4,6



Na základe 21 hodnotení
Hmotnosť:
180 g- 61 gZobraziť dostupné možnosti
- 66 gZobraziť dostupné možnosti
- 76 gZobraziť dostupné možnosti
- 180 g
- 162 gZobraziť dostupné možnosti
Počet kusov:
300- 90Zobraziť dostupné možnosti
- 120Zobraziť dostupné možnosti
- 180Zobraziť dostupné možnosti
- 300
Objem:
180 ml- 54 mlZobraziť dostupné možnosti
- 66 mlZobraziť dostupné možnosti
- 180 ml
- 108 mlZobraziť dostupné možnosti
- 126 mlZobraziť dostupné možnosti
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
PARAZAX complex 30 kapsúl originál3 339,11 €/1l
54,99 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
51,99 €
Predajca: WR-Products

Ďalšie informácie o reklame
Hair Vitamins - Starostlivosť o Vlasy pre Ženy s Biotínom, Kolagénom, MSM práškom - 150 g100,00 €/1l
15,00 €
Predajca: Nutrisslim

Ďalšie informácie o reklame
Glukosamín kapsuly 50 kapsúl244,10 €/1kg
24,41 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich

Ďalšie informácie o reklame
Vitamín C - 60 kapsúl I vysoká dávka I vysoká biologická dostupnosť I energetický metabolizmus I výkonnosť I normálna hormonálna rovnováha I zrak I činnosť srdca I metabolizmus I znižuje únavu I nedostatok vitamínov I vegánsky I bezlepkový122,50 €/1l
7,35 €
Predajca: PEAK

Reduslim Maxi balenie
58 000,00 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Berberín HCL Intenso - 120 kapsúl s 500 mg
709,23 €/1kg
55,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

nutri+ Vitamín B12 pastilky, 100 tabliet
87,74 €/1l
43,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vysoké dávky mušle zelenoústej od EXVital, 300 kapsúl
321,44 €/1kg
57,86 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Ostrovit doplnky stravy BI9039
52,70 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Kurkuma + Piperín + Vitamín C vegan, 120 St KAP
139,00 €/1kg
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze L-Arginine 4500, kapsula, L-arginín, 360 kusov, L-arginine HCl 750 mg 4500 mg thereof L-Arginine Base 622,5 mg 3735 mg, In the morning and evening take 2 capsules with enough water, preferably before meals. 30 minutes..., Store the product unopened, cool, dry and out of reach of children.
77,75 €/1l
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Biotiva Ashwagandha prášok 250g z ekologického poľnohospodárstva
181,08 €/1kg
45,27 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Črevná flóra Vital Vegan Capsules 60 kapsúl
434,89 €/1kg
19,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Maca 4:1 vysoká dávka + L-arginín kapsuly, 240 kapsúl
109,37 €/1l
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

vitamaze Biotín + Zinok + Selén, 365 tabliet
229,48 €/1kg
26,62 €
Predajca: AbisZ-Markt

Vitamaze Vitamín K komplex s vysokým obsahom vegánskych kapsúl, 120 ks kapsúl
332,03 €/1kg
24,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Ginkgo biloba 6 000 mg vo vysokej dávke + prírodný vitamín E + acai, 100 vegánskych kapsúl
1 270,36 €/1kg
52,72 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Vitamaze Glukosamín Chondroitín MSM 2-mesačné liečivé kapsuly, 240 kapsúl
107,80 €/1l
22,53 €
Predajca: AbisZ-Markt

L-karnitín 680 mg vegánsky, 120 St KAP
195,05 €/1kg
20,48 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- obsahuje výťažok z lastúrnika zelenoústeho
- na cielené zásobovanie
- Kapsule na perorálne použitie
- Výživový doplnok z lekárne
- Výrobca: Výrobca: Vitamaze GmbH, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 15300305
Zelenoústá mušľa 500 mg kapsuly s vysokou dávkou 300 kapsúl - Dávkovanie: Kapsuly - Oblasť: Iné
- Objem
- 180 ml
- Zloženie
- Ryžový extrakt, prášok zo zelenoústej mušle, želatína
- Hmotnosť
- 180 g
- Potravinársky podnik
- Vitamaze GmbH
- Obchodný názov
- vitamaze mušľa zelenoústá vysokodávkové kapsuly, 300 kapsúl
- Výrobca
- Vitamaze GmbH
- Počet kusov
- 300
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 2-3 kapsule denne a podľa potreby zapite dostatočným množstvom vody.
- Číslo od výrobcu
- 15300305
- EAN kód
- 426043548873604260435488736
- Objem
- 180 ml
- Zloženie
- Ryžový extrakt, prášok zo zelenoústej mušle, želatína
- Hmotnosť
- 180 g
- Potravinársky podnik
- Vitamaze GmbH
- Obchodný názov
- vitamaze mušľa zelenoústá vysokodávkové kapsuly, 300 kapsúl
- Výrobca
- Vitamaze GmbH
- Počet kusov
- 300
- Odporúčania pre konzumáciu
- Užívajte 2-3 kapsule denne a podľa potreby zapite dostatočným množstvom vody.
- Číslo od výrobcu
- 15300305
- EAN kód
- 426043548873604260435488736
Dodatočné informácie
Hodí sa k tomu

