4,9



Na základe 8 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Embryolisse, Lait Cream Concentre, Hydrating, Cream, For Face, 75 ml220,00 €/1l
16,50 €
Predajca: MAGUHAAR

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay Lipikar Baume Light AP+ M Regenerujący balsam do ciała, 400 ml101,87 €/1l
40,75 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Ďalšie informácie o reklame
Babor SeaCreation Sérum4 178,33 €/1l
125,35 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
La Roche-Posay Cicaplast ukľudňujúca emulzia Baume B5+ 40 ml194,73 €/1kg
14,41 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA
![Obrázok produktu pre La Roche Effaclar Duo[+] Korektívna starostlivosť na odstránenie upchatí](https://media.cdn.kaufland.de/product-images/400x400/73f4f795b92611e5b33e42e7681d7b9e.webp)
La Roche Effaclar Duo[+] Korektívna starostlivosť na odstránenie upchatí
761,75 €/1l
30,47 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
890 200,02 €/1kg
44,51 €
Predajca: VISO

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
530,00 €/1l
21,20 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 40ml
373,75 €/1l
14,95 €
Predajca: NetworkTechnologies

Vichy, Aqualia Thermal, Krem nawilżający o bogatej konsystencji, 50 ml
448 333,34 €/1kg
26,90 €
Predajca: VISO

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

La Roche-Posay Effaclar peelingový gél Micro Peeling Gel 200 ml
16 010,00 €/1kg
16,01 €
Predajca: BRASTYGroup

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

La Roche-Posay, Nutritic Intense Riche, Krem odżywczo-regenerujący, skóra bardzo sucha, 50 ml
134 972,98 €/1kg
24,97 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay pleťový gél A.Z. Gel-Creme 40 ml
0,69 €/1kg
34,29 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Toleriane Sensitive upokojujúci, ochranný hydratačný krém, 40 ml
461,75 €/1l
18,47 €
Predajca: AbisZ-Markt

La Roche-Posay - Cicaplast Baume B5 Soothing Repairing Balm SPF 50 40ml
486,50 €/1l
19,46 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Toleriane Kerium DS Kuracja przeciw łuszczeniu, 40 ml
799,50 €/1l
31,98 €
Predajca: somnia24

