4,8



Na základe 16 hodnotení
Už len 1 kus za túto cenu
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Ďalšie informácie o reklame
By Kilian Musk Oud Woda perfumowana, 50 ml5 296,60 €/1l
264,83 €
Predajca: PerfumTraders

Ďalšie informácie o reklame
Yodeyma For You 50 ml parfumovaná voda441,40 €/1l
22,07 €
Doprava zdarma
Predajca: TinaBeauty

Ďalšie informácie o reklame
Kilian Sunkissed Goddess - parfumovaná voda v spreji (50 ml)4 100,60 €/1l
205,03 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Muse parfumovaná voda 100ml
3 790,00 €/1l
390,00 €
-11,00 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
379,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Thierry Mugler Aura parfumovaná voda 50 ml
4 780,00 €/1l
239,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
889,20 €/1l
44,46 €
Predajca: BRASTYGroup

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 110,67 €/1l
67,06 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,32 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda s náplňou Star 50 ml
1 398,20 €/1l
75,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,91 €
Predajca: Glamperfeu

Thierry Mugler Angel Nova - Refillable Star parfémovaná voda pre ženy 50 ml
1 611,60 €/1l
80,58 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Eclaire, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Karamel, Mlieko, Cukor, Med, Biely kvet
260,00 €/1l
26,00 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Thierry Mugler - Alien EDP 30ml
2 892,67 €/1l
86,78 €
Doprava zdarma
Predajca: NutraBestBG

Thierry Mugler Angel Elixir parfémovaná voda pre ženy Refillable 100 ml
689,40 €/1l
68,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thierry Mugler Angel Edp Spray bez náplne
1 587,00 €/1l
109,08 €
-29,73 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
79,35 €
Doprava zdarma
Predajca: Parfumart

Hermès Hermes Paris Jour Absolu toaletná voda s opakovaným použitím 85 ml sprej
1 545,18 €/1l
131,34 €
Doprava zdarma
Predajca: InfinityAroma

Givenchy - Organza EDP 100ml
617,20 €/1l
61,72 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
998,33 €/1l
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Thierry Mugler Alien Goddess, Woda perfumowana, 30ml
1 685,33 €/1l
50,56 €
Predajca: PerfumTraders

Givenchy L'Interdit Rouge parfémovaná voda pro ženy 80 ml
700,00 €/1l
56,00 €
Predajca: Novada-Shop

Dsquared2 Dsquared2 Potion for Woman - parfumovaná voda
4 966,67 €/1l
149,00 €
Doprava zdarma
Predajca: firmowo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Womanity je parfumovaná voda v spreji od značky MUGLER. Vôňa je ovocná a sladká, trvácnosť a sila sú nadpriemerné. Veľmi výnimočné na tejto vôni, ktorá je na trhu od roku 2010, je to, že je teraz k dispozícii aj ako plniteľná parfumovaná voda v spreji. MUGLER Womanity sa zaobíde bez bujarého zoznamu zložiek, nepotrebuje ani pyramídu vôní. Frabrice Pellegrin si berie figu v celej jej šírke, ako plod, ako drevo a ako list, a mieša to s kaviárom. To dodáva parfumovanej vode v spreji Refillable úchvatnú prítomnosť, ktorá je absolútne nositeľná a nie príliš sladká. Napokon je v Eau de Parfum aj poriadna porcia soli.
Ušľachtilý parfém, ktorý je možné znovu naplniť.
Womanity značky MUGLER znamená vzostup modernej predstavy o ženskosti. Je vyjadrením potešenia z príslušnosti k spoločenstvu žien v dnešnom svete a potvrdzuje neviditeľné puto, ktoré spája všetky ženy. Je symbolom všetkého, čo chce žena vyjadriť - jej energie a tvorivej sily. Womanity Eau de Parfum je jedinečným výtvorom drevitej, sladko-slanej vône utvorenej okolo akordu figy a kaviáru. Tretia kľúčová ženská vôňa značky MUGLER odráža nespočetné aspekty ženskosti. Womanity je jemne vycibrená parfumovaná voda, ktorej aspekty odrážajú nekonečné prejavy ženskosti: teplá, intenzívna, jemná, opojná, hlboká, svieža vôňa. Táto jedinečná kompozícia po prvýkrát integruje do parfumu sladko-slaný nádych: figy poskytujú prirodzenú sladkosť na slnku dozretého ovocia, kaviár jemne slaný efekt. Táto ženská vôňa, ktorá patrí do rodiny drevito-sladko-slaných vôní, sa odhaľuje v dvoch čuchových stretnutiach.
Thierry Mugler Womanity Eau de Parfum Refillable 80 ml je sladká a korenistá vôňa pre ženy v plniteľnej verzii. Womanity umne odráža všetky aspekty ženskosti a jemne objíma krehkú dušu ženy. Vôňa začína osviežujúcimi citrusovými tónmi a kombinuje sa so zelenými tónmi a sladkými figami. Pridávajú sa vodné tóny a nádych kaviáru, ktoré oživujú neuveriteľnou sviežosťou. Drevité nuansy a orientálne korenie vôňu dokonale završujú.
Thierry Mugler Womanity parfumovaná voda v spreji 80ml náplň
Thierry Mugler - Womanity 100 ml parfumovaná voda (náplň)
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 3439600055436
- Číslo od výrobcu
- LC630700
- Hmotnosť
- 0.1 kg
- Objem
- 80 ml
- Zloženie
- ALKOHOL, PARFUM (VÔŇA), AQUA (VODA), ALFA-ISOMETHYL IONONE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE (Podrobné informácie o zložkách nájdete na zadnej strane obalu)
- Výrobca
- Cieľové skupiny
- DámyDievčatá
- EAN kód
- 3439600055436
- Číslo od výrobcu
- LC630700
Hodí sa k tomu