L-karnitín 680 mg vegánsky, 120 St KAP
195,05 €/1kg
20,48 €
Predajca: AbisZ-Markt

Kefa na chlpy Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Prenosný holiaci strojček na chlpy z domácich zvierat Odstraňovač chlpov z domácich zvierat Retoo
8,19 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Tabwee K10 Kids 10.1" Blau Tablet, Google Kids Space, 4GB RAM+64GB ROM, Android 15 WiFi Tablet für Kind mit Kindgerechte Hülle und Stift, 5000mAh
92,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Rýchlonabíjačka Samsung USB-C 25 W s nabíjacím káblom USB-C 1,0 m - čierna
12,99 €
Predajca: Mobileking

Odpočívadlo a škrabadlo pre mačky Amy 27027, strom pre mačky s jaskyňami, spacími plochami, rebríkmi a sisalovými kmeňmi, stabilný, sivý, 170 cm
85,00 €
Predajca: Kokiska

TABWEE T80 Tablet 10 palcov, Android 15, 64GB ROM, 1280 x 800 pixelov, 6000mAh batéria, 5MP kamera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
84,99 €
Doprava zdarma
Predajca: BVODEShop

Ergonomický 7-zónový obojstranný matrac XXL I 140 x 200 cm I 22 cm I H2 & H3 I Ergo Flex XXL
129,90 €
Doprava zdarma
Predajca: TBFurnitureGmbH

Kurkuma + Piperín + Vitamín C vegan, 120 St KAP
139,00 €/1kg
19,46 €
Predajca: AbisZ-Markt

Organické spirulina pelety - 600 tabliet (500 mg) - 4 000 mg vysoká dávka - Čistá riasa spirulina z kontrolovaného pestovania - Vegan - TRUE NATURE®
162,43 €/1kg
50,65 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
48,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Hair Vitamins - Starostlivosť o Vlasy pre Ženy s Biotínom, Kolagénom, MSM práškom - 150 g
100,00 €/1l
15,00 €
Predajca: Nutrisslim

Prima kapsule na podpornú kontrolu hmotnosti
1 950,00 €/1kg
39,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: IMPERIUM-HERBALS

Sada mramorových hrncov Rose Gold Metalic Line 15 kusov Berlinger Haus BH 1224N
122,96 €
Doprava zdarma
Predajca: Mdey

Berberín HCL Intenso - 120 kapsúl s 500 mg
709,23 €/1kg
55,32 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

EMS Abdominal Trainer cvičebný stroj Muscle Stimulator Abdominal Muscle Trainer Electric pre ženy Muži Home Exercise Machine Retoo
11,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ostrovit doplnky stravy BI9062
52,70 €/1l
14,78 €
-28%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Metabolizmus Vital (90 Kps)
292,29 €/1l
20,46 €
Predajca: Vitaworld

Nature's Finest Kolagén Skincare Prášok – S Naticol® a Vitamínom C
127,79 €/1l
17,89 €
Predajca: Nutrisslim

Masážna pištoľ Elektrická masážna pištoľ LED Masážna pištoľ na krk ramená Svaly 4 rýchlosti Masážna pištoľ na chrbát Tkanivové hlavy Retoo
76,55 €
Predajca: NetworkTechnologies

vitamaze bodliak 500 mg extrakt kapsuly, 90 kapsúl
242,50 €/1kg
18,43 €
Predajca: AbisZ-Markt

nutri+ Vitamín B12 pastilky, 100 tabliet
87,74 €/1l
43,87 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

BPV TEROX - Turbo Burner - Vysoko dávkovaný - 90 kapsúl pre špičkovú postavu vo fáze definície - S guaranou, L-karnitínom a vitamínom C - 90 kapsúl pre rýchle a jednoduché užívanie - Nízky obsah tuku a sacharidov - Bez umelých prísad. Nájdete ho aj v kategórii: Maca, L-arginín, Zinok, Guarana, Ženšen, Kofeín, Kreatín monohydrát, BCAA, EAA, Aminokyseliny, Kreatín, Tribulus Terrestris, Vitamíny, Minerály, Živiny, Športová výživa, Doplnky výživy,
789,58 €/1kg
37,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung

Reduslim Maxi balenie
58 000,00 €/1kg
29,00 €
Doprava zdarma
Predajca: IncHealth

Bomann WA 7175, Predné plnenie, 7 kg, B, 76 dB, 1400 ot/min, A
384,78 €
Trieda energetickej účinnosti produktu je A.
Predajca: BRaUN_Elektro

Ostrovit doplnky stravy BI9039
52,70 €/1l
10,54 €
Predajca: NutraBestBG

Črevná flóra Vital Vegan Capsules 60 kapsúl
434,89 €/1kg
19,57 €
Predajca: AbisZ-Markt

Masážny Prístroj 5v1 s Infračerveným Žiarením
35,24 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Šatníková skriňa PRISCILA - biela
140,00 €
Predajca: Mirjan24_SKCZ

Xiaomi MI True Wireless Earbuds Basic 2 - Skutočne bezdrôtové slúchadlá s mikrofónom - do uší - Bluetooth - aktívne potláčanie šumu - čierne (BHR4272GL)
23,33 €
Predajca: M_plus_L

Vitamaze Vitamín D3 1 000 IU Denná vysoká dávka - 200 tabliet
133,77 €/1kg
9,23 €
Predajca: AbisZ-Markt

Sušička nechtov LED UV lampa na nechty HIGH POWER LCD displej Zariadenie na vytvrdzovanie svetla Nástroj na vytvrdzovanie nechtov Vhodný pre všetky gélové nechty
13,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
81% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
81%10% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
10%5% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
5%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%5% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
5%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 23. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobrý produkt
Hmotnosť 0,061 kgPočet kusov 90Objem 0,126 l
Výrobok prišiel až po troch dňoch. Objednal som si tento produkt, pretože som mal bolesti v kolene a predtým som liečil rovnakú vec s hyaluronom. Tentoraz mi to opäť pomohlo, bolesť je preč. Pomer cena/výkon je tu tiež správny, aj preto, že si ušetrím návštevu lekára. Môžem ho len odporučiť.
Hodnotenie z 3. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Neobsahuje umelé prísady, pomáha mi s citlivým žalúdkom.
Hmotnosť 0,162 kgPočet kusov 180Objem 0,108 l
Na tento produkt som narazila prostredníctvom priateľov, pretože mám vždy problémy s citlivým žalúdkom. Veľmi dobre spolupracuje s mojou stravou a cítim sa lepšie. Cítim sa aktívnejšie a uvoľnenejšie, keď je v kancelárii stres. Môžem ho len odporučiť!
Hodnotenie z 2. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super produkt za primeranú cenu.
Hmotnosť 0,066 kgPočet kusov 120Objem 0,066 l
Kapsule som si objednal pred týždňom. Často mám problémy s kĺbmi, najmä s kolenami, a to hlavne po vstávaní. Kadidlo mi vždy veľmi dobre pomáhalo. Tieto kapsule sa ľahko prehĺtajú, majú neutrálnu chuť, a preto ich jednoznačne odporúčame.
Hodnotenie z 11. septembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.fr.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Dobre prijaté, ďakujem :)
Hmotnosť 0,076 kgPočet kusov 90Objem 0,054 l
Dobrá kvalita, používa sa na ochranu pečene pred Fenben... a Iverm...
Hodnotenie z 27. februára 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pestrec mariánsky
Hmotnosť 0,076 kgPočet kusov 90Objem 0,054 l
Každoročne na jar sa podáva mliečny bodliak na posilnenie imunitného systému. Môj žlčník tiež ďakuje. Ľahko sa užíva vo forme kapsúl. Dobrý pomer ceny a kvality. A vegánsky na začiatok.
Hodnotenie z 3. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá skúsenosť!
Hmotnosť 0,061 kgPočet kusov 90Objem 0,126 l
S podobnými produktmi som už mala dobré skúsenosti a chcela som vyskúšať taký, ktorý nie je taký drahý a funguje. Už niekoľko dní ho užívam a som veľmi spokojný s účinkom!
Hodnotenie z 3. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrý produkt
Hmotnosť 0,076 kgPočet kusov 90Objem 0,054 l
Preprava bola veľmi rýchla a veľmi dobre zabalená. Výrobok sa veľmi ľahko vyberá z plechovky. Tableta sa veľmi ľahko prehĺta. Odporúčam ho kúpiť.
Hodnotenie z 4. marca 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Udržuje všetko v rovnováhe
Hmotnosť 0,162 kgPočet kusov 180Objem 0,108 l
Super cena. Pomáha mi pri bolestiach kĺbov a upokojujúci účinok je skvelý. Udržuje všetko v rovnováhe. Všetko je skvelé.
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)

