Kľúčové informácie v kocke

  • Robustná oceľová konštrukcia s nosnosťou až 300 kg pre maximálnu stabilitu.
  • Integrovaná hrazda na zhyby so špeciálne tvarovanými protišmykovými úchytmi.
  • Praktické ponorné tyče pre efektívny tréning dipov, s možnosťou výškového nastavenia.
  • Výškovo nastaviteľný stojan na činky a bezpečnostné stojany (12 úrovní) pre bezpečný silový tréning.
  • Umožňuje komplexný silový tréning s vlastnou váhou aj s činkami v pohodlí domova.
Vygenerované umelou inteligenciou na základe údajov o produkte

HOP SPORT Posilňovacia veža so stojanom na drepy, stojanom na kľuky, úchytmi na kliky, stanicou na dipy a hrazdou na zhyby – robustná oceľová konštrukcia s nosnosťou do 300 kg

5%zľava
Poukaz je aktivovaný
100%
Len do 30. septembra
Poukaz je aktivovanýLen do 30. septembra
100%
Zľavu poskytuje Hop-Sport_CZ
Zľavu poskytuje Hop-Sport_CZ
208,00 €
Cena bez poukazu: 208,00 €

197,60 €-5%

Doprava zdarma

Doprava k vám domov

pi 2. – ut 6. októbra

Bezplatné vrátenie tovaru – 30 dní

Naše najlepšieponuky
Iné fitness stroje a oveľa viac
Podobné produkty
Obrázok produktu pre FitEngine Power Rack Power Cage s lanovým ťahom Dip-Station + hrazda na kľuky Variabilne nastaviteľný spotter Činka Fitness stanica Multigym
FitEngine Power Rack Power Cage s lanovým ťahom Dip-Station + hrazda na kľuky Variabilne nastaviteľný spotter Činka Fitness stanica Multigym
664,99 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
451,19 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Hop-sport Tréningová lavica | Posilňovacia lavica s kladkou a modlitebníkom | Lavica na tréning s činkami
Hop-sport Tréningová lavica | Posilňovacia lavica s kladkou a modlitebníkom | Lavica na tréning s činkami
275,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Wiltec Pole Dance profesionálna tanečná tyč Ø 45 mm, nastaviteľná výška od 2,31 do 2,74 m, z ocele, montáž bez vŕtania, fitness tyč, tabeldance tyč
Wiltec Pole Dance profesionálna tanečná tyč Ø 45 mm, nastaviteľná výška od 2,31 do 2,74 m, z ocele, montáž bez vŕtania, fitness tyč, tabeldance tyč
9,87 €/1kg
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 18
105,99 €
Doprava zdarma
Predajca: WilTec
Obrázok produktu pre HOP SPORT Dip-Station na upevnenie na stenu - trenažér brušných svalov s polstrovaním - posilňovacia stanica Fitness zariadenie pre domáce použitie - Dipstation, Dips Barren
HOP SPORT Dip-Station na upevnenie na stenu - trenažér brušných svalov s polstrovaním - posilňovacia stanica Fitness zariadenie pre domáce použitie - Dipstation, Dips Barren
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 9
43,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre posilňovacia stanica vidaXL bez záťažových dosiek
posilňovacia stanica vidaXL bez záťažových dosiek
3,0Priemerné hodnotenie: 3,0 z 5Počet hodnotení: 1
260,03 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYSLiving
Obrázok produktu pre multifunkčná posilňovacia lavica vidaXL
multifunkčná posilňovacia lavica vidaXL
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
398,99 €
Doprava zdarma
Predajca: vidaXL
Obrázok produktu pre posilňovacia veža vidaXL s lavičkou na sedenie
posilňovacia veža vidaXL s lavičkou na sedenie
3,7Priemerné hodnotenie: 3,7 z 5Počet hodnotení: 3
162,98 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark
Obrázok produktu pre Homcom HOMdotCOM tréner nôh drep brušný zadok tréner sissy squat nastaviteľný rolovateľný
Homcom HOMdotCOM tréner nôh drep brušný zadok tréner sissy squat nastaviteľný rolovateľný
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 8
88,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre HOP-SPORT dip station dip stand HS-1011K dipper station pull-up bar rack
HOP-SPORT dip station dip stand HS-1011K dipper station pull-up bar rack
