5,0



Na základe 2 hodnotení
Podobné produkty

Ďalšie informácie o reklame
Svorkovnica, svorkovnica, svorkovnica, dvojradové skrutkové svorky, skrutkové svorky, skrutkový svorkovnicový blok66,63 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
Legovaná oceľ, sortiment skrutiek, sortiment matíc, sortiment skrutiek, skrutky do dreva103,83 €/1kg
15,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

Ďalšie informácie o reklame
Sada distančných podložiek Messing M2.5, samica/samica, 503 kusov, pre dosky plošných spojov168,93 €/1kg
48,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Luxus-Kollektion

Ďalšie informácie o reklame
30 ks skrutka M8x1,25 Skrutka A2 z nehrdzavejúcej ocele s hrubým závitom DIN603M8x3056,55 €/1kg
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Zanjo24

itek TG-45, Teplo-vodivá pasta, 5,15 W/m·K, Šedá, 4 g, 1 kusov
64,99 €
Doprava zdarma
Predajca: E-System

Upínacia jednotka M-UCC207 D1 35 mm
40,93 €
Predajca: Loechel_Industriebedarf

Darkflash - C285MP Black - Počítačová skriňa
12,50 €/1kg
69,99 €
Predajca: iKable

InLine 77770S, Kov, Čierna
1 406,15 €/1kg
36,56 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

InLine 23100Y, Hliník, Čierna, 2 mm, 53 mm, 2 mm, 128 g, 8 kusov
332,27 €/1kg
42,53 €
Doprava zdarma
Predajca: Arboremedia

Montážna sada 9 mm
70,75 €
Predajca: NetworkTechnologies

GMKtec – MINIPCRYZ516RAM512 – minipočítač
509,96 €/1kg
536,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iKable

Minis Forum Uniseks MS-02 Ultra
1 799,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iKable

Skrutky Losi s hlavou, M4x16mm (10)
17,25 €
Doprava zdarma
Predajca: RCprofi

SK8 SCREWS MOSAIC šesťhranné upevňovacie skrutky - čierne - 1
5,84 €
Predajca: Boardstar

StarTech.com PCSCREWKIT, Biela, 107 mm, 209 mm, 32 mm, 490 g, 111 mm
142,96 €/1kg
70,05 €
Predajca: NetworkTechnologies

GMKtec - MINIPCINT964RAM1024 - Mini počítač
890,65 €/1kg
2 019,99 €
Doprava zdarma
Predajca: iKable

Optická myš MS116 čierna (JCKG1)
63,40 €/1kg
19,02 €
Predajca: Teosmart

Skrutkovač
80,36 €
Doprava zdarma
Predajca: KLKCommerce

darkFlash - DY460 Black + 4 ventilátory - Počítačové skrine
5,79 €/1kg
117,99 €
Predajca: iKable

DeWALT DCF513D1G-QW, 1,1 kg, 1 kusov
286,83 €/1kg
337,42 €
-21,91 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
315,51 €
Predajca: somnia24
Viac o produkte
Popis produktu a údaje o produkte
- Model:
- Teplo-vodivá pasta
- Pomocná zložka:
- kysličník hlinitý
- Farba:
- Čierna
- Hmotnosť:
- 2 g
- Množstvo v balení:
- 1 kusov
Hlavné vlastnosti Vlastnosti Typ Tepelná pasta Hlavné zložky Oxid hlinitý Farba výrobku Čierna Údaje o balení Množstvo v balení 1 ks
Thermal Grizzly Kryonaut Extreme - Termálna pasta - ružová/svetlo červená
- Výrobca
- Thermal Grizzly
- Hmotnosť
- 0.002 kg
- Objem
- 2 ml
- Číslo od výrobcu
- TG-KE-002-R
- EAN kód
- 0753677507241753677507241
- Výrobca
- Thermal Grizzly
- Hmotnosť
- 0.002 kg
- Objem
- 2 ml
- Číslo od výrobcu
- TG-KE-002-R
- EAN kód
- 0753677507241753677507241
Hodí sa k tomu

MSI MPG B550 Gaming Plus, AMD, Socket AM4, AMD Ryzen 3000 Series, DDR4-SDRAM, 128 GB, DIMM
140,77 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Sada mini skrutkovačov 115 v 1 na opravu elektroniky Presný skrutkovač Mobilný notebook Hračka Okuliare Fotoaparát Torx Retoo
11,49 €
-5%Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
10,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

AMD Ryzen 7 5800X, AMD Ryzen™ 7, Socket AM4, 7 nm, Box, AMD, 5800X
223,97 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Chladiaci stojan na notebook s 5 x LED osvetleným ventilátorom 2 USB základňa 12-17 palcov USB napájanie PS4 Pro Playstation 4 Cooler Retoo
15,79 €
Doprava zdarma
Predajca: Retoo

Ecovacs W-SO01-0007, Čistiaci roztok, 1000 ml, Ecovacs, all WINBOT, 1 kusov, Upozornenie
23,90 €
Predajca: Di-Life

be quiet! Pure Rock 2, Vzduchový chladič, 12 cm, 1500 ot/min, Čierna
196,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Platinet PFS5160
12,30 €
Predajca: NetworkTechnologies

Microsoft Windows 11 Pro, Elektronický softvér na stiahnutie (ESD), 1 licencia(ie/ií), Viacjazyčný
13,50 €
Doprava zdarma
Predajca: OM-SHOP

