4,7



Na základe 15 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Chio popcorn do mikrovlnnej rúry sladký bezlepkový vegetariánsky vegánsky 120g11,80 €/1kg
1,18 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
XOX popcorn morská soľ klasický slaný chrumkavý ľahká príchuť 100g16,70 €/1kg
1,67 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Ďalšie informácie o reklame
Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood5,29 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Ďalšie informácie o reklame
Popcornový pohár 85 oz 3 litre16,50 €/1kg
1,65 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hubový popcornmais 10 kg
2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,06 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Stenger Popcorn Sweet Popcorn vedierko Zábava so sladkou príchuťou 250g
18,04 €/1kg
4,51 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor
9,28 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Polotekutý tuk na popcorn 1 liter pre kino Popcorn Haase Food
13,42 €/1kg
14,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Premium Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Cinema Mushroom Popcornmais 1 kg bez GMO na prípravu popcornu
5,19 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Jimmy's - Popcorn Sweet - 21 mini vrecúšok
34,89 €/1kg
19,78 €
Predajca: Pantry_Intl

Hopser Funfood Popcorn Set – Popcornmais & Popcornöl mit Butteraroma
7,44 €/1kg
13,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Vrecúško na popcorn Lausbub Polybeutel 100 kusov 2,5 litra
15,49 €/1kg
7,59 €
Predajca: Hopser-Funfood

Kukurica na popcorn 1 kg
6,49 €/1kg
6,49 €
Predajca: esiteo

Popcorn - sladký 50g
41,60 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo

Popcorn Solony Hel 90 g
11,11 €/1kg
1,91 €
-47%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
1,00 €
Predajca: Katomix

Bio popcorn, kukurica, 1 kg
24,80 €/1kg
24,80 €
Doprava zdarma
Predajca: Kamelur

PopCorn - slaný 50g
41,60 €/1kg
2,08 €
Predajca: taleoo
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
Popis produktu
Pri pražení vznikajú veľké, voľné vločky s typickým tvarom motýľa.
Vďaka otvorenej štruktúre je hotový popcorn možné ďalej spracovávať na rôzne spôsoby.
Prednosti
Typický tvar motýľa s veľkým objemom.
Široký povrch pre optimálne priľnutie cukru, soli alebo korenín.
Veľké balenie v 22,68 kg XXL vreci – ideálne pre komerčné účely, podujatia a veľkú spotrebu.
Čistá kukurica bez prísad.
Vhodné do hrnca, panvice a stroja na popcorn.
Pokyny na prípravu – návrh receptu (príklad použitia)
Tento recept slúži ako nezáväzný príklad prípravy a množstva klasického sladkého kinopopcornu.
️ Pomery zmesi (základný recept)
3 diely popcornovej kukurice · 1 diel cukru · 1 diel oleja
Celkové množstvo na 22,68 kg popcornovej kukurice
Kukurica na popcorn: 22,68 kg
Olej: cca 7,9 litra
Cukor: cca 7,9 kg
Výťažnosť
Približne 635 porcií popcornu po 1 litri.
ℹ️ Poznámka
Množstvá a porcie sú orientačné a môžu sa líšiť v závislosti od stroja a spôsobu prípravy.
Balenie a obsah
Obsah: 22,68 kg
Balenie: pevný priemyselný vrece
Odroda kukurice: Butterfly
Pokyny na skladovanie
Skladujte v chlade, suchu a chráňte pred priamym slnečným žiarením.
ℹ️ Poznámka (surovina)
Surovina na ďalšie spracovanie.
Pred konzumáciou úplne rozpučte.
Pôvod
Krajina pôvodu: USA
Zložky
Kukurica (kukurica Butterfly).
Výživové údaje na 100 g (nepražené)
| Výživové hodnoty | Množstvo |
|---|---|
| Energia | 1507 kJ / 360 kcal |
| Tuk | 2,5 |
| z toho nasýtené mastné kyseliny | 0,4 g |
| Sacharidy | 74,0 |
| z toho cukor | 0,9 |
| Bielkoviny | 10,0 g |
| Soľ | 0,01 g |
ℹ️ Poznámka
Texty a obrázky môžu byť vytvorené úplne alebo čiastočne s podporou umelej inteligencie.
- Objem
- 939 l
- Zloženie
- Viac
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepopučené) Kalorická hodnota 1507 kJ / 360 kcal Tuky 2,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g, z toho cukor 0,0 g Bielkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 22680 g
- Potravinársky podnik
- Haase Food GmbH
- Obchodný názov
- Popcornplus
- Výrobca
- Haase Food GmbH
- EAN kód
- 4260663353028
- Objem
- 939 l
- Zloženie
- Viac
- Výživové údaje
- Výživové hodnoty na 100 g (nepopučené) Kalorická hodnota 1507 kJ / 360 kcal Tuky 2,5 g, z toho nasýtené mastné kyseliny 0,0 g Sacharidy 74,0 g, z toho cukor 0,0 g Bielkoviny 10,0 g Vláknina 20,0 g Soľ 0,0 g
- Alergény
- Žiadne
- Hmotnosť
- 22680 g
- Potravinársky podnik
- Haase Food GmbH
- Obchodný názov
- Popcornplus
- Výrobca
- Haase Food GmbH
- EAN kód
- 4260663353028
Hodí sa k tomu