72,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Robert Baraban, postroj na prednú dřep, zariadenie na tréning predných dřepov
Robert Baraban, postroj na prednú dřep, zariadenie na tréning predných dřepov
308,98 €
Predajca: shipit2you
Obrázok produktu pre Stanica na ťahanie celého tela so sprievodcom cvičení InnovaGoods
Stanica na ťahanie celého tela so sprievodcom cvičení InnovaGoods
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 1
164,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TrendingUtopic
Obrázok produktu pre GORILLA SPORTS® Squat Rack - nastaviteľná šírka a výška, s držadlami na ponorenie, nosnosť do 300 kg - stojan na činky, stojan na drepy, stojan na činky, stojan na činky, stojan na činky
GORILLA SPORTS® Squat Rack - nastaviteľná šírka a výška, s držadlami na ponorenie, nosnosť do 300 kg - stojan na činky, stojan na drepy, stojan na činky, stojan na činky, stojan na činky
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
176,49 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Hop-Sport Fitness Tube Set Cvičebné pásy Tréningové pásy Resistance Bands Expander HS-R050RT
Hop-Sport Fitness Tube Set Cvičebné pásy Tréningové pásy Resistance Bands Expander HS-R050RT
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 28
20,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre vidaXL Fitness posilňovacia veža s tréningovou lavicou a boxovacím vrecom
vidaXL Fitness posilňovacia veža s tréningovou lavicou a boxovacím vrecom
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 2
361,65 €
Doprava zdarma
Predajca: WAYSLiving
Obrázok produktu pre Tunturi príťahová tyč na rám dverí bez skrutiek, tyč na dvere na príťahy, sedy-ľahy, kliky,
Tunturi príťahová tyč na rám dverí bez skrutiek, tyč na dvere na príťahy, sedy-ľahy, kliky,
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 4
38,43 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE
Obrázok produktu pre Nástenná hrazda MASTER
Nástenná hrazda MASTER
41,93 €
Predajca: Katomix
Obrázok produktu pre Dskeuzeew Total Crunch fitness stroj, Rider Machine abdominálny tréner Ab Booster tréningové zariadenie pre brušné svaly ruky nohy chrbát zadok, nosnosť do 120 kg
Dskeuzeew Total Crunch fitness stroj, Rider Machine abdominálny tréner Ab Booster tréningové zariadenie pre brušné svaly ruky nohy chrbát zadok, nosnosť do 120 kg
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 28
69,99 €
2% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav
Obrázok produktu pre Stacionárna posilňovacia hrazda + ponorná stanica s posilňovacou tyčou Veža na posilňovanie svalov
Stacionárna posilňovacia hrazda + ponorná stanica s posilňovacou tyčou Veža na posilňovanie svalov
188,69 €
Predajca: ORBITREXEU
Obrázok produktu pre HOMCOM 30 kg tréningová vesta, záťažová vesta, silový tréning, Oxford, železo, čierna
HOMCOM 30 kg tréningová vesta, záťažová vesta, silový tréning, Oxford, železo, čierna
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 5
83,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE

Viac o produkte

Popis produktu a údaje o produkte

  • Tyč na zdvíhanie Power Tower HS-1014K má tyč na zdvíhanie so špeciálne tvarovanými protišmykovými úchytmi. Toto zariadenie sa dá použiť na tréning mnohých rôznych cvikov s príťahmi.
  • Robustná konštrukcia Posilňovacia stanica je vyrobená z robustnej, práškovo lakovanej ocele. Široké nohy a zadné priečne a pozdĺžne vzpery umožňujú zaťaženie až 300 kg.
  • Ponorné tyče Ponorné tyče v strede posilňovacej veže môžete používať na vykonávanie ponorov.
  • Stojan na činky Trénujte v stoji s činkami alebo v ľahu s tréningovou lavicou. Prídavné bezpečnostné stojany pomôžu, ak vám počas tréningu dôjde sila.
  • Početné možnosti nastavenia výšky Stojany na činky, bezpečnostné stojany a dipy na tejto posilňovacej stanici sú výškovo nastaviteľné do 12 rôznych úrovní.

