4,9



Na základe 53 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
3ks nepremokavé detské podbradníky podbradníky rukávniky umývateľný podbradník ochrana proti vlhkosti 6-36 mesiacov16,75 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
kusy nepremokavé detské podbradníky, podbradníky na rukávy, umývateľné podbradníky, ochrana proti vlhkosti, 6-36 mesiacov15,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,50 €
Predajca: odsellingaaa

Ďalšie informácie o reklame
Prémiová gumová zástera s rukávmi a vreckom, 6 M+18,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant

Ďalšie informácie o reklame
Canpol, umývateľná podbradník s vreckom, nepremokavá, Panda2,37 €
Predajca: Aspekto

Bieco 38000289, Obyčajný / bežný podbradník, Rôzne farby, Unisex, Jednofarebné, Chrbát, 350 mm
49,48 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Detské šatky 8 ks s cvočkami – bavlna, unisex, farebné
16,99 €
Predajca: MamiMode

Lorelli detsk podbradnk frot 10-pack, podbradnk, podbradnk, pre novorodencov biely
20,61 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth

Podbradníky SCHNITZLER slip-on 4-pack
14,88 €
Predajca: NeuertsShop

Jednorazové detské podbradníky pre deti - 10 ks
7,50 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

PLAYSHOES (507136-29) Podbradník s dlhým rukávom, farba: zelená, veľkosť: jedna veľkosť
33,05 €
-65%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,25 €
Predajca: NeuertsShop

Balenie 8 nepremokavých podbradníkov, prateľné podbradníky s rukávmi, podbradníky pre deti od 2 do 5 rokov, pre bábätká, batoľatá, dievčatá, chlapcov
21,05 €
Predajca: odsellingaaa

Detské podbradníky s dlhým rukávom, súprava 4 detských podbradníkov, vodeodolné podbradníky na rukáve, unisex súprava podbradníkov na jedenie, umenie, remeslá, maľovanie, hranie
19,26 €
Predajca: odsellingaaa

suprima Jedálenský záster Polyester s pútkami/zapínaním na štrbinu, modrá kockovaná
26,96 €
Predajca: AbisZ-Markt

Detský podbradník Oilcloth Podbradník s rukávmi Bear Bocioland
7,78 €
Predajca: BabyExpert

Podbradník ThermoBaby
41,20 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
37,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FlatPrime

Bavlnený podbradník Smikkels L modrý - organický a dvojvrstvový
32,95 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Podbradník Domiva modrý bavlnený 3 ks (3 ks)
34,36 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Pružný vodeodolný silikónový podbradník s vreckom
24,99 €
-52%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
11,99 €
Doprava zdarma
Predajca: SuperMerchant
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
MÁTE DOSŤ ŠKVŔN NA OBLEČENÍ?
Je hrozné, keď vám pri jedení padajú kúsky jedla na oblečenie. Nie vždy máte pri sebe náhradné tričko a niektoré škvrny sa dajú ťažko vyčistiť. Všetko, čo potrebujete, je podbradník, ktorý ponúka ochranu pred škvrnami a chutné jedlo.
JEDZTE S DÔVEROU
Vychutnajte si svoje obľúbené jedlá, nech sú akokoľvek pikantné, v pokoji vďaka nášmu podbradníku pre dospelých. Predná časť je vyrobená zo svetlomodrého uterákového polyesteru (135 g), ktorý je veľmi savý. Vďaka tomu vám omáčky a nápoje nebudú kvapkať na nohavice. Zadná časť podbradníka je vyrobená z vysokokvalitného materiálu TPU s obsahom 65 g bieleho polyesteru, vďaka čomu je nepremokavá. Vďaka tomu je vaše oblečenie chránené pred prenikaním vlhkosti.
NAJMÄ PRE DOSPELÝCH
Pri vývoji tohto ochranného podbradníka sme dbali na to, aby sme zohľadnili všetky špecifické potreby dospelých. Je vyrobený z komponentov šetrných k pokožke a odolných, aby držal krok s rôznymi životnými štýlmi. Okrem toho sme navrhli podbradník s veľkorysými rozmermi 90 × 45 cm, aby sme zaistili maximálne pokrytie. Má tiež neutrálny a moderný vzhľad - žiadne krikľavé vzory ani veľké potlače.
PRAKTICKÉ A PRENOSNÉ
Priali ste si niekedy mať všade a vždy pri sebe podbradník? Dávate prednosť niečomu, čo si môžete nasadiť a vyzliecť? Ak ste na obe odpovedali kladne, potom je náš podbradník pre dospelých práve pre vás. Je ľahký a kompaktný - stačí ho pekne zložiť a perfektne sa zmestí do tašky.
JEDNODUCHÁ ÚDRŽBA
Tento podbradník pre dospelých je možné plne prať v práčke.
Jediné, čo musíte urobiť, je hodiť podbradník do práčky, ktorú nastavíte na 95 °C.
- Číslo od výrobcu
- EL10BL00KL
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Sensalou
- Materiálové zloženie
- 100% Polyester
- EAN kód
- 4260460298010
- Hmotnosť
- 0.122 kg
- Číslo od výrobcu
- EL10BL00KL
- Farba
- Modrá
- Výrobca
- Sensalou
- Materiálové zloženie
- 100% Polyester
- EAN kód
- 4260460298010
- Hmotnosť
- 0.122 kg
Hodí sa k tomu