La Roche Serozinc roztok síranu zinočnatého
11 430,00 €/1l
11,43 €
Predajca: AbisZ-Markt
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Pleťové sérum
Efaclar sérum je koncentrát exfoliačných kyselín v kombinácii s upokojujúcim niacínamidom, ktorý pôsobí proti čiernym bodkám, pupienkom, škvrnám po akné a viditeľným pórom. Toto bezoplachové zloženie zanecháva pleť zjemnenú a čistú. Poskytuje dokonalú rovnováhu exfoliačných a upokojujúcich účinkov, deň po dni uvoľňuje póry a koriguje pretrvávajúce nedokonalosti a stopy po akné.
Zloženie
Aqua / Water / Eau, Alcohol Denat, Propanediol, Glycolic Acid, Niacinamide, Dimethyl Isosorbide, Pentylene Glycol, Salicylic Acid, Sodium Hydroxide, Peg-60 Hydrogenated Castor Oil, Kyselina hydroxyetylpiperazín etánsulfónová, kyselina citrónová, Peg-30 glycerylkokoát, kyselina kapryloylsalicylová, biosacharidová guma-1, maltodextrín, kyselina fytová, polykvaternium-10, parfum/voňavka.
Exfoliačné sérum La Roche Posay Effaclar Concentrated (30 ml)
- Pohlavie: ženy
- Objem: 30 ml
- Zloženie: Parfum (parfum)
- Typ: Prípravok na ošetrenie pokožky:
- Sérum
- Kozmetika
- Vlastnosti: Sérum s parfumom: Koncentrovaná
Chcete si doma dopriať kozmetické ošetrenie s kvalitnými produktmi? Potom si nenechajte ujsť Exfoliačné sérum La Roche Posay Effaclar Concentrated (30 ml)!
- obsahuje vysokokvalitné životne dôležité látky
- proti nečistotám a škvrnám na pokožke
- na použitie na pleť
- Dermokozmetika z lekárne
- Výrobca: Výrobca: L'Oreal Deutschland GmbH divízia La Roche-Posay, Nemecko (originálny výrobok z Nemecka)
- PZN: 16652236
La Roche Posay Effaclar Ultra koncentrované sérum 30 ml denný peeling
La Roche-Posay Effaclar Ultra Concentrated Serum 30 ml je intenzívne pleťové sérum určené pre mastnú a aknóznu pleť so sklonom k nedokonalostiam, ako sú pupienky, čierne bodky a rozšírené póry. Sérum kombinuje účinné zložky, ako je kyselina salicylová, LHA (lipohydroxy kyselina) a kyselina glykolová, ktoré podporujú jemnú exfoliáciu, hlboko čistia póry a zlepšujú textúru pleti. Ďalej obsahuje niacinamid, ktorý má upokojujúce účinky, zmierňuje podráždenie a začervenanie. Ľahká textúra séra sa rýchlo vstrebáva a zanecháva pleť hladkú, sviežu a bez mastného filmu. Vlastnosti Intenzívne redukuje nedokonalosti, pupienky a čierne bodky Obsahuje kyselinu salicylovú, LHA a kyselinu glykolovú na exfoliáciu pleti Upokojuje podráždenie vďaka obsahu niacinamidu Zlepšuje štruktúru pleti a zjednocuje jej tón Ľahká, nemastná textúra, ktorá sa rýchlo vstrebáva Kľúčové výhody Pleť je hladšia, čistejšia a zjednotenáZmenšuje viditeľnosť pórov a redukuje leskPomáha predchádzať vzniku nových nedokonalostíUpokojuje podráždenú pleť a začervenanieDermatologicky testované na citlivej pletiPoužitieAplikujte večer na čistú a suchú pleťNaneste niekoľko kvapiek a jemne vmasírujte do tváre, vyhnite sa oblasti okolo očí. Odporúča sa používať ochranu proti slnku počas dňa, ak je pleť vystavená slnečnému žiareniu. Možno kombinovať s ďalšími produktmi rady Effaclar pre komplexnú starostlivosť o problematickú pleť
Pleťová a telová kozmetika v našej ponuke nesie mená tých najslávnejších kozmetických značiek. Tento prípravok značky La Roche-Posay sa radí pod pleťové séra a bol vytvorený špeciálne pre ženy. Toto balenie obsahuje 30 ml vámi vybraného produktu.
La Roche, Effaclar, Skoncentrowane Serum, 30 ml
Kúpte si La Roche-Posay Sérum Effaclar Ultra Concentrated Serum teraz na Beauty Plaza.
LRP Effaclar Ultra koncentrované sérum
Roche-Posay Effaclar High Concentration Serum 30 ml - Téma: Starostlivosť o pleť, telo
- Model
- Effaclar
- Hmotnosť
- 0.04 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- La Roche, Effaclar, Skoncentrowane Serum, 30 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 333787572282703337875722827
- Číslo od výrobcu
- 57120
- Model
- Effaclar
- Hmotnosť
- 0.04 g
- Objem
- 30 ml
- Zloženie
- La Roche, Effaclar, Skoncentrowane Serum, 30 ml
- Výrobca
- La Roche-Posay
- Počet kusov
- 1
- Cieľové skupiny
- DámyUnisexDámy
- EAN kód
- 333787572282703337875722827
- Číslo od výrobcu
- 57120
Bezpečnostné pokyny
Nemecký zákon o likvidácii batérií (Batterieentsorgungsgesetz)
Hodí sa k tomu

La Roche Posay Effaclar Żel oczyszczający do skóry skłonnej do trądziku, 400 ml
17,81 €
Doprava zdarma
Predajca: Serica

La Roche-Posay, Matujúci hydratačný krém Effaclar MAT, 40ml
392 400,01 €/1kg
19,62 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Effaclar Duo+ M Krem o potrójnym działaniu, 40 ml
325 333,34 €/1kg
19,52 €
Predajca: BRASTYGroup

La Roche-Posay Mela B3 Skoncentrowane serum przeciw przebarwieniom, 30 ml
890 200,02 €/1kg
44,51 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay, Anthelios UVMune 400, Sun Protection, Lotion, For Face, SPF 50+, 50 ml
437,80 €/1l
21,89 €
Predajca: VISO