S posilňovacou vežou HS-1014K od spoločnosti Hop-Sport ste našli multifunkčnú tréningovú stanicu. Pomocou stojanov na činky a bezpečnostného systému môžete samostatne vykonávať silový tréning s ďalšími závažiami. Pripojené madlá a horná tyč na sťahovanie vám umožňujú vykonávať kalistenické cvičenia s vlastnou váhou tela. Madlá sa dajú optimálne využiť v kombinácii s tréningovou lavicou. Stojan na činky, bezpečnostný hák a madlá sa dajú individuálne výškovo nastaviť.

Vďaka robustnej oceľovej konštrukcii a pevnej širokej základni nič nestojí v ceste intenzívnemu a silovému tréningu. Hrazda na príťahy vydrží maximálne zaťaženie 300 kg.

Tyč na zdvíhanie

Hlavným prvkom posilňovacej veže HS-1014K je príťahová tyč. Je to všetko, čo je potrebné a čo je potrebné. Môžete ju používať na tréning rôznych typov príťahov. Pri drepoch sa trénujú najmä ramenné a chrbtové svaly. Rukoväte sú vybavené špeciálnymi protišmykovými podložkami, ktoré zabezpečia, že vaše ruky zostanú počas tréningu bezpečne na mieste. Vzorovaná štruktúra rukovätí je pohodlná na uchopenie a umožňuje pohodlný tréning.

Ponorné tyče

Rukoväte v strede sú určené na dipy. Dipy precvičujú horné, dolné, vonkajšie šikmé, vnútorné šikmé a priečne brušné svaly. Týmto tréningom sa priamo ovplyvňujú a integrujú aj paže, tricepsy a prsné svaly. Ponorné tyče sa dajú nastaviť do 12 rôznych výšok.

Stojan na činky

Súčasťou posilňovacej veže HS-1014K je stojan na činky, ktorý vám umožní absolvovať komplexný tréning s činkami (bench press, mŕtvy ťah alebo drepy) v pohodlí domova. Ten sa dá navyše nastaviť do 12 rôznych výšok.

Bezpečnostný stojan

V spodnej časti posilňovacej veže HS-1014K sa nachádzajú veľké červené bezpečnostné opierky. Ak vám počas tlaku na lavičke dôjde sila a cvik už nedokážete dokončiť, činku môžete jednoducho položiť na bezpečnostný stojan. Vďaka možnosti nastavenia výšky (12 úrovní) môžete vežu na príťahy prispôsobiť svojim osobným požiadavkám pre každú jednotlivú cvičebnú jednotku.

Technické údaje

  • Výrobca: Hop-Sport
  • Model: HS-1014K
  • Vhodné len na domáce použitie
  • Hrubá hmotnosť: 36 kg
  • Rozmery boxu 1/2: 117 x 23 x 20 cm
  • Rozmery boxu 2/2: 113 x 31 x 14 cm
  • Oceľová konštrukcia: práškovo lakovaná
  • Rozmery základne: 123 x 103 cm
  • Celková výška: 219 cm
  • Dĺžka vzpieračskej tyče: 97 cm
  • Dĺžka bezpečnostnej police: 33 cm
  • Vnútorná vzdialenosť: 97 cm
  • Hrúbka materiálu: 5 cm
  • Stojany na činky, bezpečnostné police a dipy: 12 výškových nastavení
  • Maximálna nosnosť: 300 kg