Podbradník Sensalou pre dospelých so zberným vreckom červený a biely
8,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Sensalou Ess podbradník pre dospelých so záchytným vreckom modrá a biela
8,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Podbradník Sensalou pre dospelých so zberným vreckom zeleno-biely
8,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

COSTWAY stôl na notebook stojan na notebook stôl na posteľ stôl na ošetrovanie s kolieskami a brzdami výškovo nastaviteľný
57,99 €
Doprava zdarma
Predajca: FDSGmbH

Intenso 7501520 - Energy Ultra Alkaline Batterie AA Mignon 40er-Pack - Batterie, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2600 mAh
17,87 €
Predajca: somnia24

Varta 04006 211 354-40P, Batéria na jedno použitie, AA, Alkalický, 1,5 V, 40 kusov, 2970 mAh
20,44 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Zdvihák WC sedadla s vekom Mobiclinic 10 cm Titán WC zdvihák pre dospelých Prispôsobivý WC zdvihák biely
39,95 €
Doprava zdarma
Predajca: Queralto

Relaxdays 10034312, 1 kusov
57,90 €
Doprava zdarma
Predajca: dekoraciedobytu

Krups Mini Me KP123, Kávovar na kapsule, 0,8 L, Kávová kapsula, 1500 W, Čierna, Nerezová oceľ
77,91 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Obývacie steny samolepiaci panel pop.up panel 3D béžovo hnedý krémový 2,50 m x 0,52 m 955721
16,92 €/1m²
21,99 €
Predajca: DIMEX-ART

Vileda 163229, Poťah na žehliacu dosku, Bavlna, Pena, Šedá, Obrázok, 1300 x 450 mm, 1 kusov
20,34 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

súprava 10 uterákov, bavlna, 50x70 cm, modrá farba
57,74 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Sada pohárov Medi-Inn Schnabelbecher – 3 kusy, s otvorom na pitie 12 x 10 mm, priehľadné, plastové – ideálne pre deti a seniorov
39,29 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Arboremedia

Taška na invalidný vozík Zadná taška na invalidný vozík Bočná taška na invalidný vozík Batoh čierny
19,18 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Odpadkový kôš 2x25 litrov Duo Bin - farba: čierna
22,41 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
21,34 €
Predajca: Special-trends

Chladiaci uterák, sada 12 uterákov, chladiaci uterák, chladiaci uterák, chladiaci uterák na jogu
26,38 €
Doprava zdarma
Predajca: StarCommerce

Prosperplast lopata na sneh alutube ergo modrá
39,99 €
Predajca: PAFEN

Sensalou podloga za inkontinenco 700x100 cm podloga za inkontinenco - posteljna podloga za inkontinenco, pralna bela
38,55 €/1kg
12,99 €
Predajca: Tadima-GmbH

Dolomitové vápno a horčíkové hnojivo 10 kg
1,10 €/1kg
11,00 €
Doprava zdarma
Predajca: fair-play91

Hrniec na mäso z nehrdzavejúcej ocele "Sylt" Hrniec na varenie vhodný na indukciu
14,33 €
Predajca: Tradior

esco Streusalz 09450621 12,5kg
1,44 €/1kg
18,06 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Sada rozprašovačov oleja a octu Sendez, 2-dielna, z nehrdzavejúcej ocele, s držiakom, rozprašovač, rozprašovač oleja, rozprašovač octu, dávkovač oleja, rozprašovacia fľaša
15,99 €
Predajca: Sendez_GmbH

Pánske podväzky, podväzky, pánske podväzky, podväzky s 3 klipmi
24,95 €
Predajca: Safekeepers

Prenosný inhalátor kyslíka Kyslík 99,4 % môže 12L Univerzálny náustok Inhalovateľný
12,28 €
Doprava zdarma
Predajca: Euroelectronics

Sada 4 ovocných stromov – 1 jablko, 1 hruška, 1 čerešňa, 1 slivka – výška 70/100 cm – črepník 11 cm – Mix A
47,23 €
Predajca: Schramas

Filtračná polomaska Virshields® FFP2 NR (balenie po 10 ks)
70,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

Rotho Paso Odpadkový Kôš 20 L Strieborný 1754011005
33,54 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Rozptýlené krmivo 25 kg Krmivo pre vtáky Krmivo pre voľne žijúce vtáky Tukové krmivo 4 ročné obdobia Prémiová zmes Arašidy Slnečnicové semená
1,27 €/1kg
31,85 €
Predajca: boni-shop

Rotho Twist, 50 L, Obdĺžnikový, Polypropylén (PP), Čierna, Manuálne, 298 mm
20,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Aximax

