5,0



Na základe 2 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Porpora Ekstrakt perfum, 100 ml1 818,00 €/1l
181,80 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Xerjoff Casamorati 1888 Parfumovaná voda, 100 ml1 509,00 €/1l
154,77 €
-3,87 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
150,90 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Nishane B-612 Ekstrakt perfum, 50 ml2 159,20 €/1l
110,73 €
-2,77 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
107,96 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
159,50 €/1l
15,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
177,30 €/1l
17,73 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
310,00 €/1l
18,60 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
146,90 €/1l
14,69 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
210,80 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
151,00 €/1l
15,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
200,40 €/1l
20,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Khaltaat Al Arabia Royal Blends Woda perfumowana, 100 ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Armaf - Beau Acute EDP 100ml
430,30 €/1l
43,03 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes

Armaf Odyssey Homme parfémovaná voda pre mužov 100 ml
199,50 €/1l
19,95 €
Predajca: BRASTYGroup

Armaf - Club De Nuit Woman EDP 105ml
262,57 €/1l
27,57 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Afnan - 9 pm EDP 100ml
324,40 €/1l
32,44 €
Predajca: BRASTYGroup

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
171,56 €/1l
15,44 €
Predajca: Glamperfeu

Al Haramain Sheikh Unisex Woda perfumowana, 85 ml
169,88 €/1l
14,44 €
Predajca: MANADA
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Lattafa Sheikh Shuy Eau De Parfum 50ml sprej – unisex – 50 ml
Lattafa Sheikh Al Shuyukh je orientálna, drevitá vôňa, ktorá je vhodná ako pre mužov, tak pre ženy. Kombinuje tradičné prvky s modernou sviežosťou a vyznačuje sa vynikajúcou výdržou.
Vrchné tóny pozostávajú z oud a cédrového dreva, ktoré vôni dodávajú teplú, drevitú hĺbku. V srdci sa rozvíjajú korenisté tóny levandule, šalvie a rozmarínu, ktoré zaisťujú aromatickú sviežosť. Základné tóny tvoria vetiver a pačuli, ktoré vôni dodávajú zemitú a dlhotrvajúcu vôňu.
Detaily produktu
- Značka: Lattafa
- Produkt: Lattafa Sheikh Shuy Eau De Parfum 50ml sprej
- Cieľová skupina: Unisex
- Objem: 50 ml
- Vôňový charakter: Aromatický, drevitý, korenistý
- EAN: 6479211627964
Nechajte sa uniesť orientálnymi drevitými tónmi vône Sheikh Al Shuyukh Black od značky Lattafa. Táto unisex vôňa spája tradičné bohaté akordy s novými modernými trendmi. Výsledkom je pozoruhodná a dlhotrvajúca vonná esencia, ktorej drevité úvodné tóny pačuli a vetiveru vás uchvátia svojím zmyselným spojením. Srdce ukrýva tajomstvá samotného Orientu v podobe akordov levandule, šalvie a rozmarínu, nesúcich sa na drevitej vlne ných oudových tónov agarového dreva a zemitého cédra. Súčasťou je aj dezodorant v spreji, ktorý však môže byť iným druhom vône.
Parfumovaná voda Sheikh Al Shuyukh značky Lattafa bola vytvorená pre mužov aj ženy. Toto balenie obsahuje 50 ml vybranej vône.
Lattafa Sheikh Al Shuyukh Woda perfumowana, 50 ml
Parfumovaná voda Lattafa Parfum Sheikh Al Shuyukh 50 ml je majstrovsky skomponovaná vôňa. Odráža podstatu orientálnej parfumérie. Lattafa Sheikh Al Shuyukh sa rozvíja intenzívnymi tónmi oudu. Korenisté a kvetinové akordy dodávajú vôni majestátnu a vznešenú auru. Vrchné tóny sa vyznačujú silou korenia, ako je šafran a škorica, ktoré vôni dodávajú nezameniteľnú hrejivosť. V srdcových tónoch sa objavujú kvetinové nuansy ruže a jazmínu, ktoré harmonicky splývajú s drevitými a korenistými tónmi. Základné tóny jantáru a pižma poskytujú dlhotrvajúcu zmyselnú prítomnosť, ktorá vôňu dokonale završuje. Parfumovaná voda Lattafa Parfum Sheikh Al Shuyukh 50 ml je ideálna na výnimočné príležitosti, ktoré si vyžadujú hlbokú a zároveň elegantnú vôňu. Elegantný flakón podčiarkuje nú kvalitu tohto parfumu a robí z neho hodnotný doplnok každej zbierky parfumov. Vrchné tóny: orlie drevo (oud), céder. Srdcové tóny: levanduľa, šalvia, rozmarín. Základné tóny:vetiver, pačuli
Edp sprej 50ml/Deodorant sprej 50ml Lattafa Sheikh Al Shuyukh Giftset
Lattafa Sheikh Shuy parfumovaná voda 50ml sprej
- Model
- Sheikh Al Shuyukh
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Lattafa Sheikh Al Shuyukh Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6479211627964
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.pl/images/w320/137955-1.jpg
- Model
- Sheikh Al Shuyukh
- Verzia
- unisex
- Hmotnosť
- 0 kg
- Objem
- 50 ml
- Zloženie
- Lattafa Sheikh Al Shuyukh Woda perfumowana, 50 ml
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- Unisex
- EAN kód
- 6479211627964
- Číslo od výrobcu
- https://www.brasty.pl/images/w320/137955-1.jpg
Bezpečnostné pokyny
Hodí sa k tomu