Origin Storage MZ-V8P2T0BW, 2 TB, M.2, 7000 MB/s
821,15 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Samsung G55T, 86,4 cm (34"), 3440 x 1440 px, UltraWide Quad HD, LED, Čierna
240,92 €
Doprava zdarma
Trieda energetickej účinnosti produktu je G.
Predajca: Morelenet

AMD Ryzen 7 5700X, AMD Ryzen™ 7, Socket AM4, 7 nm, Tácka, AMD, 5700X
169,71 €
-10,71 €Zákonná referenčná cena na Kaufland.sk (bez poštovného)
159,00 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Samsung EP-DA705, 1 m, USB C, USB C, Čierna
10,51 €/1m
10,51 €
Doprava zdarma
Predajca: IK-Handelsgruppe

be quiet! PURE ROCK SLIM 2, Vzduchový chladič, 9,2 cm, 2000 ot/min, Strieborná
35,89 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Goobay MMK 619-150 G 1.5m, 1,5 m, Typ HDMI (štandard), Typ HDMI (štandard), Čierna
8,91 €/1m
13,37 €
Predajca: BRaUN_Elektro

AMD Ryzen 5 5500, AMD Ryzen™ 5, Socket AM4, 7 nm, Box, AMD, 3,6 GHz
104,13 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Thermaltake Riing 12, Ventilátor, 12 cm, 800 ot/min, 1500 ot/min, Čierna
64,53 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

G.Skill Aegis F4-3200C16D-16GIS, 16 GB, 2 x 8 GB, DDR4, 3200 MHz, 288-pin DIMM
144,47 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LogiLink ID0185, Kábel, USB, Membránový spínač kláves, QWERTY, RGB LED, Čierna
34,05 €
Predajca: Warehouse

Elektrický prachový dúchadlo stlačeného vzduchu, 3-rýchlostný 100000 otáčok za minútu elektrický prachový dúchadlo, 7Kpa bezdrôtové čistenie klávesnice PC pre notebook, kancelárske vybavenie, pohovka, rýchle nabíjanie typu C
27,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Magictop

ARCTIC TP-2 (APT2560), Chladiaca podložka, Modrá, 145 mm, 1,5 mm, 145 mm, 109 g
35,12 €
Predajca: EFIGlobalStoreDE

be quiet! System Power 10, 750 W, 200 - 240 V, 50 Hz, 5 A, Aktívny, 130 W
205,00 €
Doprava zdarma
Predajca: NovaMBSmart

Ergonomická herná stolička - bedrový vankúš + opierka hlavy - nastaviteľná výška - čierna a biela
89,99 €
Doprava zdarma
Predajca: Urbanico-Stav

AMD Ryzen 7 5700X, AMD Ryzen™ 7, Socket AM4, 7 nm, Box, AMD, 5700X
212,14 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

LogiLink ID0138, Plná veľkosť (100 %), Kábel, USB, Membránový spínač kláves, LED, Čierna
29,90 €
Doprava zdarma
Predajca: everybuy_at

Samsung 980, 1 TB, M.2, 3500 MB/s
279,89 €
Predajca: evomag

myWall HL 15-2, 58,4 cm (23"), 106,7 cm (42"), 25 kg, 200 x 200 mm, -5 - 15°, Čierna
33,89 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Goobay 45238, Spájkovacia pasta, Každá značka, 60 mm, 60 mm, 25 mm, 50 g
193,80 €/1kg
9,69 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

AMD Ryzen 5 3600, AMD Ryzen™ 5, Socket AM4, 7 nm, Box, AMD, 3,6 GHz
Použité
117,28 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH

Intenso Top, 512 GB, 2.5", 550 MB/s, 6 Gbit/s
90,06 €
Doprava zdarma
Predajca: Morelenet

Amazon Fire TV Stick 2021, Full HD, 1920 x 1080 px, 720p, 1080p, GE8300, 1,7 GHz, 60 fps
78,39 €
Doprava zdarma
Predajca: FTT_Distribution_GmbH
Rozdelenie hodnoteníZoznam hodnoteníObrázky produktov od zákazníkov









Hodnotenia zákazníkov
100% hodnotení je 5-hviezdičkových. Zobraziť iba 5-hviezdičkové hodnotenia.
5
100%0% hodnotení je 4-hviezdičkových. Zobraziť iba 4-hviezdičkové hodnotenia.
4
0%0% hodnotení je 3-hviezdičkových. Zobraziť iba 3-hviezdičkové hodnotenia.
3
0%0% hodnotení je 2-hviezdičkových. Zobraziť iba 2-hviezdičkové hodnotenia.
2
0%0% hodnotení je 1-hviezdičkových. Zobraziť iba 1-hviezdičkové hodnotenia.
1
0%Zoradiť podľa:
Zoradiť podľa:Hodnotenie z 17. januára 2025 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Hodnotenie z 23. októbra 2024 na
Kúpené na
Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de. Toto hodnotenie bolo napísané po kúpe produktu na Kaufland.de.
Overený nákup
Odporúčame vám
Ďalšie informácie o reklame

Thermal Grizzly Putty Basic, Teplo-vodivá pasta, Čierna, Ruže, -40 - 120 °C



4,8Priemerné hodnotenie: 4,8 z 5(6)Počet hodnotení: 6
54,00 €
Predajca: NetworkTechnologies