Thierry Mugler Alien Mirage toaletná voda pre ženy 60 ml
1 060,50 €/1l
63,63 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Ana Abiyedh EDP 60ml
287,50 €/1l
17,25 €
Predajca: NetworkTechnologies

Thierry Mugler Angel Eau Croisere toaletná voda pre ženy 50 ml
1 333,20 €/1l
66,66 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Parfumovaná voda s náplňou Star 50 ml
1 398,20 €/1l
75,48 €
-7%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
69,91 €
Predajca: Glamperfeu

Vyhrievacia deka HOTseries 3 nastavenia tepla 60 W
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: PlanetHappy

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum 100ml
1 061,40 €/1l
106,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Azjasklep

Thierry Mugler Cologne Blow It Up toaletná voda unisex 100 ml
358,10 €/1l
35,81 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Cologne Come Together toaletná voda unisex 100 ml
646,40 €/1l
64,64 €
Predajca: PerfumTraders

Thierry Mugler Angel Elixir Woda perfumowana z możliwością uzupełnienia, 50 ml
889,20 €/1l
44,46 €
Predajca: BRASTYGroup

MUGLER ANGEL parfumovaná voda v spreji 15ml
3 915,33 €/1l
58,73 €
Predajca: Tersorte

Montblanc Signature, Ženy, 90 ml, Tekutý parfém, Clementine, Vanilka, biele pižmo
509,11 €/1l
45,82 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Her Confession parfémovaná voda pro ženy 100 ml
343,40 €/1l
34,34 €
Predajca: Tersorte

Thierry Mugler Alien Goddess Intense Woda perfumowana, 60ml
998,33 €/1l
59,90 €
Doprava zdarma
Predajca: Uniqstone

Thierry Mugler Alien Edp sprej s náplňou
2 110,67 €/1l
67,06 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,32 €
Predajca: Glamperfeu

Lattafa Raghba Woda perfumowana, 100 ml + Dezodorant, 50 ml
176,60 €/1l
17,66 €
Predajca: NutraBestBG

TOM FORD Black Orchid, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Bergamot, Čierne ríbezle, Gardénia, Jazmín, Citrón, Mandarínka, Ylang-ylang, Gardénia, Jazmín, Lotus, Orchidea, Korenie, Ylang-ylang, ambra, kakao, Incense, Pačuli, Santalové drevo, Vanilka, Vetiver, biele pižmo
969,40 €/1l
96,94 €
Doprava zdarma
Predajca: ePubIsland

Guerlain Black Perfecto By La Petite Robe Noire, Ženy, 50 ml, Nádoba na jedno použitie
1 169,80 €/1l
58,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Clinique Aromatics Elixir, Ženy, 100 ml, Alcohol denat., fragrance (parfum), water\aqua\eau, benzyl salicylate, geraniol, linalool,...
518,10 €/1l
51,81 €
Predajca: somnia24

Michael Kors Sexy Amber Edp 100ml
363,60 €/1l
36,36 €
Predajca: PerfumTraders

Lattafa Perfumes - Yara Tous EDP 100ml
209,00 €/1l
20,90 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Givenchy Ange Ou Demon, Ženy, 100 ml, ľalia, Lily, Dub, Oak
630,50 €/1l
67,59 €
-6%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
63,05 €
Predajca: BRASTYGroup

Lanvin - Eclat D`Arpege EDP 100ml
381,00 €/1l
38,10 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka parfémovaná voda unisex 75 ml
550,67 €/1l
41,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Maison Alhambra Kismet Magic Edp 100ml
246,00 €/1l
24,60 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Lattafa Atheeri, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Jazmín, Orchidea, 1 kusov
405,80 €/1l
40,58 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Rabanne Olympéa, Ženy, 30 ml, Sprej, ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, ETHYLHEXYL..., 1 kusov
1 831,33 €/1l
54,94 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
314,50 €/1l
31,45 €
Doprava zdarma
Predajca: YourFragrance