Táto veža na príťahy je vhodná pre tyče na činky s vnútorným rozmerom minimálne 107 cm

Farba
Čierna
Červená
Výrobca
Hop-Sport
Výška
219 cm
Dĺžka
123 cm
Šírka
103 cm
Hmotnosť
36 kg
Maximálna zaťažiteľnosť
300 kg
Kolieska
Nie
EAN kód
5902308225763
Číslo od výrobcu
HS-1014K

Farba
Čierna
Červená
Výrobca
Hop-Sport
Výška
219 cm
Dĺžka
123 cm
Šírka
103 cm
Hmotnosť
36 kg
Maximálna zaťažiteľnosť
300 kg
Kolieska
Nie
EAN kód
5902308225763
Číslo od výrobcu
HS-1014K
Hodí sa k tomu
Obrázok produktu pre Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
Skladací posilňovací lavicový stôl KM-Fit | Multifunkčný, nastaviteľný, nosnosť až 400 kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 218
69,00 €
Doprava zdarma
Predajca: AREBOS
Obrázok produktu pre Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlhá 167 cm, pochrómovaná a s vrúbkovaním, so závitom a hviezdicovým upevnením - vyrobená z pevnej ocele
Hop-Sport tyč na činku 30 mm - tyč na činku dlhá 167 cm, pochrómovaná a s vrúbkovaním, so závitom a hviezdicovým upevnením - vyrobená z pevnej ocele
5,56 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 32
50,00 €
20% poukaz
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky
Hop-Sport 30 kg sada činiek 4x2,5+4x5 kg 30/31 mm liatinové závažia Gripper Činky
3,20 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 99
96,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre VIA FORTIS Premium Resistance Band + sprievodca cvičením a taška (ULTRA LIGHT: 4 kg - 12 kg) - Odporové pásy/ťahacie pásy a pomôcky na ťahanie/fitness pásy/tréningové pásy na fitnes a silový tréning
VIA FORTIS Premium Resistance Band + sprievodca cvičením a taška (ULTRA LIGHT: 4 kg - 12 kg) - Odporové pásy/ťahacie pásy a pomôcky na ťahanie/fitness pásy/tréningové pásy na fitnes a silový tréning
42,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia
Obrázok produktu pre SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
SONGMICS Sada činiek, činky so spojovacou oceľovou rúrkou, činka 2 v 1, 2 x 15 kg, tréning, fitness tréning, posilňovanie doma
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 698
86,69 €
Predajca: Lumarko
Obrázok produktu pre CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
CANDeal Punching Bag dospelí 160 cm, stojace boxovacie vrece Stojace nafukovacie boxovacie vrecia Tumbler Dospelí Fitness dekompresné vrecia Sandbags Kick Fighting Training, s manuálnou vzduchovou pumpou a boxerskými rukavicami (čierna)
3,5Priemerné hodnotenie: 3,5 z 5Počet hodnotení: 22
65,99 €
Doprava zdarma
Predajca: CANDeal
Obrázok produktu pre Silikónové puzdro pre Apple iPhone 13 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
Silikónové puzdro pre Apple iPhone 13 Protective Cover Matt Black Back Cover Puzdro na mobilný telefón
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 208
7,99 €
Predajca: CoolGadget
Obrázok produktu pre Mucola make-up zrkadlo 10x zväčšenie kozmetické zrkadlo 20cm nástenné zrkadlo zrkadlo do kúpeľne zrkadlo otočné zrkadlo do kúpeľne
Mucola make-up zrkadlo 10x zväčšenie kozmetické zrkadlo 20cm nástenné zrkadlo zrkadlo do kúpeľne zrkadlo otočné zrkadlo do kúpeľne
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 66
33,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Mucola
Obrázok produktu pre Stojan na činky a závažia
Stojan na činky a závažia
11,97 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 20
89,79 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Hop-Sport sada liatych činiek 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na curl, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
Hop-Sport sada liatych činiek 37kg SZ tyč 30mm, 1x tyč na curl, 2x činky, 2x5kg, 4x2,5kg, 4x 1,25kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 127
126,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre FCH 18 ks 60 x 60 cm sada podlahových rohoží Sada ochranných rohoží s koncovými dielikmi Podlahové rohože Ochrana podlahy Ochranné rohože Puzzle rohož Bazénová rohož
FCH 18 ks 60 x 60 cm sada podlahových rohoží Sada ochranných rohoží s koncovými dielikmi Podlahové rohože Ochrana podlahy Ochranné rohože Puzzle rohož Bazénová rohož
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 60
59,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Dtboom
Obrázok produktu pre Hop-Sport činka 52 cm - pochrómovaná a vrúbkovaná činka, závit s hviezdicovým uzáverom - Ø 30 mm dutá oceľ
Hop-Sport činka 52 cm - pochrómovaná a vrúbkovaná činka, závit s hviezdicovým uzáverom - Ø 30 mm dutá oceľ
17,50 €/1kg
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 16
14,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Sada činiek Hop-Sport 59 KG činka činka činka činka kotúče závažia 4 x 10 kg + 2 x 5 kg