Trizand 9641 Rehabilitačný rotopéd
28,90 €
Predajca: Velizo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
94% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
94%6% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
6%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 21. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jednoducho geniálne
Produkt pre každého staršieho človeka. Som nadšená, Bez ohľadu na druh choroby alebo bolesti hlavy. Oblečenie zostane čisté a nemusíte prať. Vzhľadom na mŕtvicu som vďačný za Táto jednorazová zástera.
Hodnotenie z 11. januára 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Ochrana odevu
Nádherná ochrana oblečenia, najmä vlhkou handričkou na odstránenie všetkých škvŕn.
Hodnotenie z 31. júla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Jedlá zástera
Veľmi sa mi páči kvalita a vzor tejto položky.
Hodnotenie z 8. augusta 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podbradník pre dospelých
Páči sa mi to, je to v poriadku
Hodnotenie z 15. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Článok je skvelý, veľkosť je skvelá, použite ho pre môjho manžela, pretože je ochrnutý
Článok je skvelý veľkosť je skvelá, pretože je aj dostatočne dlhý
Hodnotenie z 16. februára 2023 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
svižné!
Je gag pre priateľa, veľmi rýchle dodanie, guted produkt za malý cent!
Hodnotenie z 23. apríla 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Podbradníky pre dospelých
Všetko super dobrá kvalita a rýchle dodanie
Hodnotenie z 2. júla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
eSensalou jednorazová zástera Bib Bib White - 100 kusov
Zástera s náprsenkou je skvelá na jedno použitie. Všetko dobre zakryje a oblečenie zostane čisté.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Milk&Moo Chancin a Cacha Frog detský podbradník sada 2 ks, podbradníky pre batoľatá so suchým zipsom pre chlapcov a dievčatá, netoxické, umývateľné, 30 x 22 cm, ružovo-zelené
20,34 €
Predajca: BiggBrands_EU

Milk&Moo Tombish Cat and Sangaloz detský podbradník 2 ks, detský podbradník so suchým zipsom, 30 x 22 cm, oranžovo-modrý, Türkiye Made
20,34 €
Predajca: BiggBrands_EU

KIDKOOL 3 Balení Silikónový Podbradník s Vreckom - Detský Podbradník - bez BPA - Vodeodolné - ľahko sa čistí, je možné umývať v umývačke



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
13,59 €
Predajca: Mormark

8 balení nepremokavých podbradníkov s rukávmi umývateľné podbradníky s rukávmi detské podbradníky pre 2-5 rokov deti batoľatá dievčatá chlapci



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,54 €
Predajca: odsellingaaa

Relaxdays detské podbradníky, sada 2 ks, s zachytávacou miskou, silikónové, bez BPA, umývateľné podbradníky, detské podbradníky, biele



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays detské podbradníky, sada 2 ks, s zachytávacou miskou, silikónové, bez BPA, umývateľné podbradníky, detské podbradníky, modré



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Relaxdays

Relaxdays detské podbradníky, sada 2 ks, s zachytávacou miskou, silikónové, bez BPA, umývateľné podbradníky, detské podbradníky, svetlosivé



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
29,99 €
Predajca: Relaxdays

kusy nepremokavé detské podbradníky, podbradníky na rukávy, umývateľné podbradníky, ochrana proti vlhkosti, 6-36 mesiacov



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
15,22 €
-4%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
14,50 €
Predajca: odsellingaaa

Prémiová gumová zástera s rukávmi a vreckom, 6 M+
18,99 €
Predajca: SuperMerchant

Prémiová gumová zástera s rukávmi a vreckom, 6 M+
32,99 €
-36%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
20,99 €
Predajca: SuperMerchant

3ks nepremokavé detské podbradníky podbradníky rukávniky umývateľný podbradník ochrana proti vlhkosti 6-36 mesiacov



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(3)Počet hodnotení: 3
16,75 €
Predajca: odsellingaaa

Silikonový podbradník 2ks ružový, RD43950



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,20 €
Predajca: dekoraciedobytu

Silikonový podbradník 2ks sivá, RD43950



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
12,20 €
Predajca: dekoraciedobytu

Elegantný prémiový medvedí podbradník s rukávmi
16,48 €
-33%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant

Silikónový podbradník Boho Plum s úložným vreckom
23,99 €
-54%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,99 €
Predajca: SuperMerchant

Vodotesné podbradníky Súprava 5 podbradníkov Podbradníky s rukávmi Vodotesné podbradníky Súprava podbradníkov pre 0-24 mesiacov
19,06 €
Predajca: odsellingaaa

Canpol Babies Silikónová slintačka s vreckom 51/029 žltá, 4m+
5,52 €
Predajca: Aspekto

Canpol Babies Siliknov slaidlo so vreckom 51/030 krmov, 6m+
5,12 €
Predajca: Aspekto

Śliniaczek silikonowy do karmienia Ricokids żółty
4,12 €
Predajca: Ennyroom_SK

Vodotesné zástery pre dospelých a seniorov na jedenie, ochranu oblečenia, pomoc pri jedle (oranžovo-ružové)
15,99 €
Predajca: Zanjo24
148,06 €/1kg