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn
2,60 €/1kg
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece
2,59 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

Maslový olej na popcorn 1 liter pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,06 €/1kg
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Hubový popcornmais 10 kg
2,53 €/1kg
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

WISFOR okrúhly svadobný oblúk 2,2 m pozadie rám kovový balón dekorácie foto stánok DIY železný kvetinový rám manželský oblúk pre svadobné party dekorácie vonkajšie vnútorné
68,52 €
-3%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
66,46 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg
2,34 €/1kg
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

JBL Wave 200TWS, Bezdrôtový, 20 - 20000 Hz, Hovor / hudba, 48 g, Slúchadlá s mikrofónom, Čierna
38,56 €
Predajca: EVELATUS

Vrecúško na popcorn Lausbub Papier 100 kusov 1 liter
19,42 €/1kg
7,99 €
-12%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood
9,93 €/1kg
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Vrecúško na popcorn „S láskou vlastnoručne vyrobené“ Papier 100 kusov 1 liter
19,42 €/1kg
7,79 €
-10%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
6,99 €
Predajca: Hopser-Funfood

tesa Packband 64014 PP transparentný 50 mm x 66 m
0,02 €/1m
1,59 €
Predajca: eu-bay_de

Vrecia na odpad 120 L vrecia na odpad vrecia na odpad vrecia na odpad žlté 10 kusov
8,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

WISFOR Posteľ pre psov Ortopedický vankúš pre psov Pohovka pre psov Rohož pre mačky Umývateľná vodotesná - D: 92x56x8cm
44,89 €
Doprava zdarma
Predajca: WISFOR

Lionelo Emma Buggy Malý skladací kočík s polohovaním do ľahu Dark Grey
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Lionelo

Rainbow sirup na slush čučoriedka 5 litrov 1:5 bez AZO bez glycerínu koncentrátJednorazový obal
4,99 €/1l
24,95 €
Predajca: Hopser-Funfood

FEANDREA škrabadlo, L strom pre mačky, s 2 domčekmi, 80 cm, kompaktné, svetlo sivé
70,40 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Inteligentná obruč Hula Hoop nastaviteľná na tréning, fitness tréner brucha - SPINSLIM Pink
14,59 €
Doprava zdarma
Predajca: Mormark

RCB elektrický skúter pre deti, skladací elektrický skúter pre deti, maximálny dojazd 16 km, maximálna rýchlosť 20 km/h
189,99 €
Doprava zdarma
Predajca: hatservice

popcornovač vidaXL s teflónovým hrncom na varenie 1400 W
230,92 €
-8,69 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
222,23 €
Doprava zdarma
Predajca: thetopmark

Hracia súprava Barbie sanitka 2 v 1 (so svetlami a zvukmi)
336,20 €
Predajca: NetworkTechnologies

Popcornový olej s maslovou príchuťou 250 ml na kino popcorn – Hopser Funfood
10,58 €/1kg
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood

Bestway Steel Pro 56681, 6473 L, Rámový bazén, Dospelý, Modrá, 23,6 kg
198,95 €
-89,95 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
109,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Buffalo

Smart Pop Vanilka Hotová zmes Cukor 1 kg
12,49 €/1kg
12,49 €
Predajca: Hopser-Funfood

Papstar 86618, 4,5 L, Žltá, 190 mm, 245 mm, 19 g, 95 mm
67,43 €
Predajca: Mega-Einkaufsparadies

Držiak do mikrovlnnej rúry Kuchynská polica Výsuvná polica do mikrovlnnej rúry Stojan na korenie 2-stupňový
33,73 €
Doprava zdarma
Predajca: Gliese

Fritovací olej F+ Supreme Long Life 1 x 7,5 l PET fľaša
7,42 €/1l
55,63 €
Predajca: Store-Germany

Rádiová meteostanica s farebným displejom a vonkajším senzorom Barometer Predpoveď počasia Rádiová meteostanica Rádiom riadené hodiny Retoo
40,29 €
-9%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
36,49 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Disco svetlo Party svetlo, hudbou ovládané DJ disco svetlá s diaľkovým ovládaním, mini prenosné 360° otočné RGB disco svetlá pódiové laserové svetlo,
67,35 €
Predajca: NetworkTechnologies

tillvex altánok 3x3m antracitový vodeodolný | pop-up skladací altánok výškovo nastaviteľný | záhradný stan UV ochrana 50+ | párty stan s taškou na záhradu
94,99 €
-12,06 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
82,93 €
Doprava zdarma
BestsellerPredajca: DWD-Company