Sada činiek Hop-Sport 59 KG činka činka činka činka kotúče závažia 4 x 10 kg + 2 x 5 kg
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 177
105,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning
GORILLA SPORTS® Sada činiek 20 kg - 130 cm aeróbna tyč s 30 mm závažiami a 2 pružinovými zámkami - fitness a silový tréning
4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5Počet hodnotení: 8
48,79 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
Apple iPhone 15 Pro Max , 17 cm (6.7"), 2796 x 1290 px, 256 GB, 48 MP, iOS 17, Titán
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 264
Generálne opravený
862,57 €
Predajca: NESATEC
Obrázok produktu pre Gorilla Sports Nylonové tricepsové lano, 68 cm
Gorilla Sports Nylonové tricepsové lano, 68 cm
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 11
15,09 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre Gymtek® príťahová tyč na zárubne - od 63 do 100 cm - príťahová tyč, vnútorná horizontálna tyč, upínacia tyč na príťahy - domáca posilňovňa, fitness, silový tréning
Gymtek® príťahová tyč na zárubne - od 63 do 100 cm - príťahová tyč, vnútorná horizontálna tyč, upínacia tyč na príťahy - domáca posilňovňa, fitness, silový tréning
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 54
14,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Nodium-Group
Obrázok produktu pre Pánske termoprádlo Meteor XL/ XXL Black
Pánske termoprádlo Meteor XL/ XXL Black
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
42,85 €
Doprava zdarma
Predajca: Sportello
Obrázok produktu pre Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
Clatronic DR 3653, Prenosný parný čistič, 0,25 L, Čierna, Žltá, 5 m, 1050 W, 220-240 V
220,88 €/1l
4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5Počet hodnotení: 117
55,22 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre Physionics Physionics - Nastaviteľná lavička s madlami - Fitness lavička - Opierka chrbta a sedadlo sú samostatne nastaviteľné
Physionics Physionics - Nastaviteľná lavička s madlami - Fitness lavička - Opierka chrbta a sedadlo sú samostatne nastaviteľné
3,6Priemerné hodnotenie: 3,6 z 5Počet hodnotení: 15
99,69 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
SCSports Liatinové kotúče, 2 x 10 kg
8,77 €/1kg
4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5Počet hodnotení: 115
175,39 €
Predajca: Kokiska
Obrázok produktu pre 17023 Vinylová Činka Na Ponáranie 1,0 Kg Hms
17023 Vinylová Činka Na Ponáranie 1,0 Kg Hms
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 8
11,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet
Obrázok produktu pre Sací nástavec kefa vhodný pre vysávače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Príslušenstvo 966489-08 Mäkká kefa s valčekom Turbo brush
Sací nástavec kefa vhodný pre vysávače Dyson V7 V8 V10 V11 V15 Príslušenstvo 966489-08 Mäkká kefa s valčekom Turbo brush
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 25
172,67 €
Doprava zdarma
Predajca: Mushu
Obrázok produktu pre Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
Šatníková skriňa s rýchlymi posuvnými dverami 125 cm biela
3,9Priemerné hodnotenie: 3,9 z 5Počet hodnotení: 9
602,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at
Obrázok produktu pre iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
iPhone 13 / iPhone 13 mini ochrana fotoaparátu fólia pancierové sklo krycie sklo fólia pancierové sklo ochranné sklo 2 kusy
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 240
8,99 €
Predajca: AVANA-Shop
Obrázok produktu pre Sharp 32BI2EA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
Sharp 32BI2EA, 81,3 cm (32"), 1366 x 768 px, LED, Smart TV, Wi-Fi, Čierna
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 131
427,00 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je F.
Predajca: CasaDelRasoioSAS
Obrázok produktu pre FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
FunLife F1, skladací bežiaci pás – 3-v-1, určený pod stôl, s madlom, rýchlosť 1–8 km/h, kompaktný a tichý, ideálny do domácnosti, kancelárie a pracovne
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 582
129,99 €
Predajca: FunLife
Obrázok produktu pre Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 180 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5Počet hodnotení: 4603
189,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH
Obrázok produktu pre Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Tekutý parfém, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
350,60 €/1l
4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5Počet hodnotení: 2419
35,06 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Hodnotenia zákazníkov