La Roche-Posay Effaclar čistiaca pleťová voda Sťahujúca pleťová voda 200 ml
24,14 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay, Anthelios Olejek korygujący niedoskonałości SPF 50+, 50 ml
576 000,01 €/1kg
34,56 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche Posay, Effaclar DUO+ SPF 30 Krem, 40 ml
442 200,01 €/1kg
22,11 €
Predajca: MANADA

La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome, Krem nawilżający, 40 ml
388 600,01 €/1kg
19,43 €
Predajca: somnia24

La Roche Posay, Effaclar K+, Krem odnawiający do skóry tłustej, 40 ml
530,00 €/1l
21,20 €
Predajca: NutraBestBG

La Roche-Posay Retinol B3 Skoncentowane serum przeciwzmarszczkowe, 30 ml
843 000,02 €/1kg
42,15 €
Predajca: BRASTYGroup

Dr. Althea 345 Relief Cream upokojujúci a vyživujúci krém pre citlivú pleť 50 ml
0,38 €/1l
18,96 €
Predajca: KoCoKoreanCosmetics

Celimax Retinal Shot Tightening Booster vyhladzujúci pleťový krém na vrásky s retinolom 15ml
1 066,00 €/1l
15,99 €
Predajca: LaRoseCare

GeekMe Hoverboard 6,5 palcový hoverboard pre deti Silný duálny motor, Bluetooth reproduktor, LED, hoverboardy pre deti a mládež
159,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

La Roche-Posay Effaclar oczyszczający żel do skóry tłustej i wrażliwej 200ml
15,37 €
Predajca: Tersorte

Čalúnená rohová pohovka CARLOS Poso 100
585,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Lukmebel_de

GUESS , Ochranný obal, Apple, Apple iPhone 15 Pro Max, 17 cm (6.7"), Šedá
32,90 €
Doprava zdarma
Predajca: thm24

CeraVe Odbudowujący Krem pod oczy, 14 ml
1 082,86 €/1l
15,16 €
Predajca: BRASTYGroup

Super rýchlo nabíjačka Xiaomi 120W HyperCharge Combo (Type-A) EU, s káblom v balení, biela
25,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Bielenda Profesionálny Ultra-zvukový Kontaktný Gél, 500g
22 900,00 €/1kg
13,74 €
Predajca: Zeitburg

La Roche Posay Effaclar Gel Micro Peel 400 ml
68,75 €/1l
27,50 €
Predajca: somnia24

Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, Ženy, Univerzálna pleť, 50 ml
1 082,60 €/1l
54,13 €
Predajca: PerfumTraders

La Roche-Posay, Anthelios, Fluid, Face, SPF 50+, 50 ml
38,74 €/1kg
19,37 €
Predajca: NutraBestBG

iGlobal Detská postieľka 2 v 1 s matracom Výškovo nastaviteľná posteľ pre deti so zásuvkou pod posteľou Biela 120x60 cm
249,00 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: Alinco

Čistič pórov Elektrický vysávač na odstraňovanie čiernych bodiek Čistič pórov Čistenie tváre s LED obrazovkou a 4 sondami a 3 režimami (biely)
22,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Miamia

La Roche-Posay Anthelios Invisible Fluid UVMune 400 SPF 50+
389,20 €/1l
19,46 €
Predajca: Azjasklep

La Roche Posay Cicaplast Baume B5+, Kojący balsam regenerujący, 100ml
183,00 €/1l
18,30 €
Predajca: Azjasklep

Anua Niacinamide 10% + TXA 4% sérum Serum 30 ml
342,50 €/1kg
20,55 €
Predajca: Juui

Granitan - Granitový drez - Drez 44,5x41,5 cm - Kuchynský drez čierny - s batériou a sifónom - TEOR
189,99 €
Predajca: Granitan

Tefal Easy Fry EY1018, Teplovzdušná fritéza, 1,6 L, 30 min, Čierna, Tlačidlá, Posuvník, 265 mm
115,27 €
Doprava zdarma
Predajca: MadiHealth
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
88% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
88%13% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
13%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 16. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Rýchle dodanie
Produkt veľmi dobrý, ako obvykle.
Hodnotenie z 1. augusta 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Super
Všetko je v poriadku
Hodnotenie z 8. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Pomáha
Sérum je dobré a pomáha proti pupienkom, ale nie proti čiernym bodkám a je jednoducho drahé
Hodnotenie z 1. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 30. marca 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 15. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 14. júna 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 5. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

AHAVA Advanced Deep Wrinkle Cream, Ženy, 50 ml, Krém, Starnúca koža, Aqua (Mineral Spring Water), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate,...