Lattafa Fakhar Lattafa Men Woda perfumowana, 100 ml
229,10 €/1l
22,91 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ajwad, Unisex, 60 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Litchi, & Fruity Notes, Jasmine, Roses, & Cinnamon, Cedar, Sandalwood, Amber, Musk, & Vanilla
372,17 €/1l
22,33 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Qaa'ed parfumovaná voda pre mužov 100 ml
210,80 €/1l
21,08 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ejaazi, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Orange, Citruses, Lavender, Myrtle and Cardamom, Pepper, Lily-of-the-Valley, Cinnamon Leaf and Patchouli, Ambroxan, Woodsy Notes, Amber, Cedar, Vetiver and Oakmoss
159,50 €/1l
15,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Perfumes - Confidential Private Gold EDP 100ml
161,50 €/1l
16,15 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
177,30 €/1l
17,73 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ameer Al Oudh, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Saffron, Nutmeg, Geranium, Woody Notes,Labdanum, Oud, Vanilla, Leather
261,30 €/1l
26,13 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud Amethyest, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Ružové korenie, Jazmín, Ruže
238,90 €/1l
23,89 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Hayaati, Muži, 100 ml, Tekutý parfém, Nutmeg, Pink Pepper, Ginger and Bergamot, Incense, Cedar, Labdanum and Woody Notes, Amber, Musk and Ambergris
180,00 €/1l
18,00 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie
236,50 €/1l
23,65 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa 24 Carat White Gold Woda perfumowana, 100 ml
158,70 €/1l
15,87 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Al Dur Al Maknoon, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Pineapple, Bergamot and Apple, Birch, Patchouli and Jasmine, Leather, Musk, Oakmoss and Amber
200,40 €/1l
20,04 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Badee Al Oud – Oud for glory, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Bergamot, Čierne ríbezle, Ružové korenie, Karamel, Oud, Pivonka
290,30 €/1l
29,03 €
Doprava zdarma
Predajca: Beautiful-Balance-Drogerie

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
310,00 €/1l
18,60 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa 24 Carat Pure Gold Woda perfumowana, 100 ml
167,30 €/1l
16,73 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Qimmah, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Mandle, Káva, kakao, Santalové drevo, Vanilka
200,00 €/1l
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: MyPerfumesHome

Lattafa Perfumes - Qaed Al Fursan EDP 90ml
171,56 €/1l
15,44 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Lail Maleki, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Fruity Notes, Citrus and Spices, Jasmine, Gardenia, Honey and Orchid, Caramel, Sandalwood, Musk and Ambe
152,30 €/1l
15,23 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ekhtiari, Ženy, 100 ml
151,00 €/1l
15,10 €
Predajca: NetworkTechnologies

Lattafa Pure Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Agarwood (Oud), Cinnamon and Nutmeg, Jasmine and Sandalwood, Amber, Guaiac Wood, Vanilla, Musk and Cedar
208,40 €/1l
20,84 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Perfumes - Ameer Al Oudh Gift set EDP 100 ml and deospray 50 ml 100ml
146,90 €/1l
14,69 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Opulent Musk, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, White Musk, Saffron and Lemon, White Flowers and Jasmine, White Musk, Cedar, Amber, Resin and Fir Resin
207,70 €/1l
20,77 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Ana Abiyedh Leather Woda perfumowana, 60 ml
305,83 €/1l
18,35 €
Predajca: Tersorte

Lattafa Opulent Oud, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Citrus, Florals & Saffron, Amber, Oudh & Caramel, Resin, Musk, Woods, Patchouli & Vanilla
175,60 €/1l
17,56 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Parfémy - Mahasin Crystal Darčeková sada EDP 100 ml a deospray 75 ml 100ml
136,00 €/1l
13,60 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Ramz, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Bergamot, Apple, Pineapple, Sandalwood, Guaiac Wood, Jasmine, Patchouli, Vanilla, Amber, Musk, Oudh, Ylang-ylang
138,20 €/1l
13,82 €
Predajca: NutraBestBG

Lattafa Rout Al Musk, Ženy, 100 ml
298,60 €/1l
29,86 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Lattafa Velvet Oud Woda perfumowana, 100ml
193,80 €/1l
19,38 €
Predajca: Tersorte

Ard al Zaafaran Shams Al Emarat Khususi Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
349,50 €/1l
34,95 €
Predajca: Ramadan24_de

Lattafa Maahir, Ženy, 100 ml
284,10 €/1l
28,41 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. februára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobré
Skvelé
Hodnotenie z 14. novembra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Creed Himalaya, Woda perfumowana, 50ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(17)Počet hodnotení: 17
158,51 €
-4,07 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
154,44 €
Predajca: PerfumTraders
3 088,80 €/1l

Burberry My Black Parfum, Ženy, 90 ml, Jazmín, Broskyňa, Ruže, Jantár, Pačuli, Sprej



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
67,84 €
Predajca: PerfumTraders
753,78 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(182)Počet hodnotení: 182
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
43,17 €
Predajca: PerfumTraders
539,63 €/1l

Hugo Boss Hugo Intense parfémovaná voda pre mužov 75 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
45,45 €
Predajca: PerfumTraders
606,00 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
16,99 €
Predajca: SuperMerchant
169,90 €/1l

Carolina Herrera La Bomba, Ženy, 80 ml, Tekutý parfém, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., 1 kusov



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(76)Počet hodnotení: 76
100,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 252,50 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(61)Počet hodnotení: 61
35,80 €
-2%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
34,90 €
Predajca: PerfumTraders
279,20 €/1l

Dior Sauvage Elixir Perfumy, 60ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(587)Počet hodnotení: 587
117,99 €
Predajca: LOGNOW
1 966,50 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,94 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,56 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1501)Počet hodnotení: 1501
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
-20,01 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
198,15 €
Predajca: PerfumTraders
1 981,50 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(120)Počet hodnotení: 120
29,45 €
Predajca: NetworkTechnologies
294,50 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,60 €
Predajca: NetworkTechnologies
336,00 €/1l