Riiffs Momento čistý parfém unisex 100 ml
238,90 €/1l
23,89 €
Doprava zdarma
Predajca: ClickShop

Lattafa Khamrah Qahwa, Unisex, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Kardamon, Škorica, Zázvor, 1 kusov
285,00 €/1l
28,50 €
Doprava zdarma
Predajca: DUBAISTORE

Versace Versense - Toaletná voda 100ml od značky Versace
811,70 €/1l
81,17 €
Doprava zdarma
Predajca: BestBuyPerfumes
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 8. apríla 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Tipp
Hodnotenie z 30. novembra 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.at.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Memo Paris Irish Leather Woda perfumowana, 75 ml



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(46)Počet hodnotení: 46
149,48 €
Predajca: PerfumTraders
1 993,07 €/1l

Van Cleef & Arpels Collection Extraordinaire Orchidee Leather parfémovaná voda unisex 75 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(31)Počet hodnotení: 31
137,36 €
Predajca: PerfumTraders
1 831,47 €/1l

Lattafa Petra, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Slivka, Rumunčina, Kokos, Tuberóza



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(47)Počet hodnotení: 47
35,15 €
Predajca: DUBAISTORE
351,50 €/1l

Lattafa Atlas parfémovaná voda pre mužov 55 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(181)Počet hodnotení: 181
30,40 €
Predajca: DUBAISTORE
304,00 €/1l

Rabanne Ultraviolet 80ml, Ženy, 80 ml, Nádoba na jedno použitie, Blackberry, Čili paprička, Jamaican red chili pepper, Blackberry, Jazmín, osmant



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(102)Počet hodnotení: 102
42,94 €
Predajca: PerfumTraders
536,75 €/1l

Jfenzi Savoir Brillant Eau de Parfum 100 ml - esencia ženskej elegancie



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(8)Počet hodnotení: 8
15,99 €
Predajca: SuperMerchant
159,90 €/1l

J' Fenzi SAVOIR FRESHNESS eau de parfum - Parfumovaná voda 100 ml



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
14,99 €
Predajca: SuperMerchant
149,90 €/1l

HUGO SUPERMAN EDP parná voda 125 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
39,39 €
Predajca: PerfumTraders
315,12 €/1l

Lattafa - Ameerat Al Arab Sugar Crown - 100 ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(10)Počet hodnotení: 10
24,90 €
Predajca: DUBAISTORE
249,00 €/1l

Hugo Boss - Bottled Triumph Elixir EDP 100ml



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(69)Počet hodnotení: 69
68,68 €
Predajca: PerfumTraders
686,80 €/1l

Armani Power Of You Eau de Parfum, sprej



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
91,96 €
Predajca: PerfumTraders
1 021,78 €/1l

Marc Jacobs Decadence 100 ml, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Kosatec, Slivka, Šafrán, Italian plum, Iris flower, Saffron, Jazmín, Ruže



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(19)Počet hodnotení: 19
199,99 €
Predajca: YourFragrance
1 999,90 €/1l

Riiffs Freeze čistý parfém unisex 100 ml



4,6Priemerné hodnotenie: 4,6 z 5(118)Počet hodnotení: 118
29,35 €
Predajca: NetworkTechnologies
293,50 €/1l

Lattafa Yara, Ženy, 100 ml, Nádoba na jedno použitie, Tekutý parfém, Heliotrope, Orchidea, mandarínka, Exotické ovocie



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(1496)Počet hodnotení: 1496
23,65 €
Predajca: DUBAISTORE
236,50 €/1l

TOM FORD Fucking Fabulous, Unisex, 100 ml, ALCOHOL DENAT. , FRAGRANCE (PARFUM) , WATER\AQUA\EAU , TOCOPHEROL , LIMONENE , LINALOOL , COUMARIN...



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(24)Počet hodnotení: 24
344,29 €
Predajca: PerfumTraders
3 442,90 €/1l

French Avenue – Noble Cedar, parfum



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(2)Počet hodnotení: 2
33,80 €
Predajca: NetworkTechnologies
338,00 €/1l

Maison Alhambra Jean Lowe Immortal Edp 100ml



4,5Priemerné hodnotenie: 4,5 z 5(107)Počet hodnotení: 107
26,50 €
Predajca: DUBAISTORE
265,00 €/1l

Tiziana Terenzi Dionisio Parfumový extrakt, 100 ml



4,2Priemerné hodnotenie: 4,2 z 5(5)Počet hodnotení: 5
218,16 €
Predajca: PerfumTraders
2 181,60 €/1l

NG PERFUMES NG Lightness 100 ml
10,38 €
-24%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
7,86 €
Predajca: TradeConcept
78,60 €/1l

Versace Eros Woda perfumowana, 200 ml



4,4Priemerné hodnotenie: 4,4 z 5(516)Počet hodnotení: 516
112,30 €
Predajca: YourFragrance
561,50 €/1l