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
65,64 €
-8%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
60,20 €
Predajca: PerfumTraders
1 204,00 €/1l

Mary Kay TimeWise Deluxe Miracle Set Normal Dry Skin SPF30 NOVINKA



4,3Priemerné hodnotenie: 4,3 z 5(6)Počet hodnotení: 6
184,37 €
Predajca: lithuaniashop
614,57 €/1l

Clinique Smart Clinical Repair krém na korekciu vrások
26,26 €
Predajca: PerfumTraders
1 750,67 €/1l

Dado Sens Sensacea upokojujúca emulzia na tvár 50ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
21,85 €
Predajca: PerfumTraders
437,00 €/1l

GUAM bahno z morských rias na starostlivosť o telo pri celulitíde, 1000 g



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
79,61 €
Predajca: Naturpraeparate_Dieterich
79 610,00 €/1l

Embryolisse Lait Creme Concentre | Výživný a hydratačný krém 3x75ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(55)Počet hodnotení: 55
48,00 €
Predajca: MAGUHAAR
213,33 €/1l

Valmont V-Lift Cream krém proti vráskam 50 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
258,56 €
Predajca: PerfumTraders
5 171,20 €/1l

Beauty of Joseon Dynasty Cream 100 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(62)Počet hodnotení: 62
21,75 €
Predajca: MAGUHAAR
0,22 €/1l

Farmona Professional Filler&Lifting Krem liftingujący, 150ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
13,54 €
Predajca: Lemonbite
90,27 €/1l

Prírodný sprej na rýchle opálenie 150 ml, bronzový efekt, beta-karotén a smilax, vegánsky – Negatan



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(5)Počet hodnotení: 5
23,99 €
-16%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
19,99 €
Predajca: Netscroll
133,27 €/1l

Apis | Mandľová kyselina 40% - 30 ml - Anti-Akne - Účinné čistenie pleti - Jemné exfoliačné účinky
14,99 €
Predajca: Lemonbite
499,67 €/1l

La Mer Hydratačný svieži krém



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
152,41 €
Predajca: PerfumTraders
5 080,33 €/1l

VEZE BB krém, VEZE tekutý podkladový krém v púdri, odtieň Ivory 02
18,99 €
Predajca: RESTEQ
37,98 €/1kg

MARY KAY Hydratačný krém TimeWise Antioxidant Moisturizer normálna / suchá pleť 88 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
41,09 €
Predajca: lithuaniashop
466,93 €/1l

Babor Doctor Babor Regeneration The Cure Cream 50ml - Krém proti vráskam



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(30)Počet hodnotení: 30
125,24 €
Predajca: PerfumTraders
250,48 €/1l

Babor SeaCreation Sérum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(7)Počet hodnotení: 7
125,35 €
Predajca: PerfumTraders
4 178,33 €/1l

Dr.Grandel High Excellence Krém na tvár
107,06 €
-5,05 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
102,01 €
Predajca: PerfumTraders
2 040,20 €/1l

VT Cosmetics PDRN Essence 100 obnovujúca pleťová esencia s hydratačným účinkom 30ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(8)Počet hodnotení: 8
27,57 €
Predajca: Azjasklep
919,00 €/1l

SINOZ Pure Cica Cream 50 ml krém na tvár s aloe vera



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(2)Počet hodnotení: 2
17,50 €
Predajca: Exporgin
350,00 €/1l

Estée Lauder Advanced Night Repair, Ženy, Univerzálna pleť, 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(14)Počet hodnotení: 14
97,41 €
Predajca: PerfumTraders
1 298,80 €/1l