,82 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,78 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

SoBuy Servírovací vozík Kuchynský vozík s pracovnou doskou Vozík so zásuvkami Stojan na víno Kuchynský ostrov Kuchynská polička do kuchyne Jedáleň Vonkajšia biela FKW45-WN
116,65 €
Doprava zdarma
Predajca: sobuy

Strivectin Peptight sérum na krk
1 262,00 €/1l
63,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Dragondo_Europe

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 015,20 €/1l
101,52 €
Predajca: Sykz

Armaf Klub intenzívny Vôňa pre mužov Toaletná voda, 105ml
285,71 €/1l
30,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Písací stôl TABORO - biely
162,13 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Apple iPhone 16 , 15,5 cm (6.1"), 2556 x 1179 px, 128 GB, 48 MP, iOS 18, Modrá
971,99 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je B.
Predajca: Vehe_Shop_DE

Dolce&Gabbana Devotion, Ženy, 100 ml, Citrus, Oranžový kvet, Vanilka, Sprej
511,30 €/1l
51,13 €
Predajca: BRASTYGroup

Givenchy Pour Homme Woda toaletowa, 100ml
467,90 €/1l
46,79 €
Predajca: PerfumTraders

Hugo Boss Hugo toaletná voda pre mužov 125 ml
284,08 €/1l
40,48 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
35,51 €
Predajca: BRASTYGroup

Aramis Aramis Woda toaletowa, 240 ml
301,63 €/1l
72,39 €
Predajca: somnia24

Xerjoff Naxos Woda perfumowana, 100 ml
1 793,30 €/1l
179,33 €
Predajca: PerfumTraders

Boulevard de Beauté kozmetický adventný kalendár, Krása v meste 24 make-upových prekvapení
67,50 €
Predajca: NetworkTechnologies

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Adidas Obuv Handball Spezial, IF6490
103,84 €
Doprava zdarma
Predajca: Butyjana

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Flexot® F-2045 | 24-palcový kufor, veľkosť L, cestovný kufor, kufor na kolieskach s teleskopickou rukoväťou, kufor s tvrdou škrupinou, cestovná batožina, odolný, kolieska s 360° otáčaním, číselný zámok
44,90 €
Predajca: mdmw-shop24

WOLTU Záclony s volánovou páskou priehľadná záclona ľanový vzhľad 140x245 cm biela
14,38 €/1m
35,24 €
Predajca: TR8

XXL drevená veľká skrinka na topánky Vandol 9
306,90 €
Doprava zdarma
Predajca: VCM24

Strivectin peptidové sérum proti vráskam Plump Line Fill.Bounce
1 779,00 €/1l
53,37 €
Predajca: Denpoli-Venda

Fén na vlasy Ionic 800W Sušič vlasov so stylingovými tryskami a difuzérom rodinu Rýchlosti vetra Úrovne teploty Styling Režim studeného vzduchu Retoo
13,69 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Retoo

Giorgio Armani toaletná voda Giorgio Armani Emporio Armani She toaletná voda 100ml
431,30 €/1l
43,13 €
Predajca: PerfumTraders

WUNDmed® 02-134 WUNDmed® Wärmepflaster Nacken 02-134 weiß 9,5 x 30,0 cm, 1 St.
81,79 €/1m
7,77 €
Predajca: M_plus_L

sada 4 vankúšov z peria 40x40
29,99 €
Predajca: wometo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov




Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. septembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dokonalý peeling
Exfoliačné vankúšiky sú perfektné, ale buďte opatrní, ak máte citlivú pokožku.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller

4% od 2 ks
4% od 2 ks

Doprava zdarma
2% poukaz




Bestseller
Doprava zdarma5% od 2 ks
2% od 2 ks
2% od 2 ks

POND'S Rejuveness krém proti vráskam 50g | Pleťový krém s kolagénom a AHA kyselinami
7,99 €
Predajca: Lemonbite
159,80 €/1l

NUTRASKIN Sérum s vitamínom C - 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,95 €
Predajca: Nutralash
1 398,33 €/1l

Juvena Juvenance Epigen sérum 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
51,75 €
Predajca: PerfumTraders
1 725,00 €/1l

TimeWise Repair Volu-Firm basic set



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(5)Počet hodnotení: 5
197,76 €
Predajca: lithuaniashop
659,20 €/1l

Dr. Hauschka Regenerujące serum do twarzy na noc, 20ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
28,76 €
Predajca: PerfumTraders
958 666,69 €/1kg

Sisley Supremÿa At Night, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Proti starnutiu, Proti vráskam, Svietiace, regeneračné, Vyhladenie, 50 ml
434,71 €
Predajca: PerfumTraders
8 694,20 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Volu-Firm repair Advanced Lifting Serum Liftingové sérum 29 ml
78,17 €
Predajca: lithuaniashop
2 695,52 €/1l

Estée Lauder Resilience Multi-Effect Night Moisturizer Tri-Peptide, Nočný krém, Ženy, Univerzálna pleť, Tvár, Krk, Proti vráskam, Zjasnenie, Hydratačné, Výživný, Pučanie, Omladzujúce, Vyhladenie, 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(10)Počet hodnotení: 10
99,99 €
Predajca: Uniqstone
1 999,80 €/1l

POND'S | Rejuveness - krém proti vráskam - krém na tvár - s AHA kyselinami a kolagénom - 200 g
18,99 €
Predajca: Lemonbite
94,95 €/1l

MARY KAY Sérum proti vráskam Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter krém proti výrazným vráskam 15ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
60,66 €
Predajca: lithuaniashop
4 044,00 €/1l

Valmont V-Firm liftingové sérum s intenzivním účinkem pro zralou pleť 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
217,15 €
Predajca: PerfumTraders
7 238,33 €/1l

Čistiaca pleťová pena TRUE TURMERIC
31,00 €
Predajca: Spa-Ceylon
620,00 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair sérum na korekciu vrások



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
137,02 €
Predajca: PerfumTraders
1 370,20 €/1l

ARTHROVIA - Kĺbová masť



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
51,99 €
Predajca: WR-Products
51 990,00 €/1l

MARY KAY Facial Care Clinical Solutions Ferulový rozjasňovač



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,03 €
Predajca: lithuaniashop
2 602,00 €/1l

Remonex – Krém na starostlivosť o kĺby a pre každodenné pohodlie – 50 ml
35,34 €
Predajca: MyPremiumShop
706,80 €/1l

Declaré Caviar Perfection Luxe krém proti vráskam 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Youth Power Soft Creme, Ženy, 75 ml, Krém, Univerzálna pleť, Proti starnutiu, Proti únave, Proti vráskam, Lifting, Hydratačný, Zmäkčovadlo, Posilnenie, Hrniec



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(32)Počet hodnotení: 32
117,16 €
Predajca: PerfumTraders
1 562,13 €/1l

Guerlain Abeille Royale Double R Renew & Repair sérum 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(4)Počet hodnotení: 4
115,71 €
Predajca: PerfumTraders
2 314,20 €/1l

Sisley Double Tenseur Instant & Long-term, Ženy, 30 ml, Normálna pleť, Hydratačný, Flakón s pumpičkou
118,17 €
Predajca: PerfumTraders
3 939,00 €/1l