Na základe 15 hodnotení
Hodnotenie z 22. novembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Pomer cena/výkon sa nedá prekonať!
Hodnotenie z 31. augusta 2023 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super
Hodnotenie z 2. novembra 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Stabilný, špičkový pomer cena/výkon
Hodnotenie z 24. februára 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Príliš
Hodnotenie z 15. februára 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Cena / výkon top
Hodnotenie z 21. apríla 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Super zariadenie
Hodnotenie z 27. februára 2021 na
Overený nákup
Nahlásiť
Špičkové zariadenie
Hodnotenie z 19. januára 2022 na
Overený nákup
Nahlásiť
Posilňovacia veža Hop-Sport so stojanom na drepy
Odporúčame vám
Obrázok produktu pre Švédska debna MASTER, 4 dielna
Švédska debna MASTER, 4 dielna
593,99 €
-20,00 €
573,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
FitEngine posilňovacia stanica Tréningová lavica Domáci trenažér Multifunkčná posilňovacia stanica Posilňovňa Posilňovacia lavica Posilňovňa Kovové závažia Domáca posilňovňa Hrazda na kľuky Dips
4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5Počet hodnotení: 8
451,19 €
10% poukaz
Predajca: DS_e-Sales_GmbH
Obrázok produktu pre Fit4med | Elektrický trenažér - čierny - 7,3 kg - 10 rýchlostí - 4 programy
Fit4med | Elektrický trenažér - čierny - 7,3 kg - 10 rýchlostí - 4 programy
216,99 €
-8,19 €
208,80 €
Doprava zdarma
Predajca: FIT4MED
Obrázok produktu pre COSTWAY gymnastické paralelné tyče, výškovo a šírkovo nastaviteľné gymnastické paralelné tyče, horizontálna tyč s nosnosťou do 100 kg, tréningové tyče pre deti od 6 do 12 rokov Purple
COSTWAY gymnastické paralelné tyče, výškovo a šírkovo nastaviteľné gymnastické paralelné tyče, horizontálna tyč s nosnosťou do 100 kg, tréningové tyče pre deti od 6 do 12 rokov Purple
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
399,99 €
-40,00 €
359,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120cm baletná tyč, baletná tyč 4 kroky výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč do 50 kg pre deti a dospelých
COSTWAY 120cm baletná tyč, baletná tyč 4 kroky výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč do 50 kg pre deti a dospelých
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
94,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY Baletná tyč voľne stojaca, Baletná tyč výškovo nastaviteľná, Železná baletná tyč, Stretch Barre s nosnosťou do 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
COSTWAY Baletná tyč voľne stojaca, Baletná tyč výškovo nastaviteľná, Železná baletná tyč, Stretch Barre s nosnosťou do 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
86,99 €
-4,00 €
82,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
49,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
COSTWAY 120 cm dlhá baletná tyč na stenu, drevená tanečná tyč, vrátane vzdialenosti od steny
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 9
52,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY 120 cm voľne stojaca baletná tyč, baletná tyč 4-stupňová výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč s nosnosťou až 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