XIAOMI Vacuum E5 Biely čistiaci robot
246,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov







































Hodnotenia zákazníkov
93% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
93%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%7% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
7%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 30. mája 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi kvalitná popcornová kukurica!
Rýchle dodanie a kukurica je vynikajúcej kvality. Túto kukuricu som si objednal už tretíkrát.
Hodnotenie z 17. apríla 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Veľmi dobrá kvalita.
95 % zŕn je naozaj otvorených... Chuť tiež ako v kine
Hodnotenie z 27. novembra 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Nákup kukurice pre vzťahy s verejnosťou
Objednávka bola jednoduchá a zásielka prišla včas, ako bolo sľúbené, a v perfektnom stave.
Hodnotenie z 7. januára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Top
Top kukurica robí super popcorn, rýchle dodanie, vždy znova šťastný
Hodnotenie z 22. februára 2022 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Skvelé
Objednané včera a dnes dorazilo. Kukurica tiež vyzerá skvele
Hodnotenie z 25. apríla 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Všetko super
S radosťou opäť
Hodnotenie z 3. júna 2021 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané a automaticky preložené po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Označiť toto hodnotenie ako „užitočné“.
Nahlásiť toto hodnotenie.Nahlásiť
Prémiová kukurica Butterfly klasická
Super produkt, dobre zabalený
Hodnotenie z 5. júna 2026 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame
Bestseller






Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma
Doprava zdarma

Doprava zdarma
Doprava zdarma


Prémiové maslo Popcorn kukurica 1 kg | Hopser Funfood



4,9Priemerné hodnotenie: 4,9 z 5(17)Počet hodnotení: 17
5,29 €
Predajca: Hopser-Funfood
5,29 €/1kg

Popcornový olej s príchuťou masla 500 ml pre kinový popcorn – Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(6)Počet hodnotení: 6
8,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,93 €/1kg

Karamelový cukor na popcorn 1 kg na karamelový popcorn a dezerty od Hopser Funfood



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(3)Počet hodnotení: 3
9,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,99 €/1kg

Prémiová kukurica na popcorn Butterfly 22,68 kg v XXL vreci



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

Premium Popcorn-Mais Mushroom PLUS – 22,68 kg – Perfekt für Karamellisiertes Gourmet-Popcorn



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
58,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,60 €/1kg

MEGA Jumbo kukurica na popcorn 22,68 kg



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
52,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,34 €/1kg

Popcornové šišky Con O’Corn 250 kusov 25 oz



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(1)Počet hodnotení: 1
36,99 €
Predajca: Hopser-Funfood
1 056,86 €/1kg

Kukuričné lupienky s príchuťou syra Przysnacki 130 g
18,11 €
Predajca: SuperMerchant
139,31 €/1kg

El Sabor 5202175001454, Tortilla chipsy, 100 g, Syr, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
16,91 €
Predajca: SuperMerchant
169,10 €/1kg

Przysnacki Chipsy o smaku papryki 125 g
18,39 €
Predajca: SuperMerchant
141,46 €/1kg

Przysnacki Chipsy s príchuťou smotany a cibule 125 g
18,39 €
Predajca: SuperMerchant
141,46 €/1kg

El Sabor 5202175001096, Tortilla chipsy, 100 g, Soľ, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
16,93 €
Predajca: SuperMerchant
169 300,00 €/1kg

Prażynki Reksio Przysnacki o smaku keczupowym 90 g
18,19 €
Predajca: SuperMerchant
181,90 €/1kg

El Sabor 5202175001034, Tortilla chipsy, 100 g, Korenie, 505 kcal, 2100 kJ, 24 g
16,93 €
Predajca: SuperMerchant
169,30 €/1kg

Prémiový Butterfly Mais Kinopopcorn 10 kg vrece



4,7Priemerné hodnotenie: 4,7 z 5(15)Počet hodnotení: 15
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,59 €/1kg

Hubový popcornmais 10 kg



5,0Priemerné hodnotenie: 5,0 z 5(11)Počet hodnotení: 11
25,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
2,53 €/1kg

Lajkonik Mini slané sušienky 100 g
17,22 €
Predajca: SuperMerchant
172,20 €/1kg

Lajkonik Paluszki Słone 300 g
17,65 €
Predajca: SuperMerchant
56,94 €/1kg

Hopser Funfood Súprava na Popcorn Kukurica na Popcorn Popcornový Olej Vanilkový Cukor a Karamelový Cukor



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
15,49 €
Predajca: Hopser-Funfood
9,28 €/1kg

Hopser Funfood Popcorn Set – 1 kg maslového popcornu + 1 liter oleja na popcorn



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(17)Počet hodnotení: 17
18,95 €
Predajca: Hopser-Funfood
7,83 €/1kg