5% poukaz
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks

Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ksBestseller
Doprava zdarma
Doprava zdarma5% od 2 ks
Doprava zdarma5% od 2 ks

LUTO Supplements Laktáza 22 000 Depot – 365 tabliet



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
22,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
220,19 €/1kg
![Obrázok produktu pre Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/38af7b6c5550ccaa7434af7b86d51a4a.webp)
Glow25® Kolagén v prášku [450g] - Náš originál - Hydrolyzát kolagénu s vitamínom C - Peptidy typu 1 a 3 - Dobrá rozpustnosť - Neutrálny



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(22)Počet hodnotení: 22
35,33 €
Predajca: WR-Products
78,51 €/1kg

BIYODE Pure Himalayan Shilajit Gold Gummies 3000 mg - s ashwagandhou, zázvorom, čiernym musli, tribulusom, ženšenom a akarkárou.



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(24)Počet hodnotení: 24
38,90 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
216,11 €/1kg

BAYER Priorin EXTRA doplnok na vlasy 60 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
29,44 €
Predajca: Pharmacygreek
196,27 €/1kg

Vita Elements Prémiový Magnézium Citrát Sada 3 ks 365 Kapsúl Horčík Biologická Dostupnosť Výživový Doplnok
78,99 €
-13%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
67,99 €
Predajca: IK-Handelsgruppe
62,09 €/1kg

Prostalis Forte - 120 kapslí (2 x 60 kapslí) - balení 2 ks



3,4Priemerné hodnotenie: 3,4 z 5(5)Počet hodnotení: 5
59,00 €
Predajca: VitaminTrade
819,44 €/1kg

Prostalis Forte - 180 kapsúl (3 x 60 kapsúl) - balenie 3



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(36)Počet hodnotení: 36
78,00 €
Predajca: VitaminTrade
722,22 €/1kg

Femme+ - MTF feminizačné kapsuly - 30 kapsúl - prírodná podpora prechodu



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
360,30 €/1l

ESN Designer Protein Bar FUDGE BROWNIE FUDGE BROWNIE Jedna veľkosť



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,90 €
Predajca: LUTO-Supplements
68,33 €/1l

100 % čistý himalájsky šilajit | 50 g mäkkej živice | Organická mimoriadne účinná | Čistá prírodná sila s viac ako 80 stopovými prvkami



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(12)Počet hodnotení: 12
24,99 €
Predajca: BPV-Sportnahrung
499,80 €/1l

Farmacin – na podporu trávenia a dobrého pocitu – 30 kapsúl



4,0Priemerné hodnotenie: 4,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
2 402,00 €/1l

ArmoLipid, 60 tabletek



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
35,16 €
Predajca: Serica
502 285,70 €/1kg

ARMOLIPID 60 tabliet hladina cholesterolu cholesterol srdce čisté



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(161)Počet hodnotení: 161
31,97 €
Predajca: Serica
3 197,00 €/1l

Gynex, 30 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
28,95 €
Predajca: HerbsHelp
965,00 €/1l

Relio Form – Denná formula pre wellness a metabolizmus – 30 kapsúl
38,00 €
Predajca: MyPremiumShop
2 533,33 €/1l

Flexosamine Forte Krém – 50 ml (nová formula), pre podporu zdravia kĺbov a svalov
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
720,60 €/1l

Diaform RX – 180 kapsúl (3x60) s vysokým obsahom účinných látok – originálny recept zo Švajčiarska – vegánsky a rastlinný s vitamínmi a minerálmi – balenie po 3 kusoch



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(20)Počet hodnotení: 20
87,00 €
Predajca: VitaminTrade
508,77 €/1kg

Pulsero Doplnok stravy pre mužov 10 kapsúl



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
39,99 €
-15%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
33,99 €
Predajca: WR-Products
33 990,00 €/1l

ReCardio – 30 kapsúl | Na podporu srdca a krvného obehu
35,98 €
Predajca: MyPremiumShop
143,92 €/1kg

EcoSlim – kvapky na podporu metabolizmu a každodenného dobrého pocitu – 20 ml
36,03 €
Predajca: MyPremiumShop
1 715,71 €/1kg