COSTWAY 120 cm voľne stojaca baletná tyč, baletná tyč 4-stupňová výškovo nastaviteľná, baletná tyč s 2 drevenými tyčami, strečová tyč s nosnosťou až 50 kg, ideálna pre deti a dospelých
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
86,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre VEVOR Profesionálna tanečná tyč, tanečná tyč prenosná tanečná tyč profesionálna cca 210,5-278,4 cm výškovo nastaviteľná odnímateľná fitness tyč  fitness strieborná, tanečná tyč fitness štúdia, klub, párty
VEVOR Profesionálna tanečná tyč, tanečná tyč prenosná tanečná tyč profesionálna cca 210,5-278,4 cm výškovo nastaviteľná odnímateľná fitness tyč fitness strieborná, tanečná tyč fitness štúdia, klub, párty
4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5Počet hodnotení: 5
308,70 €
Predajca: BlissShopping
Obrázok produktu pre COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda výškovo a šírkovo nastaviteľná, hrazda s nosnosťou do 100 kg, hrazda pre domáce použitie a posilňovňu
COSTWAY Gymnastická hrazda, hrazda výškovo a šírkovo nastaviteľná, hrazda s nosnosťou do 100 kg, hrazda pre domáce použitie a posilňovňu
4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5Počet hodnotení: 3
279,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre Homcom HOMCOM gymnastická tyč vysoká tyč 13 stupňov výškovo nastaviteľná A91-099
Homcom HOMCOM gymnastická tyč vysoká tyč 13 stupňov výškovo nastaviteľná A91-099
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
203,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 20kg  | Hojdacia činka  | Ergonomická rukoväť
Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 20kg | Hojdacia činka | Ergonomická rukoväť
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
35,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 6kg  | Hojdacia činka  | Ergonomická rukoväť
Hop-Sport Činka Kettlebell | Vinylová činka 6kg | Hojdacia činka | Ergonomická rukoväť
4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5Počet hodnotení: 1
15,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Hop-Sport_CZ
Obrázok produktu pre ČIERNY TRENAŽÉR NA TVÁR OP 22,5 kg
ČIERNY TRENAŽÉR NA TVÁR OP 22,5 kg
20,99 €
-61%
7,99 €
Doprava zdarma2% od 2 ks
Predajca: SuperMerchant
Obrázok produktu pre Sveltus Elastiband ORIGINAL 10 kg, stredný - balenie po 10 ks - červený
Sveltus Elastiband ORIGINAL 10 kg, stredný - balenie po 10 ks - červený
139,99 €
Doprava zdarma10% poukaz
Predajca: Sportlaedchen
Obrázok produktu pre HOMCOM Gymnastická hrazda s 13 stupňami výškovej regulácie, modrá
HOMCOM Gymnastická hrazda s 13 stupňami výškovej regulácie, modrá
5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5Počet hodnotení: 5
172,90 €
Doprava zdarma
Predajca: AOSOM-DE
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, farba: fialová
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, farba: fialová
179,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, zelená farba
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, gymnastický aparát, tréningové zariadenie, zelená farba
185,99 €
-9,00 €
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH
Obrázok produktu pre COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, zariadenie na cvičenie, ružová farba
COSTWAY, gymnastický brúska, nastaviteľná výška 90-150 cm, brúska s valčekmi, nosnosť až 100 kg, zariadenie na cvičenie, ružová farba
185,99 €
-9,00 €
176,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH